50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اخذ اقامت با خرید ملک

دومینیکا

برای اخذ اقامت دومینیکا حداقل سرمایه گذاری در املاک از یک شرکت ساختمانی مورد تایید دولت: مالکیت مطلق با سند مالکیت، سهام هتل، مالکیت جزئی یا زمین، 200 هزار دلار آمریکا می‌باشد. متقاضی بایست برای حداقل 3 سال سرمایه خود را حفظ کند. سرانجام بعد از 5 سال سرمایه گذاری انجام شده، منجر به دریافت پاسپورت دومینیکا می‌شود. بنابراین متقاضی می‌تواند بعد از 5 سال ملک خریداری شده را واگذار کند و یا حتی به متقاضی دیگری که خواستار دریافت پاسپورت دومینیکا است، بفروشد.
 
 

امارات متحده عربی

در صورت خرید ملک مسکونی در دبی یا دیگر شهرهای امارات به ارزش بیش از یک میلیون درهم، می توانید اقامت امارات را بدست آورید. البته در چنین شرایطی مدت اعتبار ویزا 2 سال است. توجه داشته باشید که در این مدت نمیتوانید به فعالیت‌های تجاری بپردازید اما بعد از 2 سال میتوانید برای دریافت اقامت دائم امارات متحده اقدام کنید و پس از آن به فعالیت های تجاری و اقتصادی مشغول شوید.
 
 

سنت لوسیا

برای واجد شرایط بودن برنامه شهروندی در سنت لوسیا باید حداقل  ۳۰۰ هزار دلار سرمایه‌گذاری ملک صورت بگیرد. البته متقاضی باید این ملک را به مدت حداقل 5 سال حفظ نماید و تمامی هزینه های اداری و مالیات ملک را پرداخت نماید. 
 
 

یونان

در صورت خرید یک یا چند ملک به ارزش 250هزار یورو ظرف مدت 2ماه می توانید اقامت یونان را به مدت 5 سال برای خود و خانواده خود به دست آورید. و تا زمانی که مالک هستید اقامت شما به صورت نا محدود تمدید می گردد.
 
 

لتونی

برای دریافت اقامت در این کشور متقاضی می تواند 275 هزار یورو سرمایه گذاری در ملک نماید و یا 300هزار یورو سپرده بانکی در لتونی داشته باشد. در صورتی که فرد در لتونی برای مدت بیش از ۱۰ سال زندگی نماید، واجد شرایط دریافت حقوق شهروندی می‌باشد.
 
 

گرانادا

از آگوست سال 2013، اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری امکان‌پذیر گردیده است.حداقل سرمایه گذاری در املاک از طریق یک شرکت ساختمانی مورد تایید دولت: مالکیت مطلق با سند مالکیت، سهام هتل، مالکیت جزئی یا زمین، 350 هزار دلار آمریکا می‌باشد. البته متقاضی می بایست برای حداقل 4 سال سرمایه خود را حفظ کند.
 
 

بلژیک

برای اخذ اقامت بلزیک می توانید از طریق سرمایه گذاری 250هزار یورویی در کسب و کار اقدام نمایید. و در صورتی که متقاضی بیشتر از پنج سال بصورت دائم در این کشور زندگی کند، می تواند شهروندی بلژیک را دریافت نماید.
 
 

سنت کیتس و نویس

برای اخذ اقامت سنت کیتس و نویس متقاضی می تواند در املاکی که توسط دولت تایید شده سرمایه گذاری نماید، این سرمایه گذاری شامل زمین آزاد با سند رسمی یا سهام هتل یا مالکیت جزئی می‌شود. حداقل سرمایه گذاری در املاک، 200 هزار دلار است که در این حالت ملک باید برای 7 سال نگه داشت شود. یا متقاضی 400 هزار دلار برای ملک سرمایه گذاری کند، که در این حالت ملک را باید برای 5 سال حفظ کند.
 
 

آنتیگوا و باربودا

برای اخذ اقامت آنتیگوا و باربودا، حداقل سرمایه برای خرید ملک در پروژه‌های املاک و مستغلات تایید شده توسط دولت، 400 هزار دلار آمریکا می‌باشد. این ملک به مدت 5 سال باید حفظ شود. در شرایطی خاص سرمایه گذاری مشترک 200 هزار دلاری (هر نفر)، نیز می تواند شما و خانواده تان را تحت گزینه املاک و مستغلات قرار دهد.
 
 

آندورا

 برای دریافت اقامت در کشور آندورا 400 هزار یورو سرمایه‌گذاری باید انجام گردد. برای دریافت حقوق شهروندی لازم است متقاضی به مدت ۲۰ سال در این کشور زندگی نماید.
 
 

 مونته نگرو

برای اخذ اقامت مونته نگرو دو مسیر از طریق سرمایه گذاری برای واجد شرایط بودن برنامه وجود دارد،1.سرمایه گذاری 450هزار یورو برای پروژه‌ها در مناطق توسعه یافته (خط ساحلی) 2.سرمایه گذاری 250هزار یورو برای پروژه‌ها در مناطق توسعه نیافته (مناطق شمال). البته علاوه بر این سرمایه گذاری ها که پس ۵ سال به متقاضی بازگشت داده می‌شود، فرد باید مبلغ 100هزار یورو باید به یک صندوق ویژه برای پیشرفت مناطق توسعه نیافته اهدا کند.
 
 

اسپانیا

برای اخذ اقامت اسپانیا خرید هرگونه ملک حداقل به ارزش 500 هزار یورو در نظر گرفته شده است. سرمایه گذار باید این ملک را برای 5 سال حفظ کند. ۵۰۰ هزار یورو سرمایه می تواند صرف خرید چند ملک شود و محدودیتی در تعداد املاک نیست.  
 
 

ترکیه

کسانی که علاقه‌مند به اخذ اقامت کشور ترکیه هستند، لازم است برای سرمایه‌گذاری ملک به ارزش 250هزار دلار اقدام کنند. 
 
 

قبرس

برای اخذ اقامت قبرس متقاضی می تواند برای خود و خانواده اش یک یا دو ملک به ارزش 300هزار یورو به اضافه مالیات بر ارزش افزوده خریداری نماید. 
 
 
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 3 | کل دیدگاه های تایید شده: 0