50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رزرو وقت سفارت آمریکا، فرانسه، اسپانیا، آلمان، یونان و...

رزرو و گرفتن وقت سفارت آمریکا و کشور های شینگن

اگر قصد سفر به یکی از کشورهای خارجی را داشته باشید، احتمالا می‌دانید که برای دریافت ویزای کشور مقصد، باید به سفارت آن کشور مراجعه کنید و در آنجا به ارائه مدارک یا انجام مصاحبه با افسر بپردازید. بنابراین نیازی به گفتن نیست که دریافت وقت سفارت در زمان مناسب، تا چه اندازه برای اخذ ویزا مهم است.

زیرا در صورت دیر اقدام‌کردن یا نبود وقت، ممکن است شانس افراد برای دریافت ویزا از بین برود و آن‌ها نتوانند اهداف سفرشان را محقق کنند. به همین خاطر ما تصمیم گرفته‌ایم در این مقاله حول‌محور رزرو وقت سفارت صحبت کنیم تا هم بگوییم که برای گرفتن وقت سفارت باید به چه صورت عمل کرد و هم مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت را به شما معرفی کنیم.

همچنین قصد داریم موضوع رزرو وقت سفارت آمریکا را نیز پیش بکشیم و بگوییم که کارشناسان ما چگونه می‌توانند در رزرو وقت فوری سفارت آمریکا به شما کمک کنند. پس از آن نیز می‌خواهیم راجع‌به وقت سفارت شینگن صحبت کنیم و در خصوص رزرو وقت سفارت آلمان، اسپانیا، فرانسه و یونان توضیحات مختصری ارائه کنیم. پس همراهمان باشید.

حامی مهاجر، موسسه مهاجرتی معتبری است که در خصوص اخذ ویزای کشورهای مختلف، به مراجعین خود خدماتی تخصصی ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به اخذ انواع ویزاهای آمریکا، دریافت ویزای کانادا، برگزاری تورهای سفارتی و... اشاره کرد. شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این خدمات یا اطلاع از هزینه آن‌ها، با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

رزرو وقت سفارت

رزرو وقت سفارت

چرا باید برای رزرو وقت سفارت اقدام کرد؟

آیا نمی‌توان برای دریافت ویزا، بدون داشتن وقت قبلی راهی سفارت شد؟

در پاسخ به سوالات بالا باید بگوییم این اتفاق در گذشته رخ می‌داد! یعنی متقاضیان اخذ ویزای هر کشور، بدون نوبت قبلی به سفارت سرزمین مقصد مراجعه می‌کردند. اما جمعیت زیاد آن‌ها باعث می‌شد که ساعت‌های زیادی را در صف‌های طولانی سپری کنند. طوری که با به‌پایان‌رسیدن ساعت کاری سفارت، هنوز پرونده‌های به‌سرانجام‌نرسیده بسیاری وجود داشت.

به همین خاطر، دولت‌ها از سال‌ها پیش تصمیم گرفتند با راه‌اندازی سیستم رزرو وقت سفارت، از تشکیل این صف‌های طویل جلوگیری کنند و مانع از اتلاف وقت مراجعین بشوند. طوری که امروزه، هیچ‌کس نمی‌تواند بدون داشتن وقت قبلی راهی سفارت مدنظر خود بشود. بلکه تمام این امور طبق یک قاعده مشخص پیش می‌رود و هر شخصی، تنها می‌تواند در یک روز و ساعت مشخص در این مکان حضور پیدا کند.

بنابراین رزرو وقت سفارت، بهینه‌ترین راه برای آن‌دسته از متقاضیانی است که می‌خواهند تا رسیدن موعد وقت سفارت خود، به جمع‌آوری مدارک مورد نیاز سفارت بپردازند و نقصی‌های پرونده‌شان را جبران کنند. البته گرفتن وقت سفارت روندی دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم.

گرفتن وقت سفارت

گرفتن وقت سفارت

یکی از نکات اساسی پیش از گرفتن وقت سفارت، بررسی شرایط هر سفارت و همچنین تحت‌نظرگرفتن عملکرد آن در سال‌های اخیر بوده است. به‌عنوان مثال، چنانچه بخواهید اقدام به گرفتن وقت سفارت آمریکا بکنید، باید بدانید شرایط کدام‌یک از سفارت‌های آمریکا در کشورهای همسایه با شرایط شما سازگارتر است.

مثلا سفارت آمریکا در ایروان برای خانم‌هایی مناسب است که به‌علت بارداری، شرایط حضور در سفر هوایی را ندارند. یا برای سفر به سفارت آمریکا در آنکارا، نیازی به اخذ ویزای ترکیه نیست. همچنین به‌گواه مراجعین سفارت آمریکا در ابوظبی، این سفارت تا سال قبل بهترین عملکرد را در پردازش پرونده‌ها داشته است.

بنابراین واضح است که دریافت وقت از مناسب‌ترین سفارت برای افراد، به شرایط آنان بستگی دارد و نیازمند تجربه است. به همین خاطر توصیه می‌شود که پیش از این اقدام، افراد حتما با کارشناسان مهاجرتی مشورت کنند. شما می‌توانید برای گرفتن وقت سفارت یا کسب اطلاعات در خصوص شرایط سفارت‌ها، همین الان با شماره 02148000957 تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

اما گفتیم برای رزرو وقت سفارت، باید یک روند به‌خصوص طی شود. به‌طور خلاصه، می‌توان مراحل گرفتن وقت سفارت را به این ترتیب دسته‌بندی کرد:

 • انتخاب کشور مقصد
 • بررسی شرایط سفارت‌ها
 • گرفتن وقت سفارت و دریافت کد تاییدیه
 • آماده‌سازی مدارک مورد نیاز سفارت
 • حضور به‌موقع در سفارت موردنظر

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت

مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت

پیش از آنکه بخواهیم تعدادی از مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت را معرفی کنیم، باید بدانیم مهاجرت از طریق شیوه‌های مختلف به هر کشوری، نیازمند ارائه مدارک مخصوص‌به‌خود است. به‌عنوان مثال، برای گرفتن ویزای تحصیلی نیاز به ارائه نامه پذیرش از دانشگاه مقصد است، در حالی که دریافت ویزای خانوادگی به چنین مدرکی نیاز ندارد.

با این وجود، این‌ها تعدادی از پایه‌ای‌ترین مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت هستند:

 • پاسپورت معتبر
 • مدارک شناسایی
 • فرم درخواست ویزا
 • گواهی تمکن مالی (در صورت نیاز)
 • تاییدیه پرداخت هزینه ویزا
 • دعوتنامه متقاضی و...

برای آنکه بدانید با توجه به شیوه مهاجرتی مدنظرتان، سفارت کشور مقصد چه مدارکی را از شما می‌خواهد، می‌توانید با شماره 02148000957 تماس بگیرید. کارشناسان ما همواره پاسخگوی شما هستند.

رزرو وقت سفارت آمریکا

رزرو وقت سفارت آمریکا

از جمله خدمات ما در مجموعه حامی مهاجر، رزرو وقت سفارت آمریکا برای متقاضیان سفر به این کشور است. البته در این باره باید بگوییم که این اقدام، تنها برای ویزاهای غیرمهاجرتی آمریکا صورت می‌گیرد. زیرا تعیین وقت سفارت برای ویزاهای مهاجرتی ایالات متحده، فقط برعهده مرکز کنسولی کنتاکی (KCC) آمریکا است.

بنابراین چنانچه قصد سفر به آمریکا را داشته باشید، می‌توانید دریافت وقت سفارت خود را به حامی مهاجر بسپارید. زیرا کارشناسان ما تلاش می‌کنند با توجه به شرایط شما، بهترین سفارت ممکن را برایتان انتخاب کنند و در سریع‌ترین زمان موجود، وقت سفارتتان را رزرو کنند.

ضمنا یکی دیگر از خدمات ما در خصوص رزرو وقت سفارت آمریکا، پرداخت هزینه سفارت این کشور است که به MRV شهرت دارد و باید از طریق حساب‌های بین‌المللی پرداخت شود. بنابراین چنانچه در پرداخت این هزینه با مشکل روبه‌رو شدید، اصلا نگران نباشید. زیرا ما در کنار شماییم و کمکتان می‌کنیم که وقت سفارت خود را اخذ کنید.

نکات مهم رزرو وقت سفارت آمریکا

نکات مهم رزرو وقت سفارت آمریکا

در ادامه، تعدادی از نکات مهم در خصوص رزرو وقت سفارت آمریکا آورده شده است:

شرایط سنی رزرو وقت سفارت آمریکا

دریافت وقت سفارت آمریکا به‌صورت جداگانه، تنها مختص افراد بالای 14سال است. بنابراین متقاضیانی که زیر 14سال هستند، می‌توانند به‌عنوان زیرمجموعه یکی از اعضای خانواده خود در مصاحبه حضور پیدا کنند.

مصاحبه به زبان فارسی در سفارت آمریکا

سفارت‌های آمریکا در ابوطبی، آنکارا و ایروان برای ایرانیان در نظر گرفته شده‌اند و امکان مصاحبه به زبان فارسی در این سفارت‌ها وجود دارد. حال آنکه در سایر سفارت‌های آمریکا، چنین فرصتی فراهم نیست.

شرایط پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا

پس از پرداخت هزینه MRV، افراد تا یک سال مهلت دارند که روند اخذ ویزای خود را پیگیری کنند. اما با عبور از این بازه زمانی، آن‌ها باید مجددا نسبت به پرداخت هزینه وقت سفارت آمریکا اقدام کنند.

حساسیت دریافت وقت سفارت

رزرو وقت سفارت آمریکا، فرایندی حساس است و بروز کوچک‌ترین اشتباهی در آن، ممکن است برای افراد دردسرساز شود. بنابراین توصیه می‌شود که در این زمینه از افراد باتجربه مشورت گرفته شود.

تغییرات زمان‌بندی وقت سفارت آمریکا

در برخی موارد، ممکن است تغییراتی غیرمنتظره در برنامه وقت سفارت افراد رخ بدهد. بنابراین متقاضیان باید ضمن آمادگی‌داشتن برای هرگونه اتفاق ناگهانی، برنامه‌شان را هم طوری تنظیم کنند که امکان تغییر ساعت پرواز، برنامه هتل و... وجود داشته باشد.

گفتنی است در همین خصوص، ما اقدام به برگزاری تورهایی کرده‌ایم که به تور سفارتی شهرت دارند و فقط برای حضور در سفارت و دریافت ویزا طراحی شده‌اند. ویژگی اصلی این تورها نیز طراحی انعطاف‌پذیرشان است که باعث می‌شود بروز اتفاقات غیرمنتظره، هیچ آسیبی به برنامه سفر متقاضیان وارد نکند. برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله تخصصی تور سفارت و انگشت‌نگاری آمریکا را مطالعه کنید.

مصاحبه سفارت آمریکا

مهم‌ترین مرحله حضور در سفارت آمریکا، انجام مصاحبه با افسر سفارتی است. بنابراین افراد باید خودشان را به‌خوبی برای پاسخگویی به سوالات وی آماده کنند. البته لازم‌به‌ذکر است که دادن اطلاعات اضافی در مصاحبه با افسر، به‌هیچ‌عنوان توصیه نمی‌شود.

زیرا همین اتفاق ممکن است باعث مردودشدن فرد در مصاحبه بشود. اما اینکه کدام مورد را باید گفت و کدام موارد را نه، تنها به شرایط شخصی افراد بازمی‌گردد. به همین خاطر توصیه می‌کنیم پیش از حضور در سفارت، حتما در جلسات شبیه‌سازی مصاحبه با افسر یا همان ماک سفارتی حامی مهاجر حضور پیدا کنید و با خطوط قرمز روز مصاحبه آشنا شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

رزرو وقت فوری سفارت آمریکا

رزرو وقت فوری سفارت آمریکا

بعضی مواقع پیش می‌آید که متقاضیان سفر به ایالات متحده، نمی‌توانند در تاریخ موردنظرشان وقت سفارت آمریکا را دریافت کنند یا اینکه وقت دریافتی‌شان، چند ماه بعد است. در چنین شرایطی، آن‌ها به‌دنبال این هستند که برای رزرو وقت فوری سفارت آمریکا یا جابه‌جایی قرار مصاحبه‌شان اقدام کنند. اما به‌علت شلوغ‌بودن تقویم سفارت، عمدتا این جابه‌جایی به‌دشواری صورت می‌گیرد.

با این حال، چنانچه افراد نتوانند وقت خود را جابه‌جا کنند یا نیاز به رزرو وقت فوری سفارت آمریکا داشته باشند، می‌توانند از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان ما در مجموعه حامی مهاجر ارتباط بگیرند. زیرا مشاوران ما به‌سبب تجربه طولانی‌مدت خود و آشنایی با سیستم تعیین وقت سفارت، از زمان بازشدن سفارت‌ها آگاهند و می‌توانند برای رزرو وقت فوری سفارت آمریکا متقاضیان را کمک کنند.

وقت سفارت شینگن

وقت سفارت شینگن

حوزه شینگن از دیگر مناطقی است که سفر به آن، نیازمند رزرو وقت و حضور در سفارت است. اما کدام سفارت؟ یعنی افرادی که قصد سفر به چند کشور شنگن را دارند، برای دریافت ویزای خود باید به کدام سفارت مراجعه کنند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم طبق مقررات حوزه شینگن، این «برنامه سفر» افراد است که مشخص می‌کند آنان باید ویزای خود را از کدام سفارت دریافت کنند.

به این معنی که افراد یا باید به سفارت اولین مقصد خود مراجعه کنند، یا باید از طریق سفارت کشوری اقدام کنند که مطابق برنامه سفرشان، قرار است بیشتر در آنجا حضور داشته باشند. ضمن اینکه در هر صورت، آنان باید حداقل یک ماه پیش از آغاز سفر خود، وقت سفارت شینگن را دریافت کنند. زیرا ممکن است روند بررسی پرونده آن‌ها چند هفته طول بکشد.

همچنین افراد باید بدانند که چنانچه در موعد مقرر امکان حضور در سفارت را نداشته باشند، نمی‌توانند وقت سفارت شینگن را جابه‌جا کنند. بنابراین در چنین شرایطی آن‌ها باید تمام مراحل درخواست وقت را دوباره از اول انجام بدهند. یعنی باید به‌صورت آنلاین در سیستم وقت‌دهی سفارت شینگن ثبت‌نام کنند و پس از اخذ تاییدیه‌های دیجیتال، یک وقت جدید رزرو کنند.

با این وجود، ممکن است متقاضیان در زمینه اخذ وقت شینگن با مشکلاتی روبه‌رو شوند. منتهی جای نگرانی نیست! زیرا ما در این مسیر نیز همراه و هم‌قدم شما خواهیم بود.

به این صورت که نه‌تنها وقت سفارت شینگن را برای شما اخذ می‌کنیم، بلکه در تمامی مراحل دریافت ویزا نیز در کنار شما خواهیم بود و صفر تا صد پرونده اخذ ویزای شینگن شما را پیش می‌بریم. برای آگاهی از شرایط و هزینه این خدمات، با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

در ادامه، توضیحات خلاصه‌واری در خصوص رزرو وقت سفارت برخی از کشورهای حوزه شینگن ارائه می‌کنیم.

رزرو وقت سفارت آلمان

رزرو وقت سفارت آلمان

اگر می‌خواهید برای دریافت ویزای شینگن خود از طریق سفارت آلمان اقدام کنید، باید بدانید که در حال حاضر، بخش کنسولگری آلمان در ایران فعالیت ندارد و نمی‌توان ویزای شینگن را به این شیوه اخذ کرد. بلکه برای رزرو وقت سفارت آلمان، تنها باید از طریق کارگزار رسمی این کشور، یعنی سایت ویزامتریک اقدام کرد.

به این صورت که شما ابتدا باید در سایت ویزامتریک ثبت‌نام کنید و پس از اخذ تاییدیه اینترنتی، نوع ویزای درخواستی (ویزای توریستی شینگن) و روز و ساعت مراجعه به سفارت را انتخاب کنید. در گام بعدی، شما می‌توانید به سفارت آلمان مراجعه کنید و ضمن ارائه مدارک، کارهای مربوط به انگشت‌نگاری خود را نیز انجام بدهید.

همچنین باید بدانید حضور در سفارت آلمان تنها برای همین امور است و در این سفارت، مصاحبه‌ای انجام نمی‌‌شود. ضمن اینکه مدارک مورد نیاز برای رزرو وقت سفارت آلمان احتیاجی به ترجمه ندارند و متقاضیان، تنها باید اصل این مدارک را به سفارت این کشور تحویل دهند. شما می‌توانید برای اطلاع از این مدارک و همچنین اخذ بی‌دردسر ویزای شینگن خود از آلمان، حامی مهاجر را انتخاب کنید. از اول تا آخر مسیر همراه شما خواهیم بود.

رزرو وقت سفارت اسپانیا

رزرو وقت سفارت اسپانیا

اسپانیا، یکی دیگر از کشورهای عضو حوزه شینگن است که با نرخ متوسط 50میلیون گردشگر در سال، از توریستی‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود. بنابراین هرساله، افراد بسیاری تلاش می‌کنند ویزای شینگن خود را از سفارت‌های این کشور دریافت کنند و به‌عنوان اولین مقصد خود، راهی سرزمین ماتادورها بشوند.

گفتنی است ایرانیان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و بسیاری از آنان، برای اخذ ویزای شینگن اقدام به رزرو وقت سفارت اسپانیا می‌کنند. اما نکته مهم در این باره آن است که کارگزار رسمی سفارت اسپانیا در ایران، سایت BLS است و ایرانیان باید وقت سفارت را از این طریق دریافت کنند.

همچنین به این دلیل که مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا باید به زبان اسپانیولی ترجمه شوند، توصیه می‌شود افراد ابتدا این مدارک را ترجمه کنند و پس از آن نسبت به رزرو وقت سفارت اسپانیا اقدام کنند. زیرا ممکن است ترجمه این مدارک بین 2 تا 4 هفته زمان ببرد.

ضمنا شما می‌توانید برای سهولت کار، اخذ ویزای شینگن خود را به حامی مهاجر بسپارید تا کارشناسان ما ضمن ارائه مشاوره در خصوص ویزای شینگن و آماده‌سازی مدارک مورد نیاز سفارت اسپانیا، برای مواردی از قبیل ترجمه مدارک، رزرو وقت سفارت اسپانیا، اخذ ویزا، تهیه بلیت هواپیما و... نیز شما را همراهی کنند.

رزرو وقت سفارت فرانسه

رزرو وقت سفارت فرانسه

رزرو وقت سفارت فرانسه، تنها برای مسائلی از قبیل ارائه مدارک، انگشت‌نگاری و... صورت می‌گیرد. بنابراین حضور در این سفارت هیچ‌گونه مصاحبه‌ای ندارد و افراد می‌توانند تنها با اطلاع از مدارک مورد نیاز سفارت فرانسه و آماده‌سازی آنان، شانس خود را برای دریافت ویزای شینگن بالاتر ببرند.

ضمن اینکه کارگزار رسمی سفارت فرانسه در ایران، موسسه VFSGlobal است و ایرانیان برای رزرو وقت سفارت فرانسه، باید از طریق این سایت اقدام کنند. همچنین گفتنی است که زمان دقیق حضور در سفارت، عموما 2 تا 3 روز بعد از ثبت درخواست رزرو وقت سفارت فرانسه معلوم می‌شود.

علاوه بر این باید توجه داشت که به‌هنگام اخذ وقت سفارت، افراد باید فرم درخواست ویزای فرانسه را نیز تکمیل کنند. بنابراین آن‌ها باید در این باره بسیار دقت کنند. زیرا کوچک‌ترین اشتباهی در تکمیل فرم درخواست ویزا، می‌تواند به مردودشدن آن‌ها منجر شود. به همین خاطر است که توصیه می‌شود متقاضیان برای اخذ ویزای شینگن فرانسه، حتما با متخصصان این امر مشورت کنند.

رزرو وقت سفارت یونان

رزرو وقت سفارت یونان

به‌مانند سفارت فرانسه، کارگزار رسمی یونان نیز برای رزرو وقت سفارت این کشور، موسسه VFSGlobal است. بنابراین ایرانیان برای رزرو وقت سفارت یونان، ابتدا باید درخواست خود را در این سایت ثبت کنند و سپس، بین 2 تا 14 روز بعد به سفارت یونان مراجعه کنند.

از جمله مدارکی که افراد باید به‌هنگام حضور در سفارت یونان با خود به‌همراه داشته باشند، می‌توان به گواهی تمکن مالی، تاییدیه گردش مالی 3ماهه، ارائه دعوتنامه (در صورت وجود)، رسید پرداخت هزینه ویزا و... اشاره کرد. همچنین گفتنی است مدارک گفته‌شده، به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه نیاز دارند. زیرا در این صورت است که مدارک افراد موردتایید سفارت قرار می‌گیرد.

در پایان باید بگوییم حضور در سفارت یونان نیز مصاحبه ندارد و افراد تنها برای ارائه مدارک و اقدامات مربوط به انگشت‌نگاری به این مرکز مراجعه می‌کنند. شما می‌توانید برای کسب آگاهی کامل در خصوص مدارک مورد نیاز سفارت یونان و اخذ ویزای شینگن خود از این سفارت، همین الان با شماره 02148000957 تماس بگیرید و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

رزرو وقت سفارت سایر کشورهای عضو شینگن

علاوه بر کشورهایی که از آن‌ها نام بردیم، چندین و چند کشور دیگر نیز در حوزه شینگن قرار دارند که در صورت تمایل شما، حامی مهاجر می‌تواند برای رزرو وقت سفارت آن کشورها نیز اقدام کند و در مسیر اخذ ویزای شینگن، همراه و هم‌سفر شما باشد.

بنابراین چنانچه می‌خواهید ویزای شینگن خود را از سفارت دیگر کشورهای عضو حوزه شینگن دریافت کنید، تنها لازم است این موضوع را از طریق شماره 02148000957 به اطلاع کارشناسان ما برسانید. گفتنی است آن‌ها تمام هماهنگی‌های لازم را در این خصوص انجام خواهند داد و تاریخ حضور در سفارت را به اطلاع شما خواهند رساند.

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم با تمرکز بر موضوع رزرو وقت سفارت، درباره مسائلی مانند نحوه گرفتن وقت سفارت صحبت کنیم و به معرفی برخی از مهم‌ترین مدارک لازم برای گرفتن وقت سفارت بپردازیم. همچنین موضوع رزرو وقت سفارت آمریکا را نیز پیش کشیدیم تا ببینیم کارشناسان ما، چگونه می‌توانند برای رزرو وقت فوری سفارت آمریکا به شما کمک کنند.

پس از آن نیز، به مبحث وقت سفارت شینگن پرداختیم و خدمات حامی مهاجر را در خصوص دریافت وقت سفارت از برخی کشورهای این منطقه توضیح دادیم. یعنی در خصوص رزرو وقت سفارت آلمان، رزرو وقت سفارت اسپانیا، رزرو وقت سفارت فرانسه و رزرو وقت سفارت یونان حرف زدیم و گفتیم که در مسیر اخذ ویزای شینگن از سایر کشورها، به چه صورت در کنار شما خواهیم بود.

بنابراین مبحث رزرو وقت سفارت را از تمامی جهات بررسی کردیم و به سوالات احتمالی آن پاسخ دادیم.با این حال، اگر همچنان پرسش بی‌پاسخی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید آن را از طریق قسمت نظرات مطرح کنید یا ضمن تماس‌گرفتن با شماره 02148000957، پرسش خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0