20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

فرم ارزیابی مهاجرت

فرم ارزیابی مهاجرت شامل مجموعه‌ای از اطلاعات است که  بعد از تکمیل فرم ، توسط کارشناسان مهاجرت حامی مهاجر مورد بررسی قرار خواهد گرفت و روش های مهاجرت ممکن (تحصیلی ، کاری ، سرمایه گذاری و ...) که هر فرد متناسب با شرایط مالی ، کاری و خانوادگی خود می تواند برای آن اقدام نماید ارزیابی می شود. فرم ارزیابی مهاجرت یکی از ساده ترین روش هایی است که افراد می توانند با حوصله و در هر زمانی که خواستند آن را پر نمایند و  بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت مشاوره دریافت نمایند.

فرم ارزیابی مهاجرت شرکت حامی مهاجر

برای دسترسی به فرم ارزیابی مهاجرت شرکت حامی مهاجر ، ابتدا از طریق منوی بالای سایت قسمت پنل کاربری و سپس ورود و ثبت نام ، در سایت عضو شوید و بعد از ورود به پنل کاربری خود در منوی سمت راست فرم ارزیابی مهاجرت را انتخاب کرده و آن را تکمیل نمایید.

هزینه فرم ارزیابی مهاجرت

هزینه کارشناسی و بررسی فرم ارزیابی مهاجرت که توسط مشاوران متخصص بررسی می شود 50 هزار تومان است. این مبلغ هزینه کارشناسی فرم ارزیابی می باشد که کارشناسان و مشاوران متخصص آن را از تمام روش های ممکن و موجود بررسی می کنند و در نهایت راه های ممکن را برای شما اعلام می نمایند.

تکمیل فرم ارزیابی مهاجرت

مرحله اول فرم ارزیابی مهاجرت

این فرم در چهار مرحله انجام می شود که مرحله اول شامل اطلاعات شخصی مانند نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ، ایمیل و وضعیت تاهل است.

مرحله دوم فرم ارزیابی مهاجرت

این قسمت شامل اطلاعات مربوط به مهاجرت شخص است که شامل کشور مقصد و روش مهاجرتی مدنظر متقاضیان می باشدمرحله دوم مرحله سوم فرم ارزیابی مهاجرت

 شامل اطلاعات مربوط به وضعیت مالی و شغلی فرد است که این قسمت شامل فیلد های ارزش اموال منقول ، ارزش اموال غیر منقول و میانگین درآمد ماهانه می باشد. این قسمت به منظور هر چه دقیق تر بودن مشاوره باید کاملا صحیح و منطبق با صحت دارایی های فرد تکمیل شود. سوابق شغلی و تحصیلی نیز در این قسمت پر می شود.

مرحله چهارم فرم ارزیابی مهاجرت

در این قسمت نیز فرد باید سوابق سفر خود را ذکر نماید و اطلاعات مربوط به تابعیت خود را انتخاب کند. در صورت داشتن افتخارات بین الملل نیز می توانید فیلد مربوط به آن را پر نمایید.

تایید فرم ارزیابی مهاجرت

فرم ارزیابی مهاجرت شامل پنج مرحله است که آخرین مرحله آن پرداخت و تایید نهایی می باشد. لازم به ذکر است که پس از تایید و پرداخت نهایی فرم جهت بررسی و ارزیابی، برای کارشناسان و مشاوران مهاجرت ارسال می شود. در صورت عدم پرداخت فرم ارزیابی شما در حالت تعلیق خواهند ماند.

ورود به فرم ارزیابی مهاجرت

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0