50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت هلند

کشور هلند 

هلند یکی از کشور های پرطرفدار برای مسافران خارجی در قاره ی اروپاست. جاذبه های طبیعی و گردشگری کشور هلند سالانه مسافران زیادی را به این کشور جذب می کند. کشور هلند به داشتن باغ های گل معروف است، که جهانگردان زیادی را شیفته ی خود می کند. همچنین شرایط مطلوب اقتصادی در هلند نیز افراد زیادی را برای کار و سرمایه گذاری به کشور هلند فرا می خواند. 

اخذ ویزای هلند

برای هر یک از اهداف بالا که قصد سفر به هلند را داشته باشید باید ویزای مربوط به همان هدف را از سفارت هلند دریافت کنید. ویزاهای گردشگری، کاری، تحصیلی و ازدواج انواع ویزاهایی هستند که سفارت هلند به کسانی که قصد سفر به هلند را داشته باشند، ارائه می دهد. در هر صورت قصد دریافت هر یک از این ویزاها را که داشته باشید، برای حضور در سفارت هلند باید وقت قبلی دریافت کنید، تا در روز مشخص شده به همراه مدارک خود در محل سفارت هلند حاضر شوید.

ویزای شینگن هلند

ویزای لازم برای سفر به هلند ویزای شنگن است. اگر برای اولین ورود به حوزه ی شنگن هلند را انتخاب کرده اید، باید ویزای شنگن خود را از سفارت هلند دریافت کنید. اما اگر قبلا وارد حوزه شنگن شده اید و ویزای شنگن شما هنوز معتبر است نیاز به دریافت ویزای مجدد از سفارت هلند نیست.

تعیین وقت سفارت هلند

با ورود به سایت سفارت هلند، باید فرم مربوط به درخواست ویزای درخواستی خودتان را پر کنید. سپس از بین وقت های ارائه شده توسط سفارت هلند یکی را انتخاب و در سایت ثبت کنید. در انتها از شما ایمیلی دریافت می شود تا کد رهگیری ثبت وقتتان برای شما ارسال شود. در روزی که مشخص کردید با مدارک کامل به صورت حضوری در سفارت حضور داشته باشید چون عدم حضور شما به معنای از دست رفتن وقت رزرو شده است. معمولا زمان حضور در سفارت هلند 90 روز بعد از زمان ثبت وقت است. وقت سفارت هلند برای انجام مصاحبه نیست، در این روز تعیین شده از شما مدارک لازم دریافت می شود و همچنین شما باید انگشت نگاری شوید.

وقت فوری سفارت هلند

وقت سفارت هلند به صورت عادی و فوری ارائه می شود. وقت عادی برای کسانی مناسب است که در رفتن به هلند عجله ای ندارند و حضور سریع تر در سفارت هلند برایشان مهم نیست. اما وقت فوری برای کسانی ارائه می شود که طبق برنامه ای خاص راهی هلند هستند. آن ها برای شرکت در این برنامه عجله دارند لذا باید زودتر در سفارت حاضر شوند و مدارکشان را تحویل دهند تا در اسرع وقت به مدارک آن ها رسیدگی شود و در صورت تایید ویزای آن ها صادر شود. وقت فوری معمولا تا دو هفته در اختیار متقاضیان قرار گرفته می شود. معمولا وقت فوری به کسانی داده می شود که از طرف شخص یا شرکتی در هلند دعوت نامه داشته باشند.

مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای هلند

برای دریافت ویزای هلند لازم است مدارک زیر را با دقت تهیه کنید و به سفارت ارائه دهید:

  • تاییدیه تعیین وقت
  • فرم درخواست ویزا
  • عکس جدید
  • گذرنامه ی معتبر
  • گواهی تمکن مالی و گردش حساب
  • بیمه نامه مسافرتی
  • دعوت نامه یا رسید رزرو هتل
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0