20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

راه های مهاجرت اسپانیا

 مهاجرت از طریق ازدواج

راحت ترین راه برای مهاجرت و  دریافت اقامت کشور اسپانیا ازدواج با فردی اسپانیایی است. به این ترتیب که فرد اسپانیایی باید تقاضای ازدواج خود را به سفارت اسپانیا اعلام کند و از طریق مدارک مورد نیاز، سفارت را قانع کند که حقیقتا مایل به ازدواج با فرد مهاجر می باشد.ضمن اینکه شخص اسپانیایی باید صلاحیت مالی مبنی بر حمایت از فرد مهاجر داشته باشد. بر خلاف سایر کشورها که فرد مهاجر پس از گذشت چند سال ازمهاجرت و  ازدواجش و نداشتن سابقه کیفری در طول این مدت اقامت دائم را کسب می کند در کشور اسپانیا فرد مهاجر یکسال پس از ازدواج شهروند اسپانیا خواهد شد.
 

مهاجرت از طریق ویزای کار اسپانیا

یک از روش های متداول مهاجرت به اسپانیا مهاجرت کاری است. در این کشور نیز کارفرمای اسپانیایی باید پیشنهاد کار برای فرد متقاضی داشته باشد. ضمن اینکه این روش از محدودیت هایی نیز برخوردار است. به این صورت که کارفرما باید طی مدت 3 ماه برای موقعیت شغلی مورد نظر در جراید اسپانیا آگهی استخدام منتشر کند در صورتی که هیچ فرد اسپانیایی برای شغل مورد نظر وجود نداشته باشد موقعیت شغلی به فرد خارجی می رسد.

مهاجرت به اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

این روش از دو طریق سرمایه گذاری در کار و خرید خانه در اسپانیا صورت می گیرد. سرمایه گذاری در اسپانیا مناسب ترین روش مهاجرت برای سرمایه داران است. البته صرف خرید ملک منجر به اخذ اقامت نخواهد شد. مبحث معیشت و صلاحیت مالی فرد نسبت به خرید خانه الویت دارد و در واقع خرید ملک تسهیل کننده دریافت اقامت اسپانیاست. سرمایه گذاری در کار مبحث نسبتا پیچیده ای بوده و باید با هماهنگی و مشاوره متخصصین انجام شود. توجه داشته باشید جهت اخذ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری باید بین 5 تا 10 سال در کشور اسپانیا اقامت داشته باشید.
 

مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

یکی از مناسب ترین کشورها جهت ادامه تحصیل کشور اسپانیا است. ایرانیان زیادی بواسطه ادامه تحصیل در کشور اسپانیا اقدام به مهاجرت تحصیلی کرده اند. شرایط تحصیلی مطلوب در این کشور دلیل اصلی محبوبیت تحصیل در اسپانیاست. زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان رایج دانشگاه های این کشور است. به همین دلیل عدم تسلط به زبان اسپانیایی به هنگام تحصیل برای دانشجویان مشکل ساز نخواهد بود.

مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی

در صورت اثبات توانایی مالی جهت تامین هزینه زندگی خود فرد مهاجر همراهانش متقاضی اجازه اقامت در کشور اسپانیا را کسب می کند به شرطی که محل کسب درآمد فرد مشخص باشد. این روش سریعترین روش دریافت اقامت اسپانیا نیازی به مدرک زبان انگلیسی ندارد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0