تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

واقعیت این است که هر وقت ویزای اتریش و یا هر ویزای دیگری که جزء منطقه شینگن می باشد، رد می شود، مورد یا مساله ای غیر قابل پذیرش در مورد درخواست ویزا وجود دارد.

بسیاری از متقاضیان ویزا دچار سردرگمی می شوند و قادر به درک دقیق دلیل رد ویزای خود نیستند.

چه زمانی ویزا ریجکت میشود

در صورتی که افسر کنسولی اتریش نتواند تمام اطلاعات لازم در مورد شخص را دریافت کند، درخواست ویزا ناموفق تلقی می شود. در صورت عدم داشتن چنین اطلاعاتی، افسر کنسولی قادر به تصمیم گیری در مورد واجد شرایط بودن کاندیدای ویزا نیست. از طرف دیگر، ممکن است سفارت اطلاعاتی را از متقاضی دریافت کند که غیرقابل قبول یا به دور از روش معین شده، باشد.

دلایل ریجکتی ویزای اتریش

سفارت اتریش ممکن است به دلایل مختلف از صدور ویزا خودداری كند،  اما شایع ترین عوامل عدم پذیرش درخواست ویزا، نقص و یا جعلی بودن مدارک، ارائه مدارک در قالب نامناسب، موجود نبودن یکی از مدارک خاص مورد نیاز، پیروی از نصیحت های خانواده یا دوستان و آشنایان به جای یک مشاور واجد شرایط، عدم افشای موضوعات مهاجرتی قبلی و یا درخواست برای یک نوع ویزای اشتباه می باشد.

عدم صدور ویزا همچنین ممکن است به این دلیل باشد که پرونده ی متقاضی نشان دهنده فقدان و یا ناکافی بودن مدارک مالی لازم برای تأمین هزینه ‌های سفر است، متقاضی دارای گذرنامه یا سند مسافرتی معتبر نیست، وجود اسناد و مدارک موجود در رابطه با سابقه کیفری، متقاضی با کشور خود پیوندهای محکمی ندارد که او را ترغیب به ترک اتریش کند، متقاضی منبع درآمد قابل اعتمادی در کشور خود ندارد، هدف از سفر ذکر نشده است یا قابل باور نیست، ارائه ندادن مدارک اقامت و یا مدارک متناقض.

راه های رفع ریجکتی ویزای اتریش

متقاضی می تواند هم درخواست تجدید نظر و بازبینی کند یا دوباره از ابتدا برای ویزا درخواست جدیدی را ارائه کند. هر فرد می تواند نسبت به رد درخواست ویزای خود طبق ماده 32 (3) قانون ویزا، تقاضای تجدیدنظر کند.

این تجدید نظر باید برای کشور عضو ناحیه شینگنی که تصمیم نهایی راجع به رد درخواست ویزا را صادر کرده است و در این مورد اتریش می باشد، انجام شود.

 برای این منظور ابتدا نامه ریجکتی ارسال‌شده از سفارت را به‌دقت مطالعه کنید تا از دلیل و یا دلایل ارائه ‌شده برای ریجکت ویزای شینگن خود مطلع شوید.

متقاضی باید مطمئن باشد که تصمیم سفارت اتریش نادرست بوده و دلیلی برای رد درخواست وی وجود ندارد، چنانچه اطمینان دارید مدارکی که برای دریافت ویزا به سفارت ارائه داده‌اید درست بوده‌ اند و دلایل مطرح شده برای رد درخواست شما را پوشش می‌ دهند با شرح مجدد و کامل آن‌ها در نامه درخواست تجدید نظر و برجسته کردن آن‌ها برای تغییر رأی صادرشده اقدام کنید.

متقاضی سپس باید نامه تجدید نظری برای ارسال به سفارت اتریش بنویسد، تصمیم گیری در بعضی مواقع ممکن است تا 12 ماه طول بکشد، بنابراین در صورتی که مراجعه شما فوری یا موقتی باشد توصیه نمی شود.

بنابراین متقاضی می تواند متناوبا پرونده خود را برای تجدید نظر ارسال کند یا درخواست جدیدی را آغاز کند.

بنابراین برطرف کردن ریجکتی ویزای اتریش، که در واقع تحت تاثیر قوانین شینگن این ریجکتی صورت گرفته است، کار آسانی نیست، اما باز هم باید با احتیاط انجام شود.

رفع ریجکتی ویزای اتریش با موسسه حامی مهاجر

راهنمایی مشاوران واجد شرایط همیشه کمک کننده است. چراکه آنها آنچه را که افسران ویزا به دنبال آن هستند عمیقا می فهمند و می توانند شما را در مورد روند درخواست و روش های پرداخت هزینه ها راهنمایی کنند.

برای رفع ریجکتی ویزا اعم از رفع ریجکتی ویزای شینگن ، رفع ریجکتی ویزای آمریکا ، رفع ریجکتی ویزای کانادا و ... می توانید با متخصصین و کارشناسان زبده حامی مهاجر در ارتباط باشید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0