شانس برنده شدن در لاتاری است؟

وقتی از شانس صحبت میکنیم، باید به آمار رجوع کنیم. شانس برنده شدن در لاتاری مساوی است با تعداد برنده ها تقسیم بر تعداد ثبت نام لاتاری. آخرین آمار رسمی لاتاری که در سال 2020 در وبسایت وزارت امور خارجه آمریکا منتشر شد، مربوط به لاتاری 2017 است. لذا بر اساس آمار لاتاری 2017 به تحلیل و بررسی شانس برنده شدن در برنامه لاتاری میپردازیم.

آمار لاتاری و شانس برنده شدن

آمار لاتاری 2017

  • تعداد ثبت نام لاتاری 737181 نفر
  • تعداد برنده لاتاری 4500 نفر
  • تعداد ویزای صادر شده 2106 نفر

نکته اینکه تعداد ثبت نام لاتاری که به مرکز کنسولی کنتاکی ارسال شده است 737181 فرم میباشد اما این آمار تمام فرم هاست که بسیاری از آنها فرم های اشتباه است و در هنگام قرعه کشی بسیاری از اینها حذف میشوند.

دلیل شانس بالاتر در موسسه حامی مهاجر، ثبت نام صحیح لاتاری است و دلیل آمار پایین رسمی، ثبت نام های اشتباه عمدی و سهوی است. شاید برایتان جالب باشد که بدانید، تعداد زیادی از ثبت نام های لاتاری، به صورت عمدی اشتباه هستند. مثلا شخصی حیوان خانگی اش را ثبت نام میکند. نوجوانان بسیاری بدون داشتن شرایط ثبت نام لاتاری، نسبت به ثبت نام لاتاری اقدام میکنند.

آمار لاتاری 2021

آمار لاتاری 2021 شاید در سال 2024 منتشر شود. یکی از نقاط ضعف وب سایت وزارت امور خارجه آمریکا، کندی در انتشار آمار ویزا است.

شانس برنده شدن در لاتاری 2023

در صورتی که ثبت نام لاتاری را توسط حامی مهاجر انجام دهید، پس از برنده شدن، ما برای اخذ ویزا، همراه شما خواهیم بود و البته از هزینه های کارگزاری معاف خواهید شد. در صورتی که مشتری حامی مهاجر هستید، نگران فرمان ممنوعیت صدور ویزا برای ایرانیان نباشید. ما برای معافیت از ابلاغ ترامپ، همراهتان هستیم.

بهتر است بدانید: کانادا برنامه لاتاری ندارد

آیا برنامه لاتاری 2023 همچنان اجرا میشود؟

برای پاسخ به این سوال، به سایت رسمی ثبت نام لاتاری مراجعه کنید و تاریخ پایان ثبت نام لاتاری 2022 و تاریخ اعلام نتایج لاتاری 2022 را مشاهده کنید. تاریخ آغاز لاتاری 2023 نیز، چند روز قبل از شروع ثبت نام لاتاری 2023 در همین وب سایت اعلام خواهد شد. تا لحظه نگارش این مقاله هیچ پیام رسمی از وزارت امور خارجه آمریکا مبنی بر لغو لاتاری شنیده نشده است. باید بدانید ترامپ هم سعی کرد برنامه لاتاری را لغو کند اما موفق نشد.

بهتر است بدانید: مهاجرت به آمریکا

افزایش شانس برنده شدن در لاتاری

خبر خوش برای متاهلین داریم، آن هم اینکه متاهلین به دلیل اینکه میتوانند دو مرتبه ثبت نام کنند، شانس دو برابر دارند. یک بار خانم به عنوان سرپرست ثبت نام میکند و یک بار آقا به عنوان سرپرست. در صورتی که هریک برنده شوید، خانواده مهاجرت میکند.

آیا تحصیلات بالاتر شانس را بالا میبرد؟

قرعه کشی لاتاری کاملا  بر اساس شانس است و توسط کامپیوتر انجام میشود. این قرعه کشی کاملا مستقل از تحصیلات و سن است. تحصیلات بالاتر یا پایین تر اصلا اهمیتی در شانس شما برای شرکت در لاتاری ندارد.

نتیجه گیری

اگر رویای آمریکا در سر دارید، ثبت نام لاتاری 2023 را از دست ندهید. با شیوع بیماری کرونا و ضعف دولت دونالد ترامپ در پیشگیری و مهار بیماری، امثال شانس رای آوردن ترامپ برای ریاست جمهوری آمریکا بسیار پایین آمده است و رقبای انتخاباتی ترامپ به دست پر به او حمله میکنند. احتمال زیادی وجود دارد که مانند گذشته، صدور ویزای لاتاری ساده شود. البته در حال حاضر نیز با وجود سختگیری ها، ویزا صادر میشود اما نسبت به قبل سخت تر شده است.

اشتراک مطلب
نظرات شما
امیر منصور

سلام و خداقوت- از توضیحاتتون خیلی ممنونم بسیار روان نوشته شده ، برای لاتاری در موعد مققر برای ثبت نام حتما تاریخ فارسی که معادل میلادی هست استفاده کنید. من منتظرم تا موعد مقرر وبت نام کنم

ادمین در پاسخ گفته است :

درود بر شما 

ممنون از دلگرمی شما، ثبت نام لاتاری اوایل مهر ماه هر سال آغاز می شود و در اواسط آبان ماه همان سال به پایان می رسد.


اشکان

با سلام <br /> زمان ثبت نام را اعلام میکنید اگه اعلام میکنید به چه صورت باید پیگیری کنیم


اژدر

سلام<br /> همسر اول من با دختر 32 ساله در اروپا زندگی میکنند و با هم ارتباط نداریم به عبارتی جدا شده هم نیستیم<br /> برای 2023 فقط همسر دوم با دو فرزند زیر 18 سال ثبت نام لاتاری میکنم .اگر قبول شویم برای دریافت ویزا مشکلی ایجاد میکند یا نه؟

ادمین در پاسخ گفته است :

<p>درود بر شما</p> <p>در زمان ثبت نام فقط باید اطلاعات همسر دوم خود&nbsp;به همراه اطلاعات فرزندان زیر 21 سال را وارد کنید. زمانی که برنده شدید بایستی طلاق نامه یا مدرکی مبنی بر جداشدن از همسر قبلی خود ارائه کنید.</p> <p>به این دلیل که در قانون آمریکا دو همسری وجود ندارد.</p>


علی

سلام آیا موسسه شما درلاتاری 2022 برنده داشته است.ممکن است آمار ارایه فرمایید

ادمین در پاسخ گفته است :

درود بر شما 

بله تعداد برندگان بسیار بوده. می تونید وارد پیج اینستاگرام شرکت بشید، آمار برندگان گفته شده.


ثبت دیدگاه

رضایت مشتریان حامی مهاجر