شانس برنده شدن در لاتاری، راه های افزایش و تعداد برندگان از ایران

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

لاتاری گرین کارت، یکی از ساده ترین روش های مهاجرت به آمریکا است. برای افرادی که شرایط مهاجرت تحصیلی یا کاری به آمریکا را ندارند، برنده شدن در لاتاری گرین کارت آمریکا شانس بزرگی محسوب می‌شود. بنابراین بسیاری از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا به دنبال محاسبه شانس برنده شدن در لاتاری و همچنین جستجوی راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری هستند. 

در این مقاله قصد داریم به موضوعاتی از قبیل افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، سهمیه ایران در لاتاری آمریکا، تعداد برندگان لاتاری و تعداد برندگان لاتاری ایرانی در سال بپردازیم. در ابتدا توضیحاتی درباره شانس برنده شدن در لاتاری ارائه می‌کنیم. سپس به بررسی روش های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری می‌پردازیم و راه های درست را از راه های غیراصولی و غلط جدا می‌کنیم. بنابراین توصیه می‌کنیم برای آگاهی بیشتر تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (حتی بدون مدرک زبان و با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

چطور شانسم را در لاتاری زیاد کنم

تعداد برندگان لاتاری

کشور های مجاز در لاتاری سهمیه تقریبا مشخصی از نظر برنده های دارند و با توجه به اینکه برنامه لاتاری یک برنامه حفظ تنوع نژادی است، سهمیه ایران در لاتاری به همراه تعداد برنده های رزرو مشخص است. تعداد برندگان لاتاری ایرانی یا تعداد برندگان لاتاری در ادوار گذشته متغیر است؛ دستیابی به تعداد کاملا دقیق از تعداد برندگان لاتاری از ایران یا تعداد برندگان لاتاری در سال دشوار و در مواقعی قابل دسترس نیست.

منابع غیر رسمی هر ساله آمارهایی از تعداد برندگان لاتاری در کشور های مختلف را منتشر می کنند، ما پس از جمع آوری داده های مختلف هر یک از این منابع و فیلتر کردن آنها به میانگینی از برندگان لاتاری و سهمیه هر کشور در لاتاری دست پیدا کردیم که در جدول زیر خلاصه شده است.

نام برنامه گرین کارت لاتاری آمار ثبت نام ایرانی ها در لاتاری تعداد برندگان لاتاری
لاتاری 2019 864568 نفر 4199 برنده لاتاری
لاتاری 2020 1354444 نفر 4101 برنده لاتاری
لاتاری 2021 759903 نفر 6001 برنده لاتاری
لاتاری 2022 590117 نفر 5739 برنده لاتاری
لاتاری 2023  821014 نفر 5822 برنده لاتاری

شانس برنده شدن در لاتاری

برای آنکه بتوانیم درصد شانس برنده شدن در لاتاری را محاسبه کنیم باید آمار جامعی از تعداد ثبت نام های صحیح انجام شده در لاتاری های گرین کارت و همچنین تعداد ویزاهایی که برای برندگان در نظر گرفته شده داشته باشیم. یکی از این آمارها مشخص است.

وزارت امورخارجه آمریکا سالانه 55000 ویزای مهاجرتی لاتاری برای کشورهای واجد شرایط در نظر می‌گیرد. از این سهم حداکثر هفت درصد به هر کشور تعلق می‌گیرد، بنابراین می‌توانیم متوجه شویم که سهم ایرانیان حدود 4500 الی 5000 ویزای لاتاری است. این آمار کاملا روشن است، حال اجازه دهید به آمار تعداد ثبت نام‌های صحیح در لاتاری بپردازیم.

شانس برنده شدن در لاتاری چفدر است؟

آمار تعداد ثبت نام های صحیح انجام شده در هر برنامه لاتاری گرین کارت، کاملا مبهم و نامشخص است. سایت وزارت امورخارجه آمریکا، آمار برنامه های لاتاری را با تاخیر منتشر می‌کند و هیچ آمار جدیدی از تعداد ثبت نام کنندگان برنامه های لاتاری وجود ندارد. آخرین آمار مربوط به تعداد ثبت نام کنندگان لاتاری از ایران ، مربوط به لاتاری 2021 است که ثبت نام آن در سال 2019 (سال 98) بوده است.

در این سال به دلیل محدودیت‌های مهاجرتی ترامپ آمار ثبت نام ایرانیان در لاتاری بسیار پایین آمده است و با توجه به شرایط جدید نمی‌توان از این آمار استفاده چندانی کرد. برای دیدن آمار رسمی ثبت نام لاتاری از ایران و همچنین آمار رسمی برندگان لاتاری از ایران، توصیه می‌کنیم که مقاله سهمیه و اسامی ایرانیان در لاتاری سال های گذشته را بخوانید.

آمار تعداد ویزاهای قطعی صادر شده برای ایرانیان نیز مربوط به لاتاری 2018 است و آمار جدیدی از ایرانیانی که به صورت قطعی ویزای لاتاری دریافت کرده‌اند، وجود ندارد. با توجه به این مسائل و آمارهای قدیمی نمی‌توان شانس دقیق برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان را مشخص کرد و هر آنچه که در رسانه های مختلف درباره درصد شانس برنده شدن در لاتاری گفته می‌شود، صرفا تخمین و احتمال است.

 هر سال تعداد زیادی از مشتریان ما در لاتاری گرین کارت آمریکا برنده می‌شوند، برخی از آن‌ها در اولین ثبت نام برنده می‌شوند و برخی دیگر بعد از ده سال ثبت نام پی در پی، برنده لاتاری شده‌اند. شانس برنده شدن برای همه افراد به صورت یکسان وجود دارد، اما اینکه در چه زمانی آن را به دست می‌آورید، مشخص نیست. برای اینکه این موضوع برای شما روشن شود، مصاحبه یکی از برندگان لاتاری حامی مهاجر را ببییند که بعد از 23 سال ثبت نام ، برنده لاتاری شدند و توانستند ویزای لاتاری خود را اخذ کنند.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا

درباره روش های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری همواره سوال‌های بسیار زیادی وجود دارد. در یک قرعه‌کشی همواره طبیعی است که افراد به دنبال راه های افزایش شانس برنده شدن باشند، اما در مورد شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا، شایعات و دروغ‌های زیادی نیز وجود دارد. در این بخش قصد داریم ضمن بررسی این شایعات، راه های مناسبی برای افزایش تعداد شانس برنده شدن در لاتاری معرفی کنیم. ابتدا اجازه دهید به چند ابهام در این زمینه پاسخ دهیم.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری

مدرک تحصیلی بالا و یا موقعیت شغلی تاثیری بر شانس برنده شدن در لاتاری دارد؟

در این مورد باید بگوییم که تمام ثبت نام کنندگان در لاتاری گرین کارت آمریکا شانس برابری دارند، داشتن تحصیلات دانشگاهی یا موقعیت شغلی خوب هیچ امتیازی برای شانس برنده شدن در لاتاری ایجاد نمی‌کند. هر شخص در هر سال حق انجام یک ثبت نام را دارد.

پس توصیه می‌کنیم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری به هیچ وجه بیش از یک ثبت نام در هر سال انجام ندهید، چرا که به صورت کامل از قرعه کشی گرین کارت حذف خواهید شد. با این حال راه هایی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت وجود دارد که در ادامه آن‌ها را توضیح خواهیم داد.

اهمیت تحصیلات در شانس برنده شدن در لاتاری

آیا یک شخص می‌تواند در یکسال، دو یا چند بار در لاتاری ثبت نام کند؟

برخی افراد تصور می‌کنند که اگر در یکسال، چند بار در لاتاری ثبت نام کنند، درصد شانس برنده شدن در لاتاری آن‌ها افزایش می‌یابد. اما این تصور کاملا اشتباه است. توجه کنید که برنامه لاتاری آمریکا به شکل یک قرعه کشی کامپیوتری انجام می‌شود و بنابراین امکانی برای تقلب در آن وجود ندارد.

یک شخص نمی‌تواند با چند بار ثبت نام در لاتاری، شانس خود را افزایش دهد، چرا که سیستم به صورت خودکار ثبت نام های تکراری را بررسی می‌کند. در صورتی که یک شخص دوبار در لاتاری ثبت نام کند، سیستم هر دو ثبت نام او را باطل خواهد کرد و آن شخص شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد. بنابراین این کار نه تنها باعث افزایش شانس برنده شدن در لاتاری نخواهد شد، بلکه شانس شما را نیز از بین خواهد برد.

دوبار ثبت نام در لاتاری برای افزایش شانس برنده شدن

آیا داشتن مدرک زبان تاثیری در شانس برنده شدن لاتاری دارد؟

خیر. برای مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، هیچ نیازی به داشتن مدرک زبان یا حتی بلد بودن زبان انگلیسی ندارید. مصاحبه برندگان لاتاری در سفارت آمریکا نیز به زبان فارسی انجام خواهد شد. بنابراین داشتن مدرک زبان هیچ تاثیری در شانس برنده شدن لاتاری ندارد. ولی برای زندگی در آمریکا و ارتباط با مردم، توصیه می‌کنیم که حتما زبان انگلیسی را بیاموزید.

آیا برنده لاتاری سال قبل، می‌تواند در لاتاری امسال هم برنده شود؟

بله. همه چیز بر اساس شانس است، شاید برای شما جالب باشد که ما هر سال شاهد برنده‌ های لاتاری هستیم که سال قبل هم در لاتاری برنده شده بودند و امسال برای بار مجدد برنده شده‌اند.

آیا امکان برنده شدن دو نفر از اعضای یک خانواده در لاتاری وجود دارد؟

با اینکه احتمال آن بسیار کم و غیرممکن به نظر می‌رسد، اما در بین برنده های لاتاری حامی مهاجر پدر و دختری وجود داشتند که هر دو در یکسال برنده لاتاری شده بودند. پیشنهاد می‌کنیم ویدئو مصاحبه پدر و دختر برنده لاتاری را حتما ببینید.

راهکاری برای افزایش شانس لاتاری وجود دارد؟

آیا راهی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری وجود دارد؟

اجازه دهید بدون هیچ مقدمه‌ای بگوییم که شانس همه افراد برای انتخاب شدن در برنامه لاتاری یکسان است. یعنی یک شخص نمی‌تواند کاری انجام دهد که مورد توجه‌تر باشد و سیستم قرعه‌کشی نسبت به او ارفاق قائل شود.

اولین چیزی که برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا باید رعایت کنید، ثبت نام صحیح در لاتاری امریکا است. برخی افراد به دلیل عکس نامناسب یا ورود اطلاعات اشتباه در فرم لاتاری، در قرعه کشی لاتاری آمریکا شرکت داده نمی‌شوند و به همین دلیل شانس خود در لاتاری را از دست می‌دهند. متاسفانه سایت اصلی لاتاری به افرادی که اطلاعات خود را اشتباه ثبت می‌کنند، هیچ اخطاری نمی‌دهد و سالانه افراد زیادی به دلیل عدم آگاهی از نحوه صحیح ثبت نام لاتاری شانس خود را از دست می‌دهند.

بنابراین توصیه می‌کنیم که به عنوان اولین قدم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری، ثبت نام خود را با مشورت افراد با تجربه و متخصص انجام دهید و یا اینکه ثبت نام لاتاری خود را بر عهده موسسات معتبر مهاجرتی بگذارید.

تنها کاری که می‌توان پس از ثبت نام صحیح برای افزایش شانس برنده شدن انجام داد، افزایش تعداد شانس برنده شدن در لاتاری است. در ادامه به معرفی روش‌هایی می‌پردازیم که به وسیله آن می‌توانید تعداد شانس برنده شدن در لاتاری را افزایش دهید.

راه های افزایش تعداد شانس برنده شدن در لاتاری

درست است که به غیر از ثبت نام صحیح راهی برای افزایش شانس لاتاری وجود ندارد، اما برخی افراد می‌توانند تعداد شانس برنده شدن خود در لاتاری را افزایش دهند. افراد متاهل می‌توانند دو شانس در لاتاری داشته باشند و افراد مجرد زیر 21 سال نیز می‌توانند، سه شانس برای برنده شدن در لاتاری داشته باشند. در ادامه درباره هر کدام بیشتر توضیح خواهیم داد.

راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری گرین کارت امریکا

شانس دوبرابر متاهلین در لاتاری آمریکا (ثبت نام دو شانسه)

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری گرین کارت، ثبت نام دو شانسه است که باعث دو برابر شدن شانس برنده شدن در لاتاری آمریکا خواهد شد. ثبت نام دو شانسه مخصوص متاهلین است. در این نوع ثبت نام، یک بار آقا به عنوان متقاضی اصلی و خانم و فرزندانش به عنوان همراه، و یک بار خانم به عنوان متقاضی اصلی و آقا و فرزندانشان به عنوان همراه ثبت نام می‌شوند.

بنابراین در ثبت نام دو شانسه، یک بار شما شانس برنده شدن در لاتاری را دارید و یک بار هم همسرتان شانس برنده شدن در لاتاری را دارد. در صورتی که هرکدام برنده شوند، کل خانواده ویزای لاتاری دریافت می‌کنند و می‌توانند به آمریکا بروند.

افراد زیر 21 سال مجرد، سه شانس در لاتاری دارند

چنانچه شما یک فرد زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلم نیز داشته باشید، می‌توانید به شیوه های زیر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید و سه شانس برای برنده شدن در لاتاری به دست آورید:

  • یک بار می‌توانید زیر مجموعه پدر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است)
  • یک بار می‌توانید زیر مجموعه مادر خود در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (پدر متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری است).
  • یک بار هم می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید. (البته شما نمی‌توانید پدر و مادرتان را به عنوان زیر مجموعه ثبت نام کنید و فقط باید مشخصات خودتان را درون فرم ثبت کنید.)

سخن پایانی

از آنجا که قرعه کشی لاتاری گرین کارت آمریکا به صورت کامپیوتری انجام می‌شود، هیچ راه تقلب و اعمال نفوذ در آن وجود ندارد. تمام افرادی که در لاتاری ثبت نام کرده‌اند، از شانس یکسانی برخوردار هستند و هیچ شخصی به دلیل داشتن تحصیلات بالاتر، درآمد بیشتر و مسائل اینچنینی از شانس بیشتر نسبت به سایرین برخوردار نیست.

تنها راهی که برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری وجود دارد، مراقبت از شانس خود به وسیله ثبت نام صحیح در لاتاری و همچنین افزایش تعداد شانس خود به وسیله راهکارهایی است که در این مقاله به آن‌ها اشاره کردیم. امیداوریم با این مقاله توانسته باشیم به افزایش آگاهی شما در این زمینه کمک کرده و به سوالات شما جواب داده باشیم. چنانچه سوال بیشتری دارید، می‌توانید در قسمت نظرات همین مقاله بپرسید یا به پشتیبانی واتس اپ سایت پیام دهید.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 117
مهری فرجی
سلام من از طریق یه کافی نت ثبت نام کردم که عکس هم خودش می گرفت و کد رهگیری داد آیا این معتبره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. دریافت کانفرمیشن نامبر فقط به معنای پایان مراحل ثبت نام لاتاری است و به معنای ثبت نام صحیح در لاتاری نیست. حتی اگر عکس و اطلاعات شما اشتباه وارد شود، در پایان کد کانفرمیشن نامبر صادر می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری را در موسسات معتبر انجام دهید تا از صحت آن مطمئن باشید

mozhdeh ebrahimi
سلام وقت بخیر. آیا عکس بدون روسری برای شانس برنده شدن تاثیر داره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. هیچ تاثیری ندارد.

ندا
سلام من از طریق سایت شما ثبت نام کردم حالا سوالم اینه اگر کسی برنده بشه ولی مهاجرت نکنه آیا این اجازه اقامت تا چند سا ل بعد حفظ میشه ؟ مثلا امسال برنده میشه ولی 5 سال دیگه شرایط رفتن داره
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. پرونده برندگان لاتاری زمان دار هستند. یعنی برنده لاتاری مدت زمان محدودی فرصت دارد که مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را انجام دهد و بعد از دریافت ویزای لاتاری، وارد کشور آمریکا شود.

محمد
سلام.خدا شانس بده برنده بشیم.سفارت آمریکا از کجا گیر بیاریم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. سفارت های آمریکا در ارمنستان، ترکیه و امارات.

آرزو مساح
سلام ببخشید یرای ثبت نام به پاسپورت نیازه ؟ ما پاسپورت نداریم بعضی کافی نت ها بهمون می گن پاسپورت اجباری ه ولی یه کافی نت بهمون گفته امسال پاسپورت اجباری نیست این درسته می تونیم ثبت نام کنیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت است. لطفا اخبار مربوط به مهاجرت را از شرکت های معتبر مهاجرتی پیگیری فرمایید. کافی نت ها جای مناسبی برای پرسیدن سوال مهاجرتی نیستند.

Aysan
سلام وقتتون بخیر.من و همسرم ازدواج دوممون هست.همسر اول من فوت شدن و ی دختر ۳ ساله ازشون دارم.همسرم فعلیم طلاق گرفتن و دو دختر ۱۳ و ۱۱ ساله دارن.سوالم اینه اگر توی لاتاری من برنده بشم میتونم همسرم و دو دخترشم با خودم ببرم یا حتی برعکس.اگر همسرم برنده شد میتونن من و دخترمم با خودشون ببرن
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. این امکان وجود دارد که فرزندان همسر خود را نیز با لاتاری به آمریکا ببرید، اما فراموش نکنید که باید فرزندان همسر را نیز به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید. 

ناشناس
سلام اگر کسی در لاتاری برنده شود ولی اقدامی جهت مراحل بعدی انجام ندهد مشکلی برایش میفتد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. حتی می‌تواند سال بعد هم لاتاری ثبت نام کند.

Ali
سلام وقتتون بخیر آیا میشه الان سوری زد متاهل ومشخصات را وارد کرد و قبل اعلام نتایج یا بعد از آن در صورت برنده شدن با همون شخصی ک اطلاعاتش وارد کردی ازدواج کنی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. تاریخ ازدواج بر روی سند ازدواج و در شناسنامه شما و همسرتان موجود است. افسر سفارتی این موارد را بررسی می‌کند. در نتیجه چنین کاری نکنید.

نسیم راد
سلام وقتتون بخیر من ثبت نام کردم و فقط یک شماره ثبت سفارش اومد. کد رهگیری رو چطور باید دریافت کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از طریق پنل کاربری خود در سایت حامی مهاجر، روند ثبت نام خود را به صورت کامل و لحظه‌ای پیگیری فرمایید. کد کانفرمیشن را نیز می‌توانید از همین پنل دریافت و مشاهده کنید.

سوده قاسمی
سلام وقتتون بخیر. یه سوال داشتم از خدمتتون برای ورود اطلاعات باید ته فامیلی رو هم وارد کرد؟ یعنی باید فامیلی به صورت کامل وارد بشه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. تمام نام و نام خانوادگی باید مطابق شناسنامه وارد شود.

سوده قاسمی
سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم اگه یه نفر برنده لاتاری بشه و گرین کارت آمریکا رو دریافت کنه، آیا حتما باید برای زندگی به آمریکا مهاجرت کنه؟ برای مثال اگر من برنده لاتاری 2024 بشم و مراحل دریافت گرین کارت رو طی کنم و گرین کارت برای من صادر بشه، می تونم مثلا سال 2025 یا سال 2026 برم آمریکا یا نه حتما باید بعد از دریافت گرین کارت به آمریکا مهاجرت کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. اگر فرد دارنده گرین کارت به صورت 6 ماه مداوم خارج از آمریکا زندگی کند، گرین کارت او با مشکل مواجه خواهد شد. البته شما می‌توانید با یک دلیل موجه از دولت آمریکا اجازه خروج دریافت کنید و با این مجوز می‌توانید بیش از 6 ماه مداوم نیز خارج از آمریکا زندگی کنید.

مسیحا
سلام وقت بخیر امکانش هست که زن و شوهر یکبار ب سرپرستی مرد و یکیارهم ب سرپرستی زن ثبت نام کنند که میشه ۲بار یکبار هم هرکدام تنهایی ثیت نام کنند که بشه ۳بار؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. افراد متاهل می‌توانند ثبت نام دو شانسه انجام دهند، ولی نمی‌توانند به صورت مجرد در لاتاری ثبت نام کنند. اگر متاهل هستید، باید متاهل ثبت نام کنید. بنابراین سه بار نمی‌توانید ثبت نام کنید، ولی می‌توانید دو شانسه ثبت نام کنید.

ساسان
اگر در لاتاری برنده شویم ، جایزه دلاری هم دریافت می کنیم؟ یعنی لاتاری جایزه نقدی هم داره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا اجازه اقامت دائم در آمریکاست. هیچگونه پول نقد یا دلار به شما داده نمی‌شود.

کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. جایزه لاتاری گرین کارت آمریکا اجازه اقامت دائم در آمریکاست. هیچگونه پول نقد یا دلار به شما داده نمی‌شود.

اسماعیل قانع
سلام خسته نباشید،بنده فامیلیم پسونددار هست که تو فرم ثبت نام پسوند رو وارد نکردم،به نظر شما مشکل ایجاد میکنه؟ممنون از راهنمایی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. شما اطلاعات هویتی خود را مطابق شناسنامه وارد نکرده‌اید. فرم لاتاری یک فرم مهاجرتی است، نباید آن را صرفا یک فرم اینترنتی ساده در نظر بگیرید.

R.m
هزینه ثبت نام رو هم قید میکردید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای اطلاع از هزینه ها، لطفا مقاله هزینه ثبت نام لاتاری را بخوانید. (در این مقاله قیمت ها بروزرسانی می‌شوند و همواره می‌توانید قیمت های جدید را ببینید)

م.خ
باتشکر از شما وپاسخگوئیتون و خیلی عالی همه رو راهنمایی کردید.ممنون من جوابم رو در سوالهای بقیه عزیزان پیداکردم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با سپاس از توجه شما مخاطب عزیز. خوشحالیم که توانسته‌ایم گام کوچکی در افزایش آگاهی و اطلاعات شما داشته باشیم.

یاسر کارگر
سلام . در صورتی که مدرک کارشناسی داشته باشیم میتوانیم با مدرک دیپلم لاتاری ثبت نام کنیم. در مراحل بعد به مشکل برخورد نمی کنیم ؟ ممنون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. فرم ثبت نام لاتاری نباید به عنوان یک فرم ساده اینترنتی در نظر گرفته شود. فرم ثبت نام لاتاری یک فرم حقوقی و مهاجرتی است، ورود اطلاعات نادرست در این فرم اصلا توصیه نمی‌شود.

زانیار محمودی
سلام خستخ نباشید ببخشید من اولین بار ثبتنام کردم محل تولد رو اشتباه زدم و الان دوباره ثبتنام کردم راهی نیست از باطل شدنش جلو گیری کنم یا عوضش کنم؟ خیلی نگرانم کرده خواهشا کمکم کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. نباید در یکسال دوبار فرم ثبت نام لاتاری را تکمیل کنید. اگر در سایت اصلی این کار را انجام داده‌اید، هر دو فرم شما باطل خواهد شد.

صابر اسدزاده
سلام آیا بدون کارت پایان خدمت هم میشه ثبت نام کرد و چجوری ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای ثبت نام لاتاری هیچ نیازی به داشتن کارت پایان خدمت نیست. ولی توجه کنید که بعد از برنده شدن در لاتاری، برای انجام مراحل بعدی باید از کشور خارج شوید و این کار نیاز به گرفتن پاسپورت و دریافت اجازه خروج از کشور خواهد داشت.

Nia
سلام وقتتون بخیر. اگ پدر یا مادر قبول شن ولی خودشون نخوان از ایران برن میشه فرزند ب عنوان زیر مجموعه وارد امریکا شه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برنده لاتاری حتما باید وارد آمریکا شود.

Reza.soltani
سلام برای ثبت نام مادری که مدرک دیپلم و دوسال سابقه کار نداره راهی وجود داره؟ از اونجایی که ارایه هیچ گونه مدرکی از داشتن دو سال سابقه کار در زمان ثبت نام لاتاری لازم نیست، میشه به صورت غیر واقعی در زمان ثبت نام اعلام کنیم که دوسال سابقه کار رو دارند؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورتی که برنده شوید، باید برای انجام مراحل بعد از لاتاری، باید مدارک لازم را ارائه کنید. بنابراین ثبت اطلاعات دروغین مشکل ساز خواهد بود.

سمیه مهبودی
هزینه ثبت نام لاتاری امسال چقدر هست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای اطلاع از هزینه، مقاله هزینه های ثبت نام لاتاری را بخوانید.

احمد بختیار
سلام اگه فرد متاضی زیر ۲۱ باشه و دیپلم نداشته باشه باز هم سه چانس داره
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. فقط می‌تواند زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کند.

Amir
سلام روزتون بخیر من 21سال سن دارم و هنوز مدرک دیپلم را نگرفتم آیا میتونم ثبت نام بکنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شرط ثبت نام در لاتاری، داشتن مدرک دیپلم یا داشتن حداقل دو سال سابقه کار است. اگر سن شما بیشتر از 21 سال است، با این شرایط نمی‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

جواد افضلی
با سلام و احترام خدمت شما عزیزان سؤالی از حضور تون داشتم در خصوص افرادی که فرمودید چند شانس دارد: اینکه پدر مثلاً در یک سال خودش به عنوان سرپرست ثبت نام می‌کند و خانم و فرزندان هم در واقع همراه ایشان ثبت نام میشن، حال در همین سال آیا اگر خانم یا فررزندان خودشان به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنند این ثبت نام او به عنوان ثبت نام مکرر شناخته نمیشه؟! چون در تویضحات تان نوشتید که اکر کسی دوبار ثبت نام کنند نه تنها شانسش افزایش نمی‌یابد؛ بلکه کلاً ثبت نامش باطل می‌شود. در این مورد اگر کمی توضیح بدین ممنون میشم. با احترام!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. همسر شما با مشخصات خودش به عنوان ثبت نام کننده اصلی در لاتاری ثبت نام می‌کند و شما هم می‌توانید به عنوان زیر مجموعه او ثبت نام شوید. این کار مشکلی برای ثبت نام شما ایجاد نخواهد کرد. ولی یک نکته مهم که وجود دارد این است که پدر و مادر نمی‌توانند به عنوان زیر مجموعه فرزند ثبت نام کنند. فرزند فقط می‌تواند زیر مجموعه باشد یا آنکه خودش به تنهایی در لاتاری ثبت نام کند. 

محمد اقدام طلب
سلام خسته نباشید پاسپورتم منقضی شده و بخواطر سربازی توانایی تمدیدش نیست با پاسپورت منقضی شده ثبت نام لاتاری قابل قبول نیست؟ چه راهی برای ثبت نام ما‌ وجود داره؟ ۲۳ساله هستم و به تازگی لیسانس گرفتم یعنی یکسالی فرصت دارم تا شروع غیبت سربازی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. احتمالا ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت هم امکان پذیر هست. فقط تا 13 مهر صبر کنید تا خبرش قطعی بشه.

میلاد صادقی
سلام ممنون از این همه راهنمایی. گفتین که اگه مدرک دیپلم نداشته باشیم باید دوسال سابقه کار داشته باشیم . _سابقه کار در کجا باشه؟؟ _حتما باید در اون محل کار بیمه باشیم یا مهم نیست؟؟ _فقط رسید اشتغال در اون محل کار رو ارائه بدیم کافیه؟ _
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. در فرم ثبت نام لاتاری نیاز به ارائه هیچ سابقه کاری ندارید. در صورت برنده شدن در لاتاری، کارشناسان در مورد بقیه مراحل شما را راهنمایی خواهند کرد.

عماد مقدس زاده
سلام وارادت خدمت موسسه خوب حامی مهاجر: اینجانب عماد مقدس زاده در تیرماه ۱۴۰۱ ثبت نام لاتاری دوشانسه ۲۰۲۴ انجام دادم ،ولیکن هر بار که میخوام وارد پنل کاربریم بشم،موفق نمیشم این در صورتی است که ثبت نام دخترم را هم در همان تاریخ انجام دادم وپنل کاریش مشکلی نداره ،لطف بفرمایید این مورد بررسی بشود
کارشناس حامی مهاجر
سلام. وقت بخیر. جناب مقدس زاده. سپاس از اعتماد شما به موسسه حامی مهاجر، فقط کافی است که در ساعت اداری به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید.کاملا پاسخگوی شما هستیم و مشکل شما را برطرف خواهیم کرد. شماره پشتیبانی واتساپ : 09361892472
محمدرضا حنیفی
سلام وقت بخیر ممنون بابت توضیحاتتون من پیش ثبت نام انجام دادم عکس 5در5 اپلود کردم و هزینه رو هم واریز کردم میخواستم ببینم اتوماتیک شما موقع شروع ثبت نام لاتاری ثبت نام میکنید منو ممنون میشم پاسخ بدید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. سپاس از اعتماد شما. بله، خیالتون کاملا راحت باشه. دیگه نیاز به پیگیری نیست. همکاران من به محض شروع ثبت نام اصلی، کارهای شما را انجام خواهند داد. هر مشکلی باشه، با شما تماس گرفته خواهد شد و در جریان گذاشته خواهید شد. وضعیت ثبت نام لاتاری شما هم از طریق پنل کاربریتون در سایت حامی مهاجر قابل پیگیری هست.

رضا
سلام من زیر ۲۱سال هستم و دیپلم دارم و پدر و مادرم جدا شدند من باید جدا جدا پدر و مادرم رو ثبت نام و خودم رو زیر مجموعه قرار بدم؟ و‌اینکه پدر و مادرم مدرک تحصلی دیپلم ندارن باید چی کار کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. برای این مورد باید جداگانه هر کدام را ثبت نام کنید و خودتان را زیر مجموعه آن ها قرار دهید. البته شرط ثبت نام لاتاری داشتن مدرک دیپلم است، اگر دیپلم ندارند باید حداقل دو سال سابقه کار داشته باشند.

صنم
سلام خسته نباشید . من میخوام به صورت آنلاین برام ثبت نام لاتاری رو انجام بدید چون خودم نمیتونم و میترسم که اطلاعات رو اشتباه وارد کنم . میشه بگید از چه سایتی میتونم اقدام کنم و هزینش چقدر میشه ؟ من ۱۹ سالمه و با خانوادم میخوام ثبت نام کنیم . هزینه ی کل رو بفرمایید یک سوال دیگه هم داشتم .. بعد از برنده شدن باید چکار کنیم ؟! ممکنه با این که قبول شدیم ما رو رد کنن ؟ بعد قبول شدن فقط باید ویزا بگیرم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.
درباره مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری هم به صورت کامل در مقاله راهنما و مشاوره برندگان لاتاری توضیح دادیم. حتما این مقاله رو بخونید تا به همه سوالات شما پاسخ داده بشه.

متین شمس
عالییییییی
امین
هزینه ثبت نام توسط شما چقدره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اطلاع از همه هزینه‌ها، مقاله هزینه ثبت نام لاتاری را بخوانید.

Arian آرین نصرالله زاده
چند سال پیش نوشته بودن کسی که متولد ایران نباشه نمیتونه اقدام کنه هنوز این قانون پابرجاست ؟
کارشناس حامی مهاجر

ملاک در ثبت نام لاتاری، کشور محل تولد شماست. باید ببینید که کشور محل تولد شما در لیست کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری وجود دارد یا خیر.

مسعود
آیا زن و مردی که بچه از هم دارن ولی طلاق گرفتن میتونن همگی در یک پرونده ثبت نام کنن؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. ملاک اطلاعات شناسنامه شماست و نمی‌توانید زیر مجموعه یکدیگر ثبت نام کنید.

عرفان
سلام. اگر فقط مادر ثبت نام کنه و پدر ثبت نام نکنه آیا درصورت برنده شدن مادر بازهم فرزندان برنده میشن؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر مادر شما در لاتاری ثبت نام کنند، پدر شما و فرزندان زیر 21 سالشون زیر مجموعه ایشون خواهند بود، و در صورت برنده شدن مادر همگی با هم می‌توانید به امریکا مهاجرت کنید.

صادق تیموری
سلام اگر الان پیش ثبت نام انجام ندیم موقع شروع ثبت نام میشه انجام داد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله مشکلی وجود ندارد. فقط حتما توجه کنید که مدت ثبت نام محدود است و مواظب باشید که به علت مشغله فراموش نشود.

علیرضا فلامرزی
سلام برای ثبت نام حتما دیپلم میخواد
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت نداشتن دیپلم، باید دو سال سابقه کار داشته باشید.

Maedeh
با سلام و خسته نباشید میشه الان پیش ثبت نام لاتاری رو انجام بدیم و برای عکس و اپلود اون به موسسه مراجعه کنیم ؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر، بله می‌تونید پیش ثبت نام خودتون رو بدون عکس انجام بدید. در زمان شروع ثبت نام اصلی لاتاری، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و درباره عکس از شما سوال خواهند کرد.

لاله
بیماران ام اس رو هم می‌پذیرند؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بیماری ام اس مسری نیست و مشکلی در مدیکال آمریکا پیش نمی‌آورد.

مینا آریا
درود،آیا شانس افراد مجرد و خانواده های بدون فرزند در لاتاری بیشتر نیست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. داشتن یا نداشتن فرزند، متاهل بودن یا مجرد بودن، هیچ تاثیری در شانس برنده شدن در لاتاری ندارد.

سید سالار فتاحی
با سلام و درود بر شما.من 29 سالم هست و مجرد هستم.آیا من میتوانم در لاتاری2023 ثبت نام کنم؟و اینکه در شناسنامه،در اول اسم من سید آورده شده.من شنیده ام که آمریکا به افرادی که سید هستند،به سختی ویزا صادر میکنند.این درست است؟با این وجود باز من میتوانم در لاتاری شرکت کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. چنین مطلبی اصلا صحت ندارد. شما می‌توانید در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید و برای ثبت نام لاتاری نامتان را باید دقیقا مطابق پاسپورت خود وارد کنید.

افسانه ایوتی
آیا سن زوجین بالی شصت سال شانس برنده شدن دارند؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. ما امسال برنده‌ لاتاری 82 ساله داشتیم.

سامان
سلام 16ساله دارم شرکت میکنم اما در نمیام. واقعا احساس میکنم مهاجران شانس مارا میبرن. اتباع بیگانه در ایران نه فقط کار شغل بلکه حتی شانس مارا از ما میگیرن ظلم و ستم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. سهمیه لاتاری هر کشور جداگانه است و به محل تولد بستگی دارد، متولدین یک کشور دیگر نمی‌توانند از سهمیه ایران استفاده کنند. ناامید نباشید، ما امسال برنده‌ای داشتیم که بعد از 23 سال ثبت نام برنده شدند و ویزا لاتاری خود را دریافت کردند. برای مشاهده این ویدئو مصاحبه با این برنده، به لینک زیر مراجعه کنید :
تجربه برنده شدن در لاتاری بعد از 23 سال ثبت نام 

ناشناس
برای ون پیام امده کت در لاتاری برنده شدم ایا حقیقت داره بنام سیدحسن میری عبدالله آبادی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مرجع اصلی برگزاری لاتاری آمریکا برای هیچکس ایمیل برنده شدن در لاتاری ارسال نمی‌کند. بنابراین به اینگونه پیام ها اعتنا نکنید.

ناشناس
سلام امکانش هست که فرزندخانواده به همراه پدرومادرخوداقدام کنددرصورت برنده شدن لاتاری برای پدرومادراقامت دائم صادرگردد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. چنین چیزی ممکن نیست. فقط همسر و فرزندان زیر 21 سال می‌توانند زیر مجموعه قرار گیرند. پدر و مادر نمی‌توانند زیر مجموعه فرزند در ثبت نام لاتاری قرار گیرند.

ناشناس
سلام تمام مراحل ثبت نام را صحیح انجام دادم فقط چون فرزندانم خردسال بودند یه شماره پاسپورت مشابه با شماره پاسپورت خودم برایشان نوشتم احتمال داره حذف شده باشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. امکان وارد کردن شماره پاسپورت برای زیرمجموعه ها وجود ندارد. متوجه نشدم که ثبت نام شما به چه شکل بوده که برای فرزندان خود شماره پاسپورت وارد کرده‌اید.

ناشناس
سلام ۱۸ ساله هستم اگه سال بعد لاتاری ثبت نام کنم امکانش تا چه حدبالا هست؟شرایط مهاجرت به آمریکا چی هست؟
کارشناس حامی مهاجر

شانس برنده شدن در لاتاری برای همه ثبت نام کنندگان یکسان است و ارتباطی با سن، تحصیلات، شغل و ... ندارد. با برنده شدن در لاتاری شرایط خاصی برای مهاجرت به آمریکا نیاز ندارید، فقط باید مراحل بعد از برنده شدن را انجام دهید و ویزای لاتاری بگیرید.

ناشناس
سلام من افغانستانم از اینجا هم میشه ثبت نام کرد در ضمن تاریخ لاتاری از کدوم ماه میلادی شروع و ختم میشه؟ ممنون از سایت خوبتون
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید ثبت نام کنید. تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری به شمسی و میلادی را از مقاله زمان ثبت نام لاتاری امسال بخوانید.

ناشناس
سلام خدمت شما یک سوال داشتم میخواستم ببینم من اگه برنده بشم میتونم همسرم رو با خودم ببرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد را به عنوان زیرمجموعه خود به آمریکا ببرید.

ناشناس
یه سوال یعنی اگر فردی که مثلا ۱۷ سال داره و مجرده توی لاتاری شرکت کنه و برنده بشه نمیتونه پدر مادر یا خواهر برادرش رو با خودش ببره؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. فرزندان نمی‌توانند پدر و مادر و خواهر برادر را همراه خود به آمریکا ببرند.

ناشناس
سلام وقت بخیر....فرد زیر ۲۱سال وقتی از طریق پدر یا مادر برنده شد میتونه خودش تنها بره یا اینکه حتما باید با پدر مادر بره؟؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر زیر مجموعه پدر و مادر برنده شوید، باید حتما همراه آن‌ها برای اخذ ویزا به سفارت آمریکا بروید.

ناشناس
سالهاست که جدا شدم. فرزندم با من زندگی نمیکنه. آیا باید مشخصات فرزندم رو وارد کنم؟ دسترسی به مشخصات پاسپورتش ندارم به دلایلی!!! راهکارم چیه؟
کارشناس حامی مهاجر

نیازی به اطلاعات پاسپورت فرزند نیست. فقط باید عکس او را آپلود کنید.

ناشناس
سلام خواستم بدونم منظور از اینکه میگید زیر مجموعه پدر یا مادر ثبت نام کنید چیه یعتی باید پدرمونو ثبت نام کنیم با چی؟
کارشناس حامی مهاجر

اگر زیر 21 سال و مجرد هستید. یک بار پدر خود را در لاتاری ثبت نام کنید، خودتان و مادرتان زیر مجموعه پدر باشید. یک بار هم مادر را ثبت نام کنید، خودتان و پدر زیر مجموعه مادر باشید.

ناشناس
سلام وقت بخیر یک سوالی داشتم اگه لاتاری برنده بشیم توی آمریکا خرج و مخارج با دولت هست یا نه و آیا زبان یاد میدن؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. چیزی که در لاتاری برنده می‌شوید، اجازه اقامت دائم در آمریکاست که بسیار ارزشمند است. در نتیجه دولت آمریکا هیچ تسهیلات دیگری در اختیار شما قرار نخواهد داد و همانند یک شهروند عادی آمریکایی باید به دنبال کار و درآمد در امریکا باشید.

ناشناس
نحوه دعوت به مصاحبه چطوریه ایا کسی که به عنوان نفر ده هزارم برنده لاتاری شده شانس دعوت به مصاحبه داره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. حتی کیس نامبری مثل ده هزار هم شانس دعوت به مصاحبه و ویزا شدن را دارد. فقط مساله برای این افراد حساس تر است و نباید هیچ زمانی را از دست بدهند. باید مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را به صورت بهینه تر و در زمان کمتری انجام دهند.

ناشناس
سلام آیا شرکت در لاتاری برای مهاجرت تحصیلی به کانادا هم تاثیر منفی دارد یا فقط برای تحصیل در امریکا مشکل ایجاد می‌کند؟
کارشناس حامی مهاجر

ثبت نام در لاتاری گرین کارت آمریکا برای هیچ پرونده مهاجرتی و غیرمهاجرتی (تحصیل در کانادا، تحصیل در آمریکا، ویزای خانوادگی آمریکا و ...) مشکلی ایجاد نمی‌کند و با خیال راحت می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید، ولی بعد از برنده شدن باید حتما با کارشناسان مشورت کنید.

ناشناس
سلام من سن هم ۲۱ شده یعنی د سن ۲۱ قرار دارم مجرد استم می‌توانم زیرمجموعه پدر یا مادر شوم؟
کارشناس حامی مهاجر

خیر. باید زیر 21 سال باشید. شما می‌توانید به صورت مستقل ثبت نام لاتاری را انجام دهید. 

ناشناس
بسیار عالی، و روان، مرسی از شما
ناشناس
سلام ودرود بر شما...استاد عزیز بنظر شما چقدر هزینه میخواد که برای زندگی اولیه باید داشته باشیم...خرج ومخارج چطور هس ..چقدر لازم هس با خودت پول ببری..؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای پاسخگویی دقیق به سوالتون توصیه می‌کنیم که مقاله هزینه‌های زندگی در آمریکا و بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

ناشناس
سلام، برای گرفتن پاسپورت چ اقدامی باید کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. لطفا این موضوع را از دفاتر پلیس به علاوه ده پیگیری فرمایید.

ناشناس
سلام خسته نباشید به چه صورتی میشه ازطریق موسسه حمی مهاجرثبت نام کنیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
ببخشید من ی خانواده متاهل هستم.چجوری وکی میتونم دونفر ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. از طریق فرم ثبت نام حامی مهاجر و گزینه ثبت نام دو شانسه اقدام فرمایید.

ناشناس
چند بار قرعه کشب میکنن در لاتاری ؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هر سال یکبار در حدود اردیبهشت ماه (ماه می)

کارشناس حامی مهاجر

سلام. هر سال یکبار در حدود اردیبهشت ماه (ماه می)

ناشناس
بعد از ثبت نام توسط شما امکان داره ببینیم ثبت تایید شده منظور جایی هست که بتونیم مشخصاتمون رو ببینیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. در پنل کاربری خود می‌توانید تمام مشخصات ثبت نامی خود را مشاهده کنید.

ناشناس
تنهاارزوم برنده بشم
کارشناس حامی مهاجر

با آرزوی خوش شانسی برای شما مخاطب عزیز

ناشناس
سلام وقتتون بخیر. اگه کسی بعد از ثبت نام یا برنده شدن لاتاری ازدواج بکنه در حالی که تو ثبت نام مجرد زده بود، آیا همسرش رو قبول میکنن؟
کارشناس حامی مهاجر

بله. مشکلی ندارد و می‌تواند با همسرش به آمریکا برود.

ناشناس
سلام ممنونم بابت توضیحات کاملتون. شما نمایندگی مشهد دارین؟ من برای ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ چطوری از طریق شما اقدام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. دفتر ما تهران است، ولی می‌تونید به صورت آنلاین و غیرحضوری از طریق سایت حامی مهاجر در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
بسیار عالی
ناشناس
خوب است اگر کسی برایم معلومات بدهد من هم میخواهم ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
سلام من ۱۷ سالمه ایا میتونم برای لاتاری ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت داشتن دیپلم می‌توانید به صورت مستقل ثبت نام کنید. در غیر اینصورت باید زیر مجموعه پدر و مادر در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
ضمن عرض ادب و سلام ؛ اینجانب همیشه سعی در ثبت نام لاتاری نموده ام اما با توجه به مشغله هایم بطور مداوم ظرف 10 سال گذشته تنها یکبار موفق به ثبت نام شده ام که متاسفانه برنده نشدم . علی ایحال خواستم از اینجا تمنا کنم که مرا در نوبت ثبت نام خانوادگی به اتفاق همسرم قرار دهید تا شاید بتوانیم در این گردونه شانس برنده شویم . البته به استحضارتان میرسانم که جداگانه برای فرزند 23 ساله ام نیز اقدام خواهم نمود . منتظر پاسختان در ایمیل خود هستم
کارشناس حامی مهاجر

یکی از مزیت های ثبت نام با حامی مهاجر، این است که در هر زمان که خواستید می‌توانید برای پیش ثبت نام لاتاری اقدام کنید و زمان ثبت نام لاتاری هیچوقت به دلیل مشغله از یاد شما نخواهد رفت. برای ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر نیاز به ارسال ایمیل یا هیچ چیز دیگر نیست. فقط کافی است فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر را تکمیل کنید.

ناشناس
سلام من یک نوجوان ۱۵ ساله هستم میخواستم بدونم‌میتونم در لاتاری شرکت کنم و در حال حاضر کلاس اول دبیرستان هستم و سابقه شغلی ندارم...
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید به عنوان زیر مجموعه پدر و مادر خود در لاتاری گرین کارت امریکا ثبت نام کنید.

ناشناس
سلام آیا موسسه شما درلاتاری 2022 برنده داشته است.ممکن است آمار ارایه فرمایید
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما 

بله تعداد برندگان بسیار بوده. می تونید وارد پیج اینستاگرام شرکت بشید، آمار برندگان گفته شده.

ناشناس
سلام همسر اول من با دختر 32 ساله در اروپا زندگی میکنند و با هم ارتباط نداریم به عبارتی جدا شده هم نیستیم برای 2023 فقط همسر دوم با دو فرزند زیر 18 سال ثبت نام لاتاری میکنم .اگر قبول شویم برای دریافت ویزا مشکلی ایجاد میکند یا نه؟
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در زمان ثبت نام فقط باید اطلاعات همسر دوم خود به همراه اطلاعات فرزندان زیر 21 سال را وارد کنید. زمانی که برنده شدید بایستی طلاق نامه یا مدرکی مبنی بر جداشدن از همسر قبلی خود ارائه کنید.

به این دلیل که در قانون آمریکا دو همسری وجود ندارد.

ناشناس
با سلام زمان ثبت نام را اعلام میکنید اگه اعلام میکنید به چه صورت باید پیگیری کنیم
ناشناس
سلام و خداقوت- از توضیحاتتون خیلی ممنونم بسیار روان نوشته شده ، برای لاتاری در موعد مققر برای ثبت نام حتما تاریخ فارسی که معادل میلادی هست استفاده کنید. من منتظرم تا موعد مقرر وبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما 

ممنون از دلگرمی شما، ثبت نام لاتاری اوایل مهر ماه هر سال آغاز می شود و در اواسط آبان ماه همان سال به پایان می رسد.