تاریخ ثبت نام لاتاری ۲۰۲۳ و نحوه ثبت نام در آن

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

برنامه لاتاری آمریکا امسال (سال 1400) ، Dv lottery program 2023  یا لاتاری 2023 آمریکا نام دارد، زمان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا از روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 ( 14 مهرماه 1400) ساعت 20:30 شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا تا روز سه شنبه 9 نوامبر 2021 ( 18 آبان 1400 ) ساعت 20:30 خواهد بود. 

در این مقاله قصد داریم درباره تاریخ و زمان دقیق ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا، نحوه ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا ، شرایط ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا ، مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا و هزینه ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا توضیحات جامع و کاملی را ارائه دهیم.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

دستورالعمل ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ یا 2023

دستورالعمل ثبت نام در هر برنامه لاتاری آمریکا، معمولا چند روز قبل از شروع رسمی زمان ثبت نام لاتاری منتشر می‌شود و در آن بیان می‌شود که متولدین کدام کشورها اجازه ثبت نام در لاتاری را دارند، تاریخ قطعی ثبت نام لاتاری در چه زمانی شروع می‌شود و برای ثبت نام در لاتاری نیاز به چه مدارکی است. دستورالعمل رسمی ثبت نام لاتاری 1400 یا 2023 امروز ( 9 مهرماه ) منتشر شد و همانطور که پیش بینی می‌شد، تغییر خاصی نسبت به برنامه های لاتاری سال‌ قبل در آن مشاهده نمی‌شود، جز اینکه تاریخ ثبت نام لاتاری 2023 نسبت به سال‌ قبل یک روز زودتر آغاز می‌شود.

دستورالعمل ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ یا 2023 که امروز منتشر شد، شامل موارد زیر است:

 • ایران مانند سال‌های گذشته در لیست کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری وجود دارد.
 • همانند سال قبل برای ثبت نام لاتاری نیاز به داشتن پاسپورت معتبر و عکس جدید دارید. (البته پاسپورت فقط برای متقاضی اصلی ثبت نام نیاز است و زیرمجموعه‌ها نیازی به داشتن پاسپورت ندارند. )
 • مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا، 33 روز است و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد.
 • زمان شروع ثبت نام لاتاری 1400 آمریکا نیز در این دستورالعمل وجود دارد که در بخش بعدی آن را توضیح خواهیم داد.

زمان ثبت نام لاتاری

بر طبق دستورالعمل ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰ ،  تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری 2023 از روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 ساعت 12 ظهر (به وقت آمریکا) شروع خواهد شد. بنابراین زمان دقیق ثبت نام لاتاری به وقت ایران، چهارشنبه 14 مهر ماه 1400 ساعت 20:30 (هشت و نیم شب) خواهد بود. مهلت ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا نیز تا روز سه شنبه 9 نوامبر 2021 ساعت 12 ظهر (به وقت آمریکا) خواهد بود. بنابراین مهلت ثبت نام در لاتاری 1400 به وقت ایران تا روز سه شنبه 18 آبان 1400 ساعت 20:30 خواهد بود. دقت کنید که برای ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا حتما باید تا روز 18 آبان 1400 ثبت نام خود را تکمیل کنید، چرا که مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد و در صورت از دست دادن این مهلت، باید تا سال بعد منتظر بمانید. در ادامه می‌توانید جدول مقایسه زمان ثبت نام لاتاری در سال های گذشته را مشاهده کنید.

ثبت نام لاتاری آمریکا

مهاجرت به آمریکا با برنامه لاتاری فقط به ثبت نام در لاتاری آمریکا و داشتن شانس نیاز دارد. هزینه ثبت نام در لاتاری آمریکا بسیار اندک است و تقریبا همه افراد شرایط آسان ثبت نام در لاتاری آمریکا را دارند. بنابراین توصیه می‌کنیم که هر سال با ثبت نام در لاتاری آمریکا، شانس خود را برای مهاجرت آسان و بدون دردسر به آمریکا امتحان کنید. با ثبت نام سالانه در لاتاری چیز خاصی از دست نخواهید نداد، اما در صورت برنده شدن امتیاز بزرگ زندگی در آمریکا را به دست خواهید آورد.

بنابراین به علاقه‌مندان مهاجرت و زندگی در آمریکا توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری 1400 یا 2023 آمریکا را از دست ندهند و حتما شانس خود را در لاتاری امسال آمریکا امتحان نمایند. ثبت نام لاتاری آمریکا به دو روش ثبت نام مستقیم در سایت اصلی لاتاری آمریکا و ثبت نام واسطه ای از طریق موسسه حامی مهاجر امکان‌پذیر است. در ادامه مقاله نحوه ثبت نام لاتاری 1400 یا 2023 آمریکا ، شرایط و هزینه آن را توضیح خواهیم داد و به تمام سوالات شما در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا پاسخ خواهیم داد.

زمان و تاریخ ثبت نام لاتاری ۱۴۰۰

همانطور که در بالا توضیح دادیم، برنامه لاتاری آمریکا در سال 1400 ، لاتاری 2023 آمریکا نام دارد و همانطور که توضیح داده شد، زمان ثبت نام لاتاری 1400 به وقت ایران، 14 مهر 1400 ( 6 اکتبر 2021) آغاز شود و تا 18 آبان ماه 1400 ادامه خواهد داشت. در صورت هرگونه تغییر در زمان ثبت نام لاتاری 1400 از طریق صفحه اینستاگرام حامی مهاجر اطلاع رسانی خواهد شد و مطالب نوشته شده در این مقاله نیز به روز رسانی خواهد شد. البته متقاضیان ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا که قصد دارند از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنند، نیازی به صبر کردن تا زمان شروع ثبت نام لاتاری 2023 ندارند و می‌توانند از همین الان به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر، ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا را به انجام رسانند.

مهلت ثبت نام در لاتاری 2023

مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 همانند دوره های گذشته، 33 روز است و تا 18 آبان 1400 (9 نوامبر 2021) ساعت 20:30 ، فرصت دارید تا در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید. به این نکته مهم توجه داشته باشید که مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 تمدید نخواهد شد، چنانچه متقاضیان در مدت یک ماهه تعیین شده ثبت نام نکنند، مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 را از دست خواهند داد و برای ثبت نام مجدد در لاتاری باید تا سال بعد صبر کنند. بنابراین توصیه می‌کنیم که به منظور فراموش نکردن زمان ثبت لاتاری و هم به منظور اینکه کارشناسان ما در حامی مهاجر اطلاعات ثبت شده توسط شما را با دقت و فرصت بیشتری بررسی کنند، از همین الان به وسیله فرم آنلاین حامی مهاجر در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام نمایید و ثبت نام خود را در روزهای آخر زمان ثبت نام لاتاری 2023 انجام ندهید.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2023 سایت اصلی

برای ثبت نام لاتاری آمریکا دو راه وجود دارد. راه اول این است که از طریق فرم سایت اصلی لاتاری آمریکا اقدام کنید. برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا در سایت اصلی، باید به نکات زیر توجه داشته باشید :

 • فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی به زبان انگلیسی است، بنابراین برای ثبت نام لاتاری 2023 سایت اصلی باید به زبان انگلیسی مسلط باشید و بتوانید اطلاعات خود را به زبان انگلیسی درون فرم تکمیل کنید. توجه کنید که در هنگام نوشتن آدرس خود نیز باید نگارش انگلیسی آدرس را رعایت فرمایید که با نگارش فارسی آدرس متفاوت است.
 • چنانچه اطلاعات خود را به اشتباه درون فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی وارد کنید، هیچ گونه خطایی به شما نشان داده نمی‌شود و اطلاعات شما در هر صورت ثبت نهایی خواهد شد.
 • پس از ثبت نهایی اطلاعات خود در سایت اصلی لاتاری آمریکا به هیچ عنوان امکان ویرایش یا تغییر اطلاعات خود را نخواهید داشت.
 • یک شخص نمی‌تواند دو فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی تکمیل کند. چنانچه شخصی در سایت اصلی لاتاری آمریکا دو فرم برای خود تکمیل کند، هر دو فرم او حذف خواهد شد و شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست خواهد داد. بنابراین در صورت ورود اشتباه اطلاعات خود در فرم ثبت نام لاتاری سایت اصلی، نه امکان ویرایش خود را خواهید داشت، نه می‌توانید دوباره فرم جدیدی را تکمیل و ارسال کنید.
 • در صورتی که اطلاعات و فرمت عکس ثبت شده شما در فرم ثبت نام لاتاری اشتباه باشد، فرم شما به صورت خودکار از شرکت در قرعه کشی لاتاری آمریکا کنار گذاشته خواهد شد و هیچ پیام یا اخطاری در این زمینه دریافت نخواهید کرد. بنابراین بدون اینکه متوجه شوید در قرعه کشی شرکت داده نخواهید شد و شانس شما از بین خواهد رفت.
 • در هنگام اعلام نتایج لاتاری، هیچگونه نامه، پیام کوتاه و یا ایمیل از طرف نهاد رسمی برگزار کننده لاتاری برای شما ارسال نمی‌شود. در صورتی که برنده لاتاری باشید یا آنکه انتخاب نشده باشید، باید خودتان به سایت اعلام نتایج لاتاری مراجعه کنید و نتیجه را بررسی کنید. برای آشنایی با نحوه اعلام نتایج لاتاری، می‌توانید مقاله نحوه چک کردن نتایج لاتاری در سایت اصلی را بخوانید.
 • سایت اصلی لاتاری آمریکا هیچگونه خدمات پشتیبانی ندارد. در صورتی که در هنگام تکمیل فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی با مشکلی مواجه شوید، نمی‌توانید مشکل خود را پیگیری کنید.

ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا

با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره شد، سایت ثبت نام لاتاری آمریکا هیچ امکاناتی را برای کاربران فراهم نمی‌کند و تنها درگاهی برای دریافت اطلاعات است. تنها مزیت سایت اصلی این است که ثبت نام لاتاری آمریکا رایگان در آن انجام می‌شود. چنانچه قصد ثبت نام رایگان لاتاری 2023 آمریکا را دارید، می‌توانید در تاریخ شروع ثبت نام لاتاری 2023 ، به سایت اصلی لاتاری آمریکا مراجعه کنید و پس از مطالعه دستورالعمل ها مراحل تعیین شده را به منظور ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا طی کنید.

چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را دارید و مطمئن هستید که همه اطلاعات خود را به درستی بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا تکمیل می‌کنید، در آن صورت می‌توانید از ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی استفاده کنید؛ اما چنانچه تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم ثبت نام لاتاری را ندارید و یا نیاز به خدمات بیشتری در زمینه ثبت نام لاتاری دارید، توصیه می‌کنیم که به وسیله استفاده از خدمات حامی مهاجر در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید.

درست است که با این روش ثبت لاتاری آمریکا رایگان نیست، اما مطمئنا خدماتی در زمینه ثبت نام لاتاری دریافت می‌کنید که ارزش هزینه را خواهد داشت. در قسمت بعدی به صورت کامل درباره نحوه ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا توسط موسسه حامی مهاجر و خدمات ما در زمینه ثبت نام لاتاری آشنا خواهید شد و توضیح خواهیم داد که چرا با وجود ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا در سایت اصلی، بهتر است از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2023 با حامی مهاجر

در بخش قبلی به صورت کامل در مورد ثبت نام لاتاری آمریکا 2023 در سایت اصلی صحبت کردیم و توصیه کردیم در صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی برای تکمیل فرم لاتاری یا نیاز به خدمات بیشتر در زمینه ثبت نام لاتاری 2023، حتما از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. در این قسمت توضیحات کاملی درباره ثبت نام لاتاری آمریکا 2023 با حامی مهاجر ارائه خواهیم کرد. ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا توسط حامی مهاجر از دو طریق زیر امکان پذیر است :

 • ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر : متقاضیان ثبت نام لاتاری در این روش می‌توانند با مراجعه به فرم آنلاین ثبت نام لاتاری موسسه حامی مهاجر اطلاعات خود را برای موسسه ارسال کنند. یکی از مزیت های اصلی روش آنلاین این است که افرادی که در تهران زندگی نمی‌کنند، می‌توانند به راحتی از خدمات ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنند. در ادامه بیشتر درباره سایر مزیت های روش آنلاین توضیح خواهیم داد.
 • ثبت نام حضوری در لاتاری 2023 آمریکا با مراجعه به دفتر حامی مهاجر :  متقاضیانی که نسبت به ثبت آنلاین لاتاری آمریکا بی اعتماد هستند یا نیاز به خدمات عکاسی لاتاری دارند، می‌توانند از طریق سایت حامی مهاجر، وقت حضوری ثبت نام در لاتاری دریافت کنند و در زمان تعیین شده به دفتر موسسه حامی مهاجر در تهران مراجعه کنند. در ادامه بیشتر در مورد نحوه ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر شرکت حامی مهاجر صحبت خواهیم کرد.

ثبت نام لاتاری آمریکا 2023 با فرم آنلاین سایت حامی مهاجر

آن دسته از متقاضیان ثبت نام لاتاری که در تهران نیستند و یا تمایل به استفاده از خدمات آنلاین حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا دارند. می‌توانند از همین الان با ورود به فرم آنلاین ثبت نام لاتاری موسسه حامی مهاجر ثبت نام خود در لاتاری 2023 آمریکا را انجام دهند. از جمله مزایای ثبت نام آنلاین لاتاری با حامی مهاجر نسبت به ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر با زبان فارسی طراحی شده است و تمام توضیحات مربوط به تکمیل آن درون فرم وجود دارد. بنابراین متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند به راحتی اطلاعات خود را درون فرم تکمیل کنند.
 • برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا از طریق فرم سایت حامی مهاجر نیاز نیست تا زمان شروع رسمی ثبت نام لاتاری در سایت اصلی منتظر بمانید و می‌توانید از همین الان ثبت نام خود را بر روی وبسایت حامی مهاجر انجام دهید. کارشناسان ما به محض شروع رسمی ثبت نام لاتاری، اطلاعات شما را بررسی کرده و بر روی سایت اصلی وارد می‌کنند.
 • متقاضیان ثبت نام لاتاری می‌توانند آدرس خود را به زبان فارسی در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر وارد کنند، بنابراین با استفاده از فرم حامی مهاجر نیازی به دانستن نحوه نگارش آدرس به زبان انگلیسی نیست و کارشناسان حامی مهاجر آدرس فارسی شما را به نگارش انگلیسی تبدیل خواهند کرد.
 • چنانچه از طریق فرم حامی مهاجر در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید، صحت اطلاعات وارد شده از طرف شما در دو مرحله بررسی خواهد شد. در مرحله اول فرم آنلاین حامی مهاجر به گونه ای طراحی شده است که از اشتباهات رایج کاربران در ورود اطلاعاتی همچون شماره پاسپورت، تاریخ تولد، ایمیل و... جلوگیری می‌کند. در مرحله دوم کارشناسان حامی مهاجر فرم های ثبت شده را مجددا بررسی می‌کند و پس مطمئن شدن از صحیح بودن عکس لاتاری و اطلاعات مهم، اطلاعات متقاضیان را بر روی سایت اصلی لاتاری ثبت می‌کنند.
 • متقاضیانی که ثبت نام لاتاری 2023 را از طریق فرم سایت حامی مهاجر انجام می‌دهند، از خدمات پشتیبانی موسسه بهره‌مند می‌شوند و در صورت داشتن هرگونه سوال یا بروز هر گونه اشکال در هنگام ثبت نام می‌توانند از طریق شماره تلفن 02148406 (30 خط ویژه) با ما تماس بگیرند یا از طریق پشتیبانی واتس اپ و اینستاگرام با ما در ارتباط باشند.
 • پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری در فرم سایت حامی مهاجر از طریق درگاه امن بانکی انجام می‌شود. سایت حامی مهاجر نیز دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) است، بنابراین متقاضیان می‌توانند با اطمینان خاطر هزینه ثبت نام در لاتاری را پرداخت کنند.

ثبت نام حضوری در لاتاری 2023 آمریکا با مراجعه به دفتر حامی مهاجر

آن دسته از متقاضیان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا که آشنایی کافی با ثبت نام های اینترنتی ندارند و یا بنا به دلایلی اعتمادی به ثبت نام های آنلاین ندارند. می‌توانند با مراجعه به دفتر موسسه حامی مهاجر در تهران، از خدمت ثبت نام حضوری در لاتاری 2023 آمریکا استفاده کنند. برای استفاده از خدمت ثبت نام حضوری لاتاری، نیاز به دریافت نوبت است.

ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر از تاریخ 15 مهر 1400 تا تاریخ 18 آبان 1400 همه روزه (حتی روزهای تعطیل) از ساعت 9 صبح تا 9 شب انجام می‌شود. برای دریافت نوبت ثبت نام حضوری لاتاری می‌توانید از طریق سامانه اینترنتی دریافت وقت حضوری اقدام نمایید.

از جمله مزایای ثبت نام حضوری لاتاری 2023 آمریکا با حامی مهاجر می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در ثبت نام حضوری لاتاری، اطلاعات متقاضیان از طریق فرم کاغذی دریافت می‌شود و متقاضیان می‌توانند از راهنمایی سریع حضوری بهره‌مند شوند. بنابراین افرادی که هیچگونه اطلاعاتی در زمینه ثبت نام اینترنتی ندارند، می‌توانند به راحتی ثبت نام خود را انجام دهند.
 • یکی از خدمات ثبت نام حضوری لاتاری در موسسه حامی مهاجر ، خدمات عکاسی است. مشتریانی که عکس جدید ندارند یا تمایل دارند عکس مناسب با شرایط لاتاری داشته باشند، می‌توانند از خدمت ثبت نام حضوری لاتاری استفاده کنند و از خدمات عکاسی لاتاری در موسسه حامی مهاجر استفاده کنند.
 • متقاضیانی که به هر دلیل امکان پرداخت وجه به صورت آنلاین را ندارند، می‌توانند با ثبت نام حضوری، هزینه ثبت نام لاتاری را به وسیله کارت بانکی یا وجه نقد پرداخت کنند.
 • ثبت نام حضوری لاتاری در موسسه حامی مهاجر از ساعت 9 صبح تا 9 شب و حتی در روزهای تعطیل نیز انجام می‌شود، بنابراین متقاضیانی که مشغول به کار هستند، می‌توانند بدون گرفتن مرخصی برای ثبت نام حضوری لاتاری مراجعه کنند.

مزایای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا با حامی مهاجر

یکی از سوالاتی که متقاضیان ثبت نام لاتاری در هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب خدمات ما با آن مواجه هستند، این است که چرا باید از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا استفاده کنیم. بنابراین در این قسمت قصد داریم به بیان مزایای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا با حامی مهاجر بپردازیم. از جمله این مزایا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • خدمات کارگزاری رایگان برندگان لاتاری 2023

کسانی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2023 میکنند، بعد از برنده شدن از هزینه های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

 • اطلاع رسانی به موقع نتایج لاتاری

نهاد اصلی برگزارکننده لاتاری آمریکا، هیچگونه اطلاع رسانی در زمینه اعلام نتایج لاتاری از طریق ایمیل با پیامک ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام لاتاری را با موسسه حامی مهاجر انجام دهید. نتایج لاتاری شما توسط موسسه حامی مهاجر بررسی خواهد شد و از طریق پیامک و ایمیل در جریان نتیجه خود قرار خواهید گرفت. در صورت برنده شدن در لاتاری نیز، با شما تماس خواهیم گرفت.

 • صحت ثبت نام لاتاری

کارشناسان حامی مهاجر اطلاعات مربوط به متقاضیان ثبت نام در لاتاری آمریکا را بررسی می‌کنند و سپس بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا وارد می‌کنند. بنابراین کسانی که از طریق حامی مهاجر در لاتاری ثبت نام می‌کنند، می‌توانند از صحت ثبت نام خود در لاتاری آمریکا مطمئن باشند.

 • آرشیو اطلاعات ثبت نام لاتاری

اطلاعات ثبت نامی شما توسط ما آرشیو خواهد شد و هرگز نگران فراموشی یا گم کردن آن نخواهید شد.

 • ارائه خدمات ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری

همانطور که گفتیم متقاضیان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا می‌توانند به دو صورت ثبت نام آنلاین از طریق سایت حامی مهاجر و ثبت نام حضوری با مراجعه به دفتر شرکت، از خدمات موسسه حامی مهاجر استفاده کنند و هیچ محدودیتی در ارائه خدمات ما وجود ندارد.

 • ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر

کسانی که به صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر موسسه استفاده کنند.

 • تخصص و تجربه در زمینه ثبت نام لاتاری

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا و کاناداست. تخصص و کار ما امور مربوط به مهاجرت است. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا حتما از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید.

 • پاسخگویی پایدار و پشتیبانی همیشگی از مشتریان

برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام خود را در کافی نت ها و یا سایت هایی انجام می‌دهند که فقط یک ماه خدمات ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری هیچ پاسخی به مشتریان خود نمی‌دهند. همانطور که گفتیم فعالیت شرکت حامی مهاجر به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت است و  پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند و پاسخگوی سوالات و مشکلات آن‌هاست.

چگونه می‌توانیم به حامی مهاجر اعتماد کنیم؟

توصیه‌ای که همواره به متقاضیان ثبت نام لاتاری انجام می‌دهیم این است که در صورتی که قصد دارید در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید، این کار را حتما از طریق موسسات معتبر مهاجرتی انجام دهید. متاسفانه همانطور که گفتیم برخی افراد یا سایت ها فقط به مدت محدودی کار ثبت نام لاتاری را انجام می‌دهند و پس از اتمام دوره ثبت نام لاتاری، هیچ پاسخگویی و پشتیبانی به مشتریان خود ارائه نمی‌دهند. برخی سایت ها نیز فقط کلاهبردارانی هستند که بعد از دریافت وجه هیچگونه خدماتی به مشتریان ارائه نمی‌دهند.

بنابراین برای ثبت نام لاتاری باید حتما موسسه ای را انتخاب کنید که بتوانید به آن اعتماد کنید. شما به دلایل زیر می‌توانید برای ثبت نام لاتاری به موسسه حامی مهاجر اعتماد کنید :

 • موسسه حامی مهاجر دارای شرکت ثبت شده در زمینه مهاجرت است.
 • حامی مهاجر دارای دفتر رسمی در تهران است و حتی می‌توانید به صورت حضوری نیز برای ثبت نام لاتاری مراجعه کنید.
 • سایت موسسه حامی مهاجر دارای نماد الکترونیکی (اینماد) است و دارای درگاه بانکی امن و اختصاصی برای دریافت وجه است. برای پرداخت های اینترنتی در هر سایت همیشه این دو مورد را بررسی کنید.
 • موسسه حامی مهاجر در زمینه های مختلف مهاجرتی و اعزام دانشجو به خارج از کشور فعالیت دارد و فعالیت ما فقط در زمینه ثبت نام لاتاری نیست. بنابراین می‌توانید اطمینان داشته باشید که پس از دوره ثبت نام لاتاری نیز امکان پیگیری ثبت نام خود را خواهید داشت.
 • همکاران ما در موسسه حامی مهاجر با سی خط ویژه پاسخگوی مشتریان هستند. بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با ما تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام لاتاری 2023

برای ثبت نام در لاتاری نیاز به داشتن شرایط خاص و پیچیده ای ندارید و همانطور که در ادامه خواهید خواند، شرایط ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا بسیار ساده است و بسیار از افراد می‌توانند در لاتاری گرین کارت آمریکا ثبت نام کنند. از جمله شرایط ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • محل تولد شما باید در کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد.

 اتباع کشورهایی که در 5 سال گذشته بیش از 50000 مهاجرت به آمریکا داشتند مجاز به شرکت در لاتاری نیستند. بنابراین اشخاصی که در کشورهایی همچون هند متولد شده‌اند، اجازه ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند. خوشبختانه ایران و افغانستان جز کشورهایی است که متولدین آن می‌توانند در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنند. توجه کنید که ملاک برای ثبت نام در لاتاری، محل تولد متقاضی است. بنابراین چنانچه شخصی در کشورهای مجاز همچون ایران متولد شده باشد، اما اقامت یا حتی پاسپورت کشور دیگر را داشته باشد ، مشکلی برای ثبت نام در لاتاری نخواهد داشت.

 • مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام لاتاری

برای ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا باید در زمان ثبت نام، حداقل تحصیلاتی معادل دیپلم آمریکا داشته باشید.

 • سابقه شغلی لازم برای ثبت نام لاتاری

اگر شرایط مدرک تحصیلی لازم برای ثبت نام لاتاری را ندارید، می‌توانید با داشتن دو سال سابقه شغلی نسبت به ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا اقدام کنید.

 • حداقل سن لازم برای ثبت نام لاتاری

ثبت نام لاتاری آمریکا شرط سنی ندارد، اما شرط داشتن دیپلم در عمل اجازه ثبت نام به سنین پایین را نمی‌دهد. برای سنین بالا هم هیچ محدودیتی برای ثبت نام در لاتاری وجود ندارد.

آیا داشتن جاب آفر یا اسپانسر از شرایط ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا است؟

خیر. پس از اتمام دوره ریاست جمهوری ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری لغو شد. بنابراین کسانی که در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام می‌کنند، پس از برنده شدن نیازی به داشتن جاب آفر یا اسپانسر ندارند. بنابراین چنانچه شرایط ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا را دارید، می‌توانید با خیال آسوده ثبت نام کنید.

مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری

 • پاسپورت 

برای ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا، نیاز به وارد کردن اطلاعات پاسپورت (شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپورت ) در فرم ثبت نام لاتاری دارید و نیازی به ارسال تصویر پاسپورت وجود ندارد. توجه داشته باشید که اطلاعات پاسپورت فقط برای متقاضی اصلی مورد نیاز است و همسر و فرزند متقاضی اصلی نیازی به داشتن پاسپورت ندارند. یک نکته مهم دیگر نیز که باید به آن توجه کنید این است که در هنگام ثبت نام لاتاری پاسپورت شما باید دارای اعتبار باشد و از تاریخ انقضای آن نگذشته باشد.

 • عکس پرسنلی 

جهت ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا، باید عکس اعضای خانواده خود (همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال) را به صورت دیجیتالی داشته باشید. دقت کنید که باید از عکس مناسب لاتاری استفاده کنید. شرایط عکس لاتاری را در ادامه توضیح خواهیم داد.

 • فرم ثبت نام لاتاری 

برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا نیاز به تکمیل یک فرم آنلاین دارید که همان فرم ثبت نام لاتاری است که قبلا آن را توضیح دادیم. اطلاعاتی که باید در فرم ثبت نام لاتاری وارد شوند، شامل موارد زیر است :

اطلاعات مورد نیاز در فرم ثبت نام لاتاری

 • اطلاعات پاسپورت متقاضی (نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت و تاریخ انقضای آن)
 • اطلاعات شناسنامه متقاضی
 • آدرس محل زندگی متقاضی
 • میزان تحصیلات متقاضی
 • وضعیت تاهل و فرزند متقاضی
 • ایمیل و شماره تماس متقاضی
 • اطلاعات شناسنامه همسر
 • اطلاعات شناسنامه فرزندان

شرایط لازم برای عکس لاتاری 2023 آمریکا

برای تهیه عکس پرسنلی جهت ثبت نام لاتاری رعایت نکات زیر الزامی است:

 • باید زاویه مستقیم به دوربین داشته باشید
 • عکس به شکل مربع و طول 600 پیکسل تا 1200 پیکسل مورد قبول است.
 • زمینه عکس باید سفید باشد.
 • عکس باید رنگی باشد و عکس سیاه و سفید مردود است.
 • عکس لاتاری باید بدون عینک و سمعک باشد.
 • موی شما نباید روی صورت شما را بپوشاند.
 • نیازی به معلوم بودن گوش ها نیست.
 • عکس با حجاب هم برای مسلمانان و سایر ادیانی که حجاب در آنها تعریف شده است ممانعتی ندارد.
 • گردی صورت باید کاملا واضح باشد و با چیزی پوشانده نشود.
 • نیازی به چاپ عکس ندارید، عکس باید به صورت فایل دیجیتال به شما تحویل داده شود. 
 • عکس باید مربوط به شش ماه گذشته باشد. نباید سن عکس بیش از 6 ماه باشد.
 • از عکسی که سال گذشته استفاده کردید نباید مجدد استفاده کنید.

برای مطالعه مطالب بیشتر و کامل تر در مورد شرایط عکس مناسب لاتاری، می‌توانید مقاله توضیح کامل شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

ثبت نام لاتاری 2023 بدون پاسپورت امکان پذیر است؟

از چند دوره قبل لاتاری، داشتن اطلاعات پاسپورت برای ثبت نام لاتاری الزامی است. بنابراین افرادی که به عنوان متقاضی اصلی قصد ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا را دارند، باید حتما پاسپورت داشته باشند. ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت تنها در شرایط بسیار خاص امکان پذیر است. با توجه به بحران پیش آمده در کشور افغانستان، افغان هایی که به کشورهای دیگر پناهنده شده و پاسپورت ندارند، می‌توانند ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند. توجه کنید که این استثنا فقط در مورد افغان‌های پناهنده است، و مشمولان غایب از خدمت سربازی نمی‌توانند ثبت نام لاتاری آمریکا بدون پاسپورت را انجام دهند.

هزینه ثبت نام لاتاری 2023

همانطور که در قسمت های قبل به آن اشاره کردیم، ثبت نام رایگان لاتاری آمریکا فقط بر روی سایت اصلی لاتاری امکان‌پذیر است. در صورت استفاده از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری هزینه‌ای در ازای خدمات ارائه شده دریافت می‌شود. موسسه حامی مهاجر تمام تلاش خود را انجام داده است تا هزینه ثبت نام لاتاری 2023 منصفانه و متناسب با خدمات ارائه توسط موسسه باشد. شما می‌توانید خدمات ارائه شده ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را در قسمت های بالایی این مقاله بخوانید. جدول کامل هزینه های ثبت نام لاتاری 2023 نیز در ادامه آورده شده است.

 

میزان هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری افراد مجرد

180 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری افراد متاهل (متقاضی اصلی و همسر)

250 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری هر فرزند (فرزند زیر 21 سال مجرد)

40 هزار تومان

هزینه ثبت نام لاتاری دوشانسه

دو برابر هزینه ثبت نام تک شانسه است.

گفتنی است که ثبت نام دو شانسه لاتاری آمریکا که در جدول بالا آورده شده است، مخصوص افراد متاهل است و با انتخاب ثبت نام دو شانسه در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، می‌توانید شانس برنده شدن در لاتاری را دو برابر کنید. در ادامه مقاله بیشتر در مورد راه های افزایش شانس برنده شدن در لاتاری و چیستی ثبت نام دو شانسه در لاتاری صحبت خواهیم کرد.

سخن پایانی

در این مقاله سعی شد تمام مواردی که باید در ثبت نام لاتاری 2023 به آن توجه کنید، به صورت کامل توضیح داده شود. در این مطلب به توضیح مواردی همچون زمان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا، ثبت نام لاتاری 2023 در سایت اصلی و نحوه ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا با حامی مهاجر پرداختیم. شرایط ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا نیز از جمله موارد دیگری بود که در این مقاله به آن ها اشاره شد.

در انتهای مقاله نیز به بیان راهکارهایی برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری و توضیحات بیشتر در زمینه مزایای ثبت نام در لاتاری پرداختیم. چنانچه تا انتهای مقاله همراه ما بوده باشید، احتمالا جواب تمام سوالات خود در مورد ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا را دریافت کرده‌اید. چنانچه هنوز سوال بی پاسخی برای شما باقی مانده است، می‌توانید قسمت پاسخ به سوالات متداول این مقاله را بخوانید و در صورت داشتن سوال بیشتر می‌توانید سوال خود را از طریق قسمت نظرات بپرسید یا به پشتیبانی سایت حامی مهاجر در واتس اپ پیام دهید.

 موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های آمریکا و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148406 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول در زمینه لاتاری 2023 آمریکا

گرین کارت آمریکا چیست؟

گرین کارت آمریکا مجوز اقامت دائم در کشور آمریکا است. این کارت به شما این امکان را می‌دهد که به طور قانونی در آمریکا کار، تحصیل و زندگی کنید و حتی می توانید آزادانه و بدون نیاز به اخذ ویزا به آمریکا رفت و آمد داشته باشید. دارندگان گرین کارت خدمات بهداشت، آموزش و دیگر امتیازات شهروندی آمریکا را دریافت می کنند و همچنین می‌توانند از بستگان خود برای دریافت گرین کارت حمایت کنند.

برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا چیست؟

برنامه لاتاری گرین کارت به طور رسمی به عنوان برنامه قرعه کشی ویزای مهاجرت شناخته می شود و توسط وزارت امور خارجه آمریکا اداره می شود. این برنامه امکان اخذ مجوز اقامت دائم (گرین کارت) را برای برندگان لاتاری فراهم می‌کند. برندگان قرعه کشی لاتاری به صورت کاملا شانسی توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده انتخاب می شوند.

تاریخ ثبت نام لاتاری کی هست؟

زمان ثبت نام لاتاری 2023 آمریکا از روز چهارشنبه 6 اکتبر 2021 ( 14 مهرماه 1400) ساعت 20:30 شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 2023 آمریکا تا روز سه شنبه 9 نوامبر 2021 ( 18 آبان 1400 ) ساعت 20:30 خواهد بود.

در صورت برنده شدن در لاتاری می‌توانم خانواده ام رو همراه خودم ببرم؟

بله. در صورت برنده شدن در لاتاری، می‌توانید همسر و فرزندان زیر 21 سال مجرد خود را نیز همراه خود به آمریکا ببرید.

هر ساله چه تعداد از متقاضیان ثبت نام لاتاری انتخاب می‌شوند؟

هر ساله 55.000 گرین کارت برای تقسیم میان برندگان لاتاری در دسترس است. از آنجا که احتمال این وجود دارد که افراد انتخاب شده نتوانند ویزا کسب کنند، تعداد افراد انتخاب شده (برندگان لاتاری) بیش از تعداد ویزای لاتاری است.

اگر درخواست ویزا تحصیلی داشته باشیم می‌توانیم لاتاری ثبت نام کنیم؟

بله. چنانچه درخواست ویزای تحصیلی آمریکا را ارسال کرده‌اید هم می‌توانید در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید.

آیا هنوز هم محدودیت های ترامپ برای برندگان لاتاری وجود دارد؟

خیر. با رفتن ترامپ تمام محدودیت های مهاجرتی برای برندگان لاتاری برداشته شده است. برندگان لاتاری برای رفتن به آمریکا دیگر نیازی به داشتن اسپانسر یا جاب آفر نخواهند داشت.

من دانشجو هستم و هنوز سربازی نرفته‌ام، می‌توانم در لاتاری آمریکا ثبت نام کنم؟

بله. اگر پاسپورت دارید، می‌توانید به عنوان متقاضی اصلی در لاتاری آمریکا ثبت نام کنید.

من اقامت دائم کانادا دارم، می‌توانم در لاتاری 2023 ثبت نام کنم؟

در صورتی که در ایران متولد شده باشید، می‌توانید در لاتاری 2023 آمریکا ثبت نام کنید. اشخاصی که در ایران متولد شده‌اند، حتی با داشتن اقامت دائم یا پاسپورت کشورهای دیگر باز هم می‌توانند در برنامه لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

ما متاهل هستیم، چند بار میتونیم در لاتاری 2023 ثبت نام کنیم؟ 

می‌توانید دوبار در لاتاری ثبت نام کنید، به این شیوه که یک بار آقا متقاضی اصلی باشد و مشخصات خانم و فرزندان در بخش همراهان درج شود و یک بار خانم متقاضی اصلی باشد و مشخصات آقا و فرزندان در بخش همراهان درج شود. (یا اینکه می‌توانید از گزینه ثبت نام دو شانسه در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. )

آیا یک شخص می‌تواند در یک برنامه لاتاری دو بار ثبت نام کند؟ 

هیچ کس نباید بیش از یک مرتبه متقاضی اصلی در ثبت نام لاتاری باشد. مثلا اگر شما یک پسر 20 ساله و ازدواج نکرده هستید، میتوانید هم در ثبت نام پدر و هم در ثبت نام مادر به عنوان همراه باشید و یک بار هم به عنوان متقاضی اصلی خودتان ثبت نام کنید اما اجازه ندارید برای بار دوم به عنوان متقاضی اصلی باشید.

من هنوز دیپلم ندارم، میتونم خودم متقاضی اصلی ثبت نام در لاتاری باشم؟ 

در عمل این موضوع شدنیه، سفارت آمریکا توان استعلام مدارک ایرانیان رو نداره و خیلی‌ها بعد از برنده شدن از مدارک مجعول استفاده میکنن و ویزا هم میگیرن اما در قانون این یک تخلفه و ما به شما اصلا این کار رو توصیه نمی‌کنیم.

من پاسپورت ندارم، هیچ راهی برای ثبت نام در لاتاری 2023 نیست؟ 

خیر، بخشی از فرم ثبت نام که ضروری هم هست با مشخصات پاسپورت شما تکمیل می‌شود. فقط افغانستانی‌ها پناهنده می‌توانند ثبت نام در لاتاری بدون پاسپورت را انجام دهند.

پاسپورت من تاریخ انقضاش گذشته، میشه باهاش در لاتاری 2023 ثبت نام کرد؟ 

خیر، برای ثبت نام در لاتاری 2023 نیاز به پاسپورت معتبر دارید. پاسپورت معتبر یعنی پاسپورتی که در زمان ثبت نام حداقل یک روز اعتبار داشته باشه.

چه کسانی را می‌توانم به عنوان همراه در لاتاری ثبت نام کنم؟ 

شما باید همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال را که ازدواج نکرده اند در فرم ثبت نام به عنوان همراه وارد کنید. خاطر نشان می‌کنیم نمی‌توانید مادر یا خواهر یا سایر بستگان را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید.

من ازدواج کردم، جدا شدم و شناسنامه ام سفیده. باید مجرد بزنم یا همسر جدا شده؟ 

ملاک شناسنامه شماست. شما مجرد هستید.

برای عکاسی لاتاری به کجا مراجعه کنیم؟ 

برای تهیه عکس لاتاری می‌توانید به دفتر موسسه حامی مهاجر مراجعه کنید. در دوره ثبت نام لاتاری، موسسه حامی مهاجر خدمات ثبت نام حضوری لاتاری ارائه می‌دهد که شامل عکاسی لاتاری نیز می‌شود.

آیا عکس لاتاری برای تمامی اعضای خانواده نیاز است؟

عکس هایی که باید در فرم ثبت نام لاتاری آپلود کنید، شامل عکس متقاضی، همسر و فرزندان زیر 21 سال او می‌باشد. بنابراین تمامی افرادی که اطلاعاتشان در فرم ثبت نام وارد می‌شود، باید عکس جدید و مناسب با شرایط عکس لاتاری داشته باشند.

شرایط عکس لاتاری چیه؟ 

مقاله شرایط لازم عکس مناسب برای ثبت نام لاتاری را مطالعه کنید.

بعد از ثبت نام لاتاری کد تاییدیه دریافت کردم. آیا کار تمام شده؟ 

پس از ثبت نام لاتاری باید تاییدیه ای حاوی Digital signature و Confirmation No دریافت کنید. حائز اهمیت است بدانید که داشتن این دو هیچ دلیلی بر ثبت نام صحیح نیست. شما اگر یک عکس نامرتبط درون فرم ثبت نام لاتاری آپلود کنید و به جای تمام اطلاعاتتان عدد 1 بزنید؛ باز هم پس از تکمیل فرم کدهای تاییدیه را دریافت می‌کنید. دریافت کد تاییدیه فقط به معنای پایان تکمیل فرم است و دلیلی بر ثبت نام صحیح در لاتاری نیست.

ثبت نام در لاتاری آمریکا برای اکسپرس اینتری کانادا مشکلی ایجاد نمی‌کند؟

خیر. با ثبت نام در لاتاری آمریکا، هیچ مشکلی برای ثبت نام در اکسپرس اینتری کانادا ایجاد نمی‎‌کند.

چگونه می‌توانیم از ثبت نام خود در سایت حامی مهاجر مطمئن شویم؟

پس از ثبت نام موفقیت آمیز لاتاری در سایت حامی مهاجر، رسید ثبت نام خود را دریافت خواهید کرد و نتیجه ثبت نام نیز از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 44
سعیدی
سلام و عرض ادب دخترم متولد ۱۰مهر ۱۳۸۱ است آیا میشود جزو زیرمجموعه خودم یا همسرم ثبت نام شود؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. دختر شما زیر 21 است و می‌تواند به عنوان زیرمجموعه شما و همسرتان در لاتاری ثبت نام کنید.

ناشناس
خیلی دوست دارم شرکت کنم در لاتاری امریکا و خیلی دوست دارم تحصیل کنم در این کشور اما چجوری کمکم کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
من چجوری ثبت نام کنم تورو خدا کمکم کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مشکلتون چیه؟ در صورت داشتن هرگونه مشکل به پشتیبانی واتساپ پیام دهید، در خدمتتون هستیم.

ناشناس
مشتاق ثبت نام در لاتاری هستم.ممنون میشم کمک کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.