50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

روش های مهاجرت

روش های مهاجرت زیادی وجود دارد که هر فرد بسته به شرایط مالی و کاری خود می تواند ، برای دریافت ویزا و مهاجرت اقدام کند. ساده ترین روش انتخاب مهاجرت ، استفاده از فرم ارزیابی می باشد که بعد از تکمیل فرم ، توسط کارشناسان مهاجرت حامی مهاجر مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شما می توانید از روش های مهاجرت ممکن برای خود و شرایط آن آگاه شوید. با گرفتن اقامت دائم هر کشور به هر روش ممکن قانونی ، شما با دیگر شهروندان آن کشور هیچ تفاوتی از لحاظ حقوق شهروندی ندارید و می توانید از تسهیلات دولت آن کشور مانند بیمه و حساب بانکی  و خرید ملک و غیره بهره مند شوید.

روش مهاجرت از طریق ویزای کار

 

ویزای کار در هر کشور شرایط خاص خود را دارد ولی به طور کلی فرد باید در این روش مهاجرت مدرک تحصیلی دانشگاهی ، سابقه کاری در زمینه مرتبط ، مدرک زبان و دعوتنامه کاری معتبر داشته باشد.

روش مهاجرت از طریق ویزای تحصیلی

 

این روش مهاجرت ، طرفداران زیادی دارد و در هر کشور به خصوص آمریکا (Student Visa) ، برای ایرانیان امکانپذیر می باشد. داشتن مدرک زبان (یا تسلط به زبان) و معدل مناسب  از شرایط این روش می باشد.

روش مهاجرت از طریق ویزای دوره زبان

 

کسانی که می خواهند از روش مهاجرت تحصیلی استفاده کنند ولی سطح زبان آن ها قابل قبول نمی باشد ، پس از تایید دانشگاه ، می توانند ابتدا از این روش مهاجرت کرده و بعد از گذراندن دروه ربان خود مستقیما برای ویزای تحصیلی اقدام کنند.

روش مهاجرت از طریق خرید ملک

 

این روش مهاجرت در بعضی کشور ها مانند یونان ، آلمان ، اسپانیا و ترکیه امکن پذیر می باشد و علاوه بر این که به شما و فرزندانتان اقامت داده می شود ، به والدین شما و همسرتان نیز اقامت داده می شود. حداقل مبلغ در این روش 250 هزار دلار می باشد.

روش مهاجرت از طریق خرید سهام

 

این روش مهاجرت در کشور آلمان امکان پذیر می باشد و می توانید ار این طریق ، اقامت دائم دریافت نمایید.

روش مهاجرت از طریق خرید اوراق قرضه

 

این روش مهاجرت در کشور اسپانیا قابل انجام می باشد و منجر به اقامت فرد در آن کشور می شود.

روش مهاجرت از طریق سپرده بانکی

 

این روش مهاجرت نیز در کشور ترکیه امکان پذیر می باشد و  فرد باید مبلغ 500 هزار دلار را در بانک های ترکیه سپرده گزاری کند. بانک زراعت ترکیه به صورت روز شمار 16% به صورت سالیانه پرداخت می کند.

روش مهاجرت از طریق ثبت شرکت

 

این روش مهاجرت در کشور های اروپایی به ویژه یونان ، مجارستان و اسلواکی امکان پذیر می باشد و هزینه ی ان بسیار پایین تر از سایر روش ها ی ذکر شده است. با این روش به شما و خانوادتان اقامت دائم داده می شود. حداقال مبلغ اقامت اسلواکی با ثبت شرکت ، 25000 یورو می باشد.

روش مهاجرت از طریق تمکن مالی

 

در روش مهاجرت از طریق تمکن مالی ، شما به دولت آن کشور تضمین می دهید که بعد از ورود به خاک آن کشور از پس هزینه های خود بر می آید و برای دولت آن کشور سربار نخواهید بود این روش به کسانی توصیه می شود که از شرایط کاری و شغلی عالی در کشور خود برخوردارند و اقامت کشور مقصد را فقط برای رفت و آمد و یا دوران بازنشستگی می خواهند . در اقامت تمکن مالی یونان هر ساله برای تمدید باید مانند روز اول مبلغ ۵۰۰۰۰€ را در حساب خود در بانکهای ایرانی اثبات نمائید و همچنین اثبات درآمد ماهانه حداقل ۳۰۰۰€ تا ۵۰۰۰€ با اسناد رسمی

روش مهاجرت از طریق ازدواج

 

برای  اقامت از طریق ازدواج در هر کشور اروپایی ، اگر همسر شما دارای اقامت موقت و یا دائم باشد  می توانید برای اقامت و مهاجرت به اروپا اقدام کنید.در این روش مهاجرت همسر رسمی به کسی اطلاق می شود که نام ایشان در شناسنامه زوجه وجود داشته و عقدنامه رسمی موجود باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0