50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

خدمات بیومتریک

پس از ثبت درخواست خود، در صورت نیاز به تهیه اثر انگشت، عکس  و یا امضا، قرار ملاقات خدمات بیومتریک شما را در یک مرکز پشتیبانی محلی برنامه (ASC) ترتیب خواهند داد. اطلاعیه قرار ملاقات شما (فرم I-797C) نام دارد که شامل تاریخ ، زمان و مکان قرار ملاقات شما خواهد بود.

بیومتریک هایی که در حین ملاقات (ASC) ارائه می دهید، به سازمان (USCIS)، اجازه می دهد هویت شما را تأیید کند و بررسی های لازم و پیش زمینه امنیتی را انجام دهد.

توجه داشته  باشید که سازمان (USCIS) دارای صلاحیت عمومی است که از هر متقاضی، خواهان، حامی یا سایر افراد مقیم ایالات متحده برای هرگونه مهاجرت و بهره برداری از طبیعت، نیاز به جمع آوری و سنجش بیومتریک (اثر انگشت ، عکس ، و یا امضای دیجیتال) داشته باشد.

متقاضیان تابعیت در خارج از ایالات متحده

اگر شما می خواهید درخواست تابعیت از خارج از ایالات ‌متحده را ارائه دهید، روند تهیه بیومتریک متفاوت است. در زمان پر کردن فرم N-400 خود، باید موارد زیر را درج کنید:

  • تکمیل فرم وکارت های اثر انگشت FD-258
  • دو عکس به سبک گذرنامه

اگر شما خارج از ایالات ‌متحده زندگی می کنید و یک متقاضی نظامی فعال هستید و یا در بخش‌های ۳۲۸ یا ۳۲۹ قانون مهاجرت و ملیت هستید، باید از طریق برنامه (INA) اقدام کنید.

امضاهای دیجیتال

در مورد اشکال خاص ، امضای دیجیتالی شما موظف است مجدداً محتوای برنامه، طومار یا درخواست خود را تأیید کند ، حتی اگر قبلاً گواهینامه را روی کاغذ یا فرم الکترونیکی امضا کرده باشید. با امضای ، دوباره تأیید می کنید که:

  • شما درخواست محتوای برنامه و یا دادخواست خود را مرور کردید.
  • اطلاعات مندرج در برنامه شما، از قبیل دادخواست یا درخواست و یا محتوای برنامه و اسناد پشتیانی که با USCIS ثبت کرده اید، این اطلاعات بصورت کامل، درست و صحیح و در زمان مقرر تشکیل پرونده بوده است.

اگر در مورد قرارداد ASC امضا ارائه نکنید

آنها نیز از امضاء خودداری خواهند کرد مگر اینکه دچار ناتوانی جسمی یا اختلالات روحی باشید که از ارائه امضای دیجیتالی یا ایجاد علامت بدنی جلوگیری می کند. همچنین از شرط امضا صرفاً به این دلیل که نمی توانید به زبان انگلیسی یا زبان مادری خود بنویسید، خودداری خواهند کرد.

اگر یک وکیل، نماینده معتبر، تهیه کننده یا مترجم به شما در تکمیل یا تهیه یک برنامه ، دادخواست یا درخواستی کمک کرده است ، می بایست قبلاً پارلمان "قدردانی از وقت تعیین شده در مرکز پشتیبانی از برنامه (USCIS)" را با شما بررسی کرده باشد. و مطمئن شوید که هنگام حضور در جلسه (ASC) انچه را لازم است درک کردید.  

اگر تصمیم گرفتید که در حین قرار ملاقات (ASC) تأییدیه را امضا نکنید

محتوا دادخواست یا درخواست شما را رد خواهند کرد. امضا بعنوان بخشی از مجموعه بیومتریک برای برنامه ها و درخواست های خاص بشمار می رود. اگر تصمیم به ارائه ندادن امضا گرفتید، آنها نمی توانند بیومتریک شما را جمع آوری کنند و در نتیجه نمی توانند پیش زمینه و بررسی های لازم را تکمیل نمائند.

اگر تأییدیه ای که هنگام قرار ملاقات در صفحه ظاهر می شود را درک نکنید، ممکن است بخواهید که قرار ملاقات بیومتریک خود را دوباره تنظیم کنند. لطفاً توجه داشته باشید که تنظیم مجدد قرار ملاقات، ممکن است منجر به تأخیر در پردازش دادخواست یا درخواست شما شود.

اگر بیومتریک مورد نیاز را ارائه ندهید، هزینه خدمات بیومتریک را بازپرداخت نمی کنند.

کمک در طول وقت ملاقات ASC

اگر در حین وقت ملاقات (ASC) به کمک نیاز دارید، ممکن است شخصی را با خود همراه کنید ، مانند یک عضو خانواده ، وکیل یا نماینده معتبر. اگر زبان انگلیسی متوجه نمی شوید، باید شخصی را با خود همراه کنید که بتواند برای شما ترجمه کند.

هیچ شرطی برای وکیل یا نماینده معتبر شما وجود ندارد که همراه شما به (ASC) برود.

چه چیزی باید برای قرار ملاقات خود ببرید؟

اعلامیه شما، دستورالعمل خاصی راجع به آنچه باید برای قرارهای (ASC) با خود به همراه آورید ارائه می دهد. شما همچنین باید اطلاعات زیر را آماده کنید:

  • اطلاعیه قرار ملاقات (ASC) : فرم (I-797C)
  • شناسه معتبر عکس (مانند کارت سبز ، گذرنامه یا مجوز عبور)

توصیه می کنیم در آینده و برای سوابق خود، فتوکپی از برنامه تکمیل شده، دادخواست، یا درخواست بازبینی خود را چاپ یا ذخیره کنید. ما همچنین توصیه می کنیم قبل از مراجعه به جلسه (ASC) کپی از درخواست تکمیل شده، دادخواست یا درخواست خود را مرور کنید. ما نمی توانیم در قرار ملاقات شما نسخه ای به شما ارائه دهیم.

در قرار ملاقات (ASC)چه انتظاری دارید؟

هنگامی که برای قرار ملاقات خود ظاهر می شوید ، ما اثر انگشت ، عکس و / یا امضای شما را با دستگاه هایی که برای جمع آوری این بیومتریکها طراحی شده اند ، ضبط می کنیم. وقتی امضای دیجیتالی خود را ارائه می دهید ، همچنین تأیید می کنید که اطلاعات مربوط به درخواست ، دادخواست یا درخواست شما در زمان تشکیل پرونده کامل ، صحیح ودرست بوده است.

سن مورد نیاز برای درخواست

اگر شما 14 سال یا بالاتر دارید، باید یک درخواست یا دادخواستی را که توسط (USCIS) ارسال شده است را امضا کنید.

کودکان زیر 14 سال ملزم به ارائه امضای برنامه، طومار یا درخواست ثبت شده در(USCES) نیستند. اما در صورت توانایی امضاء ممکن است نام خود را هنگام قرار ملاقات امضا کنند. والدین یا سرپرست قانونی نیز می توانند از طرف کودک برنامه، دادخواست یا درخواست را امضا کنند.

اگر نمی توانید انگلیسی بخوانید

هنگامی که زمان ثبت نام (ASC) فرا رسیده است ، پاراگراف تأیید را در دستگاهی که باید نام خود را امضا کنید به شما نشان خواهند داد. این پاراگراف در قسمت درخواست شما تحت عنوان "قدردانی از قرار ملاقات در مرکز پشتیبانی برنامه (USCIS)" ظاهر خواهد شد.

اعلام می کنم که من دادخواست یا درخواست خود را که توسط شماره رسید، در صفحه بالا مشخص شده است، بررسی کرده و می دانم ، و تمام اسناد ، برنامه ها ، دادخواست های ارائه شده با برنامه را، خودم  (وکیل یا نماینده معتبر) به (USCAS) ارسال کرده ام.

این پاراگراف در حین ملاقات سنجش سنجی شما به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی در صفحه ای که نام خود را امضا می کنید در دسترس است.

اگر ناتوانی دارید

هنگام تهیه امضای خود، می توانید با دست دیگری که در حال حاضر برای امضای اسناد استفاده می کنید، امضا کنید. انها یک علامت (* یا +) را می پذیرند تا نشان دهند که اگر نتوانید به انگلیسی یا زبان مادری خود بنویسید، امضای لازم را تهیه کرده اید.

روش هایی برای ضبط بیومتریک برای متقاضیانی که به دلیل ناتوانی جسمی یا اختلال روانی نمی توانند امضا کنند یا علامت گذاری کنند، جود دارد. اگر احساس می کنید به دلیل معلولیت خود نیاز به اسکان دارید ، لطفاً با مسئول خدمات مهاجرت(ASC) صحبت کنید تا از آنها کمک بخواهید.

درخواست تغییر نام یا سایر اطلاعات شخصی شما

آنها نمی توانند در حین ملاقات (ASC) نام یا اطلاعات شخصی شما را در هر سابقه آنلاین تغییر دهند. اعلامیه قرار ملاقات (ASC) پرونده شما بر اساس اطلاعاتی که در مورد برنامه ، دادخواست یا درخواست خود ارائه داده اید تشکیل داده است.

تغییر نام حقوقی

اگر نام خود را از طریق ازدواج یا دادگاه به طور قانونی تغییر دادید (به عنوان مثال طلاق ، فرزندخواندگی یا دادخواست تغییر نام) ، باید اسناد را با، دادخواست یا درخواست خود برای بازتاب تغییر نام ارائه دهید. اگر تغییر نام قانونی بعد از ثبت، دادخواست یا درخواست خود با (USCIS) رخ داده است ، می توانید برای ارائه این اطلاعات به (USCIS) یک قرارداد اینفو پاس تهیه کنید.

تغییر در اطلاعات بیوگرافی

برای اطلاعات بیوگرافیکی مربوط به نژاد و قومیت شما ، کارکنان (ASC) ممکن است به دلیل محدودیت های سیستم، نیاز داشته باشند که اطلاعات را به یک نژاد یا یک گروه قومی محدود کنند. با این حال، نژاد و قومیتی که در دادخواست یا درخواست خود انتخاب کرده اید بخشی از سابقه آنلاین دائمی شما خواهد بود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0