20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

سفارت آمریکا در ایروان؛ آدرس و هتل‌های نزدیک

وقت سفارت آمریکا در ایروان

خودتان می‌دانید دگر! چه قصد گشت‌وگذار در ایالات متحده را داشته باشید و چه هدفتان مهاجرت به آمریکا و زندگی در سرزمین یانکی‌ها باشد، اول باید سری به کشورهای همسایه بزنید. دلیلش هم واضح است! به‌خاطر حضور در سفارت آمریکا.

چون قبل از ورود به ایالات متحده، افسران سفارتی باید پرونده شما را بررسی و با شما مصاحبه کنند. این قضیه در خصوص همۀ انواع ویزاهای آمریکا هم صدق می‌کند؛ پس کاری که در این مقاله انجام می‌دهیم، بررسی یکی از همین سفارت‌های آمریکا در کشورهای همسایه است؛ یعنی سفارت آمریکا در ارمنستان همراهمان باشید.

وقت سفارت آمریکا در ایروان

ارمنستان، همسایۀ شمالی کشورمان، همیشه یکی از مقاصد مهم گردشگری برای ما مردم ایران بوده است. طوری که هرساله، چند میلیون ایرانی به این کشور سفر می‌کنند و از طبیعت بکرش لذت می‌برند. اما در این بین، ایروان چیز دیگری‌ست!

چرا؟ واضح است! چون ایروان پایتخت این کشور است و پر از جاذبۀ گردشگری! یعنی از کلیسای جامع سنت گریگور گرفته تا معبد گارنی و صومعه گغارد، همه و همه در این شهر قرار گرفته‌اند. علاوه بر این، سفارت آمریکای این کشور هم در ایروان احداث شده است. پس اگر می‌خواهید به آمریکا سفر کنید، احتمالا گذرتان به این شهر خواهد افتاد!

البته این‌طوری نیست که برای پیگیری پرونده‌تان مجبور باشید به سفارت آمریکا در ایروان، ابوظبی یا استانبول مراجعه کنید. نه! می‌توانید به سفارت آمریکا در دیگر کشورها هم مراجعه کنید. اما اگر می‌خواهید مصاحبه‌تان به زبان فارسی انجام شود، این شما و این سفارت‌هایی که نام بردیم! چون تنها در این سه شهر است که می‌توانید کارهایتان را به زبان فارسی پیش ببرید.

تازه در بین این سه گزینه، شاید سفارت آمریکا در ایروان انتخاب بهتری باشد. چرا؟ بگذارید در بخش بعد دلایلش را بگوییم!

مصاحبه در سفارت آمریکا در ایروان

مصاحبه لاتاری در ارمنستان

قبل از اینکه برای انجام مصاحبه راهی سفارت آمریکا در ایروان بشوید، پیشنهاد می‌کنیم چند دقیقه‌ای زمان بگذارید و آنچه نوشته‌ایم را مطالعه کنید. خیالتان راحت! ضرر نمی‌کنید.

اول از همه باید بگوییم برخلاف سفارت آمریکا در دبی امارات و ترکیه، سفارت آمریکا در ایروان ساختمان بزرگی ندارد و کارکنانش کمتر است؛ پس اگر قرار بود در این مرکز مصاحبه کنید، بهتر است خودتان را به‌موقع برسانید تا مشکلی در بررسی پرونده‌تان ایجاد نشود.

اما گذشته از این، چرا گفتیم نسبت به دو گزینۀ دیگر، سفارت آمریکا در ایروان انتخاب بهتری‌ست؟ دلایلش را در ادامه می‌خوانید

مزایای مصاحبه ویزا آمریکا در ایروان

  • اول از همه، می‌توانید کل مصاحبه‌تان را به زبان فارسی پیش ببرید!
  • دیگر اینکه اگر قرار بود در این سفارت مصاحبه کنید، فقط لازم است چمدانتان را ببندید و به ایروان بروید؛ زیرا ورود به این کشور نیازی به دریافت ویزا ندارد!
  • ضمنا نیازی نیست نگران هزینه‌ها هم باشید! چون نسبت به امارات و ترکیه، هزینۀ حضور در ایروان بسیار کمتر است.
  • تازه از آنجا که ایران و ایروان همسایۀ یکدیگر هستند، شما می‌توانید از راه‌های زمینی هم به ایروان بروید؛ بنابراین اگر شرایط پرواز را ندارید، این شما و این جاده‌های ایران-ایروان!

بسیار خوب! دربارۀ ویژگی‌های سفارت آمریکا در ایروان حرف زدیم؛ اما اصلا مصاحبه در این کشور چگونه است؟ افسر سفارتی چه سوالاتی را مطرح می‌کند؟ خطوط قرمز روز مصاحبه چیست؟

ببینید! این موضوع کاملا به شرایط شخصی شما بستگی دارد؛ یعنی بر اساس اطلاعات موجود در پرونده‌تان، افسر می‌تواند سوالات متفاوتی بپرسد؛ بنابراین نمی‌شود تعدادی سوال ازپیش‌تعیین‌شده را مشخص کرد و برای همه یک نسخۀ کلی پیچید. پس راه‌حل چیست؟ ماک سفارتی!

یعنی چه؟ یعنی جلسۀ شبیه‌سازی مصاحبه با افسر سفارتی که در طی آن، کارشناسان حامی مهاجر پرونده شما را بررسی می‌کنند و مطابق با شرایطتان، دربارۀ سوالات احتمالی افسر توضیحاتی را مطرح می‌کنند.

چنانچه دوست داشتید بیشتر بدانید، هم می‌توانید به مقالۀ تخصصی ماک سفارتی حامی مهاجر مراجعه کنید و هم ضمن تماس با شمارۀ 02148000957، سوالات خود را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

آدرس سفارت آمریکا در ایروان

آدرس سفارت آمریکا در ایروان

آدرس سفارت آمریکا در ایروان

(برای مسیریابی کلیک کنید)

1 American Avenue
Yerevan 0082, Republic of Armenia

شماره تلفن سفارت آمریکا در ایروان

(+37410) 464-700

فاصله سفارت از فرودگاه

هشت کیلومتر

ساعت کاری سفارت

دوشنبه تا جمعه – 09:00 تا 18:00     

هتل های نزدیک سفارت آمریکا در ایروان

در ادامه، سه نمونه از هتل های نزدیک سفارت آمریکا در ایروان را معرفی کرده‌ایم؛ منتها می‌دانید دگر! این، مشتی‌ست نمونۀ خروار! پس اگر دوست دارید دربارۀ شرایط سایر هتل‌های ایروان اطلاعات بیشتری به‌دست بیاورید، پیشنهاد می‌کنیم همین الان با شمارۀ 02148000957 تماس بگیرید و از راهنمایی‌های کارشناسان ما استفاده کنید.

نام  اقامتگاه

درجه هتل

متوسط هزینه برای یک شب اقامت

فاصله از سفارت

 Armenia Marriott

4ستاره

320 دلار

3.5 کیلومتر

Republica Hotel

4ستاره

170 دلار

3.3 کیلومتر

METROPOL HOTEL

4ستاره

100 دلار

2.3 کیلومتر

هزینه های مصاحبه در ایروان

به‌شکل کلی، هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا به نوع ویزایی بستگی دارد که درخواست می‌کنید. چون این مبالغ برای هر نوع ویزا متفاوت است و امکان دارد با گذر زمان تغییر کند؛ البته این موضوع ربطی به سفارت ندارد؛ مثلا انجام مصاحبه لاتاری در تمام سفارت‌های آمریکا در کشورهای اطراف، 330 دلار هزینه دارد.

ضمنا در این بین هزینه‌های دیگری هم وجود دارد که چندان مشکل‌ساز نیست؛ اما چنانچه مشکلی در بررسی پرونده رخ بدهد، می‌تواند دردسرساز بشود؛ مانند هزینه اقامت در کشور مقصد، هزینه‌های تحویل مدارک، هزینه‌های پیکاپ پاسپورت و... حالا چاره چیست؟ استفاده از تورهای سفارتی حامی مهاجر!

زیرا این تورها به‌واسطۀ طراحی دقیق و منعطفشان، در هر شرایطی به کمک متقاضیان اخذ ویزای آمریکا می‌آیند و از تحمیل هزینه‌های هنگفت به آنان جلوگیری می‌کنند. چنانچه دوست داشتید بیشتر بدانید، به مقالۀ اختصاصی تور سفارتی حامی مهاجر مراجعه کنید.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری در سفارت آمریکا در ایروان

مدارک مورد نیاز برای مصاحبه لاتاری در ارمنستان

ببینید! مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری در سفارت آمریکا، تا حد زیادی به شرایط پروندۀ آنان بستگی دارد؛ بنابراین اگر می‌خواهید اطلاعات دقیقی در این باره کسب کنید، پیشنهاد می‌کنیم با شمارۀ 02148000957 تماس بگیرید.

با این حال، برخی از مدارک مهم مورد نیاز سفارت آمریکا در ایروان از این قرارند:

لازم‌به‌ذکر است که هیچ‌کدام از این مدارک برای سفارت آمریکا پست نمی‌شود؛ بنابراین برنده لاتاری باید تمام آن‌ها را در هنگام مصاحبه همراه خود داشته باشد.

هزینه پرواز به ایروان

هزینه پرواز به ایروان به فصل سفر، شرکت هواپیمایی و کلاس پرواز بستگی دارد؛ بنابراین نمی‌توان رقم ثابتی برای این سفر مشخص کرد؛ منتها اگر دربارۀ فاصله‌اش بپرسید، باید بگوییم پرواز تهران به‌مقصد این شهر، حدودا یک‌ساعت‌ونیم زمان می‌برد.

برای اطلاع از هزینه‌های دقیق پرواز به ایروان، می‌توانید همین الان از طریق شمارۀ 02148406 با بخش آژانس هواپیمایی حامی مهاجر تماس حاصل کنید و آخرین قیمت‌های موجود را استعلام بگیرید.

  • سخن پایانی

گفتیم چه بخواهید به آمریکا مهاجرت کنید و چه قصدتان سفری کوتاه به این کشور باشد، در هر صورت باید به یکی از سفارت‌های ایالات متحده در دیگر کشورها مراجعه کنید؛

منتها وقتی ایروان همین بغل گوشمان است، چه دلیلی دارد رنج سفرهای طولانی را به جانمان بخریم؟! تازه همان‌طور که در بخش مزایای مصاحبه در سفارت آمریکا در ایروان گفتیم، هزینه‌های اقامت در ایروان به‌نسبت کم است و مصاحبه در سفارت آمریکای این شهر، به زبان فارسی انجام می‌شود.

بنابراین دیگر تصمیم با خودتان! اگر خواستید راهی سفارت آمریکا در ایروان بشوید، تنها کافی‌ست این موضوع را از طریق شمارۀ 02148000957 به ما اطلاع بدهید. در تمام طول مسیر، هم‌قدمتان خواهیم بود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2
ناشناس
راهنمایی تون عالی بود برای انجام مشاوره و راهنمایی بیشتر امکان مشاوره حضوری هست ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. برای دریافت وقت مشاوره از کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02148406 تماس بگیرید و یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
راهنمایی تون عالی بود برای انجام مشاوره و راهنمایی بیشتر امکان مشاوره حضوری هست ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ممنون از حسن توجه شما. 
بله. برای رزرو وقت مشاوره حضوری یا غیرحضوری با شماره زیر تماس بگیرید
021-48406