لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر
سفارت آمریکا در ایروان شاید به دلایلی انتخاب بهتری نسبت به سفارت های دیگر برای ایرانیان باشد، فاصله نزدیک به ایران نسبت به آنکارا، هزینه های پایین تر اقامت در ایروان دو دلیل برای بسیاری از افرادی است که به دلیل هزینه ها ایروان را از آنکارا و ابوظبی بیشتر می پسندند.

آدرس سفارت آمریکا در ایروان

سفارت آمریکا در ایروان در کنار دریاچه Yerevanyan قرار گرفته است. مختصات دقیق این مکان روی نقشه 40.1613002,44.4768984 میباشد، ضمنا برای مشاهده موقعیت مکانی دقیق این مکان روی نقشه گوگل می توانید اینجا کلیک کنید.

هتل های نزدیک به سفارت ایروان

برخلاف سفارت آمریکا در آنکارا، هتل ها نسبتا فاصله طولانی به سفارت دارند. شما به هرحال نیاز به استفاده از ترانسفر خواهید داشت. اکثر هتل ها نزدیکی میدان جمهوری ایروان هستند. اما دو هتل گران قیمت در جنوب شرقی دریاچه قرار دارد. به هرحال انتخاب هتل یا آپارتمان یا هر گزینه دیگری باید در فصل سفر به تناسب شرایط انجام شود.
 

رزرو هتل در ایروان

برای رزرو هتل در ایروان میتوانید از سایت Booking.com استفاده کنید. البته برای استفاده از این سایت باید کارت اعتباری داشته باشید اما برای سهولت انجام میتوانید از آژانس های مسافرتی بهره مند شوید.

پرواز به ایروان

هزینه پرواز به ایروان بستگی به فصل و هواپیمایی و کلاس پرواز دارد اما در حالت کلی یک ساعت و نیم فاصله زمانی و حدود یک میلیون تومان تا دو میلیون تومان هزینه بلیط رفت و برگشت میباشد. برای اطلاع از هزینه های دقیق باید از آژانس های مسافرتی پیگیری قیمت کنید و البته توجه کنید که در صورت اخذ بلیط سیستمی امکان کنسل کردن و تغییر آن را خواهید داشت اما در صورتی که از چارتر استفاده کنید امکان لغو و تغییر نخواهد بود.

هزینه های مصاحبه در ایروان

هزینه مصاحبه در سفارت آمریکا در ایروان با تمام سفارت های دیگر برابر است. هزینه های سفارتی در تمام سفارت ها یکسان بوده و برای برندگان لاتاری مبلغ 330 دلار میباشد. این مبلغ در لحظه فعلی که این مقاله نگاشته میشود معتبر میباشد و ممکن است در این لحظه که شما مقاله را مطالعه میفرمایید این مبلغ تغییر کرده باشد. این هزینه قابل استرداد نیست و برای هر نفر باید پرداخت شد. هزینه 330 دلاری برای مصاحبه و تشکیل پرونده نقدا در محل سفارت پرداخت میشود. هزینه سفارت قبل از مصاحبه پرداخت خواهد شد و سپس مدارک شما دریافت میشوند.

مدارک مورد نیاز برندگان لاتاری

مدارکی که در سفارت ایروان از شما درخواست خواهند کرد مانند دیگر سفارت های آمریکا در شهر های دیگر خواهد بود. این مدارک پس از بررسی بخشی در سفارت نگهداری خواهد شد و بخشی به شما بازگردانده خواهد شد. هیچ مدرکی برای سفارت پیشاپیش پست نمیشود و تمامی مدارک مورد نیاز سفارت برای یک برنده لاتاری باید در هنگام مصاحبه به همراه شما باشد. لیست مدارک مورد نیاز در بخش مدارک لازم برندگان لاتاری بحث شده است.

مصاحبه برندگان لاتاری

بزرگترین نگرانی برندگان لاتاری و متقاضیان ویزا در سفارت های ایالات متحده آمریکا، ترس از مصاحبه و نگرانی از سوالات احتمالی است. مصاحبه هر نفر پس از پرداخت وجه سفارت ممکن است از 5 دقیقه تا یک ساعت به طول بیانجامد. مشخص نیست در هر سفارت به کدام افسر برخورد کنید. هیچکس بر اساس ساعت اعلامی مصاحبه نمیشود. چیزی شبیه نانوایی. هرکسی که سریعتر وارد سفارت شود سریعتر نوبت میگیرد و سریعتر مصاحبه اش انجام خواهد شد. از این نظر جای بحث دارد. توصیه میکنیم دو ساعت قبل مصاحبه جلوی درب سفارت آماده ورود باشید. از همراه داشتن هرگونه وسایل اضافی مانند گوشی، لوازم آرایش، فلش، دوربین و ... اجتناب کنید، فقط و فقط مدارک. 
 

جهت کسب اطلاعات درباره مهاجرت به آمریکا، پیشنهاد میکنیم مقاله روش های مهاجرت به آمریکا را مطالعه فرمایید.

 


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 9
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
ایالت نیوجرسی

ایالت نیوجرسی جزو ایالتهای شرقی کشور آمریکا محسوب می شود. این ایالت از سمت شرق با اقیانوس اطلس، از سمت شمال و شمال­شرقی با ایالت نیویورک، ...

ادامه مطلب
یکشنبه 15 فروردین 1400
ثبت شرکت در آمریکا: با منصفانه ترین هزینه و توسط وکیل مجرب

ثبت شرکت در آمریکا به دو دلیل انجام می‌شود،با ثبت شرکت در آمریکا امکان معامله و تعامل با بسیاری از کشورهای جهان به دلیل دسترسی به سیستم‌های بانکی و پولی گسترده امکان‌پذیر خواهد بود ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
ایالت مونتانا

ایالت مونتانا جزو ایالتهای غربی کشور آمریکا به حساب می‌آید. این ایالت از سمت جنوب با ایالت وایومینگ، از سمت شرق با ایالتهای داکوتای جنوبی ...

ادامه مطلب