تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

مدیکال امریکا یکی از مراحل بسیار مهم در دریافت ویزای مهاجرتی این کشور است. از آنجا که هرساله تعداد بالایی از مردم سراسر دنیا از طریق این نوع ویزا اقدام به مهاجرت به کشور آمریکا می‌کنند، از این رو کشور آمریکا برای جلوگیری از موج‌های بیماری و اطمینان از امنیت ملی کشور، یک مرحله مربوط به تست‌ها و چکاپ پزشکی در پروسه دریافت ویزای مهاجرتی قرار داده است که به آن اصطلاحا مدیکال امریکا گفته می‌شود و تمامی متقاضیان ویزای مهاجرتی، از جمله کسانی که جز برندگان خوش شانس لاتاری گرین کارت آمریکا بوده‌اند می‌بایست این مرحله را بگذرانند.

اما متقاضیان برای انجام درست این مرحله باید به تمامی جزئیات آن مسلط باشند و اطلاعات کاملی در خصوص تمامی اقدامات، مدارک لازم و نحوه دریافت مدیکال امریکا داشته باشند که ما در این مقاله به صورت گام به گام همه آن‌ها را توضیح خواهیم داد. در این مقاله خواهیم گفت که چگونه برای دریافت وقت مدیکال امریکا و مدیکال لاتاری اقدام نمایید، همچنین شرایط و مدارک برای دریافت آن‌ها را مورد بررسی قرار خواهیم داد. در مورد اهمیت تکمیل صحیح فرم DS-260 یا فرم برندگان لاتاری در دریافت مدیکال آمریکا توضیح خواهیم داد و خواهیم گفت که چه پزشکان و مراکزی برای انجام آزمایشات لازم مورد تایید سفارت آمریکا هستند.

درباره واکسن‌های مورد نیاز برای مهاجرت به آمریکا توضیح خواهیم داد. در خصوص اهمیت بالای تورهای سفارتی مدیکال آمریکا شما را به طور جامع راهنمایی خواهیم کرد. خواهیم گفت که احتمال وقوع چه مشکلاتی بر سر راه متقاضیان مدیکال آمریکا خواهد بود و راه حل‌های مناسب آن کدامند.

همچنین در این مقاله خواهیم گفت که مدیکال آمریکا چیست؟ نحوه انجام آزمایش مدیکال آمریکا را بررسی خواهیم کرد، نحوه دریافت مدیکال سفارت امریکا در کشورهای همسایه را توضیح خواهیم داد، لیست آزمایشات مدیکال آمریکا را مورد بررسی قرار خواهیم داد، و پزشک معتمد سفارت آمریکا در کشورهای مختلف را معرفی خواهیم کرد. در نهایت به اهمیت تورهای سفارتی در دریافت مدیکال آمریکا می‌پردازیم.

شرکت حامی مهاجر  دارای مجوز رسمی اعزام دانشجو به آمریکا یا کانادا است و ارائه دهنده خدماتی همچون اخذ انواع ویزای آمریکا، اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه های آمریکا، تور سفارت آمریکا در پاکستان، پیکاپ ویزای آمریکا، تور سفارت آمریکا در ترکیه و ارمنستان و تور سفارت آمریکا در ابوظبی است. در صورت نیاز به خدمات حامی مهاجر می‌توانید به وسیله شماره 02149078  با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

مدیکال امریکا و آزمایشات آن

مدیکال آمریکا چیست؟

قبل از هرچیز لازم است که به سوال اصلی موضوع مقاله امروز یعنی مدیکال آمریکا چیست؟ پاسخ دهیم. کشور آمریکا هر ساله میزبان تعداد بسیار بالایی مهاجرین از سراسر دنیا است و این موضوع باعث شده که نظارت خاصی از لحاظ سلامت پزشکی بر روی مهاجرین داشته باشد، چراکه نبودن نظارت‌‎های لازم در حوزه سلامت می‌تواند باعث ایجاد موج‌های بیماری در این کشور شود، در نتیجه این کشور مهاجرپذیر برای جلوگیری از انتشار بیماری‌های مسری، برای کسانی که متقاضی دریافت ویزای مهاجرتی هستند دریافت مدیکال امریکا را الزامی کرده است و این موضوع یکی از واجبات دریافت ویزای مهاجرتی امریکا به حساب می‌آید. برای اینکه بدانید، چه ویزاهایی مهاجرتی محسوب می‌شوند، مقاله آشنایی با انواع ویزاهای آمریکا را بخوانید.

دریافت مدیکال امریکا قواعد و اقدامات خاص خودش را دارد که شامل دریافت وقت از کشور‌های دارای سفارت این کشور، مراجعه در زمان مشخص شده، انجام تمامی مراحل آزمایش مدیکال آمریکا و ارائه مدارک نتیجه آزمایشات به افسر سفارت است که در ادامه به طور تمام و کمال مراحل را توضیح خواهیم داد.

اما برای پاسخ مشخص به سوال مدیکال آمریکا چیست؟ باید بگوییم که مدیکال امریکا مجموعه‌ای از آزمایشات پزشکی برای صحت سلامت متقاضیان ویزای توریستی آمریکا است که به منظور جلوگیری از انتشار بیماری‌های واگیردار در این کشور در نظر گرفته شده است و در ادامه به طور مفصل در مورد تمامی آزمایشات و اقدامات دریافت مدیکال امریکا توضیح خواهیم داد.

لطفا دقت بفرمایید که انجام صحیح تمامی این اقدامات الزامی است و وجود کوچک‌ترین نقص در انجام مراحل، می‌تواند به عدم دریافت مدیکال امریکا منجر شود. برای انجام تمامی مراحل دریافت مدیکال امریکا اعم از اخذ نوبت مدیکال، خدمات تورهای سفارتی مخصوص مدیکال و همه اقدامات دریافت آن، می‌توانید با متخصصین مجرب موسسه حامی مهاجر از طریق شماره تلفن خط ویژه 021-48406 در تماس باشید.

آزمایش مدیکال آمریکا

بعد از پاسخ به سوال مهم مدیکال آمریکا چیست؟ وقت آن رسیده که مراحل آزمایش مدیکال آمریکا را به طور کامل بررسی نماییم. این بخش از دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا شامل آزمایشاتی می‌شود که نشان دهد متقاضی از لحاظ جسمی و روحی در سلامت کامل به سر می‌برد. انجام آزمایش مدیکال آمریکا برای تمامی متقاضیان بالای یک سال الزامی است، اما برای افراد زیر 15 سال انجام تعدادی از این آزمایشات لزومی نخواهد داشت که توضیح خواهیم داد.

نکته‌ حائز اهمیت این است که آزمایش مدیکال آمریکا حتما می‌بایست در مراکز مورد تایید سفارت این کشور و توسط پزشکان مورد اعتماد آن انجام شود. در ادامه به طور کامل به بررسی لیست آزمایشات مدیکال آمریکا می‌پردازیم.

لیست آزمایشات مدیکال آمریکا

لیست آزمایش های مدیکال امریکا

لیست آزمایشات مدیکال آمریکا برای تمامی سفارت‌ها تقریبا به یک صورت است و دریافت این آزمایشات از متقاضیان ویزای مهاجرتی الزامی است. این آزمایشات توسط متخصصین این کار و با دقت بالا انجام می‌گیرد. متقاضیان می‌بایست در زمان تعیین شده که در جواب دریافت وقت تست مدیکال امریکا ذکر شده است در مراکز مربوطه حضور پیدا کنند. نظر شما را به لیست آزمایشات مدیکال آمریکا جلب می‌کنیم:

 • معاینه‌های عمومی مانند تست‌های گوش، حلق، بینی و چشم
 • مصاحبه پزشک در مورد میزان سلامت و سابقه بیماری‌های خاص
 • آزمایش ادرار و خون برای تایید سلامت جسمی
 • تهیه عکس از قفسه سینه
 • در برخی مواقع به صلاح‌دید پزشک و با توجه به شرایط سلامت متقاضی، امکان دریافت آزمایشات دیگر نیز وجود دارد که البته این در صورتی است که پزشک مربوطه مشکوک به وجود یک بیماری مسری در متقاضی شود اتفاق می‌افتد

همان‌طور که پیش‌تر گفته شد انجام این آزمایشات برای متقاضیان بالای یک سال است. همچنین برای افراد زیر 15 سال نیازی به تهیه عکس قفسه سینه و آزمایش خون نیست.

مدیکال سفارت امریکا

حال زمان آن رسیده که در مورد شرایط و مدارک مورد نیاز مدیکال سفارت امریکا توضیحات جامعی به شما ارائه دهیم. از آنجا که بین آمریکا و کشور ایران روابط دیپلماتیک وجود ندارد، بنابراین برای انجام مراحل حضوری دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا می‌بایست به کشورهای همسایه‌ای که این کشور در آن‌ها سفارت فعال دارد مراجعه کرد.

نکته حائز اهمیت این است که برای مراجعه به سفارت به منظور انجام تمامی مراحل دریافت مدیکال امریکا و مدیکال لاتاری بهتر است از خدمات تورهای سفارتی استفاده کنید که برنامه سفر انعطاف‌پذیرتری دارند. چرا که در زمان انجام مراحل دریافت مدیکال احتمال وقوع اتفاقات غیر منتظره و تاخیر در انجام مراحل وجود دارد که در بخش‌های بعدی مقاله در این خصوص توضیحات کاملی خواهیم داد. همچنین حضور یک کارگزار متخصص برای همراهی شما در تمام مراحل و جلوگیری از ایجاد مشکل در پروسه کار می‌تواند انجام امور مربوط به مدیکال سفارت امریکا را برای شما ساده‌تر کند.

برای اطلاع از تورهای سفارتی مخصوص مدیکال آمریکا و همچنین راهنمایی در انجام تمامی مراحل و اقدامات لازم، می‌توانید از طریق شماره تلفن خط ویژه 021-48406 با مشاورین متخصص موسسه حامی مهاجر در تماس باشید. مزایای استفاده از خدمات تورهای سفارتی و همچنین مشکلات احتمالی در پروسه دریافت مدیکال آمریکا در بخش‌های بعدی مقاله به طور کامل توضیح داده خواهد شد، اما قبل از آن نظر شما را به  شرایط کامل دریافت مدیکال سفارت امریکا از کشورهای مختلف جلب می‌کنیم.

مدیکال آمریکا در ترکیه، ارمنستان و امارات

مدیکال آمریکا در ترکیه

شرایط دریافت مدیکال آمریکا در کشورهای مختلف کمی متفاوت است، به همین دلیل تصمیم گرفتیم که این شرایط را به صورت مجزا در کشورهای همسایه مورد بررسی قرار دهیم تا متقاضیان ویزای مهاجرتی آمریکا و همچنین برندگان لاتاری آمریکا با اطلاعات جامع و کامل برای انجام مراحل کار اقدام نمایند. شرایط و مدارک دریافت مدیکال آمریکا در ترکیه که در شهر آنکارا انجام می‌شود به شرح زیر است:

 • نامه دعوت به مصاحبه سفارت آمریکا
 • پاسپورت متقاضی
 • دو قطعه عکس اندازه پاسپورتی
 • همراه داشتن عینک طبی (در صورت ضعیف بودن چشم‌ها)
 • رسید ثبت فرم DS-260 که با دقت بالا و صحیح پر شده است (در بخش‌های بعدی در این خصوص توضیح داده خواهد شد)

از دیگر تفاوت‌های شرایط مدیکال آمریکا در ترکیه دریافت هزینه خدمات به دلار است. گفتنی است با توجه به آنکه امکان تغییر هزینه‌های مدیکال وجود دارد، امکان اعلام مبلغ ثابت مقدور نیست.

مدیکال آمریکا در ارمنستان

در مورد شرایط مدیکال آمریکا در ارمنستان و تفاوت‌های آن با دیگرکشورها می‌توان به دریافت هزینه‌ها به درام (واحدپول ارمنستان) اشاره کرد . شرایط دریافت مدیکال آمریکا در کشور ارمنستان و شهر ایروان به شرح زیر است:

 • نامه دعوت به مصاحبه سافرت آمریکا
 • پاسپورت متقاضی
 • سه قطعه عکس اندازه پاسپورتی
 • همراه داشتن عینک طبی (در صورت ضعیف بودن چشم‌ها)
 • رسید ثبت فرم DS-260 که با دقت بالا و صحیح پر شده است (در بخش‌های بعدی در این خصوص توضیح داده خواهد شد)

مدیکال آمریکا در امارات

در خصوص مدارک و شرایط مدیکال آمریکا در امارات نیز یکی از تفاوت‌های قابل توجه پرداخت هزینه‌ها به درهم است. شرایط کلی دریافت تست مدیکال امریکا در کشور امارات و شهر ابوظبی به صورت زیر است:

 • نامه دعوت به مصاحبه سافرت آمریکا
 • پاسپورت متقاضی
 • چهار قطعه عکس اندازه پاسپورتی
 • همراه داشتن عینک طبی (در صورت ضعیف بودن چشم‌ها)
 • رسید ثبت فرم DS-260 که با دقت بالا و صحیح پر شده است (در بخش‌های بعدی در این خصوص توضیح داده خواهد شد)

نکته بسیار حائز اهمیت این است که مدارک مورد نیاز هر شخص با توجه به شرایط فردی متفاوت خواهد بود که برای اطلاعات کامل‌تر در خصوص مدارک و مراحل دریافت مدیکال آمریکا می‌توانید از مشاورین حرفه‌ای این حوزه کمک بگیرید. برای دریافت مشاوره در خصوص تمامی موارد مدیکال آمریکا از متخصصین موسسه حامی مهاجر می‌توانید از طریق شماره تلفن خط ویژه 021-48406 در تماس باشید.

اهمیت فرم DS-260 برای مدیکال آمریکا

تکمیل  فرم DS-260 برای تمامی متقاضیان ویزای مهاجرتی آمریکا و همچنین برندگان لاتاری آمریکا الزامی است. در این فرم اطلاعات جامع شخصی، تحصیلی، شغلی و... از متقاضی دریافت می‌شود و از آنجا که سوالات این فرم با توجه به اطلاعاتی که فرد وارد می‌کند تغییر خواهد کرد، بنابراین وارد کردن صحیح اطلاعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

برای اطلاعات بیشتر از نحوه تکمیل و ثبت این فرم لطفا به مقاله راهنمای تکمیل فرم ds-260 مراجعه نمایید. همچنین برای اطمینان از تکمیل صحیح فرم DS-260  و وارد کردن اطلاعات دقیق در این فرم می‌توانید از مشاورین مجرب موسسه حامی مهاجر با شماره گیری تلفن خط ویژه 021-48406 کمک بگیرید.

اهمیت فرم DS260 در مدیکال آمریکا

پزشک معتمد سفارت آمریکا

سفارت آمریکا برای اطمینان از انجام درست آزمایشات و تمامی مراحل مورد نیاز مدیکال، اقدام به معرفی پزشکان مورد تایید خود در کشورهای مختلف کرده است. افراد متقاضی ویزای مهاجرتی برای دریافت مدیکال آمریکا، می‌بایست به منظور انجام آزمایشات لازم به پزشک معتمد سفارت آمریکا مراجعه نمایند که در ادامه آن‌ها را معرفی خواهیم کرد.

پزشک معتمد سفارت آمریکا در ارمنستان، امارات و ترکیه

پزشک معتمد سفارت آمریکا در ترکیه، آنکارا

پزشک معتمد سفارت آمریکا در ترکیه دکتر محمت آنگان و دکتر هاندان آنگان هستند که مطب آن‌ها در بلوار آتاتورک شهر آنکارا واقع شده است. طبق نظرات درج شده از طرف مراجعین این مطب، دکتر آنگان بسیار خوش‌برخورد هستند و رفتار محترمانه‌ای دارند اما رفتار منشی کمی جدی است، همچنین به دلیل کمبود فضای کافی در ابتدای صبح صف طولانی کنار درب مطب تشکیل شده و فضای داخل مطب نیز به سرعت پر می‌شود.

پزشک معتمد سفارت آمریکا در ارمنستان، ایروان

در مورد ارمنستان پزشکان مورد تایید سفارت آمریکا دکتر کریستین خاچاتریان است که در مرکز Normed Medical Center در شهر ایروان طبابت می‌کنند. طبق نظرات، فضای مجموعه تمیز اما کوچک است. رفتار پرسنل مناسب است و گاهی دیده شده است که دکترها با تاخیر به مطب می‌آیند بنابراین امکان تاخیر در انجام آزمایش‌ها وجود دارد.

پزشک معتمد سفارت آمریکا در امارات، ابوظبی

بزرگ‌ترین مرکز انجام آزمایش مدیکال آمریکا در همسایگی کشور ایران مرکز NMC در ابوظبی است، چرا که در این مجموعه به جای معرفی یک یا دو پزشک معتمد سفارت آمریکا کل پزشکان این مجموعه مورد تایید این سفارت هستند.

طبق نظرات مراجعین، این مرکز یک مجموعه بزرگ دارای کادری مجرب و خوش اخلاق است که در کم‌ترین زمان ممکن پاسخگوی درخواست متقاضیان هستند، با این حال در مواقعی دیده شده است که مشکلاتی بر سر راه متقاضیان به وجود آمده که موفق به دریافت مدیکال آمریکا یا مدیکال لاتاری نشده‌اند، اما به هیچ عنوان جای نگرانی نیست و در ادامه به بررسی جامع راه‌حل‌های این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

نکاتی در مورد برگه مدیکال آمریکا

یک نکته حائز اهمیت این است که برگه نتیجه تست مدیکال امریکا یا همان گواهی سلامت پزشکی برای سفارت آمریکا تا 6 ماه اعتبار دارد. یعنی تا 6 ماه بعد از دریافت نتیجه مدیکال می‌توان با ارائه آن برگه به سفارت آمریکا برای دریافت ویزای مهاجرتی اقدام کرد، در نتیجه برای اخذ وقت سفارت آمریکا می‌بایست در زمانی مناسب اقدام کرد تا بتوان از برگه مدیکال تا زمان داشتن اعتبار استفاده کرد.

گواهی سلامت پزشکی برای سفارت آمریکا در یک پاکت دربسته به متقاضی تحویل داده می‌شود که این پاکت می‌بایست تنها توسط افسر سفارت باز شود و متقاضی به هیچ عنوان نباید اقدام به باز کردن پاکت نماید. گفتنی است تمامی هزینه‌های پرداختی در پروسه دریافت مدیکال آمریکا غیرقابل برگشت هستند.

برگه مدیکال

لیست واکسن‌های مدیکال آمریکا

یکی از موارد مهم در خصوص مدیکال آمریکا و به طور کلی مهاجرت به آمریکا، واکسن‌هایی است که می‌بایست برای ورود به این کشور دریافت کرده باشید. تعدادی از واکسن‌ها را احتمالا در کودکی دریافت کرده‌اید اما چنانچه هرکدام از آن‌ها را در ایران دریافت نکنید، در خارج از ایران ملزم به دریافت آن‌ها خواهید بود. برای دریافت هرکدام از واکسن‌ها می‌توانید به انستیتو پاستور مراجعه نمایید. در ادامه نظر شما را به لیست واکسن‌های مورد نیاز سفارت آمریکا جلب می‌کنیم:

 • هپاتیت آ
 • هپاتیت ب
 • آنفولانزای فصلی
 • آنفولانزا نوع ب (HIB)
 • سرخک
 • اوریون 
 • آبله‌مرغان (واریسلا)
 • مننگوکوک
 • پنوموکوک
 • سیاه‌سرفه
 • فلج اطفال
 • روتاویروس
 • توکسوئید دیفتری و کزاز-دی تی

اهمیت تورهای سفارتی در دریافت مدیکال آمریکا

استفاده از خدمات تورهای سفارتی نقش پررنگی در  پروسه دریافت مدیکال آمریکا دارد. تور سفارتی در واقع یک سفر خارجی برنامه‌ریزی شده توسط موسسات تخصصی مهاجرتی است که برای دریافت ویزای یا مدیکال آمریکا طراحی شده است و شرایطی برای متقاضی ایجاد می‌کند که بتواند بدون استرس و نگرانی تمامی مراحل دریافت مدیکال را انجام دهد. به طور کلی این تورها به شکلی برنامه‌ریزی می‌شوند که در صورت بروز هرگونه مشکل بتوان به راحتی شرایط را در جهت رفع موارد تغییر داد.

موسسه حامی مهاجر با سال‌ها تجربه در خصوص برگزاری تورهای سفارتی مدیکال آمریکا با شرایط عالی در خدمت متقاضیان است تا بتوانند بدون هیچگونه نگرانی تمامی مراحل آن را به انجام برسانند. در ادامه در مورد مزایا و اهمیت زیاد تورهای سفارتی موسسه حامی مهاجر برای دریافت راحت مدیکال آمریکا به طور کامل توضیح خواهیم داد.

اهمیت تور سفارتی در انجام مدیکال امریکا

وجود خدمات همراهی کامل در تور سفارتی

در تورهای سفارتی حامی مهاجر، یک کارگزار که آشنای مجرب و قابل اطمینان شماست در تمامی مراحل شما را همراهی خواهد کرد. این کارگزار در زمان مناسب شما را به پزشک و سفارت می‌رساند و همچنین در صورت وجود مشکلات احتمالی که در بخش‌های بعدی مقاله توضیح خواهیم داد با تسلط کامل به زبان بومی و آشنایی کامل به راه حل تمامی موارد احتمالی به شما کمک خواهد کرد. در نتیجه هیچ جای نگرانی و استرس وجود ندارد، چراکه کارگزار مجرب تورهای سفارتی حامی مهاجر در تمامی مراحل انجام کار کنار شماست.

انعطاف‌پذیر بودن برنامه سفر در تور سفارتی

همانطور که در بخش مشکلات احتمالی دریافت مدیکال آمریکا توضیح خواهیم داد، امکان تغییر ناگهانی در مراحل کار وجود خواهد داشت. در این مواقع نیاز است که رزرو بلیط و هتل به گونه‌ای باشد که امکان جابجایی آن‌ها وجود داشته باشد. در تورهای سفارتی حامی مهاجر این امکان وجود خواهد داشت و تمامی شرایط تور انعطاف‌پذیر خواهد بود تا در زمان نیاز و متناسب با رفع موارد پیش آمده تغییر پیدا کنند.

پشتیبانی کامل در تور سفارتی

چنانچه در هر مرحله از اقامت خود نیاز به تغییرات در رزرو بلیط و هتل بود، می‌توانید در هر ساعت از شبانه روز با تیم پشتیبانی موسسه حامی مهاجر ارتباط برقرار کنید و موارد مورد نظر خود را اطلاع دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن تغییرات برای شما انجام بگیرد.

رزرو هتل‌های مناسب در تور سفارتی

تورهای سفارتی حامی مهاجر توسط تیم مجرب این مجموعه طراحی شده و تمامی جوانب کار در آن‌ها درنظر گرفته شده است. از مهم‌ترین مزایای تورهای سفارتی حامی مهاجر انتخاب هتل‌هایی است که به سفارت آمریکا نزدیک هستند و کمک می‌کند تا متقاضیان در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سفارت و همچنین مکان ویزیت مدیکال آمریکا دسترسی پیدا کنند. این نیز از جمله مواردی است که نگرانی‌های متقاضی را به حداقل می‌رساند.

مشکلات احتمالی در دریافت مدیکال آمریکا

مشکلات و موانع احتمالی در دریافت مدیکال آمریکا

از مشکلات احتمالی در دریافت مدیکال آمریکا می‌توان به عدم همکاری مسئولین در زمان مراجعه اشاره کرد. بارها دیده شده است که افراد مسئول در مکان‌های ویزیت مدیکال آمریکا و همچنین سفارت آمریکا با مراجعین همکاری لازم را نداشته و به دلایل نامشخص امکان ویزیت یا ورود به مجموعه را از آن‌ها دریغ کرده‌اند یا حتی وقت ویزیت یا سفارت آن‌ها را کنسل کرده‌اند. در این مواقع حضور یک کارگزار مطمئن که به شرایط آشناست و همچنین امکان صحبت به زبان بومی آن کشور را دارد می‌تواند تضمینی بر رفع مشکل و انجام سریع پروسه دریافت مدیکال آمریکا برای متقاضی باشد.

از دیگر مشکلات احتمالی می‌توان به تعطیلات غیرمنتظره اشاره کرد که باعث می‌شود وقت سفارت یا ویزیت مدیکال آمریکای متقاضی کنسل یا به تعویق بیافتد. همچنین ممکن است شرایط انجام کار برای برخی متقاضیان به طوری باشد که نیاز به اقامت بیشتر و انجام کارها در روز‌های بعدی باشد، در این صورت وجود یک تور سفارتی انعطاف‌پذیر این امکان را ایجاد می‌کند که متقاضی روزهای اقامت خود را در هتل تمدید و همچنین بلیط هواپیمای خود را عقب بیاندازد تا بدون نگرانی به دریافت مدیکال آمریکا و مصاحبه حضوری سفارت آمریکا بپردازد.

برای استفاده از خدمات تورهای سفارتی سفارت آمریکا و ویزیت مدیکال موسسه حامی مهاجر ، با نزدیک‌ترین هتل‌ها به مکان سفارت، به همراه کارگزار مجرب، امکان ایجاد تغییرات در شرایط تور و همچنین پشتیبانی 24 ساعته توسط تیم حرفه‌ای لطفا از طریق شماره تلفن خط ویژه 021-48406 با مشاورین موسسه حامی مهاجر در ارتباط باشید.

سخن پایانی

همان‌طور که اشاره کردیم مدیکال آمریکا یکی از مهم‌ترین مراحل دریافت ویزای مهاجرتی و همچنین ویزای لاتاری آمریکا است. گفتیم کشور آمریکا برای جلوگیری از موج‌های بیماری و اطمینان از سلامت جسمی و روحی مهاجرین دریافت کارت مدیکال را برای متقاضیان ویزای مهاجرتی و همچنین برندگان لاتاری اجباری کرده است. اشاره کردیم که برای دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا حتما می‌بایست مراحل دریافت مدیکال آمریکا را صحیح و با دقت انجام دهیم و در مورد تمامی مراحل آن به طور کامل در این مقاله توضیح دادیم. تمامی شرایط و مدارک لازم برای دریافت مدیکال آمریکا و مدیکال لاتاری را بررسی کردیم.

همچنین در مورد اهمیت زیاد تکمیل و ثبت صحیح  فرم DS-260 در دریافت مدیکال آمریکا توضیح دادیم و گفتیم بهتر است در این خصوص از کمک یک مشاور متخصص استفاده کنیم. همچنین پزشکان معمتد و مراکز مورد تایید سفارت آمریکا را برای دریافت گواهی سلامت پزشکی معرفی کردیم و نظرات کاربران در مورد نحوه خدمات آن‌ها را نیز مورد بررسی قرار دادیم. لیست کامل واکسن‌های مورد نیاز برای مهاجرت به آمریکا را در این مقاله قرار دادیم. همچنین در مورد نقش پررنگ تورهای سفارتی مدیکال آمریکا در تضمین اخذ ویزای مهاجرتی این کشور توضیح دادیم، تمامی مشکلات احتمالی بر سر راه متقاضیان ویزای مهاجرتی را بررسی کردیم و اهمیت کارگزار موسسه حامی مهاجر در رفع سریع موارد پیش آمده بیان کردیم.

سوالات متداول در مورد مدیکال امریکا

 • لیست واکسن های مورد نیاز سفارت امریکا کدامند؟

یکی از موارد مهم برای مهاجرت به آمریکا واکسن‌هایی است که باید دریافت کرده باشید که در این مقاله لیست کامل آن موجود است.

 • زمان واکسیناسیون لاتاری کی است؟

عموما بعد از اعلام نتیجه لاتاری، برندگان نسبت به دریافت واکسن‌هایی که پیش‌تر دریافت نکرده‌اند اقدام می‌نمایند، اما هر شخص با توجه به شرایط خود بهتر است با مشاوره متخصص مشورت کند که در این خصوص در مقاله به طور کامل توضیح دادیم

 • نحوه دریافت گواهی سلامت پزشکی برای سفارت آمریکا چگونه است؟

برای دریافت گواهی سلامت برای سفارت آمریکا می‌بایست بعد از اخذ وقت مدیکال به پزشک معتمد مراجعه نمایید که تمامی مراحل کار در این مقاله با جزئیات توضیح داده شده است.

 • کارت مدیکال همان ویزای پزشکی آمریکا است؟

خیر، دریافت کارت مدیکال به معنای اخذ ویزای پزشکی آمریکا نیست و در مورد مزایای دریافت این کارت برای مهاجرت به آمریکا در این مقاله کاملا توضیح دادیم.

 • آیا تست پزشکی بایستی نزد پزشک معتمد سفارت آمریکا باشد؟

بله، برای انجام تمامی آزمایشات مورد نیاز مدیکال آمریکا باید حتما به پزشک معتمد مورد تایید سفارت آمریکا مراجعه نمایید که لیست پزشک‌های معمتد و توضیحات تکمیلی در این مقاله موجود است.

 • کاربرد تکمیل فرم DS-260 در دریافت مدیکال آمریکا چیست؟

تکمیل و ثبت صحیح و با دقت فرم DS-260 در دریافت مدیکال آمریکا بسیار مهم است که در مورد این فرم و اهمیت بالای آن در این مقاله به طور کامل توضیح داده شد.

 • مدارک مورد نیاز برای دریافت مدیکال آمریکا کدامند؟

برای دریافت مدیکال آمریکا و مدیکال لاتاری، اقدامات و مدارک مورد نیاز برای هر شخص با توجه به شرایط فردی متفاوت است و بهتر است در این خصوص از مشاورین حرفه‌ای کمک بگیرید. همچنین در مورد مدارک کلی دریافت مدیکال آمریکا در این مقاله توضیح داده شد

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 4
سعیدنوری
سلام، من و خانواده ام در کانادا هستیم. برای تاریخهای سوم و پنجم ژانویه وقت مصاحبه داریم. چه کمکی میتوانید برای انجام امور مدیکال و مصاحبه و واکسنها انجام دهید؟لطفا از طریق ایمیل یا واتساپ بامن تماس بگیرید و راهنمایی های لازم و هزینه های مورد نظر تان را با بنده در میان بگذارید. سپاس
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید. همکارانم شما را راهنمایی خواهند کرد.

علی احمدی
با سلام می خواستم بدونم در آزمایشات مدیکال آمریکا، گرفتن نتیجه آزمایشات در پاکت مهر و موم شده به معنای تأیید سلامت ما برای رفتن به آمریکاست یا این که در برگه ای که داخل پاکت تحویل ما میشه ممکنه عدم سلامت ما در نتیجه آزمایشات قید شده باشه؟ یا به عبارت دیگه اگه مشکلی در آزمایشات داشته باشیم اصلاً نتیجه ی آزمایش به ما تحویل میشه یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

نتیجه آزمایش هر چی که باشه، به شما تحویل میشه. این پاکت در سفارت باز میشه و افسران سفارت از روی نتیجه آزمایش تصمیم گیری خواهند کرد.

علی خردمند
سلام وقت بخیر اگه تنها مشکل تک کلیه بودن باشه بازم احتمال رد شدن هست؟یا انجام این تست ها فقط برای بیماری های واگیر دار هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. هیچ نگرانی در این زمینه نداشته باشید. در مدیکال آمریکا فقط بیماری های واگیردار خطرناک برررسی می‌شود و حتی داشتن معلولیت مثل نداشتن دست و پا هم مشکلی در مدیکال لاتاری آمریکا ایجاد نمی‌کند.

علیرضا سلطانی
سلام ببخشید اکر بیماری خاص داشته باشیم مشکل برامون پیش میاد؟ ویزا نمیشیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. منظورتون از بیماری خاص باید بررسی بشه، ولی به طور کلی هر بیماری مسری که امنیت ملی آمریکا رو به خطر بندازه، نباید وارد آمریکا بشه.