برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا در سال های اخیر متقاضیان زیادی داشته است. نوا اسکوشیا یک استان کوچک کانادایی است که در منطقه Maritimes و از شبه جزیره نوا اسکوشیا ، جزیره کیپ برتون و بیش از 3000 جزیره کوچکتر تشکیل شده است. پایتخت آن ، Halifax  است، این استان به عنوان یک مرکز مهم فرهنگی و هنری و همچنین به دلیل سطح بالای زندگی آن معروف است. نوا اسکوشیا ارتباط نزدیکی با دریا دارد و این استان به دلیل زیبایی های ساحلی و غذاهای لذیذ مشهور است.
NSNP
 برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا است. از طریق این برنامه ، مهاجران آینده نگر با مهارت و تجربه ای که دارند و مورد نیاز استان می باشند ، می توانند گواهی نامزدی اقامت در استان نوا اسکوشیا را دریافت کنند.

برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا از طریق ورود سریع

این برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا که از اول ژانویه 2015 به مرحله اجرا درآمد ، برای افراد بسیار ماهر و دارای تحصیلات و مدارک تحصیلات پس از دوره متوسطه است که به آنها کمک می کند تا با موفقیت در نوا اسکوشیا مستقر شوند. لیستی از مشاغل واجد شرایط برای این جریان وجود دارد.

  • حسابرسان و تحلیلگران و کارمندان مالی
  • تبلیغات، بازاریابی و روابط عمومی
  • کارمندان اداری
  • مهندسین عمران ، مکانیک ، برق ، کامپیوتر(تحلیلگران پایگاه داده ف سیستم های اطلاعاتی)
  • پرستاران ، روانپزشکان ، فیزیو تراپیست و روانشناسان
  • مدرسان زبان و سایر رشته ها
  • شاغلان حقوقی
  • خدمات اجتماعی
  • محققان علوم زمین و اقیانوس شناسی
  • طراحان وب

ورود سریع برای افراد با تجربه کاری بالا

همچنین برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا از طریق ورود سریع برای افراد با تجربه کاری بالا وجود دارد که ، دولت فدرال برای انتخاب نامزدها برای این جریان ، از سیستم انتخاب مهاجرت Express Entry استفاده می کند ، این جریان مسیری را فراهم می کند تا برای اقامت دائم متقاضیان بسیار ماهر که حداقل یک سال در اختیار یک کارفرمای نوا اسکوشیا کار کرده اند فراهم شود.

اولویت های بازار کار در برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا

جریان اولویت های بازار کار در برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا به این استان اجازه می دهد تا نامزدهای اکسپرسی ورودی را که نیازهای مشخص بازار کار را برآورده می کند ، انتخاب کند. مشاغل ماهر مشخص شده در این جریان پویا است و با هر دور دعوت تغییر می کنند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا برای پزشکان

اولویت های بازار کار نوا اسکوشیا برای جریان پزشکان به این گونه است که ، نامزدهای  اکسپرس اینتری را که یک پیشنهاد شغلی مصوب دارند یا پزشک عمومی و پزشک خانواده (NOC 3112) یا یک پزشک متخصص ، را  (NOC 3111) انتخاب کنند. با پیشنهاد از طرف مقامات مراقبت های بهداشتی نوا اسکوشیا، استخدام پزشکان عمومی و پزشک متخصص در سطح بین المللی ، پزشکان خانواده و پزشکان متخصص عمومی آموزش دیده آزاد است.

برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا از طریق کارگر ماهر

NSNP  برنامه های تحت این جریان را از افرادی که پیشنهاد کار از یک کارفرمای نوا اسکوشیا دریافت کرده اند می پذیرد. همچنین ممکن است کارگران مشاغل ماهر ، نیمه ماهر و کم مهارت واجد شرایط باشند.

برنامه خلبانی مهاجرت آتلانتیک

نوا اسکوشیا یکی از چهار استان آتلانتیک است که با همکاری دولت کانادا برای استخدام کارگران خارجی برای پر کردن مشاغل در اقیانوس اطلس کانادا که به طور محلی پر نشده است ، همکاری می کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا از طریق کارآفرینی

جریان کارآفرینی برنامه نوا اسکوشیا (NSNP) به منظور جذب افرادی که مایل به شروع یا کسب و کار هستند و به طور دائم در نوا اسکوشیا مستقر می شوند ، طراحی شده است. برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

جریان کارآفرینان بین المللی فارغ التحصیل در برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا

جریان کارآفرینان بین المللی برای فارغ التحصیلانی که حداقل دو سال تحصیل تمام وقت را از دانشگاه معتبر نوا اسکوشیا یا کالج جامعه نوا اسکوشیا گذرانده اند طراحی شده ،همچنین کسانی که حداقل یک سال کار خود را در نوا اسکوشیا اداره کرده اند و قصد دارند برای همیشه در نوا اسکوشیا مستقر شوند می توانند از این طرح برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا استفاده کنند.

شرایط برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا

افراد در این روش از برنامه مهاجرت استانی نوا اسکوشیا باید در سیستم اکسپرس اینتری ثبت نام نمایند و حداقل 67 امتیاز از 100 امتیاز ممکن را کسب نمایند. علاوه بر این باید در سیستم ابراز علاقه نیز ابراز تمایل کرده و باید این نکته را در نظر داشته باشند که حداقال یک سال سابقه کاری در مشاغل گفته شده را باید داشته باشند. داشتن تمکن مالی متناسب با خانواده نیز در اولویت می باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0