20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

اقامت اسکاتلند

اخذ اقامت اسکاتلند

کشور اسکاتلند شهرت خوبی بین مهاجرین در سراسر دنیا پیدا کرده و همه ی افرادی که قصد اخذ اقامت اسکاتلند را دارند، دولت از آنها استقبال گرمی به عمل می آورد. در واقع این استقبال خیلی خوب است و باعث می شود افراد نخواهند کشور اسکاتلند را ترک کنند و نمی توان آنها را سرزنش کرد. اگر شما قصد دارید که به اسکاتلند مهاجرت کنید باید بدانید که می توانید از راه های اخذ اقامت اسکاتلند از طریق کار، اخذ اقامت اسکاتلند از طریق تحصیل، اخذ اقامت اسکاتلند از طریق سرمایه گذاری استفاده نمایید.
 

درباره اسکاتلند

کشور اسکاتلند در شمال غرب اروپا قرار دارد که یک سوم شمالی بریتانیا را در بر می گیرد. اسکاتلند دومین کشور بزرگ بریتانیاست که از انگلستان کوچکتر است، ولی به لحاظ وسعت و جمعیت از مجموع ولز و ایرلند شمالی بیشتر است. پایتخت کشور اسکاتلند شهر ادینبرو یا ادینبورگ است.  زبان رسمی مردم اسکاتلند، انگلیسی و اسکاتلندی می باشد و جمعیت این کشور حدود 5 میلیون نفر است.

اخذ اقامت اسکاتلند از طریق کار

اگر شما علاقه مند به یک حرفه هیجان انگیز هستید، اخذ اقامت اسکاتلند از طریق کار برای شما مناسب است. کشور اسکاتلند به طور مداوم در زمینه های مختلفی، رکوردهای جدیدی به ثبت رسانده است و فرصت های شگفت انگیزی در این کشور وجود دارد.

ساعات کاری

کار شما در هفته بستگی به نوع کاری که انجام می دهید و بستگی به شرایط می تواند متفاوت باشد. به طور کلی، ساعات کاری اسکاتلند با در نظر گرفتن زمان ناهار در یک هفته بین 37 تا 40 ساعت متغیر است.

زمان تعطیلات

در اسکاتلند تمام کار سخت شما با مقدار سخاوتمندانه در تعطیلات پاداش داده می شود، زیرا دولت معتقد است که کارکنان شایسته این پاداش هستند. تعطیلات در اسکاتلند به نام مرخصی سالیانه شناخته می شود و بر اساس تعداد روزهای کار شما محاسبه می شود. اگر شما به طور تمام وقت در هفته کار کنید (5 روز در هفته) به طور معمول 28 روز مرخصی سالیانه خواهید داشت. همچنین لازم به ذکر است که بیشتر شرکت ها بیشتر از 28 روز مرخصی به کارمند اعطا می کنند. اگر شما به صورت نیمه وقت کار کنید، نگران نباشید شما هم می توانید مرخصی سالیانه داشته باشید. به طور مثال اگر شما در هفته به مدت سه روز کار کنید، مرخصی سالیانه شما 16 روز می باشد.

اخذ اقامت اسکاتلند از طریق تحصیل

اسکاتلند کشوری است که آموزش ابتدائی برای همه در دسترس است. کشور اسکاتلند امکانات کلاس جهانی، آموزش با کیفیت و تحقیقاتی خوبی را داراست. کشور اسکاتلند آموزش رایگان برای همه کودکان ساکن این کشور را فراهم می کند. مدارس اسکاتلند برنامه درسی را فراهم می کند که دانش، مهارت ها و ویژگی های یادگیری و زندگی را برای تمام مهد کودک ها، مدارس ابتدائی و متوسطه بین سن های 3 تا 18 سال فراهم می کند. مدارک تحصیلی گرفته شده در سه سال آخر دبیرستان، سطح تحصیلات شما را در دانشگاه مشخص می کند. مدارس خصوصی نیز در سراسر اسکاتلند برای تمام مراحل تحصیل در دسترس است. همه مدارس چه دولتی و چه خصوصی، تحت نظارت منظم توسط آموزش و پرورش اسکاتلند، برای ارزیابی کیفیت آموزش و تدریس ارائه می شوند.

کالج های اسکاتلند

کالج های اسکاتلند از دانشگاه ها جدا هستند و تعداد زیادی از دوره های مختلف را از دوره های حرفه ای تا پیشرفت سریع از سن 16 سالگی ارائه می دهند. کالج های اسکاتلند، همچنین مدارک تحصیلی برای افراد مختلف در تمام مدارس ارائه می دهند.

دانشگاه های اسکاتلند

اسکاتلند دارای دانشگاه های کلاس جهانی، تقریبا بیشتر از هر جای دیگری در جهان است و دانشگاه های این کشور دارای بالاترین تمرکز بین دانشگاه های اروپایی است. پنج دانشگاه اسکاتلند در رتبه بین 200 دانشگاه برتر جهان قرار دارد و بیشتر از 94 درصد از دانشجویان بین المللی که در اینجا مطالعه می کنند، فکر می کنند اسکاتلند جای خوبی است.

اخذ اقامت اسکاتلند از طریق سرمایه گذاری

اگر سرمایه گذاری حداقل 2 میلیون پوند در اسکاتلند انجام دهید، ممکن است واجد شرایط اخذ اقامت اسکاتلند از طریق سرمایه گذاری باشید. مبلغ سرمایه گذاری باید در یک موسسه مالی نگهداری شود و شما باید بتوانید ثابت کنید این مبلغ در انگلستان قابل عرضه است. قبل از درخواست ویزا شما باید یک حساب بانکی تنظیم شده باز کنید. پس از این که 5 سال به عنوان سرمایه گذار در اسکاتلند زندگی کنید، می توانید برای اقامت دائم اسکاتلند اقدام کنید. اگر برای سرمایه گذاری مبلغ 5 تا 10 میلیون پوند سرمایه گذاری کنید، ممکن است در اوایل سال اول اقامت دائم خود را دریافت کنید.

معایب اخذ اقامت اسکاتلند از طریق سرمایه گذاری

تعدادی محدودیت در نوع سرمایه گذاری وجود دارد که ویزای سرمایه گذار نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای مثال، نمی توان در شرکت های سندیکایی یا شرکت هایی که عمدتا در سرمایه گذاری ملک، مدیریت اموال و یا توسعه اموال مشغول به کار هستند، سرمایه گذاری کرد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0