50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

مشاغل پر درآمد در انگلیس

نکته: حامی مهاجر فاقد مجوز کاریابی بین‌المللی است و این مقاله صرفا جهت اطلاع‌رسانی منتشر شده است.

هنگام انتخاب شغل برای خودمان، انگیزه های شخصی در لیست اولویت های برتر زندگی ما قرار می گیرد، اما سود مالی نیز باید در نظر گرفته شود. ما نمی خواهیم همه تلاش خود را در آموزش و مهارت های حرفه ای خود انجام دهیم تا در پایان شغلی بدست آوریم که فقط برای پرداخت صورتحساب هزینه کفایت می کند.

فرصت های شغلی در انگلستان بیشمار است و حقوق و دستمزد به اندازه کافی بالا می باشد که آرزوهای مالی شما را برآورده کند. اما اگر نمی دانید کدام یک ممکن است برای شما سودآوری داشته باشد، موارد ذکر شده زیر، مشاغل با بالاترین پرداخت حقوق در انگلیس با توجه به حقوق هفتگی آنها می باشد.

کنترل کننده های هواپیما

کنترل کننده های هواپیما مسئولیت بسیار بالایی را بر دوش خود دارند زیرا کار آنها برای ایمنی افرادی که از هواپیماها به عنوان وسیله حمل و نقل استفاده می کنند ضروری است. برای اداره این شغل یک فرد باید مهارتهای برجسته رهبری، آمادگی ذهنی و حرفه ای را داشته باشد.

این مسئولیت بزرگ همچنین درآمد این کارمندان را تعیین می کند. اگر به عنوان کنترل کننده هواپیما در انگلستان کار می کنید، در هفته 1960 پوند درآمد کسب خواهید کرد، بنابراین این شغل را به یکی از بالاترین دستمزد در انگلیس تبدیل می کند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی کنترل کننده هواپیما

به طور معمول، شما برای واجد شرایط بودن در این شغل نیازی به مدرک خاصی ندارید، اما برای دریافت صلاحیت برای کار به عنوان کنترل کننده هواپیما، تعداد زیادی از امتحانات، تست ها و جلسات آموزشی وجود دارد. توجه داشته باشید که کسب چنین صلاحیتی، یک مأموریت آسان نیست و بدلیل آنکه هدف اصلی انتخاب بهترین نامزدها می باشد، رقابت بسیار سختی است.

مدیران ارشد اجرایی

مدیران ارشد وظیفه ساماندهی و هماهنگی کلیه فعالیتهای مالی در یک شرکت را برعهده دارند. آنها وظیفه دارند با اتخاذ تصمیمات مهم که از استراتژی های روزانه تا بلند مدت مالی برخوردار است، اطمینان حاصل کنند که شرکت در مسیر رسیدن به اهداف مالی است. وظایف آنها همچنین شامل انتصاب مدیران ارشد و روسای ادارات خاص در شرکت و نظارت بر فعالیت آنها می باشد.

اگر تصمیم گرفتید آنرا انتخاب کنید انتخاب خوبی را انجام داده اید، زیرا مدیران ارشد جزء پردرآمدترین کارمندان انگلیس هستند. تخمین زده می شود که یک مدیر ارشد و یک مقام ارشد در هفته حدود 1725 پوند درآمد کسب می کند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی مدیر ارشد اجرایی

معمولاً برای به دست آوردن شغل به عنوان رئیس اجرایی، مدرک دروس مربوط به مشاغل و حداقل 3 سال تجربه لازم است. علاوه بر مدارک تحصیلی، کارفرمایان به جستجوی افراد دارای مهارت های شخصی و مدیریتی می پردازند.

خلبانان هواپیما و مهندسان پرواز

امروزه هواپیماها وسیله مشترکی برای سفر از مکانی به مکان دیگر است. بریتانیا از نظر شبکه گسترده خطوط هوایی و زیرساخت های مدرن خود یکی از پیشرفته ترین سیستم های هوایی را دارد. به همین ترتیب، صنعت مهندسی هواپیمایی و هوانوردی انگلیس بسیار توسعه یافته است و حضور مهندسین برای بررسی وضعیت نگهداری هواپیماها بسیار مورد نیاز هستند.
اگرچه کار در این صنعت سخت است، زیرا شما مسئولیت زندگی افراد زیادی را بر عهده دارید، به علاوه برنامه های سختگیرانه ای که روزانه نیاز است انجام دهید وجود دارد، که با توجه به درآمد حاصله بسیار منطقی است. براساس محاسبه رسمی، خلبانان هواپیما و مهندسان پرواز به طور متوسط ​​1،491 پوند درآمد کسب می کنند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی خلبان و مهندسان پرواز

مهندسان پرواز حداقل باید دارای مدرک لیسانس در مهندسی هوانوردی و تجربه مربوطه برای استخدام باشند، در حالی که خلبانان هواپیما برای دریافت مجوز باید به یک آموزش خاص برای خلبانان و تعداد مشخصی از ساعت تمرین پرواز نیاز دارند.

مدیران بازاریابی و فروش

استراتژی های بازاریابی برای شرکت ها، در گسترش و حفظ اعتبار خود در بازار، بسیار مهم است. بنابراین، افرادی که از ظرفیت های حرفه ای برای طراحی و سازماندهی کارزارهای بازاریابی و فعالیت با فروش برخوردار هستند، بسیار مورد نیاز هستند.
با توجه به اهمیت آنها در یک شرکت، مدیران بازاریابی و فروش در لیست پردرآمدترین مشاغل موجود در انگلستان قرار می گیرند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی مدیران بازاریابی و فروش

طبق محاسبات رسمی، یک مدیر بازاریابی و فروش در هفته 1،397 پوند درآمد کسب می کند. برای واجد شرایط بودن در این شغل ، معمولاً باید مدرک لیسانس در موضوعات مرتبط با تجارت داشته باشید. با این وجود، در صورت گنجاندن تجربه خاص، سایر موارد قابل قبول است.

متخصصان حقوقی

یک مدرک حقوق در چندین بخش، فرصت های شغلی بی شماری را برای شما ایجاد می کند. تخمین زده می شود که به طور متوسط ​​یک فارغ التحصیل رشته حقوق در هر هفته 1،349 پوند درآمد کسب می کند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی متخصصان حقوقی

برای ورود به این بازار کار معمولاً به لیسانس حقوق نیاز خواهید داشت. اگر مدرک حقوق بالاتری کسب کنید مطمئناً شغل بهتری پیدا خواهید کرد و درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.

فناوری اطلاعات و مدیران ارتباطات

در گذشته افراد کمی معتقد بودند که افراد این حرفه به این میزان درآمد و نیاز در بازار برسند. امروزه یافتن شغل دیگری که دارای چنین اشتغال و درآمد بسیار بالایی باشد، دشوار است.

رایانه ها در هر نوع شرکت یا سازمان مورد استفاده قرار می گیرند، بنابراین اشتغال بالایی را به حساب می آورند. مسئولان فناوری اطلاعات و ارتباطات وظیفه ایجاد و نگهداری سیستم رایانه رایج در یک شرکت را برعهده دارند و به طور مرتب در صورت نیاز به کارمندان کمک می کنند. اگر در انگلستان این شغل را بدست آورید، می توانید انتظار داشته باشید در حدود 1380 پوند در هفته درآمد کسب کنید.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی فناوری اطلاعات

مدرک علوم کامپیوتر یا در یک رشته مرتبط ممکن است همیشه برای بدست آوردن این نوع شغل ضروری نباشد، اگرچه در بعضی موارد ممکن است مزیت بیشتری نسبت به سایر کاندیداها داشته باشد. غالباً افرادی وجود دارند که با کار با رایانه خوب هستند و علی رغم اینکه آنها یک آموزش رسمی ندارند، می توانند کار را بدست آورند.

کارگزاران

کارگزاران به عنوان شخص ثالث بین دو شخص یا شرکت هایی که در یک تجارت مشترک، اشتغال دارند عمل می کنند و بابت خدمات خود کمیسیون دریافت می کنند.

کارگزاران جزء مشاغل پردرآمد هستند. براساس محاسبات رسمی ، یک کارگزار در انگلستان در هفته حدود 1،250 پوند درآمد کسب می کند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی کارگزار

برای شروع کار به عنوان کارگزار بورس، مدرک لیسانس در موضوعات مرتبط با تجارت ضروری است، اما صلاحیت بالاتر بیشتر توصیه شده است.

مدیران مالی

مدیران مالی، مدیران مسئول نظارت بر امورمالی شرکت هستند. به عنوان بخشی از شغل خود، آنها تجزیه و تحلیل منظم مالی را انجام می دهند و راهنمایی های حرفه ای را برای مدیران ارشد برای بهبود سود شرکت ارائه می دهند.

طبق برآوردهای رسمی ، یک مدیر و مدیر مالی در هفته حدود 1،247 پوند درآمد کسب می کنند. طبق این گفته، این شغلی است که ارزش جستجو را دارد.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی مدیر مالی

برای واجد شرایط بودن در این نوع کار، کارفرمایان معمولاً نامزدی را جستجو می کنند که دارای مدرک مربوط به موضوعات مرتبط با مدیریت و تجربه مربوطه باشند.

پزشکان

انگلیس ادعا می کند یکی از بهترین سیستم های پزشکی در جهان است. دانشگاه ها پیوندهای محکمی با بیمارستانها دارند و در نتیجه، فارغ التحصیلان پزشکی پس از آن از اشتغال بالایی برخوردار می شوند.
با وجود شغل بسیار چالش برانگیز، متخصصان پزشکی جزو پردرآمدترین کارمندان انگلیس هستند. نقش های زیادی وجود دارد که می توانید وارد این بخش شوید و بدین ترتیب دامنه حقوق بسیار زیاد است. به طور متوسط ​​تخمین زده می شود که متخصصان مراقبت های بهداشتی در هر هفته حدود 1220 پوند درآمد کسب می کنند.

مدارک مورد نیاز برای به دست آوردن عنوان شغلی پزشکی

شما نمی توانید در پزشکی شغلی کسب کنید، مگر اینکه تحصیلات در سطح جهانی داشته باشید. معمولاً باید یک لیسانس پزشکی داشته باشید که حداقل پنج سال طول بکشد تا تجربه کامل را تجربه کند.

مدیران تبلیغات و روابط عمومی

نحوه حضور یک شرکت در بازار نقش عمده ای در رسیدن به اهداف تجاری خود دارد. بنابراین، نمایندگان تبلیغات و روابط عمومی وظیفه دارند مخاطبان شرکت را هدف قرار دهند و از وسایل تبلیغاتی مختلفی برای ایجاد تصویر مناسب از شرکت خود استفاده کنند.
تبلیغات و روابط عمومی به ده شغل با بالاترین درآمد در انگلیس تبدیل شده است. اگر به عنوان نماینده تبلیغات و روابط عمومی در انگلستان استخدام شوید، انتظار می رود که در حدود 1160 پوند در هفته درآمد کسب کنید.

مدارک مورد نیاز برای به دستن آوردن عنوان شغلی مدیر روابط عمومی

برای موفقیت در یافتن شغل پردرآمد در بخش تبلیغات و روابط عمومی به یک درجه لیسانس در تبلیغات، بازاریابی یا ارتباطات موردنیاز است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0