لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری در ثبت نام لاتاری 2023 ، هر فرد متقاضی فقط یک بار مجاز به انجام ثبت نام خواهد بود و افرادی که چندین بار به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنند ، ثبت نام آن ها مردود خواهد شد. تنها روش قانونی برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری ، این است که افراد متاهل یکبار به عنوان همراه در فرم همسر و افراد مجرد زیر 21 سال نیز به عنوان همراه در فرم والدین ثبت نام شوند.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری متاهلین

برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری ، افراد متاهل می توانند شانس خود را دو برابر کنند. بر فرض مثال اگر شما متاهل باشید ، می توانید یکبار به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کنید و همسر و فرزندان مجرد زیر 21 سال خود را به عنوان همراه ثبت کنید و برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری مجدد ،یکبار هم همسر شما به عنوان متقاضی اصلی در نظر گرفته می شود و شما و فرزندان مجرد زیر 21 سالتون به عنوان همراه ثبت خواهید شد. به این ترتیب اگر هر کدام از زوجین که متقاضی اصلی هستند ، برنده شوند می توانند برای دریافت ویزای سایر اعضای خانواده نیز اقدام نمایند.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری افراد مجرد زیر 21 سال

اداره مهاجرت ایالات متحده اعلام کرد که افزایش شانس برنده شدن  لاتاری برای افراد مجرد زیر 21 سالی که دیپلم 12 ساله خود را دریافت کرده اند امکان پذیر می باشد و می توانند شانس ثبت نام خود را سه برابر کنند.  به این گونه که می توانند یکبار در فرم پدر ، یک بار در فرم مادر و در نهایت نیز یکبار هم خودشان به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام نمایند که این امر باعث افزایش شانس برنده شدن لاتاری برای این دسته از افراد شده است.

افزایش شانس برنده شدن لاتاری 2023

برای ثبت نام در لاتاری 2023 دیگر مشکلاتی مبنی بر قوانین بن ترامپ  و جلوگیری از ورود ایرانیان به خاک ایالات متحده آمریکا وجود ندارد تمامی این قوانین توسط جوبایدن رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا لغو شد و ایرانیان هیچگونه مشکلی جهت شرکت در لاتاری 2023 ندارند. با خیالی آسوده میتوانید ثبت نام کنید.

تاثیر تحصیلات در افزایش شانس برنده شدن لاتاری

برای ثبت نام در لاتاری داشتن دیپلم 12 ساله حداقل تحصیلات می باشد. افزایش شانس برنده شدن لاتاری برای افرادی که تحصیلات بالای دیپلم مانند فوق دیپلم  ، لیسانس ، فوق لیسانس ، دکترا و بالاتر را دارند  هیچ تاثیری در روند برنده شدن آن ها نخواهد داشت و برنده شدن در لاتاری صرفا به صورت تصادفی و شانسی می باشد. لازم به ذکر است که داشتن مدرک زبان (IELTS,TOFFEL,…) و سایر مدارک معتبر بین المللی نیز در راستای افزایش شانس برنده شدن لاتاری بی تاثیر خواهد بود.

 


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
ثبت نام لاتاری آمریکا

ثبت نام لاتاری 2024، در اوایل اکتبر 2022 آغاز می‌شود و تا اواسط نوامبر 2022 ادامه خواهد داشت. اکنون می توانید با حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2024 کنید. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
زمان ثبت نام لاتاری 2023

زمان ثبت نام لاتاری 2023 نیز مانند سالهای پیش در تاریخ دوم اکتبر 2019 به مدت 34 روز آغاز شد و زمان ثبت نام لاتاری به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

جایگزینی نامه دوم اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا به معنای اعطای وقت سفارت به یک برنده لاتاری است. این نامه دقیقا در همان صفحه ای ج ...

ادامه مطلب