لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر
به طور کلی تور لحظه آخری به تورهای اطلاق می شود که حدود 1 تا دو روز به پایان تاریخ ثبت نام و شروع  آنها فرصت با قی است.  در این شرایط آژانس مسافرتی به دلیل عدم تکمیل ظرفیت و به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافر ناگزیر است بلیط های خود را با مبلغی پایین تر از قمیت واقعی  یعنی چیزی حدود 10 تا 70 درصد پایین تر بفروشد. این روش اغلب برای سفرهایی که نیاز به ویزا ندارند  همچون ترکیه گرجستان مالزی و ...اجرا می شود و  هزینه برای مشتری بسیار مقرون به صرفه و اقتصای است.

پیش دستی کنید

برنده حقیقی تورهای لحظه آخری مسافری است که تعجیل کرده و اتلاف وقت را کنار بگذارد. چرا که تورهای لحظه آخری طرفدران زیادی داشته و در چشم به هم زدنی به فروش می رسد. البته در تورهای لحظه آخری به دلیل هزینه پایین مقصد را نادیده  نگیرید.  هر چند اندک ولی به هر حال شما قصد هزینه کردن دارید  و سفر ارزان قیمت خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

تورهای لحظه آخری معتبر

تعدد تورهای لحظه آخری اغلب باعث سردرگمی مشتری می شود. نکته حائز اهمیت در انتخاب تورهای لحظه آخری اعتبار تور و خوشنام بودن  آژانسی است که بلیطتان را خریداری می کنید. شما میتوانید با پرس و جو از کسانی که قبلا از این تور استفاده کرده اند و یا سایت آژانس مورد نظرتان اطمینان لازم را کسب کنید.
 
 
 
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
جاهای دیدنی استرالیا

جاهای دیدنی استرالیا و جاذبه های گردشگری آن بسیار فراوان هستند، که در این مقاله به بخشی از آنها اشاره می‌کنیم. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
موزه های سوئد

موزه‌های سوئد، معرفی انواع موزه‌های جذاب و دیدنی سوئد از جمله: موزه واسا، موزه ابا، فوتوگرافیسکا، موزه نیروی هوایی سوئد، موزه هنری گوتن ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
جاهای دیدنی مجارستان

اگر فرصت سفر به کشور مجارستان را یافته‌اید، باید بدانید پایتخت مجارستان ، بوداپست است و در مرکز اروپای سرسبز قرار گرفته است. اما در سفر به ...

ادامه مطلب