50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تور لحظه آخری

به طور کلی تور لحظه آخری به تورهای اطلاق می شود که حدود 1 تا دو روز به پایان تاریخ ثبت نام و شروع  آنها فرصت با قی است.  در این شرایط آژانس مسافرتی به دلیل عدم تکمیل ظرفیت و به حد نصاب نرسیدن تعداد مسافر ناگزیر است بلیط های خود را با مبلغی پایین تر از قمیت واقعی  یعنی چیزی حدود 10 تا 70 درصد پایین تر بفروشد. این روش اغلب برای سفرهایی که نیاز به ویزا ندارند  همچون ترکیه گرجستان مالزی و ...اجرا می شود و  هزینه برای مشتری بسیار مقرون به صرفه و اقتصای است.

پیش دستی کنید

برنده حقیقی تورهای لحظه آخری مسافری است که تعجیل کرده و اتلاف وقت را کنار بگذارد. چرا که تورهای لحظه آخری طرفدران زیادی داشته و در چشم به هم زدنی به فروش می رسد. البته در تورهای لحظه آخری به دلیل هزینه پایین مقصد را نادیده  نگیرید.  هر چند اندک ولی به هر حال شما قصد هزینه کردن دارید  و سفر ارزان قیمت خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید.

تورهای لحظه آخری معتبر

تعدد تورهای لحظه آخری اغلب باعث سردرگمی مشتری می شود. نکته حائز اهمیت در انتخاب تورهای لحظه آخری اعتبار تور و خوشنام بودن  آژانسی است که بلیطتان را خریداری می کنید. شما میتوانید با پرس و جو از کسانی که قبلا از این تور استفاده کرده اند و یا سایت آژانس مورد نظرتان اطمینان لازم را کسب کنید.
 
 
 
 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0