20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رستوران های معروف آرژانتین

بخش بزرگی از جذابیت های کشور آرژانتین به غذاهای خوش مزه و رستوران های برجسته آن برمیگردد. ما در این مقاله برخی از بهترین رستوران های آرژانتین را برای شما بیان میکنیم.

رستوران اپوکا د کسوس

یکی از رستوران های آرژانتین که رفتن به آن جا ضروری است. این رستوران دارای فضای نفیس است و عاشقانه ترین رستوران در تاندیل شناخته میشود. به دلیل داشتن تکه های پیکادای، آبجو و شراب و نوشیدنی، غذای سبکی سرو میشود. فروشگاه جلوی آن انواع زیادی پنیرهای محلی و گوشتهای آماده شده را ارائه می دهد. حتما از فروشگاه ها بخواهید نمونه هایی از این گوشت ها را تهیه کنند، که توسط کیلویی فروخته شده و برای یک پیک نیک مناسب است.

رستوران چیری مویا

این رستوران، خلاقانه ترین و به طور مداوم عالی ترین آشپزخانه در کل منطقه است. در اینجا ماکارونی از کدو سبز به دست می آید. کانلونی از آرد ذرت تهیه شده و با گل های کلم پر می شود. آنها سوپ های خوش طعم و نعناع کوینویای گوشتی درست می کنند و قارچ ها را به هنر آشپزی قرن بیست و یک تبدیل می کنند و به مشتری ها تحویل میدهند. حتی آبجو و شراب همگی طبیعی و کاملا ارگانیک هستند. همه چیز در اینجا خوشمزه است. این رستوران سفارشات نیز انجام می دهد.

رستوران سوپرا توتو

بشقاب های پاستا خانگی بسیار خوشمزه، زیبا و مقرون به صرفه هستند. این پاستاهای لذیذ، در این کوره های گرم و دنج تولید می شوند. کانلونی های ظریف را با شکلات (ذرت خامه ای) یا اسفناج و پنیر تازه طعم دار می کنند که این سبک متعلق به این رستوران است. عطر آن سرشار از شراب قرمز و گراوی است. "ام پانداز" خانگی آن نیز خاص است. حتی اگر درخواست کنید، یک ماکارونی وگان تهیه می کنند.

رستوران کالما رستو

این رستوران مجلل و گران قیمت غذاهایی مانند خرچنگ و اختاپوس را در یک زمینه خلاقانه جدید ارائه می دهد. گوشت گوسفندی پر شده با فلفل و رزماری وجود دارد؛ و سبزیجات تابستانی و گلهای خوراکی از باغ تازه می آیند که طعم بسیار لذیذ و دلپذیری را به ارمغان می آورد. لیست شراب معرکه است. این سرویس ستاره ای است که با آشپز جوان و خردمند و در عین حال فروتن به شما عرضه میشود. برای دسر، کیک شکلاتی ای که خیلی شیرین نیست را حتما میل کنید.

رستوران د لا فونته

این رستوران نفیس، با دامنه استعداد و خلاقیت بسیار، در ارائه محصولات ماکارونی خانگی یا غذاهای مبتکرانه بسیار قدرتمند است. این رستوران، طعم های گرمسیری محلی را با برش های ماهی یا گوشت با دقت و درهم تنیده، سرو میکند. نان خانگی لذت بخش است. منوی تقریبی (1250 دلار) توانایی آشپزی بسیار خوبی را نشان می دهد. این فهرست همیشه شامل یک گزینه وگان نوآورانه است. رزرو در این رستوران شلوغ بسیار مهم است.

رستوران سیته فوگوس

اینجا را به عنوان یک رستوران مقصد در نظر بگیرید زیرا این رستوران پرچمدار سرآشپز مشهور فرانسیس مالمن است و در آن انگورهای مجلل هتل مندوزا قرار دارد. انتخاب شراب بسیار گسترده و گرانقیمت است. بهتر است بعد نان و غذای عالی، سوپ کدو تنبل و ام پانداز میل کنید.

رستوران اوسادیا

ناهار پنج گانه اوسادیا یکی از بهترین غذاهای این منطقه است که غذاهای لذیذی در آن ارائه میشود که شما از میل کردن آن به هیچ عنوان پشیمان نخواهید شد. بخشی از هتل را کارخانه شراب سازی سوسانا بالبو (که نام اصلی آن اولین شراب ساز زن آرژانتینی است و به شراب سفیدپوستان معروف است) در برمیگیرد. این رستوران به زیبایی با ویژگی های روستایی و چشم انداز کوه طراحی شده است. تنها چند قدم با همان ملک می توانید اسپاسیا کریوس، یک کافه خنک برسید و در آن جا از کافه و برخی غذاهای محلی لذت ببرید.

رستوران ال اوبررو

رستوران ال اوبررو با قیمت‌های پایین و کیفیت خوب، مشتریان زیادی را هم به سمت خود می‌کشاند و به دنبال کسب اعتبار و شهرت بیشتر به عنوان یکی از مشهورترین و بهترین مکان های شهر برای استیک هایی با طعم عالی می باشد، علاوه بر این، منویی از غذاهای ایتالیایی هم در منوی ال اوبررو وجود دارد که به تاریخ کارگران مهاجر ایتالیایی که به این شهر وارد شدند ادای دین می‌کند. برای غیربومیانی که در شب به این رستوران سر می‌زنند، استفاده از تاکسی را پیشنهاد می‌کنیم.

رستوران وینوتکا

یکی از زیبا ترین و مجلل ترین رستوران ها در آرژانتین که در عمارتی زیبا با فضایی رمانتیک وآرامش بخش قرار دارد، رستوران وینوتکا میباشد. در جلو در ورودی رستوران گل رز قرمز فروخته می شود تا همه شرایط یک شام عاشقانه برقرار شود. طراحی این رستوران کاملا هنرمندانه و با سلیقه انجام شده است و همچنین نور پرداری این رستوران خیلی هوشمندانه طراحی شده است. این رستوران انواع غذاهای لذیذ و باب طبع همه افراد تهیه میکند اما قیمت های آن مقداری بالا هستند که البته ارزشش را دارد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0