20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رستوران های معروف ترکیه

با وجود چند استثناء در فصل تابستان ، بیشتر رستوران های نوآورانه ترکیه در بزرگترین و جهانی ترین شهر آن، یعنی استانبول قرار دارند. از منوهای خوشمزه ستاره میشلین گرفته تا کلاسیک های ترک با پیچ و تاب مدرن ، اینان از بهترین رستوران های ترکیه هستند.

رستوران نیکول | Nicole

رستوران نیکول واقعاً شایسته نخستین ستاره میشلن ترکیه است. رستوران نیکول توسط سرآشپز ایلین یازچوغلو اداره می شود ، که از تحصیل دکترا در دانشگاه کمبریج دست کشید تا اشتیاق واقعی خود را در آشپزخانه دنبال کند. وی پس از پایان تحصیلات در انستیتوی کوردون بلو پاریس، پیش از افتتاح رستوران نیکول با بسیاری از سرآشپزهای مشهور فرانسوی همکاری کرد. ترکیب کاملی از مهارت های فرانسوی و تازه ترین مواد ترکیبی آن در منوی تغییر مزه فصلی به همراه شراب هایی از تاکستان های بوتیک ترکیه ارائه شده است.

رستوران حنکارHunkar

از سال 1950 ، حنکار یک رستوران کلاسیک در استانبول ، از سال 1950 در حال تهیه نسخه ای از ظروف تجارتی (تجار) در محله پیچیده نیسانتاسی است. پس از ورود ، می توانید مستقیماً به سمت نمایشگر کافه تریا قدم بزنید تا بتوانید غذاهای تازه پخته شده روز را انتخاب کنید. پیشنهادهای ما شامل کوزو (بره پخته شده آهسته پیچیده شده در بادمجان) و (کباب های برنجی و سبزیجات آغشته به تخم مرغ و آرد و سرخ شده) است.

رستوران بورسا |Borsa

یک غذاخوری کلاسیک واقعی در استانبول. اتاق ناهار خوری بورسا بهترین غذاهای ترکی را از سال 1927 ارائه می دهد. از آن زمان ، این رستوران از نظر رفتار پیچیده و اجرای کامل آشپزخانه تغییر نکرده است. در اینجا می توانید همه چیز را از (برگهای تاک پر شده) گرفته تا (گوسفند بره کباب شده به سبک کونیا با پوره بادمجان) امتحان کنید.

رستوران ارفوز |Orfoz

یکی از بهترین رستوران های بدروم ، ارفوز متخصص در همه چیزهایی است که از دریا وارد می شوند. منوی خوشمزه ی این رستوران یک سفر خارق العاده است که شامل غذاهایی  مانند مارماهی دودی ، حلزون های دریایی با سس شراب ، صدف تازه با لیمو و صدف تازه در فر (فقط برای ذکر چند مورد) می باشد. برای تجربه کامل ، حتماً یک شراب سفید عالی ترکیه سفارش دهید.

رستوران کاراکوی | Karakoy

یکی دیگر از رستوران های تجاری که مدرن شده است ، کاراکوی لوکانتاسی، با کاشی های فیروزه ای تیره کلاسیک و تغییر مکان های هنری در پنجره ، معروف شده است. در طول روز غذاهای خانگی کلاسیک ترکی را خواهید یافت، در حالی که عصر، منو تغییر می کند و به آن ماهی تازه و مقدار زیادی راکی و مزه اضافه میشود.

 

رستوران ینی لوکانتا |Yeni Lokanta

یکی دیگر از محبوب ترین در میان جمعیت لذیذ استانبول رستوران ینی لوکانتا است. بهترین دستور العمل ها و مواد تشکیل دهنده آناتولی را می گیرد و تفسیری مدرن را به آنها ارائه می دهد. منوهای طعم دهنده سرآشپز مشهور سیوان ار همیشه خوشمزه هستند و ترکیب طعم هایی را که به راحتی در جای دیگر پیدا نمی کنید ، ارائه می دهند.

رستوران آلانچا |Alancha

یکی از بی نظیر ترین رستوران های استانبول همین رستوران آلانچا است. این رستوران از نظر طبیعت آزمایشی است. از اتاق ناهار خوری کم نور با صدای کم تا منوی خوشمزه که عمیقا از تاریخ آناتولی الهام گرفته است ، تجربه ای به یاد ماندنی را در خاطرها باقی میگذارد.

رستوران ممدف |Memedof

یکی دیگر از بهترین رستوران های بدروم ، برخی از تازه ترین غذاهای دریایی این شهر را سرو می کند و ثابت میکند که چرا همیشه در تابستان پر است. شما باید از قبل رزرو کنید ، به خصوص اگر می خواهید درست کنار ساحل بنشینید. همه چیز از مزه تا لبنیات(هر زمان که وارد شوید) عالی است و هرکدام تازه سرو میشوند.

رستوران بالیکچیسی | Bebek Balikcisi

رستوران غذای دریایی مورد علاقه استانبول ببک بالیکچیسی است که درست در بُسفروس ، در محله مجلل بابک واقع شده است. در یک محیط پیشرفته ، شما می توانید از ماهی های تازه (ترجیحاً کبابی) و همچنین راکی و مزه برای تنظیم خلق و خوی لذت ببرید.

رستوران آسیتان |Asitane

آسیتان ، نماینده واقعی آشپزخانه های کاخ عثمانی ، از سال 1991 بیش از 200 دستور العمل تاریخی را احیا کرده است. این رستوران معروف برای امتحان کردن طعم غذاهای واقعی کاخ عثمانی بازدیدش ضروری است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0