50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رستوران های معروف اسپانیا

در شهرهایی مثل سن سباستین، بارسلونا و سیویل، غذا فقط یک هنر نیست بله نشانه ای از فرهنگ مردم اسپانیا می باشد. اسپانیا مظهر نبوغ آشپزی در جهان است و سرویس دهی عالی رستوران های این کشور سر زبان همه مسافران می باشد.

رستوران آسادور اتخیباری

آسادور اتخیباری یک رستوران خوب است که هرچیزی در این رستوران با دود و آتش درست می شود. سرآشپز ویکتور آرگویزنیز تمام رستوران خود را در اطراف کوره مستقر کرده است. هر ظرفی که در رستوران های این کشور بیرون بیاید حتما دود و آتش به آن خورده است. سرآشپز آرگویزنیر به خاطر ارائه غذا های خانگی در این رستوران بسیار معروف است.

رستوران معروف آرزاک در سن سباستین

با گرفتن 3 ستاره، رستوران آرزاک رتبه 7 بهترین رستوران در جهان را دارد. توسط دونفر یعنی پدر و دختر خوان ماری آرزاک و النا آرزاک اسپینا اداره می شود. آن ها غذاهای مدرن مانند تخم مرغ قرمز با فلفل دلمه ای و گوشت ترد درست می کند که در این رستوران معروف می باشد.

رستوران معروف آذروماندی

سرآشپز آذروماندی ، که از 15 سالگی به طور حرفه ای آشپزی می کند ، با ظروف و پخت تخم مرغ و نودل های ساخته شده از ماهی مرکب ، لذت می برد. نه تنها این رستوران رتبه ی 19 در لیست 50 تایی بهترین رستوران های دنیا را دارد بلکه از فناوری زمین گرمایی برای گرم کردن و خنک کردن محیط اطراف خود استفاده می کند وزباله های خود را نیز بازیافت می کند و از بارندگی نهایت استفاده را می برد و آب آن را ذخیره می کند.

رستوران معروف کویک دوکوستا

کویک دوکوستا غذاهای بامزه و لذیذ خود را گاهی اوقات با بیش از 30 ظرف نیز تزیین می کند وباید بدانید که به این رستوران سه ستاره داده شده و رتبه ی 39 از لیست 50 رستوران های برتر دنیا را از آن خود کرده است. این رستوران اسپانیایی از تنوع غذایی زیادی برخوردار است و همیشه از برگ توتون و توورو در غذاهایش استفاده می کند و غذاهایی مانند شکم ماهی تن به سبک ساشیمی می پزند که بر روی دلمه دودی ، کاراملیزه شده و با گیاهان خوشمزه و حلقه های پیاز آماده می کنند.

کافه ایرونا در ناوارا

به گفته کونده ناست تراولر، ناوارا، منطقه ای است که میزبان اجرای پاپلونا در اجرای گاوها بوده که به عنوان یک مکان عالی غذایی تبدیل می شود. ارنست همینگویو عاشق این کافه در قرن نوزدهم بود، جایی که او شروع کرد به نوشتن چندین داستان مثل یک وداع با اسلحه ، یک جشن متحرک در این کافه و میان دیگران بود.

رستوران معروف ال سلر دوکان روکا در ژیرونا

ال سلر دوکان روکا که توسط سه برادر اداره می شود، رتبه 1 را در لیست بهترین رستوران های جهان در سال 2015 بدست آورد. منوی این رستوران بسیار خلاقانه طراحی شده است و غذاهایی مانند شن میگو شاه و سنگهای جوهر را در بین گنجینه های غذایی خود قرار داده اند. نقش برادران در این رستوران به این شکل است - جوآن روکا (سرآشپز) ، جوردی روکا (سرآشپز شیرینی) و ژوزف روکا ( شرابدار ) همچنین سه ستاره به این رستوران اختصاص یافته است.

رستوران معروف آکیلار در سن سباستین

این مکان محلی کوهستانی که یکی از بهترین رستوران های سن سباستین است، از منظره ای نفس گیر از خلیج بیسکای برخوردار است. سرآشپز پدرو سوبیاجنا، که سه ستاره را برای این رستوران کسب کرده اند، پیشنهاد می کند یکی از سه منوی مزه دار و خوشمزه ی خود را (175 یورو برای هر نفر) برای بهترین تجربه غذایی خود انتخاب کنید.

رستوران معروف کان ماجو در بارسلونا

اگر از علاقه مندان به غذاهای دریایی بزرگ هستید، این مکان برای شما درست شده است. روزانه فقط تازه ترین و عجیب ترین غذاهای دریایی ساحل کاتالونیا در این رستوران می پزند که شامل : صدف گالیسی و خیار دریایی و بسیاری از انواع غذاهای دریایی می باشد. غذای پیشنهادی شامل پائلا و یک غذای سنتی دریایی به نام زارزیلیئو است.

رستوران معروف مارتین باراساتگی در سن سباستین

با بیش از 200 دلار برای هر شخص در این رستوران هزینه لازم دارد، منوی عالی این رستوران می تواند شامل کبد مونکفیش که در کلروفیل دریایی ترشح شده است باشد و دسرها و نوشیدنی هایی مانند بستنی گل چای، بستنی ویسکی یخ زده و ماکارانی های زعفرانی ارائه می دهد.

رستوران معروف دیورخو در مادرید

این رستوران سه ستاره میشلینگ غذاهای اسپانیا و چین را با هم ترکیب می کند و طیف خوشمزه ای از غذا را به وجود می آورد. دکوراسیون لبه دار آن شامل خوک های پرنده و دیوارهای پروانه ای است که کاملاً از هنر سرآشپز دیوید موزوز پژواک می کند. رستوران دیورخو رتبه ی 59 در بین بهترین غذاها را به خود اختصاص داده است.

رستوران معروف لا کاستیلا در مادرید

جیمز بلیک، نویسنده مواد غذایی و رستوران های واقع در مادرید، لا کاستلا را به عنوان یکی از 10 مکان غذایی برتر در مادرید انتخاب کرد. لا کاستلا با ارائه خدمات سریع و نوشیدنی های شیرین با هر سلیقه ای سازگار است و بازدید از این رستوران را بخاطر نوشیدنی هایش آن را به یکی از ضروری ترین کارها در مادرید تبدیل کرده است. اما فهرست شام این رستوران آن را به سطح دیگری می برد.

رستوران معروف موگاریتز در سن سباستین

این رستوران که سرآشپز و صاحب آندونی لوئیز آدوری استز، منویی وجود ندارد و غذاهای مخصوص و پیشنهادی سرآشپز ارائه می شود. با این حال اگر نگران هستید که سرآشپز مزاج شما را نمی داند و شاید غذایی را به شما پیشنهاد دهد که از آن خوشتان نیاید باید این نکته را در نظر داشته باشید که این رستوران رتبه ی 6 بهترین رستوران دنیا را به خود اختصاص داده است.

رستوران معروف لا باراکا در مادرید

این رستوران مشهور یکی از مکان های خوب برای تهیه غذاهای سنتی والنسی است. این رستوران قول بیش از 15 نوع برنج و پائلا را به مهمانان می دهد، که همه آنها سخاوتمندانه به دو یا چند نفر مهمان خدمت می کنند. پیشنهاد رستوران را امتحان کنید ، که پر از صدف ، گوشت گاو ، شاه ماهی میگو ، مرغ و گوشت خوک است.

رستوران معروف نیربوا در بیلبائو

واقع در موزه گوگنهایم بیلبائو ، یک ستاره به این رستوران داده شده و جایگاه 68 را در لیست 100 لیست برتررستوران های دنیا دارد. دسترسی به رستوران از طریق آشپزخانه است و به غذاخوری ها منتقل می شوید و شما به هیچ منطقه ای محدود نیستید. ژوزه آلیا ، برنده جایزه ، مهمانان خود را با غذاهایی مانند ماهی مرکب شیرین و شیرینی های گوشتی که در کوره سیاه کباب شده است خوشحال می کند.

رستوران بوتین در مادرید

در سال 1725 تاسیس شده، که طبق رکوردهای ثبت شده در گینس قدیمی ترین رستوران در جهان می باشد. نویسندگان معروف مثل اسکات فیتزجرالد و ارنست همینگوی هر دو در این رستوران مدیترانه ای شام ​​خورده اند. خدمه برای پخت غذاهای خود از یک کوره سنتی به سبک کاستیلین برای کباب کردن گوشت های تازه خود استفاده می کنند.

رستوران اوریزا در سیویل

برای صرف شام و دیدن نمایش در سیویل ، شما هیچ کاری بهتر از رفتن به رستوران اوریزا ندارید که در نزدیکی تئاتر تاریخی لوپ دو وگا واقع شده است. منوی فصلی اوریزا شامل پیشنهادهای سرآشپز مانند سالاد تازه با ورق های ماهی مرکب ، برش های نارنجی ، رنگ زیتون سیاه و یک سس مایونز گردو است.

رستوران سنت پائو در بارسلونا

رستوران سه ستاره سنت پائو که سرآشپز آن کامه روسکا واقع در سواحل کاتالونیا است. منوهای مزه دار چاشنی و وعده هایی مانند خوک کباب پخته شده متوسط ​​و نبات ماکارونی را با سبزیجات ، رازیانه و ریحان در یک سس سیتریک سرو می کنند.

رستوران تابیرنا دل آلباردیرو در سیویل

به راحتی می توان گفت که غذاها و چشم اندازها در رستوران های هتل تابرنا دل آلاباماردیرو یکی از بهترین رستوران های در شهر سیویل اسپانیا می باشد. هتل عجیب و غریب اما چهار ستاره در واقع یک عمارت قرن نوزدهم است که صحنه را برای یک غذای فراموش نشدنی توسط سرآشپز خوان مارکووس تنظیم می کند. موضوع اصلی در رستوران لوکس بودن آن است که غذا های آن از سینه اردک گرفته تا تارتین هلو و تاندون گوشت گاو با گس فوی و سس ترافل از خوشمزه های این رستوران هستند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0