50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دریافت ویزای توریستی کانادا در 90 روز؛ بدون دعوت نامه و سابقه سفر

لطفا خودتان را معرفی کنید

علی هستم 26 ساله. از شیراز آمده‌ام و برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردم.

آیا مدرک زبان داشتید؟

خیر؛ مدرک زبان نداشتم. مدرک تحصیلی من هم کارشناسی در رشته حقوق از دانشگاه آزاد است.

چند بار برای ویزای توریستی کانادا اقدام کردید؟

بار اول است که برای اخذ ویزا اقدام کردم؛ که به صورت تک‌ضرب هم صادر شد.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

از طریق اینستاگرام و چند تا از دوستانم که برای ثبت‌نام لاتاری به حامی مهاجر آمده بودند.

مشاوره اولیه در حامی مهاجر چطور بود؟

کاملا کافی و جامع بود. مشاورم خیلی زحمت کشیدند، خیلی لطف کردند و خیلی محبت کردند. حتی من یادم است که یک ساعت برای من وقت گذاشتند که اطلاعات کاملی به من بدهند. 

دعوت ‌نامه یا سابقه سفر داشتید؟

دعوت‌نامه و سابقه سفر نداشتم.

از زمان تشکیل پرونده تا دریافت ویزا چقدر زمان برد؟

حدودا 90 روز؛ ولی با یک نتیجه کاملا شیرین مواجه شدم. زمانی که خبر ویزا شدن را شنیدم، خیلی خوشحال شدم. بسیار خوشحال شدم چون خیلی منتظر شنیدن این خبر از کارشناسان حامی مهاجر بودم.

مراحل انگشت نگاری چطور پیش رفت؟

من برای انگشت‌نگاری به استانبول رفتم. پروسه بیومتریک من تقریبا یک ربع زمان برد. پس از آن به من گفتند بروید تا زمانی که ما جواب ویزا را برای شما ارسال کنیم. تقریبا 95 روز بعد هم این خبر خوب را به من دادند که از خوشحالی و ذوق‌زدگی در پوست خود نمی‌گنجیدم.

برای اطلاع از پروسه انگشت‌نگاری و بیومتریک کانادا، مقاله بیومتریک کانادا را مطالعه کنید.

از خدمات پیکاپ حامی مهاجر استفاده خواهید کرد؟

بله صد‌درصد از پیکاپ پاسپورت استفاده می‌کنم. 

کارشناس پرونده شما چه کسی بود؟

کارشناس پرونده من آقای فرزین بود، کارشناس اجرایی سرکار خانم حسینی بود و امور ویزا آقای کاظمی بود. یک صحبتی با آقای فرزین دارم این که خیلی به من لطف کردند. روزی که من از شیراز به اینجا آمدم خیلی خسته بودم. با آن حجم خستگی روحی و جسمی که داشتم، واقعا وجود آقای فرزین برای من قوت قلب بود. با نهایت احترام می‌گویم که برای من خیلی عزیز هستند که زحمت کشیدند مو به مو، مفاد قرارداد را برای من توضیح دادند و من را از پروسه پرونده ویزای کانادا آگاه کردند. 
سپس به خانم حسینی سپردند و ایشان هم بسیار زحمت کشیدند.پس از بازگشت من به شیراز، ایشان با من تماس گرفتند و مدارکی از من خواستند. من مدارک را تکمیل کردم و برای ایشان ارسال کردم. سپس روند پرونده شروع شد و با آقای کاظمی آشنا شدم.
من از آقای کاظمی خیلی خیلی تشکر می‌کنم؛ چون خیلی با ایشان تماس می‌گرفتم و ایشان با کمال صبر، متانت، ادب و احترام به من پاسخ می‌دادند. حتی دریغ از اینکه یک بار از پاسخ دادن به من خسته شوند.

توصیه شما به متقاضیان ویزای توریستی کانادا چیست؟

به هرجایی اعتماد نکنند. من واقعا با ایمان می‌توانم بگویم که حامی مهاجر شماره یک در اخذ ویزای کانادا و آمریکا است. توصیه می‌کنم این پروسه را به حامی مهاجر بسپارند و مطمئن باشند. من که ایمان آوردم، شما هم ایمان بیاورید؛ چون ارزش آن خوش‌حالی که دریافت می‌کنید را واقعا دارد.

حامی مهاجر را به دوستان خود معرفی می‌کنید؟

صد‌درصد حامی مهاجر را به دوستان خودم معرفی می‌کنم. حتی قبل از اینکه پروسه پرونده من اجرا شود، من حامی مهاجر را به اقوام و دوستان معرفی کرده بودم. مجددا در آینده هم معرفی خواهم کرد.

حامی مهاجر در یک جمله

حامی مهاجر رتبه یک است و کار آن خیلی درست است. کارتان را به آن بسپارید؛ خیالتان راحت باشد. از صفر تا صد برایتان می‌چیند تا بالا بیاید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0