50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه دریافت ویزای توریستی کانادا در عرض 4 ماه! (بدون دعوت نامه)

لطفا خودتان را معرفی کنید

رضا: من رضا هستم. درخواست ویزای توریستی کانادا داشتم که خداراشکر این پروسه خیلی طول نکشید. از زمان درخواست تا دریافت ویزا مجموعا 4 ماه طول کشید. خیلی از حسن برخورد کارمندان حامی مهاجر و نظم آن‌ها لذت بردیم. دریافت ویزاهای کانادا و شینگن کار آسانی نیست؛ زیرا حتی اگر مدارک مورد نیاز تکمیل باشد، پرکردن فرم‌های آن به تخصص نیاز دارد.
آتنا: من آتنا هستم. خیلی خوش‌حالم از اینکه پروسه ویزا با موفقیت طی شد. خیلی ممنون و سپاس‌گزار زحمات شما هستم.

از کدام شهر تشریف آورده‌اید؟

ما از مازندران آمده‌ایم.

چند بار برای این نوع ویزا اقدام کرده‌اید؟

اولین بار بود که اقدام کردیم. برای ویزای توریستی خیلی‌ها می‌گفتند که اگر ریجکت شوید، سابقه خوبی برای دفعات بعدی محسوب نمی‌شود؛ ولی با سوابق اخذ ویزایی که ما اخیرا شنیدیم و فرصتی که دولت کانادا در اختیار ایرانیان قرار داده است، ما هم خواستیم استفاده کنیم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

من خیلی در گوگل سرچ کردم و بنا به تشخیص خودم سعی کردم که بهترین موسسه را انتخاب کنم. اولین باری که شروع به سرچ کردم، صحبت‌های آقای راد را شنیدم. از صحبت‌های ایشان برداشت خوبی داشتم و فهمیدم که با یک گروه حرفه‌ای طرف هستم.

فکر می‌کردید همان بار اول ویزا دریافت کنید؟

موانع همیشه هست. ما هم بدون دعوت‌ نامه ی توریستی کانادا اقدام کردیم. همیشه مسائلی هست که نمی‌توان خوش‌بینانه نگاه کرد. با این حال یک طرف پیروزی هست و طرفی دیگر شکست که خوش‌بختانه پیروزی نصیب ما شد.

در اولین جلسه مشاوره در حامی مهاجر، به تمامی سوالات شما پاسخ داده شد؟

بله. سوالاتی که داشتم را به‌صورت شفاف توضیح دادند. خیلی خوب است که با مشتری صادقانه برخورد می‌شود و مسیر را شفاف می‌کنند. 

دعوت نامه داشتید؟

خیر

تجربه شما از انجام این پروسه در حامی مهاجر چطور بود؟

حامی مهاجر یک مجموعه کامل است؛ یعنی هر قسمت متخصص خودش را دارد و این خیلی خوب است. ضمن این‌که با یکدیگر یک تیم هستند، هر شخص کار خودش را به نحواحسن انجام می‌دهد.

روند پرونده شما در حامی مهاجر چقدر زمان برد؟

حدود 4 ماه. البته بیشتر این 4 ماه برای فراهم کردن مدارک خودمان سپری شد. 

مراحل انگشت نگاری چطور پیش رفت؟

نرمال بود. ما با 5 دقیقه تاخیر رسیدیم. از وقتی رسیدیم و نوبت دریافت کردیم تا اتمام کارمان، در مجموع بیشتر از نیم ساعت هم زمان نبرد.

پاسخگویی کارشناسان حامی مهاجر چطور بود؟

ما سوالات زیادی داشتیم و هروقت با حامی مهاجر تماس می‌گرفتیم، در همان موقع جواب می‌دادند. همیشه سعی می‌کردند که جو آرامی را برای ما ایجاد کنند تا استرس ما کم شود.

چه توصیه‌ای برای متقاضیان ویزای توریستی کانادا دارید؟

رضا: بهتر است که تحقیقات کاملی برای انتخاب کارشناس داشته باشند. وقتی این اختیار را می‌دهید که کارهای شما را پیگیری کند، باید تمام کارها را به او بسپارید. با این حال، باید تحقیقات اولیه را به درستی انجام دهید و بعد که انتخاب کردید همه چیز را به سرنوشت و تخصص کارشناس بسپارید. پیشنهاد می‌کنم که حتما از یک کارشناس کمک بگیرید. سطح زبان من خوب بود ولی ترجیح دادم برای پر کردن فرم‌ها از شما کمک بگیرم؛ چون همکاران شما روزانه چندین تا از این درخواست‌ها را انجام می‌دهند و آزمون و خطاها از قبل صورت گرفته است. لزومی ندارد که ما بخواهیم دوباره این ریسک را متحول بشیم که آیا درست است یا خیر. خیلی ریسک پایینی دارد که از یک مشاور یا کارشناس کمک بگیرید.
آتنا: من پیشنهاد می‌کنم که حتما به حامی مهاجر اعتماد کنید. حامی مهاجر امید الکی نمی‌دهد و حرف‌هایی که می‌زنند منطقی است. موسسه واقعا قابل اعتمادی است.

اگر صحبتی با همکاران حامی مهاجر دارید بفرمایید

رضا: اول از همه از مدیران مجموعه، آقای راد و خانم رزاقی به‌خاطر چیدمان این اکیپ خوب تشکر می‌کنیم. از کارشناسان حامی مهاجر تشکر می‌کنم که همیشه پاسخگو بودند.
آتنا: من هم از کارشناس پرونده خودمان و تمام دست‌اندرکارانی که در این پروسه ما را همراهی کردند و کمک کردند که خیلی زودتر این پروسه انجام شود، تشکر می‌کنم. امیدوارم که همیشه موفق باشند.

حامی مهاجر را در یک جمله توصیف کنید.

آتنا: یک دوست و همراه برای رسیدن به اهداف
رضا: از نظر من، غیراز گفتن یک گروه متخص، چیز دیگری برازنده توصیف حامی مهاجر نیست. ضمن اینکه تخصص داشتید، یک گروه خوب، متحد و منسجمی تشکیل داده‌اید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0