20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

دریافت ویزای توریستی کانادا (بدون دعوت نامه و سابقه سفر)

در این ویدئو با یک زوج عزیزی صحبت کردیم که به کمک حامی مهاجر توانستند بدون داشتن سابقه سفر و دعوت‌نامه، ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند. در ادامه می‌توانید متن این مصاحبه را مشاهده کنید.

در صورت نیاز به دریافت مشاوره تخصصی در زمینه اخذ انواع ویزای کانادا، از طریق شماره 02148000957 با کارشناسان حامی مهاجر تماس بگیرید.

لطفا خودتان را معرفی کنید

من مازیار ترابی هستم 35 ساله و مدیر فروش هستم. 

چه نوع ویزایی دریافت کردید؟

ویزای توریستی کانادا دریافت کردم.

آیا سابقه سفر شینگن داشتید؟

خیر. سابقه سفر شینگن نداشتیم.

دعوت نامه داشتید؟

خیر. دعوت‌نامه هم نداشتیم.

تا حالا چند بار اقدام کردید؟

بار اول بود که اقدام کردیم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

ما حامی مهاجر را از زمان ثبت‌نام لاتاری می‌شناسیم. در زمان لاتاری خانم من حامی مهاجر را پیدا کرد و رفتیم درباره حامی مهاجر تحقیق کردیم و فهمیدیم که شماره یک در اخذ ویزاها است. 

آیا از خدمات حامی مهاجر رضایت داشتید؟

بله. خداروشکر همه چیز خیلی عالی و خوب بود. ما ابتدا برای مشاوره و صحبت درمورد روند کار به حامی مهاجر آمدیم. سپس یک جلسه دیگر برای عقد قرارداد آمدیم. در نهایت نیز به ما مدارک مورد نیاز را گفتند و ما آن‌ها را تکمیل کردیم و تحویل دادیم.

پروسه شما چقدر زمان برد؟

اگر اشتباه نکنم 21 فروردین ما قرارداد بستیم و امروز(28 تیر 1402) هم که خبر ویزا را شنیدیم.

حس و حال شما در لحظه سوپرایز ویزا چه بود؟

همسر اقای ترابی می‌فرماید: «همسرم با من تماس گرفتند و گفتند کارشناس حامی مهاجر فرمودند که به موسسه برویم و پاسپورت‌ها را هم ببریم. پرسیدم چه اتفاقی افتاده؟ یعنی ریجکت شدیم؟ همسرم گفت نمیدانم ولی گفتند که باید به حامی مهاجر برویم. در دلم آشوب بود و تصمیم گرفتم که خودم با کارشناس حامی مهاجر تماس بگیرم. حالم خیلی بد بود و وقتی با ایشان صحبت کردم گفتند بین خودمان باشد ولی شما ویزا شدید. من از خوشحالی نمی‌دانستم چه کاری باید کنم. حقیقتا به همسرم چیزی نگفتم. خیلی یهویی شد و خیلی عالی بود»

آیا از کارشناسان، راهنمایی ها و روند پیگیری پرونده‌تان رضایت کامل داشتید؟

بله. کاملا رضایت داشتیم. از زمانی که ما به حامی مهاجر آمدیم، اطلاعات خیلی دقیق و درستی را به ما دادند. امیدی که به ما می‌دادند خیلی خوب بود. اصلا نمیدانم این روند را چگونه باید توضیح بدهم؛ ولی خیلی ممنونم از حامی مهاجر چون که خیلی عالی پشت ما بودند و ما را به اینجا رساندند. همچنین در ادامه آقای ترابی می‌فرمایند: «من خیلی کارشناسان پرونده را اذیت کردم و حتی در ساعت‌های غیرکاری نیز پاسخ‌گوی ما بودند.»

از پروسه انگشت نگاری بگویید

خیلی خوب بود. برای انگشت‌نگاری به آنکارا رفتیم و کلا 10 دقیقه هم طول نکشید.

توصیه شما به کسانی که قصد دریافت ویزای توریستی کانادا دارند چیست؟

به دوستان عزیز توصیه می‌کنم که حتما حتما با حامی مهاجر در تماس باشند. حتما از کارشناسان دقیق حامی مهاجر که برنامه‌های عالی دارند استفاده کنید. همانطور که گفتم ما سابقه سفر و دعوت‌نامه نداشتیم و بار اولی بود که اقدام می‌کردیم. کارشناسان حامی مهاجر تمام مراحل را خیلی دقیق به ما گفتند. می‌خواهم بگویم که این شدنی هست؛ و اینکه می‌گویند حتما باید سابقه سفر و دعوت‌نامه داشته باشید، اصلا چنین چیزی نیست. فقط کافی هست که به حامی مهاجر اعتماد کنید و اگر تمام نکاتی که می‌گویند را گوش کنید و رعایت کنید، صد درصد موفق می‌شوید.
در ادامه همسر آقای ترابی می‌فرمایند: «حامی مهاجر در اخذ ویزا و خدماتی که انجام می‌دهند بسیار دقیق هستند. اطلاعاتی که به شما می‌دهند اصلا باعث سردرگمی نمی‌شود. هرچیزی که هست را در عین صحت به مخاطب خودشان عرضه می‌کنند. من هم توصیه می‌کنم که قطعا از حامی مهاجر استفاده کنید. بسیار بسیار درجه یک، بسیار بسیار کادر کارآمد و کاربلد هستند. امیدوارم همیشه موفق باشند و ما همیشه شاهد درخشش بسیار زیاد آنها در آینده باشیم.»

حامی مهاجر را در یک کلمه یا یک جمله تعریف کنید

آقای ترابی: پشتیبان. واقعا پشتیبان و حامی
همسر آقای ترابی: قابل اعتماد

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0