ویزای مولتی کانادا 2022: از نحوه اخذ تا هزینه و ثبت درخواست

ویزای مولتی کانادا (Multiple-entry Visa) که به نام‌های ویزای 5 ساله کانادا یا ویزای مولتیپل کانادا نیز معروف است، در واقع مجوزی است که به شخص اجازه ورود و اقامت موقت در خاک کانادا را می‌دهد. به وسیله این ویزا می‌توانید وارد کشور کانادا شوید و به شهرهای گوناگون آن سفر کنید و یا اقوام و دوستان خود را ملاقات کنید، اما با این ویزا اجازه کار و اقامت دائم در کانادا را نخواهید داشت.

 در این مطلب قصد داریم همه چیز در مورد ویزای مولتی کانادا را پوشش دهیم. ابتدا درباره چیستی ویزای مولتی کانادا ، مدارک لازم برای ویزای 5 ساله کانادا ، نحوه اخذ ویزای مولتی کانادا ، قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا ، مدت زمان دریافت ویزای مولتی کانادا ، مدارک مالی ویزای توریستی کانادا مطالبی را بیان خواهیم کرد و سپس در انتهای متن راهکارهایی برای اخذ ویزای مولتی کانادا ارزان و با کم ترین هزینه به شما پیشنهاد خواهیم کرد و به این بحث خواهیم پرداخت که اخذ ویزا مولتی تضمینی کانادا امکان‌پذیر است یا خیر.

بیشتر بدانید: انواع و اخذ ویزای کانادا

پس از خواندن این مطلب و در صورت نیاز به راهنمایی‌های بیشتر و گرفتن مشاوره تخصصی و شخصی در زمینه چگونگی اخذ ویزای مولتی کانادا می‌توانید با همکاران ما در موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید و از کمک‌های ویژه آن‌ها در مسیر دریافت ویزای 5 ساله کانادا بهره‌مند شوید.

ویزای مولتی کانادا چیست ؟

ویزای مولتی کانادا ، مجوزی است که از سمت دولت کانادا صادر شده و بر روی پاسپورت شما چسبانده می‌شود. از آنجا که ویزای مولتی کانادا از نوع توریستی محسوب می‌شود، فرد دارنده این ویزا فقط می‌تواند در مدت تعیین شده در کانادا اقامت موقت داشته باشد و حق اقامت دائمی در کانادا و کار در کانادا را نخواهد داشت. برای آشنایی بیشتر با ویزای توریستی کانادا می‌توانید این مقاله را بخوانید.

ویزای مولتی کانادا به صورت پیش فرض 10 ساله صادر می‌شود. کانادا کشوری مهاجرپذیر و توریستی است و از پذیرفتن مسافران استقبال می‌کند؛ به همین دلیل ویزای توریستی خود را در حالت معمولی با زمان بسیار بالا صادر می‌کند. بنابراین اگر دارای پاسپورت کشوری باشید که مدت زمان اعتبار آن بیشتر از پنج سال باشد، اعتبار ویزای مولتی کانادا تا یک ماه پیش از تاریخ اعتبار پاسپورت محاسبه می‌شود؛ اما از آنجا که اعتبار پاسپورت‌های ایرانی 5 ساله است و پس از ابطال پاسپورت، عملا ویزای متصل شده به آن هم بی‌اعتبار خواهد شد، اعتبار هرگونه ویزایی که بیشتر از 5 سال اعتبار داشته باشد، محدود به مدت زمان اعتبار پاسپورت می‌شود. به همین دلیل است که ویزای مولتی کانادا در ایران به نام ویزای 5 ساله کانادا هم معروف است.

فرد دارنده ویزای 5 ساله کانادا می‌تواند به منظور اهداف گردشگری و توریستی و یا دیدن اقوام و دوستان خود و یا همراهی فرزند خود برای تحصیل وارد کشور کانادا شود. اگرچه مدت اعتبار این ویزا 10 ساله است، اما فرد دارنده ویزا نمی‌تواند بیش از 6 ماه مستمر در این کشور اقامت داشته باشد و باید هر شش ماه حتی به میزان یک ساعت هم از کشور خارج شود و دوباره وارد کانادا شود.

با داشتن ویزای مولتی کانادا اجازه کار در این کشور را نداشته و صدور این ویزا هیچگونه حقی را برای اقامت دائم در کشور کانادا به همراه نخواهد آورد. چنانچه قصد کار و یا اقامت را در این کشور دارید، برای اطلاع بیشتر، بهتر است مقاله روش‌های گوناگون مهاجرت به کانادا را بخوانید.

تمامی افرادی که خواهان سفر به کانادا هستند ملزم به اخذ ویزای توریستی خواهند بود و در بدو ورود به کانادا ویزای آن‌ها بررسی می شود. البته کشورهایی هم وجود دارند که معاف از اخذ ویزای کانادا هستند که در پیوستار انتهای متن لیست آن‌ها را برای شما قرار خواهیم داد.

افراد واجد شرایط ویزای مولتی کانادا 2021

تنها افرادی واجد شرایط استفاده از ویزای توریستی یا مولتی کانادا هستند که اثبات کنند قصدشان از سفر به کانادا اقامت موقت در این کشور است و قصد دارند پس از انجام کارهای خود این کشور را ترک کرده و به کشور خود بازگردند. سیاست‌های دولت کانادا در این زمینه سخت‌گیرانه است و برای کسانی که ظن آن می‌رود که به کشور خود بازنگردند و سربار این کشور شوند، ویزا صادر نمی‌کند. به طور کلی برای صدور ویزا باید داری شرایط زیر باشید :

 • داشتن مدرک معتبر برای مسافرت مانند پاسپورت
 • داشتن وضع سلامتی مناسب
 • نداشتن سوابق جنایی یا محکومیت‌های مربوط به مهاجرت
 • اثبات این موضوع به مامور مهاجرت که شما در کشور خود وابستگی‌هایی دارد که شما را ملزم به بازگشت می‌کند. (مثل کار، خانه، دارایی یا خانواده)
 • قانع کردن مامور مهاجرت به این موضوع که پس تمام شدن گردش خود، کشور کانادا را ترک خواهید کرد.
 • اثبات داشتن پول کافی برای اقامت: میزان پول مورد نیاز شما بسته میزان اقامت شما و محل اقامت متفاوت خواهد بود.
 • همچنین ممکن است که به تست سلامت پزشکی و ارائه دعوت‌نامه از کسانی که در کانادا زندگی می‌کنند، نیز احتیاج باشد.

مدارک لازم برای ویزای 5 ساله کانادا

همانطور که در قیمت قبلی توضیح دادیم، برای دریافت ویزای مولتی کانادا باید اثبات کنید که از شرایط لازم برای دریافت ویزا بهره‌مند هستید. به منظور گواهی این موضوع، مدارک متفاوتی می‌تواند ارائه شود؛ اما توجه داشته باشید که هدف از این ارائه مدارک اثبات واجد شرایط بودن شماست، بنابراین نمی‌توان به صورت دقیق اعلام کرد که با ارائه تعداد خاصی از مدارک، شما واجد صلاحیت شناخته خواهید شد یا خیر.

هر چه مدارک شما در این زمینه بیشتر و کامل‌تر باشد و دلیل شما برای نیاز به سفرهای متوالی به کانادا قابل قبول‌تر باشد، شانس شما برای دریافت ویزای پنج ساله کانادا، چند برابر می‌شود. به صورت کلی می‌توان گفت که برای دریافت ویزای مولتی کانادا به مدارک زیر نیاز است :

 • اصل و کپی گذرنامه فعلی با حداقل 6 ماه اعتبار، به اضافه اصل گذرنامه پیشین.
 • اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی به همراه ترجمه رسمی
 • عکس پرسنلی به تعداد کافی
 • اصل و کپی اسناد ملکی به همراه ترجمه (مانند ملک، زمین و غیره)
 • گواهی تمکن مالی از بانک شامل پرینت گردش حساب 4 ماه اخیر (حداقل 200 میلیون تومان) به زبان انگلیسی
 • گواهی اشتغال به کار متقاضی به همراه ترجمه پروانه کسب یا روزنامه رسمی
 • اصل بیمه متقاضی به همراه ترجمه رسمی
 • دعوت نامه رسمی و معتبر
 • گواهی پزشکی معتبر
 • تکمیل فرم ویزا

در صورت تاهل

 • اصل و کپی سند ازدواج به همراه ترجمه رسمی
 • گواهی اشتغال به کار همسر به همراه ترجمه رسمی
 • اصل بیمه همسر متقاضی به همراه ترجمه رسمی

این نکته را در نظر داشته باشید که درصورت داشتن دعوت‌نامه از طرف فردی که دارای اقامت کانادا است، او نیز باید مدارکی به افسر مهاجرت کانادا، تحویل دهد. این مدارک شامل زیر می‌شوند.

 • مدرک اقامت موقت یا اقامت دائم
 • گواهی تمکن مالی فرد مقیم کانادا
 • گواهی حقوقی فرد مقیم کانادا

شیوه اخذ ویزای مولتی کانادا ( راهنمای گام به گام )

برای دریافت ویزای 5 ساله کانادا، می‌توانید مدارک مورد نیاز را به دو طریق آنلاین و کاغذی برای بررسی و صدور ویزا به دولت کانادا ارسال کنید. فقط قبل از تشکیل پرونده توجه کنید که ویزاهای موقتی کانادا مانند ویزای مولتی، برای متقاضیانی که در طی پروسه مهاجرت و اقامت دائمی این کشور هستند صادر نمی شود. ارسال آنلاین مدارک به دلایل زیر مزیت‌های بیشتری نسبت به شیوه کاغذی آن دارد :

 • احتیاجی به هزینه پست مدارک نیست و مدارک شما به سرعت دریافت می‌شود.
 • پروسه رسیدگی به پرونده‌های آنلاین سریع‌تر انجام می‌شود.
 • از تاخیرهای به وجود آمده در پروسه بازگشت مدارک جلوگیری می‌شود. نقصان پرونده شما به صورت آنلاین به شما اطلاع داده می‌شود.
 • اگر نیاز به مدارک بیشتر بود، می‌توانید به صورت آنلاین آن‌ها را ارسال کنید.
 • تا زمانی که نیاز به پاسپورت نباشد، احتیاجی به ارائه آن نیست و فقط در مرحله صدور و الصاق ویزا نیاز به ارائه پاسپورت می‌باشد.
 • می‌توانید وضعیت پرونده خود را به صورت آنلاین در حساب کاربری خود مشاهده کنید و متوجه شوید در چه مرحله‌ای از دریافت ویزا قرار دارید.

مراحل تشکیل پرونده آنلاین به منظور دریافت ویزای مولتی کانادا :

 1. ثبت‌نام در سایت رسمی کانادا (https://www.canada.ca)
 2. تکمیل آنلاین فرم‌ها و سوالاتی که به منظور تشکیل پرونده برای اخذ ویزای مولتی کانادا به آن‌ها نیاز است.
 3. مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای مولتی کانادا را بر روی سایت آپلود کنید.
 4. هزینه بررسی پرونده و انگشت‌نگاری برای اخذ ویزای مولتی کانادا را به صورت آنلاین پرداخت نمایید.
 5. مراحل تشکیل پرونده را خاتمه دهید و منتظر دریافت نامه انگشت‌نگاری باشید.
 6. پس از 24 ساعت از تشکیل پرونده آنلاین برای ویزای مولتی کانادا نامه‌ای دریافت خواهید کرد که شما را برای انگشت‌نگاری و عکس‌برداری به یکی از دفاتر وک ( (VAC کانادا ارجاع داده است. پس از دریافت این نامه باید آن را پرینت بگیرید و حداکثر ظرف مدت 30 روز به دفتر وک تعیین شده مراجعه کنید. برای اطلاع از چگونگی دریافت وقت ملاقات، مقاله گرفتن وقت سفارت کانادا را بخوانید.
 7.  پس از انجام انگشت‌نگاری و گرفتن عکس در یکی از دفاتر وک کانادا، پرونده شما بررسی می‌شود و پس از مدتی نتیجه آن به شما گزارش خواهد شد.
 8. در صورتی که درخواست ویزای مولتی شما مورد موافقت قرار گیرد، از شما درخواست می‌شود که پاسپورت خود را به منظور صدور و الصاق ویزا توریستی کانادا به دفاتر وک تحویل دهید. در صورتی که درخواست صدور ویزای شما مورد قبول واقع نشود و یا اصطلاحا ریجکت شود، باید مجددا به منظور اصلاح مدارک و رفع مشکلات اقدام نمایید.

مراحل تشکیل پرونده کاغذی به منظور دریافت ویزای توریستی کانادا :

 1. دریافت وقت ملاقات از دفاتر وک کانادا
 2. مراجعه به دفتر وک مورد نظر و تکمیل نمودن فرم‌های مربوط
 3. ارائه مدارک مورد نیاز برای تشکیل پرونده و پرداخت هزینه‌های صدور ویزای مولتی کانادا
 4.  انگشت‌نگاری و گرفتن عکس در دفتر وک مربوطه.
 5. منتظر اعلام نتیجه پرونده بمانید.

اطلاعات بیومتریک جهت ورود به کانادا

از سال 2018 کشور کانادا اقدام به جمع‌آوری اطلاعات بیومتریک مهاجرین خود کرده است. بنابراین تمامی متقاضیانی که از اروپا، آفریقا و خاورمیانه خواهان اخذ ویزای مولتی، تحصیلی، کاری و حتی اقامت دائمی کانادا هستند موظف به ثبت عکس و اثر انگشت خود خواهند بود.

بنابراین همانطور که در قسمت قبل توضیح دادیم، برای تکمیل پرونده و انجام پروسه صدور ویزا، نیاز است که به دفاتر رسمی وک کانادا مراجعه کنید تا اطلاعات بیومتریک که همان عکس و اثرانگشت شماست، ثبت گردد.

در پیوستار انتهای این مقاله لیست کشورهایی که اتباع آن‌ها باید اطلاعات بیومتریک خود را به منظور ورود به کانادا ثبت کنند، آورده شده است؛ همچنین لیست کشورهایی که برای ورود به کانادا از ثبت اطلاعات بیومتریک معاف هستند نیز قرار داده شده است.

سایر خدمات حامی مهاجر: تحصیل در کانادا و اخذ ویزای دانشجویی کانادا

چه کسانی از ثبت اطلاعات بیومتریک معاف خواهند بود؟

 • افراد کم تر از 14 و بالا تر از 79 سال
 • مقامات رسمی و دیپلماتیک که در طی یک سفر رسمی به کانادا آمده باشند
 • شهروندان آمریکایی که دارای مجوز تحصیلی و یا کاری این کشور هستند
 • کشورهای معاف از ویزای کانادا که دارای مجوز الکترونیکی پرواز هستند (eTA)
 • افرادی که دارای اقامت دائم کانادا هستند، شهروندان کانادایی و متقاضیان شهروندی کانادا
 • افرادی که دارای ویزای آمریکا هستند و در حال گذر از کانادا می باشند

مجوز الکترونیکی پرواز

به جز کشور های که معاف از اخذ ویزای کانادا هستند، سایر شهروندانی که خواهان پرواز هوایی به کانادا می باشند ملزم به دریافت مجوز الکترونیکی پرواز یا eTA خواهند بود. همچنین این مجوز برای اشخاصی که از کانادا در حال عبور هستند الزامی است.

قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا

به صورت کلی می‌توان دو نوع هزینه برای دریافت ویزای مولتی کانادا در نظر گرفت :

 1. هزینه ثابت که شامل هزینه‌های اداری تشکیل پرونده و هزینه ثبت اطلاعات بایومتریک در دفاتر وک کانادا می‌شود. این هزینه‌ها در جدول زیر آورده شده است :

نوع هزینه

میزان هزینه (به دلار کانادا)

کارمزد بررسی پرونده

100

کارمزد ثبت اطلاعات بایومتریک
(فقط برای شخص متقاضی)

85

کارمزد ثبت اطلاعات بایومتریک
(در صورت به همراه داشتن خانواده)

170

 

 1. هزینه‌های متغیر:

               هزینه متغیر برای ایرانیان بیشتر شامل مسافرت به کشورهای همسایه به منظور مراجعه     به دفاتر وک کاناداست، که شامل هزینه سفر و اقامت در این کشورها می‌شود و بسیار متغیر است. به همین دلیل قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا بسیار به هزینه‌های متغیر شما بستگی دارد، و نوع پرواز یا میزان و کیفیت اقامت شما در کشورهای همسایه، یکی از پارامترهای مهم در قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا خواهد بود.

مدت زمان دریافت ویزای مولتی کانادا

اخذ ویزای مولتی کانادا از 2 هفته تا 3 ماه زمان می‌برد و حتی ممکن است تا 133 روز نیز به طول بیانجامد. برای هرچه سریع‌تر طی شدن این پروسه، باید به دو نکته توجه داشته باشید:

 • هر چه بتوانید سریع‌تر از دفاتر وک کانادا نوبت ثبت اطلاعات بایومتریک بگیرید، پروسه بررسی پرونده شما سریع‌تر آغاز خواهد شد و در نتیجه زودتر می‌توانید ویزای مولتی خود را دریافت کنید. مشاوران متخصص ما در موسسه حامی مهاجر قادر هستند در کمترین زمان ممکن برای شما از این دفاتر وقت ملاقات بگیرند، چنانچه می‌خواهید پروسه کاری شما سریع‌تر پیش برود، می‌توانید با ما تماس بگیرد.
 • بررسی پرونده شما، پس از ثبت کامل اطلاعات بیومتریک شما آغاز می‌شود. هر چه مدارک شما کامل‌تر و دلایل شما برای اقامت موقت در کانادا توجیه‌پذیر باشد، پروسه رسیدگی به پرونده شما سریع‌تر پیش می‌رود و احتمال عدم پذیرش و ریجکتی آن کمتر می‌شود. پیشنهاد ما این است که در زمینه مدارک مورد نیاز و میزان شانس خود برای پذیرش مدارکتان، حتما با مشاوران با تجربه مشورت نمایید.

مدارک مالی ویزای توریستی کانادا

همانطور که قبلا اشاره کردیم، برای دریافت ویزای مولتی یا توریستی کانادا باید نشان دهید که به اندازه کافی تمکن مالی دارید و در طول اقامت خود در کشور کانادا سربار نخواهید بود و می‌توانید از عهده هزینه‌های مرتبط با اقامت و سفر در کانادا برآیید. به منظور گواهی این موضوع می‌توانید از مدارک زیر استفاده کنید:

 • گواهی ترجمه شده به زبان انگلیسی که نشان می‌دهد به ازای هر نفری که با شما به سفر می‌آید، حداقل 10000 دلار کانادا در حساب شما موجود می‌باشد.
 • سند ملکی ترجمه شده به زبان انگلیسی

مزایای ویزای مولتی کانادا

از مهم‌ترین مزایای ویزای مولتی کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • دفعات متعدد ورود به کانادا بدون محدودیت
 • ورود به کانادا از طریق کلیه مرزها و در زمان‌های مختلف
 • امکان اقامت ۶ ماهه برای هر بار ورود به خاک کانادا
 • پس از گذشت ۶ ماه اقامت، تنها کافی است فرد یک خروج چند ساعته از خاک کانادا داشته باشد و در بازگشت مجدد به این کشور، اقامت وی به مدت ۶ ماه دیگر بلامانع خواهد بود.

ویزای مولتی و سینگل کانادا

ویزای توریستی کانادا می تواند به صورت مولتی و سینگل صادر شود. ویزای سینگل یا یک بار ورود، به شما اجازه اقامت کانادا را نهایتا تا 6 ماه می دهد. ویزای مولتی نیز به شما اجازه چندین بار ورود به خاک کانادا را نهایتا تا 10 سال (در طی یک بازه زمانی مشخص) صادر می کند. ماموران مهاجرتی، کانادا ویزای مولتی را هر 6 ماه چک خواهند کرد.

 

اخذ ویزای مولتی کانادا ارزان و با کم ترین هزینه

همانطور که در قسمت‌های قبلی بیان کردیم، هزینه‌های دریافت ویزای مولتی کانادا شامل دو دسته هزینه‌های اداری ثابت و هزینه‌های متغیر حاصل از مراجعه به کشورهای همسایه برای ثبت اطلاعات بیومتریک می‌شود. بنابراین برای آنکه بتوانید ویزای مولتی کانادا ارزان و با کم ترین هزینه داشته باشید، می‌توانید راهکارهای زیر را به کار ببندید :

 • هزینه‌های اداری ثابت هستند، اما با هر بار عدم پذیرش و یا اصطلاحا ریجکتی، شما باید دوباره هزینه‌هایی را به منظور بررسی مجدد پرونده پرداخت نمایید. پس حتما مدارک و دلایلتان برای سفر به کانادا را به گونه‌ای تنظیم کنید که پرونده شما پس از بررسی مورد تایید قرار گیرد.
 • شما به منظور ثبت اطلاعات بایومتریک باید به دفاتر وک کانادا در کشورهای همسایه ایران، همچون ترکیه، امارات و ... مراجعه کنید. نوع بلیط هواپیمایی که انتخاب می‌کنید، نوع ویزایی که برای ورود به کشور همسایه انتخاب می‌کنید و نوع کیفیت محل اقامت و تعداد روزهایی که در کشورهای همسایه اقامت دارید، همه بر روی هزینه‌ صدور ویزای شما تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین چنانچه تجربه زیادی در زمینه سفر به کشورهای دیگر ندارید و از نحوه مسافرت و اقامت ارزان در این کشورها اطلاع ندارید، حتما از مشورت متخصصان این زمینه استفاده کنید.
 • هزینه حمل و نقل در کشورهای همسایه نیز مساله دیگری است که اگر به خوبی مدیریت نشود، می‌تواند بسیار بیشتر از آن چیزی که انتظار دارید برایتان تمام شود. ما در موسسه حامی مهاجر علاوه بر مشاوره خدمات ویژه‌ای نیز به عنوان خدمات همراهی به متقاضیان ویزای مولتی کانادا ارائه می‌دهیم و در کشورهای همسایه با افرادی هماهنگی می‌شود تا شما را از محل اقامت به دفاتر وک کانادا برده و بازگردانند. این کار می‌تواند از هزینه‌های غیرقابل انتظار حمل و نقل جلوگیری کنید.
 •  
 • سایر خدمات حامی مهاجر: اخذ ویزای توریستی کانادا

ویزا مولتی تضمینی کانادا

اگر به دنبال ویزای مولتی تضمینی کانادا یا ویزای مولتی کانادا با گارانتی 100 درصد فوری یا ویزای مولتی کانادا تضمینی با برگشت وجه هستید، خبرهای بدی برای شما داریم. چنین چیزی یک دروغ بزرگ است. هیچ شرکتی یا موسسه مهاجرتی نمی‌تواند چنین ادعایی داشته باشد، چرا که :

 • تایید صلاحیت یک شخص برای دریافت ویزا فقط در صلاحیت دولت کاناداست که هیچگونه رانت و یا پارتی در زمینه کارهای تایید صلاحیت خود نمی‌پذیرد، بنابراین هیچ شخصی نمی‌تواند پذیرش شما را تضمین کند.
 • مدت زمان صدور ویزای مولتی نیز در حیطه وظایف مامورین بررسی پرونده شماست و موسسه‌های مهاجرتی نمی‌توانند کار شما را بدون نوبت راه بیاندازند.
 • مبلغی که شما بابت هزینه‌های تشکیل پرونده می‌پردازید مستقیما به حساب دولت کانادا واریز می‌شود، پس برگشت وجه در صورت عدم پذیرش درخواست شما امکانپذیر نیست. مگر آنکه موسسه مهاجرتی مورد نظر شما، با دروغگویی مبلغ بالاتری از شما دریافت کند و مبلغ اضافه دریافت شده را به عنوان تضمین برگشت پول شما قرار دهد.

دروغ ویزای مولتی تضمینی کانادا وقتی آشکارتر می‌شود که بدانید حدود 90 درصد پرونده‌های تشکیل شده به منظور صدور ویزا پذیرش نشده و یا اصطلاحا ریجکت می‌شوند. تنها کاری که شما می‌توانید برای بالا بردن شانس خود برای پذیرش پرونده و صدور سریع‌تر ویزای خود انجام دهید این است که با تنظیم دقیق مدارک از ریجکت شدن درخواست ویزای خود جلوگیری کنید و راهکارهایی اصلاح پرونده خود در زمان ریجکت شدن را بدانید.

ویزای مولتی کانادا با حامی مهاجر

ما در موسسه حامی مهاجر افتخار آن را داریم که با راهنمایی دقیق و چک کردن مدارک شما، احتمال عدم پذیرش و ریجکتی درخواست ویزای مولتی شما را به پایین‌ترین حد خود برسانیم و با ارائه راهکارهای عملی به کار شما سرعت بخشیم.

ما می‌توانیم در سریع‌ترین زمان ممکن برای متقاضیان ویزای مولتی کانادا، از دفاتر معتبر وک کانادا وقت ملاقات دریافت کنیم. این قضیه باعث می‌شود که پروسه دریافت ویزای شما سریع‌تر انجام شود.

ما به شما خدمات ویژه همراهی ارائه می‌دهیم، هنگام مراجعه به دفاتر وک کانادا برای دریافت ویزای مولتی کانادا، با افرادی هماهنگی به عمل می‌آوریم تا شما را از محل اقامت به دفاتر وک کانادا برسانند و به این ترتیب نگران رفت و آمدهای شهری در کشوری دیگر نخواهید بود.

ما منصفانه‌ترین و  ارزان‌ترین کارمزدها را برای مشاوره و خدمات ویزای مولتی کانادا داریم. این فقط یک شعار نیست، می‌توانید با مقایسه نرخ خدمات خودتان به این نتیجه برسید.

 ما حتی پس از شکست و ریجکت شدن درخواست ویزای شما هم کنارتان هستیم و توانسته‌ایم درصد بالایی از ریجکتی‌ها را با راهنمایی‌های مناسب حل و فصل کنیم. در صورت نیاز به خدماتمان، حتما با مرکز تماس حامی مهاجر تماس حاصل کنید و یا از راه‌های ارتباطی دیگر به ما پیام دهید.

بیشتر بدانید: هزینه تحصیل در کانادا به تومان چقدر است؟

چه کشورهایی ملزم به اخذ ویزای کانادا هستند؟

چنانچه متقاضیان تابعیت یکی از کشورهای زیر را داشته باشند. برای هرگونه ورود به کانادا ملزم به اخذ ویزای این کشور خواهند بود.

افغانستان

بوتسوانا

کاستاریکا

جورجیا

جامائیکا

مالزی

آلبانی

برزیل

کوبا

غنا

اردن

مالاوی

الجزایر

بلغارستان

جیبوتی

گرنادا

قزاقستان

ماداگاسکار

آنگولا

بورکینافاسو

دومینیکا

گواتمالا

کنیا

مولداوی

آنتیگوا و باربودا

بوروندی

جمهوری دومینیکن

گینه

کیریباتی

مغولستان

آرژانتین

کامبوج

تیمور شرقی

گینه بیسائو

کره شمالی

مونته نگرو

ارمنستان

کامرون

اکوادور

گویان

کوزوو

مراکش

آذربایجان

کیپ ورد

مصر

هائیتی

کویت

مقدونیه

بنگلادش

جمهوری آفریقای مرکزی

السالوادور

هندوراس

قرقیزستان

میکرونزی

بلاروس

چاد

گینه استوایی

هند

لائوس

موریس

بلیز

شیلی

اریتره

اندونزی

لبنان

موریتانی

بنین

چین

اتیوپی

ایران

لسوتو

جزایر مارشال

بوتان

کلمبیا

فیجی

عراق

لیبریا

مالی

بولیوی

کومور

گابن

اسرائيل

لیبی

جزایر مالدیو

بوسنی و هرزگوین

کنگو

گامبیا

ساحل عاج

ماکائو

موزامبیک

میانمار (برمه)

عمان

فیلیپین

سنت وینسنت و گرنادینها

سیشل

سیرا لئون

ناميبيا

پاکستان

قطر

سائو تامه و پرینسیپ

سومالی

تایوان

نائورو

پالائو

رومانی

عربستان سعودی

آفریقای جنوبی

تاجیکستان

نپال

فلسطین

روسیه

سنگال

سودان جنوبی

تانزانیا

نیکاراگوئه

پاناما

رواندا

صربستان

سری لانکا

تایلند

نیجر

پاراگوئه

سنت لوسیا

سودان

سورینام

تونگا

نیجریه

پرو

سنت کیتس و نوویس

سوازیلند

سوریه

اوکراین

ترینیداد و توباگو

تونس

ترکیه

ترکمنستان

تووالو

اروگوئه

ازبکستان

واناتو

ونزوئلا

ویتنام

یمن

زامبیا

 

ثبت اطلاعات بیومتریک در چه کشورهایی اجباری است؟

کلمبیا

کنگو

سومالی

بنگلادش

هائیتی

اریتره

سودان جنوبی

برمه (میانمار)

جامائیکا

لیبی

سودان

کامبوج

آلبانی

نیجریه

تونس

مصر

الجزایر

عربستان سعودی

افغانستان

ایران

عراق

اردن

لائوس

لبنان

پاکستان

سری لانکا

سوریه

ویتنام

یمن

فلسطینی

 

 

 

چه کشورهایی معاف از اخذ ویزای کانادا خواهند بود؟

آندورا

جزایر ویرجین انگلیس

شیلی

فرانسه

آنگولا

بریتانیا

قبرس

آلمان

استرالیا

برونئی

کرواسی

جبل الطارق

اتریش

بلغارستان

جمهوری چک

یونان

باهاما

جزایر کیمن

دانمارک

هنگ کنگ

باربادوس

جزایر فالکلند

استونی

مجارستان

بلژیک

فنلاند

ایرلند

ایسلند

برمودا

اسرائيل

ایتالیا

ژاپن

کره جنوبی

لتونی

لیختن اشتاین

لیتوانی

لوکزامبورگ

مالت

مکزیک

موناکو

مونتسرات

هلند

نروژ

نیوزلند

پاپوا گینه نو

لهستان

 پرتغال

رومانی

سنت هلنا

سنت کیتز و نوویس

ساموآ

سان مارینو

سنگاپور

اسلوونی

اسلواکی

سوئیس

جزایر سلیمان

تایوان

سوئد

جزایر تورکس و کایکوس

امارات متحده عربی

انگلستان

ایالات متحده

 
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 4
ناشناس
بسیار اطلاعات کامل وجامعی بود با تشکر
ناشناس
سلام. دی ماه ویزای مالتیپل من تمام میشود. برای اقدام مجدد چه کار باید بکنم؟ سپاسگزار
کارشناس حامی مهاجر

درود بر شما

در صورتی که می خواهید ویزای خود رو تمدید کنید پیشنهاد میکنم با پشتیبانی حامی مهاجر ارتباط بر قرار کنید.

ناشناس
مطالب جالب و کاربردی بود. در خواست همکاری از شما دارم
ناشناس
برای اخذ ویزه کاندا شما را زحمت دادم ممنون