20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

تجربه دریافت ویزای شنگن با حامی مهاجر

خودتون رو معرفی کنید؟

عرض سلام و ادب. من مهدی احمدیان هستم. 42 سالمه و تونستم ویزای شینگن رو دریافت کنم.

چطور با حامی مهاجر آشنا شدید؟

شرکت حامی مهاجر، شرکت معتبری هست. من قبل از اینکه کارم رو با شرکت شروع کنم، دیده بودم که اسمش در اینترنت و صفحات مجازی مطرحه؛ اما یکی از دوستان ما هم همکار شرکت بود.

از مشاوره رایگان توریستی حامی مهاجر استفاده کردید؟

بله. استفاده کردم. جدا از اون، یه ملاقات حضوری هم داشتم که در طی اون، با یکی از مشاوران توانمند مجموعه حامی مهاجر پرزنت شدم. درصد موفقیتی که ایشون برای پرونده من اعلام کردن، بسیار قابل‌پذیرش بود و من با اعتماد کامل، شروع کارم رو به ایشون و شرکت حامی مهاجر سپردم.

قبل از اینکه مشاوره تعیین شانس بشید، هزینه‌ای پرداخت کردید؟

خیر. هیچ هزینه‌ای از من دریافت نشد و کاملا رایگان بود. یعد از تموم‌شدن ماوره، وارد بحث قرارداد شدیم.

آیا دعوتنامه یا سابقه سفر داشتید؟

من در کورهای حوزه شینگن هیچ آشنایی نداشتم؛ بنابراین دعوتنامه‌ای هم همراهم نبود. راجع‌به سابقه سفر هم، بیشتر از هفت سال از آخرین باری که ویزای شینگن دریافت کرده بودم می‌گذره. عموما می‌گن برای دریافت ویزا، سابقه زیر پنج سال مفیده؛ ولی من به مجموعه اعتماد داشتم و طی صحبت‌هایی که با کارشناسان داشتم، اون‌ها احتمال ویزاشدنم رو بالای 90درصد می‌دونستن؛ بنابراین از این فرصت استفاده کردم و برای عقد قرارداد اومدم.

پروسه دریافت ویزای شینگن چقدر زمان برد؟

دقیقا دو روز بعد از اینکه ترجمه مدارک ما آماده شد، وقت سفارتمون تعیین شد. حدود 12 روز هم طول کشید تا ویزامون بیاد. کل این پروسه، منهای ترجمه مدارک، مجموعا 14 روز طول کشید و من، فقط روز قبل از مراجعه به سفارت، برای جمع‌بندی پرونده و آماده‌شدن برای سفارت در مجموعه حضور پیدا کردم. در کل پروسه پیچیده و زمان‌بری نبود.

محیط حامی مهاجر از نظر شما چطور بود؟

روزی که من برای پرزنت‌شدن به مجموعه حامی مهاجر مراجعه کردم، فضای کار و برخورد کارکنان بسیار خوب و آرامش‌بخش بود. پرزنتی هم که برای من انجام شد، جدا از ریسک‌هایی که تو هر مسئله‌ای وجود داره و اینجا مطرح شد، به من احساس اطمینان داد. در کل احساسی که به من دست داد، احساس بسیار مثبتی بود و من اینو به آقای فرزین هم اعلام کردم که 100درصد ویزا می‌شم؛ البته من تنها نبودم. ما یه خانواده سه‌نفره هستیم. من، همسرم و یک فرزند هفت‎ساله.

در روزی که برای ما اس‌ام‌اس دریافت پاسپورت اومد، اتفاق جالبی افتاد؛ چون در اس‌ام‌اس نمی‌نویسه که که شما پذیرفته شدید یا ریجکت. زمانی هم که من رفتم، هر سه گروه قبلی که دو تا خانواده و یه فرد مجرد بودن، ریجکت شدن؛ ولی زمانی که من پاکتم رو باز کردم، اول پاسپورت پسرم اومد و فرد تحویل‌دهنده مدارک گفت «مبارکه!». این برای من بسیار مهم بود. ضمنا از این هم خوش‌حال شدم که بقیه افراد منتظر، احساس امنیت و آرامش کردن؛ چون بعد از سه تا ریجکتی این اتفاق افتاده بود. خاطره خوبی بود.

آیا حامی مهاجر را به بقیه پیشنهاد می‌کنید؟

من از کاری که با حامی مهاجر شروع کردم و به سرانجام رسید، بسیار راضی‌ام. این تعریف نیست. یک واقعیته. طوری که من، همین امروز که برای کارهای بلیت و... اومدم، یکی از دوستان نزدیکم رو همراه خودم آوردم تا ایشون هم برای کارهای ویزا، با شرکت حامی مهاجر قرارداد ببندن.

این هم ویزای شینگن من. از شرکت حامی مهاجر و همه دوستان در این مجموعه تشکر می‌کنم.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0