50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رستوران های معروف ایتالیا

دنیای آشپزی ایتالیا فراتر از پیتزا و پاستا است. از بالای میلان گرفته تا پایین ترین نقطه در سیسیل، غذاهای متنوع و ویژه ای در همه مناطق ایتالیا وجود دارد. با توجه به رتبه بندی های ستاره های میشلن، انتقادها و جوایز، ما معتقدیم که این رستوران ها از بهترین و معروف ترین رستوران های ایتالیا هستند.

در این مقاله در می یابید که در سفر بعدی خود به ونیز، مودنا، فلورانس و سایر قطب های ایتالیا چه رستوران هایی بروید و چه غذا هایی را باید رزرو کنید.

رستوران کلاب دل دوگ در ونیز

در هتل مجلل گرتی پالاس واقع در کانال بزرگ آب ونیز واقع شده است، رستوران کلاب دل دوگ مکانی است که می توانید برای وعده های غذایی ونیزی و منظره دیدنی آن بروید. کونده ناست تراولر آن را به یکی از دیدنی ترین رستوران های ساحلی جهان معرفی کرده است. برای لذت بردن از مناطق آن حتماً بازدید خود را از ماه مه تا اکتبر برنامه ریزی کنید.

رستوران کومبال زیرو در ریوولی

با رتبه 65 در فهرست 100 رستوران های برتر جهان در سال جاری برخوردار است، کومبال زیرو دارای دو ستاره میشلین است. سرآشپز این رستوران دیوید اسکابین با استفاده از مواد، بافت و درجه حرارت، غذاهای کلاسیک پیمونت را با چاشنی ها و غذاهایی مانند شیرینی بلغور ماهی مرکب و کباب آزمایش می کند.

رستوران دا ویتوریو در بروساپورتو

رستوران دا ویتوریو ،واقع در تفریحگاه Da Vittorio& Chateaux ، سه ستاره میشلن را برای غذاهای خود به دست آورده است. برخی از ترکیباتی که در این منو پیدا خواهید کرد شامل گوشت پیمونت و لانگوستین از مازارا دل ولو است.

رستوران دال پاسکاترو در رونیت

این رستوران دارای سه ستاره می باشد. دال پسکاتور به دلیل پخت و پز ایتالیایی معروف است. غذاهای آن از دستورالعمل ها و سنت های خانواده ای ایتالیایی جوانه می زنند، اما اغلب شامل یک پیچ و تاب مدرن هستند. تورتیلی با کدو تنبل و مارماهی که دندان های شیری را در خود جای داده، در بالا ترین رتبه ی منوی غذایی این رستوران قرار دارد.

رستوران اینوتیکا پینچیوری در فلورانس

سرآشپز آنی فیئولده اولین زن در ایتالیا است که موفق به کسب سه ستاره میشلن می شود. پخت و پز ابتکاری ایتالیایی او با انتخاب باور نکردنی شراب توسط راهنمایی های شرابدار معروف ایتالیا افزایش یافته است. غذاهای مختلف از یک طعم گل مرکبات ، گلهای کدو تنبل ، گلهای زعفران و میگوها گرفته تا یک قفسه بره پوسته شده با میوه های خشک آن را به یکی از بهترین رستوران های ایتالیا تبدیل کرده است.

رستوران دیسکو در ویرونا

دیسکو در ویرونای ایتالیا واقع شده است. سرآشپز الیو ریزو و پسرش ماتئو با هم در آشپزخانه کار می کنند تا غذاهای زیبا و خوشمزه ای بسازند که با مواد سنتی ایتالیایی ساخته شده است. نوشابه های اینجا بسیار خاص است. از "سس کاهو" گرفته تا کاهش کارامل شراب قرمز.

رستوران پالاگیو در فلورانس

ایل پالاگیو واقع در هتل چهار فصل فلورانس ، تصویر زیبایی از فرهنگ ایتالیایی است. سرآشپز ویتو مولیکا یک منو طعم دار با 115 دلار را با دوره هایی مانند ریوتوت قارچ و زالزالک خیس شده و همچنین یک محوطه فروپاشیده برای دو نفر با فاسی گرا و گریتین مغز استخوان سرو می کند.

 

رستوران پلیکانو در پیرتو ایکرول

این رستوران صخره ای واقع در هتل پنج ستاره پلیکانو، واقع در ساحل توسکانی است. اما حتی بهتر از چشم انداز آب ، افراد معروفی بوده اند که عاشق این مکان بودند. سرآشپز سباستینو لومباردی فقط از میوه ها و سبزیجات ارگانیک استفاده می کند و پروتئین ها همیشه از مناطق محلی خریداری می شوند.

رستوران لانتیکا پیزیریا دا مچیل در ناپلس

این پیتزا فروشی ممکن است برنده مسابقه ای نباشد، اما از سال 1906 میلادی طرز پخت پیتزا نپالیایی را تنظیم کرده است. صاحب اصلی معتقد بود که یک پیتزا خوب به "آشغال" احتیاج ندارد، و فلسفه ای برای آن هم لازم است. امروزه، این رستوران فقط پای مارینارا و مارگریتا را سرو می کند.

رستوران لاپار گولا در رم

واقع در هتل معتبر رم کاوالیری والورف آستوریا ، تنها رستوران در رم است که دارای سه ستاره میشلین است. علاوه بر منوهای طعم دار هفت و نه دوره ای ، یک انبار شراب 60،000 بطری و یک منوی آب با 29 انتخاب ، یک سبد پنیر نیز وجود دارد.

رستوران لا کالاندره در روبانو

با رتبه 34 در فهرست 50 رستوران برتر جهان و دارای سه ستاره میشلن می باشد، که با دکوراسیون معاصر لو کالاندر صحنه ای زیبا را برای تهیه یک غذای مدرن ایتالیایی فراهم کرده است. سرآشپز ماسیمیلیانو آلاجمو به دلیل داشتن کاپوچینو و ماهی خرد شده دستی با ترافل های سیاه مشهور است.

رستوران لوکاندا دیلیزولا کوماکینا در رودخانه ی کومو

منوی لوکاندا دیلیزولا ، واقع در جزیره مرموز دریاچه کومو ، از سال 1947 به همان شکل مانده است. 

رستوران اوستیریا فرانسیکانا در مودینا

این رستوران پیشگامانه مودنا توسط سرآشپز ماسیمو بوتورا مدعی شماره دو در لیست 50 رستوران برتر جهان در سال 2015 بود. نبوغ آشپزی وی را می توان در مجموعه مستندهای جدید نتفلیکس با نام "جدول آشپز" مشاهده کرد.

رستوران پیازا دومو در آلبا

سرآشپز انریکو کریپا به دلیل تارتار کردن گوشت گاو بسیار مورد توجه بوده است، این آشپز از مواد تازه و خام استفاده می کند. او همچنین مدتی را برای کار در رستوران های ژاپن سپری کرده است.

رستوران راتانا در میلان

یک ساختمان اوایل قرن بیستم که بخشی از راه‌ آهن میلان بود و در حال حاضر خانه سرآشپز سزاره باتیستی و خلاقیت های آشپزی وی است. کونده ناست، رستوران راتانا را به یکی از رستوران های استاندارد در سال 2015 معرفی کرد و با تمجید از موارد منو مانند ریجوتو با اسلو بوکو و گونه گوشت گوساله با سیب زمینی پوره و برگ های کرفس آن را به صدر جدول برد.

رستوران رئال در قلعه دیسانگرو

مانند بسیاری از بهترین رستوران های ایتالیا، رئال یک رستوران برای خانواده است. خواهران و برادران کریستیانا و نیکو رومیتو این رستوران را اداره می کنند، و نیکو در آشپزخانه مشغول است. این رستوران در یک صومعه قرن هفدهم قرار دارد و این منو دارای مواد خوشمزه اما معمولی مانند پیاز فروتنانه و پنیر پورینو در همه غذاهای آن است.

رستوران پاریس در رم

ریورسانته پاریس از قضا، در قلب رم قدیمی قرار دارد. این وعده غذاهایی مانند گوشت گاو سرخ شده و فیله بره را در پرلین پوسته پوسته می کند که همه غذا به طرز ماهرانه ای با ریختن شراب گسترده جفت می شوند.

رستوران لا سپوندا در پوسیتانو

در نزدیکی دریای مدیترانه قرار گرفته است و صدها شمع در این رستوران روشن می شود و با اجرا گیتارزن ها آن را به یک مکان عاشقانه تبدیل کرده است.

رستوران روما سپاریتا در رم

معروف به پیازا دی سانتا است، این رستوران به دلیل تگلیولینی و ماکارونی با پنیر ، کره و فلفل بسیار معروف است ، که ، همانطور که آنتونی بوردین یک بار در هنگام ناهار خوری اینجا گفت، "می تواند بزرگترین چیز در تاریخ جهان باشد". ماکارونی خامه ای ، پنیری در یک کاسه پارمیسان ترد قرار گرفته است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0