50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

شرایط کار در نیوزلند

اگر فکر می کنید برای کار چند سال به نیوزیلند بروید به ویزای کار یا اقامت نیاز دارید. برای به دست آوردن آن  به احتمال زیاد به شغلی در نیوزلند احتیاج دارید. کاملاً قابل قبول و قانونی است که قبل از گرفتن ویزا درخواست شغل کنید. کارفرمایان عموماً اوضاع را درک می کنند و وقتی شغلی پیدا می کنید، در درخواست ویزا به شما کمک می کنند. فقط به یاد داشته باشید با این وجود تا زمانی که ویزای شما تأیید نشود، قادر به شروع کار و کسب درآمد نخواهید بود.

اگر مهارت های تخصصی دارید یا صلاحیتی را دارید که قابل مقایسه با مواردی است که کارفرمایان نیوزیلند انتظار دارند، باید بدانید در نیوزلند فرصت های شغلی بسیار خوبی برای شما وجود دارد.

کدام ویزا برای شما مناسب است؟

ویزاهای موقت به شما امکان می دهد برای مدت زمانی مشخص در نیوزلند زندگی و کار کنید. کار موقت می تواند به عنوان گامی در جهت به دست آوردن اقامت و اقامت دائم در نیوزلند استفاده شود. طیف وسیعی از ویزاهای کاری برای افرادی که در حرفه ای مشغول به کار هستند  یا پیشنهاد کار از یک کارفرمای نیوزیلند را دارند، وجود دارد. بیشتر ویزاهای کار محدودیت سنی ندارند.

شرایط کار در نیوزلند

دستمزد

تعیین حقوق و دستمزدی که باید در نیوزیلند درخواست کنید، بسیار مشخص است. برای مشاغلی که مهارت لازم را خواستارند، اغلب به این معنی است که شما می توانید برای حقوق بالاتری مذاکره کنید.

تفاوت قابل توجهی بین دستمزد در شهرهای بزرگ اوکلند و ولینگتون و سایر شهرهای نیوزلند وجود دارد. با این وجود، حقوق بالاتر در این شهرهای بزرگ به معنای هزینه های بالاتر زندگی نیز می باشد. البته اگر صلاحیت یا مهارت کافی را داشته باشید، ممکن است بتوانید برای یک حقوق بالاتر با کارفرما مذاکره کنید.

حداقل دستمزد در نیوزیلند در حال حاضر 14.25 دلار در ساعت است و برای کارگران و کارآموزان استارتاپ حداقل دستمزد 11.40 دلار است. بررسی جدیدی که توسط مرکز آمار نیوزلند انجام شده نشان می دهد که از سال 2013 تا 2014 ، 50٪ از کارمندان در هفته 25 دلار بیشتر درآمد داشتند ، این بزرگترین افزایش سالانه دستمزد است.

حقوق و دستمزد اجرایی و حرفه ای به طور معمول پایین تر از سایر کشورهای توسعه یافته مانند استرالیا، فرانسه، آلمان، ژاپن، انگلستان و ایالات متحده است، اگرچه هزینه کمتری برای زندگی، به ویژه در بخش مسکن، این دستمزد پایین تر را جبران می کند.

ساعات کاری

در نیوزیلند هیچ ساعت کار استانداردی وجود ندارد. به طور کلی، هفته کاری 40 ساعت بوده است، از ساعت 8:30 تا ساعت 5 عصر، دوشنبه تا جمعه، با یک استراحت نیم ساعته برای ناهار.

امنیت و سلامت کارکنان

قانون بهداشت و ایمنی در استخدام در سال 1992 به منظور محافظت از کارمندان و سایر افراد در یک محل کار در برابر آسیب در محیط کار طراحی شده است. در نیوزلند کارفرمایان و کارمندان موظف به امضای تعهدنامه ای مبتنی بر این قانون بین خودشان هستند.

تعطیلات

قانون تعطیلات مبتنی بر مرخصی سالانه، تعطیلات عمومی و مرخصی بیماری است. کارمندان مرخصی سالانه کمتر از چهار هفته در هر سال و یازده تعطیلات عمومی با حقوق تضمین شده را دارند. البته توافق نامه های کاری ممکن است در مورد این مزایا شرایط بهبود یافته ای را ارائه دهند.

قرارداد های کاری

کلیه کارفرمایان باید برای کارگران خود یک قرارداد کار اشتراکی فردی یا جمعی ارائه دهند. قراردادهای اشتغال باید شامل موارد زیر باشد:

  • حداقل دستمزد برای کارمندان 18 سال یا بالاتر
  • نرخ مشابه برای کار مشابه برای کارمندان زن و مرد
  • چهار هفته مرخصی سالانه پس از گذشت 12 ماه از کار
  • 11 تعطیلات عمومی در سال

قرارداد های اشتغال همچنین ممکن است شامل شرایط مربوط به وظایف و مسئولیت ها، مدت توافق نامه، نرخ پرداخت، روز پرداخت، ساعت کار، بهداشت و ایمنی و سیاست های شرکت باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0