50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس 132

ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای افرادی که خواهان فعالیت تجاری در کشور استرالیا بوده و یا تمایل به سرمایه گذاری در استرالیا را دارند مناسب می‌باشد. مهاجرت به استرالیا با روش کارآفرینی و یا سرمایه ‌گذاری از بهترین و سریع‌‌ترین روش‌ها برای صاحبان کار می‌باشد. ویزای ۱۳۲ استرالیا برای اخذ اقامت استرالیا به صورت دائمی، مخصوص مدیران و صاحبان شرکت‌های بزرگ و متقاضیانی است که توانایی بیشتری برای سرمایه‌گذاری در استرالیا دارند. شما به عنوان متقاضی این ویزا باید متعهد شوید بعد از دریافت ویزا و ورود به خاک استرالیا مبلغی معادل یک و نیم میلیون دلار استرالیا را به استرالیا آورده و در تجارت و کارهای تجاری سرمایه ‌گذاری نمایید.

مزایای ویزای 132 استرالیا

ویزای سرمایه گذاری استرالیا ( ساب کلاس 132 ) از این امتیاز برخوردار است که از همان ابتدا و قبل از ورود به استرالیا شما و خانواده‌تان، ویزای اقامت دائم استرالیا را به دست آورده و از مزایای آن ازجمله استفاده از خدمات پزشکی و امکان تحصیل رایگان فرزندان در استرالیا برخوردار می‌شوید. در این نوع ویزا، تمام سرمایه‌ گذاری توسط فرد متقاضی و با اختیار کامل وی انجام می‌پذیرد.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

جهت دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا – ساب کلاس ۱۳۲، شرایط زیر الزامی است:

سن

 سن شما به عنوان متقاضی ویزا باید کمتر از ۵۵ سال باشد.

سرمایه

 ارزش دارایی‌های شما و همسرتان باید بالغ بر ۱.۵ میلیون دلار و قابل انتقال به استرالیا باشد. همچنین دارایی شما و همسرتان در کسب‌وکار باید ۴۰۰ هزار دلار باشد و این مختص دو سال از چهار سالِ قبل از اقدام برای ویزا است.

مالکیت بیزینس

باید حداقل یکی از شرایط زیر را داشته باشد و مدارکی مبنی بر مدیریت و فعالیت کارآمد در این کسب‌وکار نیز باید ارائه شود.
  • اگر درآمد کسب ‌و کار کمتر از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل ۵۱ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
  • اگر درآمد کسب ‌و کار بیش از ۴۰۰,۰۰۰ دلار است، حداقل  ۳۰ درصد سهام باید متعلق به شما باشد.
  • مالکیت حداقل ۱۰ درصد از یک شرکت با سهامی عام را داشته باشید.

گردش مالی

کسب و کار فرد متقاضی باید حداقل به میزان ۳ میلیون دلار گردش مالی در یک یا چند بیزنس در دو سال از چهار سال اخیر داشته باشد.

نکات مهم

  • فرد متقاضی باید بعد از حضور در استرالیا تعهداتی که جهت سرمایه گذاری ، به ایالت اسپانسر کننده داده است را انجام دهد. در غیر این صورت با وجود اقامت دائم بودن این نوع ویزا، امکان لغو آن وجود خواهد داشت.
  • این ویزا به نمره زبان نیاز ندارد 
  • در صورتی که متقاضی، در داخل استرالیا از یک شرکت سرمایه گذار سرمایه اولیه در حد بیش از یک ملیون دلار جهت راه اندازی یک ایده تجاری دریافت کرده باشد، ‌از شروط ذکر شده در بالا معاف خواهد شد.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0