دریافت مشاوره
اخذ اقامت تضمینی

Monday, 17 September 2018 12:15

اقامت در کشور اتریش 2019

نوشته شده توسط
اقامت در کشور اتریش 2019
این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

اقامت بواسطه تمکن مالی

یکی از روش های مرسوم اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی دریافت آن از طریق اثبات تمکن مالی است. مواردی همچون گواهی سپرده بانکی ، اجازه نامه رسمی، گواهی سود سهام بورس و حکم بازنشستگی و فیش حقوقی مدارک مورد نیاز سرپرست خانوار متقاضی جهت دریافت اقامت در اتریش است.

اقامت بواسطه ثبت شرکت

دریافت اقامت کشور اتریش بواسطه ثبت شرکت روش دیگری جهت اخذ اقامت در اتریش است. در این کشور محدودیت خاصی برای به ثبت رساندن انواع شرکت ها را نخواهید داشت. ضمن اینکه مالیات پرداختی با توجه به سطح مسئولیت متفاوت است. موارد مالی و فعالیت تجاری اشخاص در این کشور باید با موافقت دولت اتریش و تایید آن صورت گیرد.

اقامت بواسطه ویزای تحصیلی

 دریافت ویزای تحصیل در اتریش روش ساده تری نسبت به سایر روش هاست.دانشگاه های این کشور جزو بهترین داشگاه های کشور به ویژه در حوزه موسیقی است. دانشجویان در این کشور اجازه 20 ساعت کار پاره وقت  در هفته دارند. بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان مهلت یکساله برای یافتن شغل و یا راه اندازی کسب و کاری برای دریافت اقامت دائم اتریش دارند.

اقامت بواسطه ویزای کاری

اقامت در اتریش از طریق ویزای کار یکی از پرطرفدارترین روش ها بشمار می آید.افراد تحصیل کرده با داشتن تخصص و مهارت حتی بدون داشتن پیشنهاد شغلی از جانب کارفرما میتوانند به مدت شش ماه در این کشور اقامت داشت و به دنبال شغل باشند.

آخرین ویرایش در Monday, 04 February 2019 06:14