لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

اقامت اتریش از طریق تمکن مالی

یکی از روش های مرسوم اخذ اقامت اتریش از طریق تمکن مالی دریافت آن از طریق اثبات تمکن مالی است. مواردی همچون گواهی سپرده بانکی ، اجازه نامه رسمی، گواهی سود سهام بورس و حکم بازنشستگی و فیش حقوقی مدارک مورد نیاز سرپرست خانوار متقاضی جهت دریافت اقامت در اتریش است.

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

دریافت اقامت کشور اتریش بواسطه ثبت شرکت روش دیگری جهت اخذ اقامت در اتریش است. در این کشور محدودیت خاصی برای به ثبت رساندن انواع شرکت ها را نخواهید داشت. ضمن اینکه مالیات پرداختی با توجه به سطح مسئولیت متفاوت است. موارد مالی و فعالیت تجاری اشخاص در این کشور باید با موافقت دولت اتریش و تایید آن صورت گیرد.

اقامت اتریش از طریق تحصیل 

 دریافت ویزای تحصیل در اتریش روش ساده تری نسبت به سایر روش هاست.دانشگاه های این کشور جزو بهترین داشگاه های کشور به ویژه در حوزه موسیقی است. دانشجویان در این کشور اجازه 20 ساعت کار پاره وقت  در هفته دارند. بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان مهلت یکساله برای یافتن شغل و یا راه اندازی کسب و کاری برای دریافت اقامت دائم اتریش دارند.

اقامت اتریش از طریق کار

اقامت در اتریش از طریق ویزای کار یکی از پرطرفدارترین روش ها بشمار می آید.افراد تحصیل کرده با داشتن تخصص و مهارت حتی بدون داشتن پیشنهاد شغلی از جانب کارفرما میتوانند به مدت شش ماه در این کشور اقامت داشت و به دنبال شغل باشند.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
ناشناس
اتریش یک کشور نسبت آرام و راحت میباشد
مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
معرفی برترین دانشگاه های اتریش

یکی از بهترین کشورهایی که اغلب دانشجویان علاقه به اخذ پذیرش و تحصیل در دنشگاه های آن را دارند کشوری در قلب اروپا یعنی اتریش است. هزینه تحصی ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
اقامت در کشور اتریش

اگر تمایل به مهاجرت به یکی از کشورهای حوزه اروپا را دارید، کشور اتریش یک از گزینه های پیشنهادی ما به شماست. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد اتریش

اتریش یکی از بهترین کشورهای اروپایی های به لحاظ رفاه اجتماعی و اقتصادی محسوب می شود. این کشور از نظام آموزشی رایگان برخوردار است به همین د ...

ادامه مطلب