استان یوکان در شما غرب کانادا قرار دارد و مرکز این استان شهر وایت هورس می باشد. صنعت این استان مبتنی بر صنایع گردشگری و منابع طبیعی آن می باشد. افرادی که متقاضی شرکت در برنامه مهاجرت استانی یوکان (YNPمی باشند باید از طریق برنامه نیروی متخصص، برنامه کارآفرینی و برنامه پیشنهاد کاری اقدام نمایند.

برنامه مهاجرت نیروی متخصص استان یوکان

برنامه مهاجرت استانی یوکان بیشتر برای کمک به کارفرمایان ساکن استان یوکان می باشد تا بتوانند نیروی کار متخصص خود را جذب نمایند. به این صورت است که کارفرمایان می توانند اسپانسر متقاضیانی شوند که مهارت و تخصص آن ها در استان یوکان مورد نیاز می باشد.

شرایط متقاضیان برنامه نیروی متخصص استان یوکان

افراد متقاضی برنامه مهاجرت استانی یوکان باید اقامت دائم کانادا را داشته باشند و از این برنامه صرفا جهت ارتقا شغلی استفاده نمایند. داشتن سابقه ی کار به مدت حداقل 6 ماه نیز الزامی می باشد. در ضمن افراد باید به یکی از زبان های فرانسوی یا انگلیسی تسلط کامل داشته باشند و بتوانند نیاز های خود را در جامعه برطرف نمایند.

شرایط کارفرمایان برنامه نیروی متخصص استان یوکان

در برنامه مهاجرت استانی یوکان ، کارفرما باید تبعیت و اقامت دائم کانادا را داشته باشد و کسب و کار وی کاملا قانونی و ثبت شده باشد. کسب و کار باید کاملا در یک سال اخیر فعال بوده باشد و مجوز های لازمه را از اداره کار استان یوکان داشته باشد. هزینه ی بیمه متقاضیان نیز برعهده کار فرما می باشد.

برنامه مهاجرت کارآفرینی استان یوکان

برنامه مهاجرت استانی یوکان برای افرادی می باشد که می خواهند یک کسب و کار کوچک راه اندازی کنند. افراد باید سرمایه و سابقه لازم برای راه اندازی کسب کار را داشته باشند و یا این که سرمایه خود را در یک کسب کار موجود در استان به کار بگیرند و شریک شوند. از شرایط مهم این برنامه می توان به داشتن حداقل مدرک زبان و همچنین مبلغ 500 هزار دلار کانادا اشاره کرد.

فرآیند برنامه مهاجرت کارآفرینی استان یوکان

ابتدا درخواست خود از طریق وب سایت رسمی استان یوکان، به اداره مهاجرت استان یوکان ارسال می کنید. در صورت تایید برنامه کسب و کار شما از شما برای یک مصاحبه حضوری دعوت می نمایند. در صورت پذیرفته شدن در مصاحبه، یک مجوز کار دوساله برای فرد صادر می شود. بعد از وارد شدن به استان یوکان شما دو سال فرصت دارید تا کسب و کار خود را رونق ببخشید. در پایان دو سال در صورتی که کسب و کار شما موفقیت آمیز بوده باشد به شما اقامت دائم اعطا می شود.

برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری استان یوکان

بخش کوچکی از سهمیه جذب نیروی کار این استان مربوط به برنامه اکسپرس اینتری می باشد. به این صورت که اداره مهاجرت استان یوکان از طریق بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری و بر اساس نیازهای شغلی موجود در استان افرادی را انتخاب و آن‌ها را به اداره کل مهاجرت کانادا ارسال می کنند. در حقیقت کارفرمایان استان یوکان اگر نتوانند از متقاضیان برنامه استانی یوکان و یا شهروندان این استان نیروی کار خود را جذب نمایند می‌توانند از طریق دسترسی به بانک اطلاعاتی اکسپرس اینتری نیازها و کمبودهای نیروی انسانی خود را برطرف نمایند.

فرآیند برنامه مهاجرت اکسپرس اینتری استان یوکان

کارفرما از طریق بانک اطلاعات اکسپرس اینتری، کارگر تبعه خارجی مناسب را پیدا کرده و او را به اداره مهاجرت استان یوکان معرفی می نماید. در صورت تایید اداره مهاجرت استان یوکان یک پیشنهاد کار برای متقاضی ارسال می شود. فرد متقاضی وارد پروفایل خود در سایت اکسپرس اینتری شده و یک کد اعتبارسنجی جستجوی کار دریافت می نماید. در مرحله بعد کارگر و کارفرما باقی فرم ها را تکمیل و به اداره مهاجرت یوکان ارسال می نماید. واحد مربوطه اسناد را برسی و تایید می نماید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0