برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک (NBPNP) این امکان را در اختیار مهاجران که مهارت و تخصص مورد نیاز این استان را دارند ، قرار می دهد تا بتوانند نیاز های استان را برطرف کرده و اقامت این استان را به دست بیاورند. در این استان مردم به هر دو زبان انگلیسی و فرانسه صحبت می کنند. افرادی که قصد شرکت در برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک را دارند باید به زبان فرانسه مسلط باشند ، چرا که 30% درصد جمعیت این استان به زبان فرانسه صحبت می کنند.

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک از طریق نیروی متخصص

این برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک برای سه گروه از افراد می باشد. گروه اول افرادی است که در نیوبرانزویک کار کرده اند و اقوامی دارند که در این استان ساکن هستند. گروه دوم افرادی هستند که یک پیشنهاد کاری از یک کارفرمای مقیم استان نیوبرانزویک دارند. همچنین افرادی که در مقطع ارشد و دکترا از یک دانشگاه کانادا فارغ التحصیل شده اند می توانند از این طریق اقدام نمایند.

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک از طریق برنامه کارآفرینی

برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک برای آن دسته از مهاجرانی است که قصد دارند با داشتن یک سرمایه در این استان یک کسب و کار جدید راه اندازی نمایند و یا سرمایه خود را در یکی از کسب و کار های موجود در استان سرمایه گذاری نمایند.در این روش افرادی که قصد دارند کسب و کار جدید راه اندازی کنند یک مجوز کاری دو ساله دریافت می کنند و بعد از دو سال اگر کسب و کار آن ها موفقیت آمیز بود به آن ها اقامت دائم اعطا می شود.

روال برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

افراد در این استان باید در وب سایت رسمی استان نیو برانزویک ، از طریق سیستم اظهار علاقه ی (EOI) اقدام به ثبت نام برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک نمایند و بعد از تکمیل فرم آن را به (NBPNP) ایمیل نمایند. بعد از ثبت درخواست یک گزارش به سازمان مهاجرت و کار نیوبرانزویک ارسال می شود. درخواست شما توسط کارشناسان بررسی و ارزیابی می شود و براساس نیاز های استان فرد پذیرفته و یا رد می شود.در این روش افراد امتیاز دهی شده و بر اساس نیاز ها T بالاترین امتیازی که کسب شده باشد را معرفی می کنند. فاکتور های سن ، مهارت زبان ، تحصیلات و دارایی افراد نیز مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شرایط متقاضیان برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

افراد متقاضی برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک باید بین 22 تا 55 سال سن داشته باشند. داشتن دیپلم آکادمیک نیز از ملزومات شرایط می باشد و در صورت نبود مدرک دیپلم راهکار هایی وجود خواهد داشت. افراد باید دارای حداقل مدرک زبان فرانسوی و یا انگلیسی باشند. دایی فرد باید بالای 600000 دلار کاناد بوده و افراد پویایی خود را نشان دهند و به مسئولین یک انگیزه نامه قوی ارائه دهند. افراد باید در زمینه مربوطه سابقه کار داشته باشند. لازم به ذکر است که افرادی که در این برنامه های استانی شرکت می کنند نباید برای سایر برنامه های مهاجرتی شرکت کرده باشند.

مشاغل و تخصص های مورد نیاز برنامه مهاجرت استانی نیوبرانزویک

فن آوری اطلاعات و ارتباطات

خدمات مالی و بیمه

مراکز خدمات مشتری

بهداشت و سلامت جامعه

خدمات حرفه ای

فرآوری مواد غذایی

صنایع چوب

هوافضا و دفاع

تولیدات پیشرفته

کشاورزی

هتلداری

توریست و گردشگری

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0