اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک

بلغارستان یک کشور بزرگ و آینده دار و دارای یک بازار اقتصادی خوب است. اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک از سراسر جهان متقاضیان زیادی داشته است، به این دلیل که بلغارستان یکی از ارزان ترین کشورها برای مهاجرت و یکی از ارزان ترین کشورها در اروپا است. یکی دیگر از دلایل محبوب بودن بلغارستان دریافت اقامت سریع است که بین 6 تا 9 ماه به طول می انجامد. با مبلغ 150.000 یورو می توانید صاحب یک خانه در یکی از شهرهای ساحلی بلغارستان شوید. برای خانه های مدرن، بزرگ، جدید، حداقل مبلغی حدود 250.000 یورو باید پرداخت کنید. اگر واجد شرایط برای اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک نیستید، شرایط اقامت پرتغال از طریق خرید ملک و اقامت یونان از طریق خرید ملک را بررسی نمائید.

درباره بلغارستان

کشور بلغارستان یکی از جوانترین کشورهای عضو اتحادیه اروپا و دارای یک فرهنگ غنی و متنوع، آب و هوای معتدل و موقعیت ایده آل در جنوب شرقی اروپا است. این کشور به طور رسمی به عنوان جمهوری بلغارستان شناخته می شود و دارای جمعیتی حدود 6.9 میلیون نفر می باشد. کل مساحت بلغارستان 110.879 کیلومتر مربع و پایتخت این کشور شهر صوفیه می باشد. تقریبا 76 درصد مردم این کشور از زبان بلغاری استفاده می کنند.

قوانین اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک

قانون بلغارستان به اشخاص خارجی اجازه خرید ملک را می دهد، اما با برخی محدودیت ها. همه اشخاص حقوقی می توانند ملک خود را در بلغارستان خریداری کنند، در صورتی که ملک با قطعات ایده آل از زمین هایی که ساخته شده اند نیست. بسیاری از ملک ها در بلغارستان بدون قطعات زمین فروخته می شوند. هنگام خرید یک خانه با یک باغ یا یک قطعه زمین باید بدانید که عموما زمین را نمی توان به افراد خارجی فروخت و تنها با ثبت یک شرکت بلغاری می توانید خریداری کنید. پس از خرید ملک در بلغارستان، مالک آن باید مالیات سالانه ملک را آغاز کند. معمولا دو نوع مالیات وجود دارد که باید پرداخت شود. مالیات بر دارایی و جمع آوری زباله که در شهرداری محلی پرداخت می شود. افراد خارجی که ملک خریداری می کنند، می توانند ملک خود را اجاره دهند.

شرایط اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک

 1. ملک انتخاب شده باید رزرو شود و از بازار خارج شود. پس از انتخاب ملک به عنوان خریدار باید مبلغ 2000 یورو پرداخت کنید، تا ملک دیگر در دسترس برای فروش نباشد.
 2. پس از پرداخت مبلغ 2000 یورو، توافق اولیه با صاحب ظرف مدت 30 روز امضاء می شود. این توافق، شرایط اساسی را که به قانون اسناد رسمی کپی می شود، تنظیم می کند. این شرایط عبارتند از: شرح ملک ، قیمت، شرایط پرداخت و همچنین برای ویژگی های غیر برنامه برای اتمام اموال.
 3. تهیه دفتر اسناد رسمی که به عنوان سند قانونی که مالکیت اموال را اثبات می کند، در نظر گرفته شده است. این توسط دفتر اسناد رسمی عمومی در حضور خریدار و فروشنده تهیه شده است.
 4. دفتر اسناد رسمی این گواهی را تایید می کند و آن را در اداره ثبت اموال، ثبت می کند.
 5. فقط برای افراد حقوقی: یک هفته پس از دریافت اسناد رسمی، وکلای املاک بلغارستانی به شخصیت قانونی خریدار ملک در سیستم موسسه ملی آمار بلغارستان وار می شوند. خریدار ملک یک کارت با شماره BULSTAT منحصر به فرد (شماره شناسه) دریافت می کند که تحت این شماره تمام مسائل مربوط به اموال حساب می شود.

مزایای اقامت بلغارستان از طریق خرید ملک

 • شما توسط قانون شهروندی تحت حفاظت دولت بلغارستان هستید.
 • دسترسی سریع به 169 کشور بدون ویزا
 • امکان دریافت شهروندی و پاسپورت بلغارستان
 • روند سریع اقامت بین 6 تا 9 ماه
 • بدون نیاز به مدرک زبان برای اقامت
 • بدون نیاز به رها کردن ملیت فعلی
 • کمترین نرخ مالیات و محیط تجارت آزاد در اتحادیه اروپا با ثبات مالی و اقتصادی
 • دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش عالی
 • معافیت مالیاتی قانونی در درآمد جهانی
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2