20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین شهر ترکیه برای کار

در میان توریست‌ها و خارجی‌هایی که می‌خواهند تعطیلات لذت بخشی داشته باشند یا خانه دومی برای سکونت خریداری کنند، ترکیه کشور محبوبی است. ترکیه کشوری منحصر به فرد است که چهار دریا با سواحلی شگفت‌انگیز آن را احاطه کرده‌اند. این کشورِ چهار فصل شاخصه‌های بسیاری دارد، مثل میوه‌های تازه، شرایط آب و هوایی متنوع و تاریخچه‌ای غنی. ترکیه کشوری چند فرهنگی محسوب می‌شود که با وجود فرهنگ‌های متفاوت و فراوان، مردم آن با هماهنگی کامل در کنار هم زندگی می‌کنند. چنین مشخصه‌هایی دلایل اصلی شهرت ترکیه در میان خارجی‌ها است. هر کدام از شهرهای مختلف ترکیه، دارای ویژگی‌های خاص خود هستند؛ برای مثال آب و هوا، استانداردهای زندگی، مردمان و طبیعت آنها متفاوت است. اقتصاد ترکیه، شانزدهمین جایگاه در جهان و ششمین جایگاه در اروپا را دارد. دو روش برای دریافت اجازه کار در ترکیه وجود دارد، ثبت شرکت و استخدام در یک شرکت ترک. شرایط کاری در ایران و ترکیه نیز تفاوت‌هایی دارند که از جمله‌ی آن می‌توان به ساعات کاری آن که 48 ساعت در هفته است و روزهای تعطیل که شنبه و یکشنبه هستند اشاره کرد. در ادامه مطابق نیاز شما پنج پیشنهاد برای کار و زندگی در ترکیه را ارائه خواهیم داد.

استانبول

استانبول مشهورترین و جهانی‌ترین شهر ترکیه بوده و در کل جهان تنها شهری است که از نظر جغرافیایی هم در اروپا و هم در آسیا قرار دارد. استانبول جمعیتی بالغ بر 15 میلیون دارد که این میزان از 177 کشور جهان بیشتر است. بسیاری از مهاجران کار خود را در بزرگترین شهر ترکیه یعنی استانبول مستقر می کنند .به طور طبیعی استانبول  قطب گردشگری ، مالی ، تجاری ، اقتصادی و صنعتی  محسوب می شود. استانبول برای ترکیه همان چیزی است که لندن برای انگلیس و پاریس به فرانسه است . برای کار در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه تسلط به زبان ترکی الزامی است، بعداز شرط زبان داشتن تخصص اهمیت بسزایی دارد.

آنتالیا

آنتالیا در جنوب ترکیه واقع شده و از مشهورترین موقعیت‌های مکانی برای توریست‌ها بوده و شهری بسیار مناسب برای زندگی است. آنتالیا بین دریای فوق‌العاده‌ی مدیترانه و کوه‌های حیرت‌انگیز توروس واقع شده است. این شهر، زیبایی‌های طبیعی بسیار و سطح کیفی مناسبی برای زندگی دارد. آنتالیا آب و هوایی گرم و آفتابی، غذاهای فراوان و تازه در بازارهای هفتگی و همچنین محیطی پاکیزه و ایمن دارد. به عنوان یک خانواده می‌توانید در آنتالیا با خدمات کارآمد آن شغل و همچنین زندگی خوبی داشته باشید.

آلانیا

آلانیا منطقه‌ای توسعه یافته با 140.000 نفر جمعیت در آنتالیا است. آب و هوای معمول مدیترانه‌ای با زمستان‌های مرطوب و تابستان‌های گرم و خشک و طبیعتی زیبا دارد و خدمات مناسبی برای کار و زندگی ارائه می‌کند. به طور کلی این شهر ترجیح افراد خارجی برای زندگی است. اقتصاد آلانیا به صنعت توریسم و کشاورزی بستگی دارد. سکونت در آلانیا به همراه خانواده منافع زیادی مثل سفرهای روزانه به مناطق مختلف و شگفت انگیز اطراف، محیطی چند فرهنگی و فضایی ایمن و تمیز به همراه داشته و همچنین سواحل آفتابی بیشمار و حیرت انگیز این شهر معرف حضور همگان هست.

بدروم Bodrum

 بدروم در جنوب غربی ترکیه واقع شده است. نام باستانی آن هالیکارناسوس بوده و حتی در دوران باستان هم این شهر شهرت داشته است. اگرچه امروزه شکوه سابق را ندارد اما هنوز هم جذابیت آشکاری دارد که همه مهاجرانی که در آن زندگی می‌کنند می‌توانند از آن لذت ببرند. بدروم منطقه‌ای ایده‌آل برای کسانی است که خواهان استانداردهای بالای شغلی و همچنین زندگی هستند. بدروم منطقه‌ای با سواحل تفریحی دریای اژه، مناظر چشم نواز و خانه‌های مدرن است. بدروم ناحیه‌ای به رنگ سفید و آبی، پاکیزه و با امنیت بالا می‌باشد. همچنین این شهر ارائه دهنده امکانات فرهنگی، تاریخی و محیطی بسیاری است.

سید Side

 سید منطقه‌ای آرام و ایمن به همراه مکان‌های تاریخی بسیار، دریای شگفت انگیز و همچنین طبیعتی فوق‌العاده است. سید شهری ایده‌آل برای کسانی است که می‌خواهند وقت خود را در آرامش و صلح بگذرانند. این شهر دارای خدمات خوب و فعالیت‌های گشت و گذار بسیار برای مواقعی است که می‌خواهید اوقات خوشی را سپری کنید. به طور کل اگر خواهان زندگی آرام و طیف گسترده‌ای از انواع رستوران‌ و فروشگاه‌ها برای انتخاب هستید، بهتر است سید را هم مد نظر خود قرار دهید. از دیگر امتیازهای این منطقه، قیمت پایین هر متراژ برای خرید خانه است.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0