50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

خرید سیم کارت و تلفن در ترکیه

برای تمام سفرهای خارجی داشتن سیم کارت  کشور مقصد به محض ورود می تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد. اگر قصد سفر به ترکیه را دارید باید در نظر داشته باشید که تهیه کردن سیم کارت در این کشور یکی از نیازهای اصلی شما تلقی می شود. ترکیه نیز مانند سایر کشورهای دیگر دارای سیم کارت های گردشگری می باشد که توسط اپراتورهای مختلف و با قیمت های مقرون به صرفه عرضه می شود.خرید سیم کارت در ترکیه  به سهولت انجام می شود. ترکیه اپراتورهای مختلفی برای ارائه سیم کارت های گردشگری دارد که در ادامه به آنها شاره خواهیم نمود.

معاملات سیم کارت

خبر خوب و هیجان انگیزی که وجود دارد این است که خرید سیم کارت در استانبول راحت و آسان است و شما می توانید تمام کارهای مربوط به خرید سیم کارت را در فرودگاه انجام دهید. بدین وسیله نیازی ندارید وقت خود را در سطح شهر و برای یافتن فروشگاهی مناسب برای خرید سیم کارت بگذرانید. در حین ورود به فرودگاه اپراتورهای مختلفی وجود دارند که شما را در خرید سیم کارت مورد نظرتان یاری خواهند کرد. از جمله آنها می توان به ترک سل، ترک تلکام و ودافون (Vodafone)  اشاره نمود. فناوری در تلفن همراه ترکیه روز به روز در حال پبشرفت و رشد می باشد. به دلیل ارزان بودن قیمت سیم کارت در ترکیه بیشترافراد تمایل دارند سیم کارتی متناسب با نیازهای خود انتخاب نمایند. در واقع مدت زمان اقامت شما در این کشور و بهره مندی از اینترنت و ارسال پیامک با هزینه مطلوب می تواند یکی از دلایل اصلی شما برای خرید سیم کارت در ترکیه تلقی شود. بهتر است بدانید در این کشور همه سیم کارتها متصل به اینترنت 4G بوده و اخیرا نیز در حال پیگیری برای گسترش اینترنت نسل پنج 5G می باشند.

سیم کارت ودافون

اپراتور ودافون یکی از اپراتورهای فعال در عرصه  ارائه سیم کارت های گردشگری می باشد که با ارائه شرایط مناسب ،گزینه های بسیار خوبی را برای خرید سیم کارت در اختیار گردشگران قرار می دهد.شما با خرید سیم کارت ودافون از ۳۰ دقیقه مکالمه داخلی، ۳۰۰ دقیقه مکالمه بین‌المللی و ۱۰ گیگابایت اینترنت همراه  استفاده خواهید نمود. قیمت این نوع سیم کارت حدود ۹۷ لیر می باشد و به مدت ۹۰ روز قابل استفاده خواهد بود.

سیم کارت ترک سل

این اپراتور نیز یکی از اپراتورهای فعال در زمینه عرضه سیم کارت به مسافران می باشد که دارای کارکنان بسیاری در حوزه خود بوده و تمام وقت در حال فعالیت می باشند.این اپراتور گزینه های مناسبی را برای خرید در اختیار شما قرار می دهد.اگر شما قصد دارید در مدت کوتاه اقامت خود بیشترین استفاده را از اینترنت داشته باشید و تمایلی به تماس محلی و پیامک ندارید بهترین گزینه برای شما می تواند بسته 8گیگابایتی با هزینه TL 190 باشد که هزینه بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای است.

سیم کارت ترک تلکام

این اپراتور نیز یکی از اپراتورهای نام آوازه در ترکیه می باشد که بیشتر مخاطبین آن رضایت کافی از این اپراتور را دارند.در واقع خرید سیم کارت با 2 گیگابایت اینترنت با هزینه 190 TL عرضه می شود. لازم به ذکر است که هزینه یک سیم‌کارت ۲ گیگابایتی  ترک تلکام معادل با سیم کارت 8 گیگابایتی ترک سل می باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت ترک سل بسیار ارزانتر ازترک تلکام می باشد. همچنین باید یادآور شویم که برای خرید سیم کارت های ترک تلکام حتما باید لیر ترکیه به همراه داشته باشید.

سرعت اینترنت ترکیه

 ترکیه رتبه 33 را در بین رتبه های جهانی برای سرعت اینترنت موبایل دارد که این میزان حدود 30 مگابیت در ثانیه می باشد. لازم به ذکر است که این رقم نسبت به بسیاری از کشورهای رتبه مناسبی می باشد.

نکته آخر

در آخر باید اشاره کنیم که سهولت دسترسی سیم کارت به محض ورود به فرودگاه ترکیه می تواند به عنوان نکته مثبتی برای هر گردشگردر کشور ترکیه  تلقی شود. زیرا شرایطی فراهم می شود تا شما براحتی و بدون صرف زمان و هزینه هنگفت  بتوانید نیاز اولیه خود برای خرید سیم کارت را فراهم نمائید و با خیالی آسوده به سفر خود ادامه دهید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0