زمان ثبت نام لاتاری 2024 امریکا (لاتاری سال 1401)

اعلام نتایج لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا اعلام نتایج لاتاری 2024

ثبت نام لاتاری 2024 به پایان رسید

برنامه لاتاری گرین کارت امسال (2022 میلادی و 1401 هجری شمسی) ، لاتاری 2024 آمریکا یا DV-2024 نامیده می‌شود. زمان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا از 5 اکتبر 2022 ( 13 مهرماه 1401) شروع خواهد شد و مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا تا 8 نوامبر 2022 ( 17آبان 1401 ) خواهد بود.

 معمولا سالی که در انتهای نام برنامه های لاتاری آمریکا ذکر می‌شود، نشانگر زمان بسته شدن پرونده آن برنامه است. به طور مثال، تاریخ ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در سال 2022 است، تاریخ اعلام نتیجه لاتاری 2024 آمریکا در سال 2023 است و تاریخ پایان رسیدگی به پرونده برندگان لاتاری 2024 آمریکا در سی ام سپتامبر 2024 است. در این مطلب قصد داریم به سوالات مربوط به تاریخ ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا در سال 1401 و ابهامات مربوط به آن پاسخ دهیم.

موسسه حامی مهاجر یک شرکت مهاجرتی معتبر در زمینه مهاجرت به آمریکا است و متخصص در اموری همچون ثبت‌نام لاتاری ، مشاوره لاتاری و اجرای پرونده اخذ ویزای برندگان لاتاری ، اخذ ویزای توریستی آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (بدون مدرک زبان و فقط با مدرک دیپلم) و مشاوره برای اخذ اقامت دائم آمریکا است. از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر به صورت آنلاین در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید یا از طریق سامانه دریافت وقت حضوری ، وقت ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر را دریافت کنید. در صورت نیاز برای تماس با کارشناسان موسسه حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02149078 تماس حاصل فرمایید.

تاریخ و ساعت دقیق ثبت نام لاتاری 2024 (لاتاری سال 1401)

تاریخ و زمان ثبت نام لاتاری 1401

با توجه به مطالبی که در بخش قبلی گفتیم، زمان شروع ثبت نام لاتاری در سال 1401، از 13 مهرماه آغاز می‌شود. مهلت ثبت نام لاتاری 1401 آمریکا نیز 33 روز است و تا 17 آبان 1401  ادامه خواهد داشت. در صورت هرگونه تغییر در تاریخ ثبت نام لاتاری 1401 از طریق صفحه اینستاگرام حامی مهاجر اطلاع رسانی خواهد شد و مطالب نوشته شده در این مقاله نیز به روز خواهد شد.

البته متقاضیان ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا که قصد دارند از خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام در لاتاری استفاده کنند، نیازی به صبر کردن تا زمان شروع ثبت نام لاتاری 1401 ندارند و می‌توانند از همین الان به وسیله فرم آنلاین سایت حامی مهاجر، ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را به انجام رسانند.

زمان وتاریخ ثبت نام لاتاری امسال

به این نکته مهم توجه داشته باشید که زمان ثبت نام لاتاری تمدید نخواهد شد، چنانچه متقاضیان در مدت 33 روزه تعیین شده ثبت نام کنند، مهلت ثبت نام در لاتاری 2024 را از دست خواهند داد و برای ثبت نام مجدد در لاتاری باید تا سال بعد صبر کنند. بنابراین توصیه می‌کنیم که به منظور فراموش نکردن زمان ثبت لاتاری و هم به منظور اینکه کارشناسان ما در حامی مهاجر اطلاعات ثبت شده توسط شما را با دقت و فرصت بیشتری بررسی کنند، از همین الان به وسیله فرم آنلاین حامی مهاجر در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام نمایید و ثبت نام خود را در روزهای آخر زمان ثبت نام لاتاری 2024 انجام ندهید.

آن دسته از متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا که آشنایی کافی با ثبت نام های اینترنتی ندارند و یا بنا به دلایلی اعتمادی به ثبت نام های آنلاین ندارند. می‌توانند با مراجعه به دفتر موسسه حامی مهاجر در تهران، از خدمت ثبت نام حضوری در لاتاری 2024 آمریکا استفاده کنند. برای استفاده از خدمت ثبت نام حضوری لاتاری، نیاز به دریافت نوبت است.

ثبت نام حضوری لاتاری در دفتر موسسه حامی مهاجر از 13 مهر 1401 تا 17 آبان 1401 همه روزه (حتی روزهای تعطیل) از ساعت 9 صبح تا 9 شب انجام می‌شودبرای دریافت نوبت ثبت نام حضوری لاتاری می‌توانید از طریق سامانه اینترنتی دریافت وقت حضوری اقدام نمایید.

زمان ثبت نام حضوری لاتاری در حامی مهاجر

زمان و تاریخ ثبت نام لاتاری 2024

بر طبق دستورالعمل ثبت نام لاتاری 1401 ،  تاریخ دقیق ثبت نام لاتاری 2024 از 5 اکتبر 2022 شروع خواهد شد. بنابراین زمان دقیق ثبت نام لاتاری به وقت ایران، 13 مهر ماه 1401 خواهد بود. مهلت ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا نیز تا 8 نوامبر 2022 خواهد بود. بنابراین مهلت ثبت نام در لاتاری 1401 به وقت ایران تا 17 آبان 1401 خواهد بود. 

گفتنی است که متقاضیان ثبت نام در لاتاری به وسیله سایت حامی مهاجر ، نیازی به انتظار برای زمان شروع ثبت نام لاتاری 2024 ندارند و از همین الان می‌توانید از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنید.

اطلاعات ثبت شده شما در فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، توسط کارشناسان موسسه بررسی می‌شوند و در صورتی که اطلاعات ثبت شده در فرم صحیح و بدون اشکال باشد؛ در زمان شروع ثبت نام لاتاری 2024 این اطلاعات بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا ثبت خواهد شد. به این وسیله شما نیازی به پیگیری زمان ثبت نام لاتاری و نگرانی فراموش کردن آن را ندارید.

زمان ثبت نام لاتاری گرین کارت آمریکا

شرایط مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در سال 1401

برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا نیاز به داشتن شرایط پیچیده و خاصی ندارید و فقط کافی است که محل تولد شما در یکی از کشورهای مجاز برای ثبت نام لاتاری باشد و از حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری برخوردار باشید. در ادامه مقاله بیشتر درباره این دو شرط مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری آمریکا صحبت خواهیم کرد.

شرط محل تولد برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 1401

محل تولد متقاضیانی که قصد ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا (لاتاری 1401 آمریکا) را دارند، باید در کشورهای مجاز برای ثبت لاتاری باشد. کشورهای واجد شرایط، کشورهایی هستند که اتباع آن آمار مهاجرت پایینی به آمریکا داشته‌اند. بنابراین اگر متقاضی ثبت نام در لاتاری 2024 در کشوری با آمار مهاجرت بسیار بالا به دنیا آمده باشد، امکان شرکت در لاتاری 1401 آمریکا را نخواهد داشت.

خوشبختانه متقاضیانی که محل تولد آن ها در کشور ایران یا افغانستان است، شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری 2024 را دارند و اتباع کشورهای ایران و افغانستان می‌توانند در لاتاری 1401 آمریکا ثبت نام کنند.

شرط حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 1401

حداقل مدرک تحصیلی برای متقاضیانی که قصد ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را دارند، مدرک دیپلم دوازده ساله است. به دلیل اینکه دانش آموزان در آمریکا برای اخذ مدرک دیپلم باید 12 سال تحصیل کنند، حداقل مدرک تحصیلی مورد قبول برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا، مدرک دیپلم 12 ساله است، یعنی متقاضی باید برای اخذ مدرک دیپلم خود دوازده سال درس خوانده باشد.

بنابراین کسانی که دیپلم فنی و حرفه ای، دیپلم بزرگسالان یا دیپلم تحصیل از راه دور دریافت کرده باشند، حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری آمریکا را ندارند و باید از طریق شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری آمریکا اقدام کنند.

شرط سابقه کار برای ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 1401

افرادی که تحصیلات کمتر از دیپلم 12 ساله دارند یا مدرک دیپلم فنی و حرفه ای و هنرستان دارند، می‌توانند به شرط داشتن 2 سال سابقه کار در لاتاری 2024 آمریکا ثبت نام کنند. متقاضیان ثبت نام در لاتاری به این منظور باید حداقل دو سال در شغل های تعیین شده سابقه کار داشته باشند.

لیست شغل هایی را که سابقه کار در آن ها برای ثبت نام لاتاری مورد قبول است، می‌توانید در لیست شغل های مورد قبول برای شرط سابقه کار ثبت نام لاتاری مشاهده کنید. توجه کنید که شرط سابقه کار برای ثبت نام در لاتاری 1401 آمریکا، فقط برای متقاضیانی است که مدرک تحصیلی زیر دیپلم، دیپلم فنی و حرفه ای و هنرستان و یا دیپلم بزرگسالان دارند و متقاضیانی که مدرک دیپلم 12 ساله یا مدرک بالاتر دارند، نیازی به داشتن سابقه کار برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا ندارند.

در صورت نداشتن شرایط ثبت نام لاتاری چه کاری انجام دهیم؟

در صورت نداشتن شرایط مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری چه کنیم ؟

قبل از آنکه در مورد این موضوع صحبت کنیم، باید یک ابهام را برطرف کنیم. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا فقط مختص به متقاضی اصلی شرکت در لاتاری آمریکاست و کسانی که زیر مجموعه او ثبت نام می‌کنند (همسر و فرزندان زیر 21 سال متقاضی) نیازی به داشتن شرایط خاص ندارند. بنابراین اگر شما شرایط ثبت نام در لاتاری را ندارید، ولی همسر شما شرایط ثبت نام در لاتاری را دارد، همسر شما می‌تواند به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام کند و  شما به عنوان زیر مجموعه او ثبت نام می‌شوید.

متقاضیانی که در کشور غیر واجد شرایط به دنیا آمده اند، ممکن است هنوز بتوانند در قرعه کشی گرین کارت 2024 شرکت کنند و می توانند بر اساس زادگاه همسرشان اقدام نمایند:

به طور مثال، اگر شما در یک کشور غیر واجد شرایط متولد شده اید، اما همسر شما در یک کشور واجد شرایط به دنیا آمده، شما می توانید از سهمیه کشور همسرتان برای ثبت نام استفاده نمائید. با این شرایط شما می‌توانید گرین کارت آمریکا را دریافت کنید.

  • همسر شما برای دریافت گرین کارت واجد شرایط است.
  • شما و همسرتان در صورت برنده شدن می توانید با گرین کارت وارد خاک ایالات متحده شوید.

مثال: بیایید فرض کنیم که شما در کشور پاکستان متولد شده اید، جایی که بومیان آن برای ورود به قرعه کشی لاتاری واجد شرایط نیستند. اجازه دهید فرض کنیم که همسر شما در اسپانیا متولد شده است، کشوری که بومیان آنها واجد شرایط ثبت نام لاتاری هستند. پس شما می توانید زمان ثبت نام اسپانیا را به عنوان کشور تولد خود اعلام کنید، به این شرط که اطلاعات همسرتان نیز در فرم ثبت نام شما وارد شود.

در صورتی که حداقل مدرک تحصیلی کافی برای ثبت نام در لاتاری آمریکا را نداشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا را حتما از طریق سایت حامی مهاجر انجام دهید. در فرم ثبت نام لاتاری سایت حامی مهاجر، گزینه های زیاد و اختصاصی وجود دارد که به وسیله آن می‌توانید وضعیت مدرک تحصیلی و سابقه کار خود را به صورت بسیار دقیق و روشن مشخص کنید.

در صورت برنده شدن در لاتاری نیز، می‌توانید از خدمات مشاوره ای حامی مهاجر برای رفع مشکلات خود استفاده کنید. مشکل نداشتن حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام در لاتاری، قابل حل شدن است و متقاضیان ثبت نام در لاتاری نباید نگران آن باشند.  

بیشتر بخوانید : شرایط کامل ثبت نام لاتاری امسال (طبق دستورالعمل جدید) 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا در سال 1401

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری

تنها مدرک مورد نیاز برای ثبت نام لاتاری آمریکا یک قطعه عکس است. عکس لاتاری برای ثبت نام بسیار مهم است و اگر مطابق شرایط مشخصی نباشد، باعث کنار گذاشته شدن متقاضی از قرعه کشی لاتاری خواهد شد. برای ثبت نام لاتاری، هم متقاضی اصلی و هم افراد زیرمجموعه او (همسر و فرزندان زیر 21 سال) نیاز به عکس استاندارد دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر حتما مقاله شرایط عکس لاتاری را مطالعه کنید.

متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا ، هنگام ثبت نام نیاز به ارائه یا آپلود هیچ مدرکی ندارند و فقط باید اطلاعات هویتی و تحصیلی خود را در فرم ثبت نام وارد کنند. درست است که در هنگام ثبت نام هیچ مدرکی از متقاضی درخواست نمی‌شود، اما در صورت برنده شدن مدارک باید ارائه و توسط یک افسر کنسولی بررسی شود، تا درباره صدور گرین کارت تصمیم نهایی گرفته شود.

اگر پس از برنده شدن نتوانید اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام خود را با مدرک اثبات کنید، دچار دردسر خواهید شد و ویزای لاتاری برای شما صادر نمی‌شود.

ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت

در سال‌های گذشته داشتن پاسپورت معتبر یکی از شرایط ثبت نام لاتاری بود. به همین دلیل کسانی که پاسپورت آن‌ها منقضی شده بود و یا به دلیل خدمت سربازی یا هر دلیل امکان دریافت پاسپورت را نداشتند. نمی‌توانستند در لاتاری ثبت نام کنند. اما امسال شرایط متفاوت است و طبق دستورالعمل جدید ، ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت انجام خواهد شد.

ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، قاضی تیموتی جیمز کلی که یک قاضی فدرال در ایالت متحده آمریکاست، پس از برگزاری یک دعوی حقوقی، به دولت آمریکا حکم کرده است که دولت آمریکا اجازه ندارد که از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا اطلاعات پاسپورت را دریافت کند و این خلاف روال قانونی معمول برای پرونده‌های دارای سال مالی است. با توجه به این حکم ثبت نام لاتاری 2024 بدون پاسپورت انجام می‌شود.

پاسخ به سوالات متداول در زمینه تاریخ ثبت نام لاتاری 2024

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا در سال 1401 چه تاریخی است؟

زمان ثبت نام لاتاری امریکا در سال 1401، از 13 مهرماه آغاز می‌شود و تا 17 آبان ماه 1401 ادامه خواهد داشت.

زمان قرعه کشی لاتاری 2024 امریکا (ثبت نام شده در سال 1401) چه زمانی است ؟

زمان اعلام نتایج لاتاری یا به اصطلاح عموم مردم زمان قرعه کشی لاتاری، معمولا 6 ماه پس از پایان زمان ثبت نام لاتاری اتفاق می‌افتد. با اینکه از الان نمی‌توان تاریخ دقیقی برای زمان اعلام نتایج لاتاری 2024 آمریکا تعیین کرد، اما با توجه به سال های قبل می‌توان پیش بینی کرد که زمان قرعه کشی لاتاری 2024 امریکا در ماه می سال 2024 ( اردیبهشت 1402 ) خواهد بود.

هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است؟

هزینه ثبت نام در سایت اصلی ثبت نام لاتاری رایگان است، ثبت نام بر روی سایت اصلی ثبت نام لاتاری به زبان انگلیسی انجام می‌شود و در صورتی که هنگام وارد کردن اطلاعات در فرم دچار اشتباه شوید، هیچ هشداری به شما داده نمی‌شود. در این صورت ثبت نام شما تکمیل خواهد شد اما شانس شرکت در قرعه کشی لاتاری را از دست می‌دهید. موسسه حامی مهاجر بزرگترین سایت ثبت نام لاتاری در ایران است، که خدمات کامل لاتاری گرین کارت آمریکا را از ثبت نام متقاضی تا رسیدن او به خاک آمریکا انجام می‌دهد.

متقاضیان ثبت نام لاتاری 2024 آمریکا می‌توانند با ورود به صفحه ثبت نام لاتاری سایت حامی مهاجر از خدمات ما در زمینه ثبت نام لاتاری آگاه شوند و از همین الان نسبت به ثبت نام در لاتاری 2024 آمریکا اقدام کنند. حامی مهاجر با توجه به خدمات افزوده ای که در زمینه ثبت نام لاتاری ارائه می‌دهد، هزینه ای را بابت خدمات ارائه شده دریافت می‌کند. هزینه ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر منصفانه و در تناسب با خدمات ارائه شده است. برای آگاهی از هزینه ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر می‌توانید وارد فرم ثبت نام شوید یا اینکه مقاله هزینه ثبت نام لاتاری را بخوانید.

ثبت نام لاتاری آمریکا چگونه است، از کجا می‌توانم آموزش ثبت نام لاتاری را مشاهده کنم؟

برای مطالعه کامل ترین آموزش ثبت نام لاتاری آمریکا، می‌توانید مقاله آموزش تصویری ثبت نام لاتاری را در سایت حامی مهاجر مطالعه کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 127
X
سلام من ۱۸ سالمه امسال دیپلم تجربی میگیرم میخواستم بدونم میتونم اگه برنده شدم اونجا دانشگاه برم ؟ شهریه اینترنشنال باید بدم یا مثل domestic ها شهریه بدم ؟ همزمان با تحصیل اجازه کار پاره وقت خواهم داشت؟
کارشناس حامی مهاجر
<p>سلام وقت بخیر<br /> بله. برندگان لاتاری می&zwnj;توانند مانند شهروندان آمریکایی از امکانات آموزشی در آمریکا بهره مند شوند.&nbsp;هزینه تحصیل برای برندگان لاتاری در آمریکا مانند یک شهروند آمریکایی است و میتوانید با شهریه&nbsp;بسیار ارزان&zwnj;تر از دانشجویان بین المللی در دانشگاه&zwnj;های آمریکا مشغول به تحصیل شوید. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به مقاله&nbsp;<a href="https://hamimohajer.com/immigration/usa/dv-lottery/warning">شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری</a>&nbsp;مراجعه بفرمایید.</p>
یونا
آیا تمدید نمیشه ثبت نام لاتاری ۲۰۲۴؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. مدت زمان ثبت نام لاتاری به هیچ وجه تمدید نمی‌شود. سال بعد می‌توانید برای ثبت نام لاتاری اقدام کنید.

Negar
سلام من متوجه تاریخ دقیقش نشدم و دیر اقدام کردم سال بعد هم میشه اقدام مرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله سال بعد می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

نگین وفاداری
سایت مهاجر هر سال بهم پیامک میزد برا ثبت نام. چون ۱ سال از طریق این سایت برام ثبت نام کردن. و امسال اطلاع رسامی نکردن و من فرصت رو از دست دادم. چون اینقدر درگیری در کشور بود که همش فکر میکردم ثبت نام از ابان ماه. نه مهرماه😑😣
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. دقیقا به همین علت است که هر سال به متقاضیان پیشنهاد می‌کنیم که پیش ثبت نام لاتاری را در سایت حامی مهاجر انجام دهند تا زمان ثبت نام لاتاری را فراموش نکنند. به شما هم پیشنهاد می‌کنیم که سال بعد در سایت حامی مهاجر پیش ثبت نام لاتاری را انجام دهید تا با این مشکل مواجه نشوید.

ا ای
سلام الان میتونیم اقدام کنیم؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. ساعات پایانی است. لطفا عجله کنید و همین الان فرم ثبت نام خود را تکمیل کنید.

ر. ز
سلام. همسر من معلول جسمی هست. من شنیدم در صورت قبولی هم ریجکت میشه به خاطر وضعیت جسمانی و شانس ما هم ابطال میشه این حقیقت داره؟ و من خودم دیپلم کاردانش کامپیوتر دارم و 20 سال سابقه حسابداری با بیمه که مرتبط به هم نیست مسلما. این مورد قبوله که بتونم سر گروه خودم باشم و درصورت رد شدن همسرم به دلیل معلولیت بدون ایشون مهاجرت کنیم ؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر چنین موضوعی صحت ندارد. لطفا اطلاعات مهاجرتی را از منابع معتبر دنبال کنید. 

ناشناس
سلام. وقتتون بخیر. ببخشید من مدرک کارشناسی ارشد دارم و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد مجدد در یک رشته دیگر هستم. مدرک تحصیلی را باید کارشناسی ارشد بزنم یا دانشجو؟ از پاسخگوییتان سپاسگزارم.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد را انتخاب کنید.

ر.نیازمند
سلام ایا باید شانه ها توی عکس لاتاری دیده بشه؟ یک سوا دیگه اگر یک چیزی را توی ثبت نام اشتباه نوشته باشیم و سابمیت کرده باشیم چطور میشه اون را کنسل کرد و دوباره ثبت نام کرد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. امکان ویرایش فرم ثبت نام لاتاری در سایت اصلی وجود ندارد. منظور از دیده شدن شانه ها در عکس لاتاری، داشتن فاصله مناسب از لنز دوربین است. اگر زیاد به دوربین نزدیک باشید، شانه های شما در عکس نمی‌افتد و این یعنی اینکه شرایط لازم برای عکس لاتاری را ندارید.

رضا
سلام آیا درصورت برنده شدن میشه امتیاز لاتاری را بفروشی
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. امتیاز برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست.

کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. امتیاز برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست.

مهدی
سلام من 22 سالمه دانشجوی ترم 5 مهندسي برق هستم اگر لاتاری برنده بشم چه بلایی سر این چند ترم دانشگاه میاد؟ و اگر برنده بشم میتونم این شانسو نگهدارم برای چند سال بعد؟ و در غیر این صورت دوباره میتونم شرکت کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در صورت برنده شدن در لاتاری مدت محدودی برای انجام مراحل دریافت ویزا دارید و نمی‌‌توانید شانس خود را برای سال های بعد نگه دارید. در صورتی که از شانس خود استفاده نکنید باز هم می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید.

شهرام نصیرزاده
سلام وقت بخیر من ثبت نام کردم چطوری باید بفهمم ثبت نامم موفق بوده
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. اگر با حامی مهاجر ثبت نام خود را انجام داده‌اید، از طریق پنل کاربری خود در سایت می‌توانید وضعیت ثبت نام خود را به صورت لحظه ای پیگیری فرمایید.

فرزانه
سلام، اگر عکس همه ی اعضای خانواده رو نفرستیم موردی دارد؟ یا عکس همه رو بفرستیم ولی فقط یه تعداد رو بخوایم ببریم مثلا
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما باید عکس همسر و تمام فرزندان زیر 21 سال خود را در فرم ثبت نام لاتاری بارگذاری کنید.  

هستی فرح بخش
سلام وقت بخیر ببخشید من بعد ثبت نام متوجه و آپلود عکس متوجه شدم نباید سایه بیفته روی صورت و گردنمون و متاسفانه سایه افتاده روی گردنم ولی حجم عکس و ابعادش درسته ، عکس ریجکت میشه ؟ امکانش هست دوباره فرم پر کنیم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر عکس شما مطابق با شرایط عکس لاتاری نباشد، از قرعه کشی کنار گذاشته خواهید شد. امکان دوباره ثبت کردن فرم لاتاری وجود ندارد.

عزتی
سلام وقت بخیر من همسرم ودردختر 20 چپ 13ساله می‌خواهیم برای لاتاری ثبت نام کنیم دخترم تا زمان اعلام نتایج وارد 21 سال میشه مشکلی نیست و هزینه ثبت نام دوساتسه رو بفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. ملاک زمان ثبت نام لاتاری است، بنابراین شما می‌توانید دختر 20 ساله‌تان را به عنوان زیر مجموعه خود در لاتاری ثبت نام کنید. برای اطلاع از هزینه‌ها، مقاله هزینه های ثبت نام لاتاری را بخوانید. (چرا که قیمت ها در این مقاله بروزرسانی می‌شود)

امین
سلام وقتتون بخیر من نامزد دارم ولی هنوز عقد رسمی انجام ندادیم. اگر بخوام ایشون زیرمجموعه من باشه ، حتما زمان ثبت نام باید اسمش تو شناسنامه ام باشه یا بعدا هم میتونیم عقد کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

در صورتی که بخواهید نام او را به عنوان زیرمجموعه در فرم ثبت نام لاتاری وارد کنید، باید در زمان ثبت نام لاتاری به صورت رسمی عقد کرده باشید.

سلام و خسته نباشيد ميخواستم بپرسم كه براى اپلود عكس بايد عكسى كه گرفتيم با حجاب باشه يا خير؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. تفاوتی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله شرایط عکس لاتاری را بخوانید.

سپهر
سلام من اصفهان هستم میتونم حضوری با کمک شما ثبت نام کنم؟ و اینکه ایا خودتون عکاسی رو هم انجام میدید؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. حامی مهاجر فقط در تهران شعبه دارد. بنابراین برای ثبت نام حضوری لاتاری باید به تهران مراجعه کنید. در حامی مهاجر خدمات عکاسی لاتاری هم ارائه می‌شود.

آرزو توکلی
سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم اخر حسابداری دوره کارشناسی هستم. البته درسم تموم شده فقط 6واحد مونده تا کارای فارغ التحصیلیم رو انجام بدم. الان برای ثبت نام باید لیسانس رو انتخاب کنم یا دیپلم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. شما هنوز فارغ التحصیل نشده اید. پس باید مدرک تحصیلی دیپلم را انتخاب کنید.

...
سلام روزبخیرمن متاهل هستم و سربازی نرفتم من میتونم زیرمجموعه ایشون باشم ولی ایا منم میتونم ثبت نام کنم و ایشون زیرمجموعه من باشن؟ وبرای مرحله مصاحبه و تشخیص هویت اگر همسرم پذیرفته شد من هم باید برم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام لاتاری، نیازی به کارت پایان خدمت نیست. هم شما می‌توانید زیرمجموعه همسرتان ثبت نام کنید و هم همسرتان می‌تواند زیرمجموعه شما ثبت نام کند. ولی توجه کنید که بعد از برنده شدن در لاتاری، هر دو شما باید به منظور انجام مراحل بعدی از کشور خارج شوید و در آن زمان نیاز به پاسپورت خواهید داشت. 

شیما
سلام من پارسال پایان نامه ارشدم رو دفاع کردم ولی هنوز برای گرفتن مدرکم اقدام نکردم و کارهای صدورش رو انجام ندادم ، الان برای ثبت نام لاتاری مدرک رو لیسانس وارد کنم؟ یا ارشد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اگر از مقطع ارشد فارغ التحصیل شده اید، مدرک ارشد را انتخاب کنید.

یلدا امینی
سلام وقت بخیر. بنده ۲۸ سالمه و بهمراه مادرم هستم. پدرم فوت کرده. ما الان ۲ فرصت ثبتنام داریم ؟ و مستقل قاعدتا؟ یعنی خودم یدونه و مادرم هم یکی. تو ثبتنام جفتمون هم ربطی به اطلاعات اون یکی نداره (منظور که من زیرمجموعه ایشان محسوب نیشم یا خیر؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. نه شما می‌توانید زیر مجموعه مادر باشید، نه مادرتان می‌تواند زیر مجموعه شما باشد. هر کدام می‌توانید به صورت مستقل و تنها در لاتاری ثبت نام کنید و شانس خود را امتحان کنید.

فرزاد
سلام خسته نباشید امروز 5 اکتبر هستش ایا وب سایت جهت ثبت نام باز شده یا خیر هنوز؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. ثبت نام لاتاری 2024 به صورت رسمی آغار شده است.

محمدامین نقیان
سلام وقت بخیر میخوام در لاتاری ثبت نام کنم سایت متاسفانه خیلی قطع و وصل میشه کی این مشکل بر طرف میشه و چه مدارکی باید داشته باشیم برای شروع ثبت نام؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. در لحظه شروع ثبت نام لاتاری، به دلیل ترافیک بالا، امکان وقوع چنین اتفاقاتی وجود دارد. در حال حاضر سایت بدون مشکل کار می‌کند و می‌توانید ثبت نام خود را از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر انجام دهید. تنها مدرک لازم برای ثبت نام لاتاری امسال یک عکس پرسنلی مطابق با شرایط عکس لاتاری است.

سارا نامی
درود من پاسپورت دارم ولی شرایط اخذ پاسپورت برای دخترم که ۱۰سالشه ندارم اگر من موفق به اخذ گرین کارت بشم میتونم بدون پاسپورت دخترم ببرم؟!یا حتما لازمه؟!
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای ثبت نام لاتاری امسال نیازی به پاسپورت نیست. ولی بعد از برنده شدن در لاتاری برای خروج از کشور هم شما و هم دخترتان نیاز به پاسپورت خواهید داشت.

ماهی یاری
سلام آیا امسال برای ثبت نام پاسپورت نیاز هست یا نه ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. برای ثبت نام لاتاری امسال نیازی به پاسپورت نیست.

ناشناس
سلام ودورد خدمت شما سوالی داشتم در رابطه با اینکه بنده از طریق خواهر بزرگم که سیتی زن آمریکا نباشد در سال ۲۰۰۹اقدام برای مهاجرت کردم و البته با توجه به زمان زیادی که از اقدام بجهت مهاجرت میگذرد نوبت سفارت بنده ظاهراً نزدیک است میخواستم ببینم با توجه به شرایط بنده میتوانم در لاتاری شرکت کنم یا خیر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بله می‌توانید در لاتاری ثبت نام کنید. ثبت نام لاتاری هیچ مشکلی برای پرونده های مهاجرتی و غیرمهاجرتی شما ایجاد نخواهد کرد؛ اما بعد از برنده شدن، باید ادامه مراحل را زیر نظر کارشناس مهاجرتی طی کنید.

جاوید
سلام توی فرم پیش ثبت نام دیدم عکس بچه ها رو هم باید آپلود کنیم دختر من 8 ماهشه از اون چطوری باید عکس بگیرم برای نوزادان اجباره؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا مقاله شرایط عکس لاتاری را بخونید. در این مقاله روش تهیه عکس لاتاری از نوزادان و کودکان نیز توضیح داده شده است.

ناشناس
سلام وقتتون بخیر پدر من متولد ۴۹ هستن با مدرک سیکل، ایشون شغل آزاد داشتن تا ۵سال پیش که باید قید کنم جواز کسب مغازه هم از شریک ایشون بود، و پدر من دیگه چندسالی هست سرکار نمیرن ، ولی مادر من مدرک لیسانس دارن حالا میخوام پدرم و ثبت نام کنم لاتاری چجور ثبت نام کنم وقتی ن مدرک دیپلم دارد و نه کار و جواز کسب ؟ آیا میشه پدرم رو زیر مجموعه مادرم ثبت نام کنم یا کلا نمیشه ؟ لطفا و خواهشا کمک و راهنمایی کنید ممنون میشم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما می‌توانید پدر خودتون رو به صورت زیر مجموعه مادر در لاتاری ثبت نام کنید. در صورتی که مادر شما برنده لاتاری شود، پدر شما هم زیر مجموعه ایشان به آمریکا خواهند رفت و گرین کارت دریافت می‌کنند.

مهدی ابجدپور
درود و مهر من و همسرم پاسپورت داریم ولی فرزندانمان پاسپورت ندارند چون در پیش ثبت نام ذکر شده بود که مشخصات فردی و حروف اول در پاسپورت نوشته شود، در این خصوص راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. فقط متقاضیان اصلی ثبت نام نیاز به وارد کردن اطلاعات پاسپورت دارند. اگر قصد دارید فرزندتان را به عنوان زیرمجموعه خود ثبت نام کنید، نیازی نیست که ایشان هم پاسپورت داشته باشند. بنابراین شما و همسرتان با داشتن پاسپورت می‌توانید ثبت نام دو شانسه را انجام دهید. (البته احتمال زیاد ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت هم امکان پذیر خواهد بود)

نوریک یاقار
سلام، بیزحمت سایت ثبت نام میخواستم، درضمن هزینه ثبت نام چقدر هست
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

حسین احدی
سلام خدمت کارشناس حامی مهاجر. من پیش ثبت نام رو انجام دادم و از زمان آن حدود ۸ روزی میگذره اما همچنان وضعیت فرم من درحال برسی است. لطف میکنید راهنمایی کنید؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. هیچ جای نگرانی نیست. زمان شروع ثبت نام اصلی لاتاری در تاریخ 13 مهر هست. به محض شروع ثبت نام فرم شما ثبت میشه و به شما اطلاع داده میشه. در صورت داشتن هرگونه سوال بیشتر می‌تونید به پشتیبانی واتساپ حامی مهاجر پیام دهید. پاسخگوی شما هستیم.

جواداحمدزاده
سلام.همسرم پاسپورتش اعتبارش تموم شده آیا برای ثبت نام باید پاسپورتش اعتبار داشته باشه.واینکه یک فرزند ۸ ساله دارم هزینه تقریبی ثبت نام رو میفرمایید
کارشناس حامی مهاجر

طبق دستورالعمل سال‌های قبل برای ثبت نام لاتاری نیاز به داشتن پاسپورت معتبر بود. یعنی باید یک روز قبل از تمام شدن تاریخ پاسپورت، در لاتاری ثبت نام می‌کردید. اما به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت است. البته این قضیه به صورت قطعی نیست. بنابراین پیشنهاد می‌کنیم که تا زمان شروع ثبت نام اصلی منتظر باشید یا در صورت امکان پاسپورت همسر خود را نیز تمدید کنید.

کارشناس حامی مهاجر

برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

حسن شفیعی
سلام من گذرنامم منقضی شده میتونم برای امسال شرکت کنم آیا پلیس +10 کار گذرنامم انجام میده ک بتونم برای اواسط مهر ثبت نام کنم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت امکان‌پذیر خواهد بود. ولی توصیه می‌کنیم که کار تمدید پاسپورت خودتون رو از الان شروع کنید و پاسپورت هم داشته باشید که خیالتون کاملا راحت باشه.

حسین احدی
سلام و خسته نباشید خدمت کاشناسان حامی مهاجر. من عکس لاتاری رو گرفتم اما با وضوح 803×803 برام ارسال کردن آیا این عکس مورد قبول است؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. اگر منظورتان این است که سایز عکس 803 پیکسل در 803 پیکسل است. باید بگوییم که اندازه عکس شما برای ثبت نام لاتاری مناسب است.

حسین احدی
سلام دوست عزیز وقت بخیر. منظور از عکس مربوط به 6 ماه گذشته باشد یعنی چه؟ و اینکه بعد از پیش ثبت نام دیگه نیاز به انجام ثبت هیج مدارکی نیست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. یعنی اینکه جدید باشه و بیش از 6 ماه از زمانی که عکس رو گرفتید، نگذشته باشه. خیر، بعد از پیش ثبت نام نیاز به ارائه هیچ مدرک دیگه ای نیست، اگر مشکلی در فرم شما وجود داشته باشه، کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت.

حسین احدی
سلام آیا در پیش ثبت نام تمامی مبلغ را میگیرید؟ و دیگر نیاز به پرداخت مبلغ دیگری نیست؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله تمام مبلغ ثبت نام دریافت می‌شود و بعدا نیاز به پرداخت هیچ هزینه دیگری نیست. در پیش ثبت نام کار شما با مبلغ کمتری نسبت به ثبت نام اصلی انجام خواهد شد. 

اجدادی
با سلام و احترام من تازه متوجه شدم که لاتاری برنده شدم آیا هنوز فرصت ثبت نام دارم ؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. به چه شکل متوجه شدید که برنده لاتاری شدید؟ مواظب باشید که فریب ایمیل های جعلی را نخورید. برای ثبت نام لاتاری می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. تا اواسط آبان هم برای ثبت نام لاتاری امسال فرصت دارید.

حسن امیری
عااااالی
منصورنصیری
سلام دخترم ۲۱سالشه چطوری میتونه ثبت نام کنه ایا باید تنهایی ثبت نام کنه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. ایشون باید به صورت مستقل و تنها در لاتاری آمریکا ثبت نام کنند.

محمد لطیفی
سلام هزینه ثبت نام از طریق شما چند ه و چطور مدارک دریافت میکنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
اقامت درکشوریکه رشدجامعه اش سرآمد اغلب کشورهای دیگر است.متمازترین‌محسوب.میشود.اجتماعی.علمی.فرهنگی.......البته نظر بنده اینطور...ممنون
ناشناس
بسیار راهنمایی جامع وعالی بود با تشکر از زحمات شرکت حامی
ناشناس
عالی
ناشناس
الان نمیتونیم ثبت نام کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. از همین الان برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
مشاوره جهت مهاجرت
ناشناس
سلام وقت بخیر لطفاً من و خانواده من رو راهنمایی کنید برای ثبت نام سال آینده یا اگر تمدید شد اطلاع رسانی کنید و دفتر شما کجاست تهران من نیری هستم از تبریز ممنون میشم راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در صورتی که تمایل به ثبت نام حضوری لاتاری آمریکا دارید، اواسط مهرماه با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید و وقت حضوری ثبت نام لاتاری دریافت کنید. شماره موسسه حامی مهاجر : 02148406

ناشناس
بسیار عالی
ناشناس
سلام،هزینه چقدر میشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
توضیحات عالی
ناشناس
دیدگاه من خیلی مثبت است.
ناشناس
بسیار خوب متشکرم از اقای راد من از کاشمر خرایان رضوی هستم
ناشناس
عالی هست
ناشناس
عالی
ناشناس
امروز ثبت نام کردم همه چیز عالی بود به همه سوالات پاسخگو بودن و هیچ معطلی نداشتم،به امید برنده شدن. ممنونم از حامی مهاجر
کارشناس حامی مهاجر

سلام. با آرزوی بهترین شانس ها برای شما مخاطب عزیز.

ناشناس
انشاالله که برنده شم
ناشناس
ممنونم از راهنمایی کاملتون
ناشناس
سلام لطفا راهنمایی کنید 1. کسی که مثلا دو ترم مونده تا دریافت مدرک کارشناسی باید میزان تحصیلات رو چی وارد کنه ؟ 2. ایا برای ثبت نام شماره پاسپورت میخواد؟برای ثبت نام باید پاسپورت تهیه بشه ؟ 3.بعد از برنده شدن لاتاری اگر کسی پول لازم رو نتونه تهیه کنه چه اتفاقی میوفته ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. باید آخرین مدرک تحصیلی خودش، یعنی دیپلم را انتخاب کند. سال های قبل برای ثبت نام لاتاری نیاز به وارد کردن شماره پاسپورت و تاریخ انقضای پاسپور بود، اما به احتمال زیاد ثبت نام لاتاری 1401 بدون پاسپورت خواهد بود. اگر نتوانید مراحل بعد از لاتاری را طی کنید، شانس خود را از دست خواهید داد و مشکل خاص دیگری برای شما پیش نخواهد آمد.

ناشناس
سلام خسته نباشید. یه سوال داشتم درباره استعلام شماره پاسپورت .. من پاسپورتمو گم کردم و میخام لاتاری ثبت نام کنم (پاسپورتمم اعتبار داشت) الان میخام بدونم از چه طریقی به صورت اینترنتی میتونم به شماره پاسپورتم دسترسی داشته باشم برای ثبت نام لاتاری؟! سایت یا سامانه ای هست که بتونم از طریقش شماره پاسپورتم رو ببینم ؟ سامانه *110# ازم شماره گذرنامه رو میخاد ک ندارم اونم.
ناشناس
یک پرګرام بسیار عالی است
ناشناس
سلام تو همین سایت هم میشه ثبت نام کرد یا باید حضوری باشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

ناشناس
بسیارعالی
ناشناس
من امسال قصد دارم ثبت نام کنم پاسپورت دارم دو سال اعتبار دارد خانمم پاسپورت نداره دو پسر زیر 15 سال دارم
ناشناس
واقع‌بینی خوبه ثبت نام لاتاری
ناشناس
عالی
ناشناس
اطلاعات بسیار خوبی ارائه شده تشکر میکنم اگر هزینه را بدانم زحمت کار بشما میدهم من مهندس الکترونیک هستم با همسرم که دیپلمه هست .بهر حال تشکر از اطلاعات خوب شما
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
سلام توضیحات شما عالی بود. اما یک سئوال اگر پدری در لاتاری برنده شود و الان پسرش پایه دهم باشد ، موقع گرفتن گرین کارت پسرش پایه دوازدهم میشود ، آیا دولت ایران اجازه خروج پسر دوازدهم را به همراه پدر و مادر میدهد؟ بعنوان اینکه ایشون سال دیگر سرباز است گیر نمیدهد؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. پسر شما تا زمان پایان تحصیلات، از معافیت تحصیلی برخوردار است و امکان دریافت پاسپورت و خروج از کشور را خواهند داشت.

ناشناس
لاتاری
ناشناس
عالیه
ناشناس
سپاس بخاطر راهنمایی و کمک شما. فقط اینکه از کجا باید متوجه بشیم که حامی مهاجر در سایت اصلی برایمان ثبت نام کرده؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. اطلاعات ثبت نام و کانفرمیشن کد بر روی پنل کاربری شما قرار خواهد گرفت و می‌توانید آن را مشاهده کنید.

ناشناس
سلام لطفا در مورد زمان ثبت نام و همچنین هزینه های آن راهنمایی بفرمائید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر برای ثبت نام در لاتاری آمریکا، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید. در این فرم تمام هزینه‌ها برای شما حساب میشه و قبل از پرداخت می‌تونید هزینه ها رو مشاهده کنید.

ناشناس
بسیارعالی وتوضیحات کامل ممنون ازشما
ناشناس
عالیست