آیا ثبت نام لاتاری 2025 شروع شده؟ (تا کی مهلت داریم؟)

ثبت نام لاتاری هیجان انگیزترین رویداد مهاجرتی است که هر سال برگزار می‌شود. مهلت ثبت نام لاتاری در هر سال فقط یک ماه است. بنابراین جای تعجب ندارد که هر سال تعداد زیادی از متقاضیانی که قصد شرکت در این برنامه را دارند، سوال می‌کنند که زمان ثبت نام لاتاری کی شروع می‌شود؟ یا سوال می‌کنند ثبت نام لاتاری شروع شده؟

هدف ما از نوشتن این مطلب، روشن کردن این موضوع است که زمان ثبت نام لاتاری 2025 از چه زمانی شروع می‌شود و آیا از همین الان می‌توان در لاتاری 2025 ثبت نام کرد یا خیر؟ اگر امسال قصد ثبت نام در لاتاری را دارید، حتما تا انتهای این مطلب همراه حامی مهاجر باشد.

آیا الان می‌توانیم در لاتاری 2025 آمریکا ثبت نام کنیم؟

این مقاله در تیر ماه 1402 نوشته شده است، در حال حاضر نمی‌توانید ثبت نام خود را بر روی سایت اصلی لاتاری آمریکا انجام دهید و این سایت باز نیست. ولی می‌توانید از خدمات پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر استفاده کنید.

برای ثبت نام در این زمان و قبل از شروع زمان رسمی ثبت نام لاتاری امسال، می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری حامی مهاجر استفاده کنید. با استفاده از این روش اطلاعات شما بر روی سایت ما ثبت می‌شود. هنگامی که زمان رسمی ثبت نام لاتاری شروع شد، نیاز به هیچ اقدام یا پیگیری دیگری ندارید. کارشناسان حامی مهاجر در آن زمان ثبت نام لاتاری شما را بر روی سایت لاتاری آمریکا انجام می‌دهند.

پیش ثبت نام در لاتاری

کارشناسان ما اطلاعات و عکس لاتاری شما را بررسی می‌کنند و اگر اشکالی در آن‌ها وجود داشته باشد، حتما با شما تماس خواهند گرفت. بنابراین علاوه بر اینکه زمان ثبت نام لاتاری را فراموش نمی‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که ثبت نام شما به صورت کاملا صحیح انجام می‌شود و شانس شما برای برنده شدن در لاتاری از بین نخواهد رفت.

در ضمن نگران زمان اعلام نتیجه هم نباشید. اگر پیش ثبت نام لاتاری 2025 را در سایت حامی مهاجر انجام دهید. زمانی که نتیجه لاتاری اعلام شد، آن را از طریق پیامک به شما اطلاع می‌دهیم و اگر برنده شده باشید، حتما با شما تماس خواهیم گرفت و راهنمایی های لازم را به شما ارائه خواهیم کرد.

زمان ثبت نام لاتاری 1402 (لاتاری 2025 آمریکا)

 زمان ثبت نام لاتاری ۱۴۰۲ (لاتاری ۲۰۲۵) کی شروع می‌شود؟

زمان ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا از 4 اکتبر 2023 ( 12 مهرماه 1402) شروع خواهد شد. اگر سوالی درباره نام گذاری برنامه های لاتاری دارید، می‌توانید مقاله راهنمای کامل لاتاری آمریکا را بخوانید. در اینجا فقط اطلاع داشته باشید که برنامه امسال، لاتاری 2025 آمریکا نام دارد.

مهلت ثبت نام لاتاری 2025 تا چه زمانی است؟

مهلت ثبت نام در لاتاری 2025 آمریکا تا 7 نوامبر 2023 ( 16آبان 1402 ) خواهد بود.

معمولا وقتی سایت اصلی لاتاری برای ثبت نام باز می‌شود، متقاضیان 33 روز مهلت دارند که ثبت نام خود را بر روی سایت انجام دهند. تجربه نشان داده است که این مهلت به هیچ وجه تمدید نمی‌شود. بنابراین اگر می‌خواهید خودتان در لاتاری ثبت نام کنید، حتما در زمان مناسب برای این کار اقدام کنید، در غیر این صورت باید تا سال بعد منتظر باشید.

مزایای پیش ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر

  • ثبت نام در لاتاری 2025 را فراموش نخواهید کرد : مهلت ثبت نام لاتاری فقط یک ماه است و امکان فراموشی آن وجود دارد، اما شما در هر زمان می‌توانید پیش ثبت نام لاتاری را در سایت حامی مهاجر انجام دهید. کارشناسان ما در زمان شروع ثبت نام اصلی لاتاری، فرم شما را بررسی می‌کنند و در صورتی که مشکلی نداشته باشد، ثبت نام شما در سایت اصلی انجام خواهند داد. در صورتی که فرم شما مشکلی داشته باشد، کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت. 
  • ثبت نام ارزان در لاتاری : پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر، همواره با قیمت ثبت نام لاتاری سال قبل انجام می‌شود. هنگامی که زمان ثبت نام لاتاری اصلی شروع شود، قیمت های جدیدی برای ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر در نظر گرفته می‌شود. بنابراین با پیش ثبت نام لاتاری 2025 ، هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.
  • ثبت نام لاتاری با کد تخفیف : با پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر علاوه بر اینکه هزینه سال قبل را پرداخت می‌کنید، قابلیت استفاده از کد تخفیف برای ثبت نام را نیز خواهید داشت و باز هم هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.
  • سرعت بیشتر در پاسخگویی : در روزهای شروع ثبت نام لاتاری، فشار کاری همکاران ما در موسسه حامی مهاجر بسیار زیاد است و تعداد زیادی تقاضا برای ثبت نام لاتاری به صورت حضوری و غیرحضوری وجود دارد. بنابراین با انجام پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر، خود را درگیر پیک کاری ثبت نام لاتاری نخواهید کرد و سرعت پاسخگویی همکاران ما به شما بسیار بالاتر خواهد بود.
دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0