20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری 2025 (هزینه برندگان لاتاری تا رسیدن به آمریکا)

هزینه های بعد قبولی لاتاری 2025 و عوامل برنده شدن

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی به آمریکا بسیار ارزان هستند، اما این موضوع به معنای رایگان بودن هزینه های برندگان لاتاری نیست. درست است که ثبت نام در لاتاری آمریکا هزینه بسیار پایینی دارد، اما اگر برنده لاتاری گرین کارت شوید، باید به منظور رسیدن به خاک آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشور، هزینه‌هایی را انجام دهید.

از آنجا که در مسئله مهاجرت، معمولا بحث هزینه اهمیت زیادی برای افراد دارد، در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به بررسی هزینه های بعد قبولی لاتاری بپردازیم. در این مقاله همچنین مطالبی درباره شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری و عوامل موثر در برنده شدن لاتاری بیان خواهیم کرد.

با خواندن این مقاله علاوه‌بر دریافت اطلاعات کافی در مورد هزینه های برندگان لاتاری، مطالبی نیز در مورد عوامل ریجکتی ویزای برندگان لاتاری خواهید خواند. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای مقاله همراه حامی مهاجر باشید.

حامی مهاجر کارگزار رسمی ویزا و دارای رتبه اول اخذ ویزای آمریکا در ایران است. خدمات تخصصی کارشناسان ما شامل مشاوره مهاجرت به آمریکا ، تحصیل در آمریکا ، اخذ ویزای توریستی آمریکا و سرمایه گذاری در آمریکا است. جهت دریافت مشاوره برندگان لاتاری و استفاده از خدمات حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02191344330 تماس حاصل کنید.

هزینه بعد از قبولی لاتاری به صورت کلی

اصلی‌ترین سوال برندگان لاتاری این است که «بعد از برنده شدن در لاتاری چقدر پول لازم دارم؟» برنده شدن در لاتاری فقط قسمت ابتدایی روند مهاجرت به آمریکاست. برای ورود به آمریکا ابتدا باید مراحل بعد از برنده شدن لاتاری را طی کنید. بنابراین در هر مرحله نیاز به پرداخت برخی هزینه‌های اداری و مسافرتی وجود دارد.

هزینه بعد از قبولی لاتاری

به صورت کلی هزینه برندگان لاتاری تا رسیدن به آمریکا کمتر از 1500 دلار است. این مقدار هزینه رفتن به آمریکا با لاتاری، نسبت به روش های دیگر بسیار ارزان است. همچنین در ادامه هر یک از مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را توضیح خواهیم داد.

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری 2025

چنانچه با موسسه حامی مهاجر در لاتاری 2025 ثبت نام کرده باشید، نتیجه شما به صورت رایگان توسط کارشناسان موسسه بررسی خواهد شد و از طریق تماس تلفنی و پیامک به شما اعلام خواهد شد.

در صورتی که شخصا در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با مطالعه مقاله نحوه چک کردن جواب لاتاری، متوجه روش این کار شوید. اگر پس از بررسی نتیجه جز برندگان خوش شانس لاتاری بودید، باید مراحل دریافت ویزا را شروع کنید و در هر مرحله هزینه هایی وجود دارد که آن‌ها را در بخش‌های مختلف زیر لیست کرده‌ایم.

هزینه کارشناسی مربوط به تکمیل فرم برندگان لاتاری (DS-260)

تمام برندگان لاتاری برای شروع پرونده مهاجرتی خود، باید نسبت به پر كردن فرم DS-260 (فرم برندگان لاتاری) اقدام نمایند. فرم DS-260 یک فرم مهاجرتی آنلاین و به زبان انگلیسی است. تکمیل این فرم بیشتر از آنکه به دانش زبان انگلیسی نیاز داشته باشد، به اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا نیاز دارد.

هزینه تکمیل فرم برندگان لاتاری

در تکمیل فرم DS-260 بخش‌هایی مربوط به تکمیل اطلاعات هویتی و سوالات امنیتی وجود دارد. هر برنده لاتاری باید با توجه به قوانین مهاجرتی آمریکا، نسبت به تکمیل این بخش‌ها اقدام کند. بنابراین نباید هیچگونه اطلاعات اضافه یا نادرست وارد این فرم شود. چرا که هرگونه اشتباه می‌تواند باعث از دست رفتن شانس ویزا شدن و ورود به آمریکا شود.

بنابراین مشورت گرفتن از افراد کارشناس و با تجربه در تکمیل فرم DS-260 اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید فقط یکبار شانس برنده شدن در لاتاری را داشته باشید و منطقی نیست که بر روی آن ریسک کنید. صرف مقداری هزینه برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی می‌تواند خیال شما را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما مبلغی را برای هزینه کارشناسی تکمیل فرم DS-260 در نظر بگیرید.

در موسسه حامی مهاجر خدمات تخصصی مربوط به مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260 ارائه می‌شود، همچنین علاوه‌بر روش‌های مهاجرتی، راه‌های غیرمهاجرتی مانند اخذ ویزای توریستی آمریکا نیز توسط تیم مجرب حامی مهاجر قابل انجام است. برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید به وسیله شماره 02191319191 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی برندگان لاتاری

هزینه سفر به آمریکا با لاتاری چقدر است؟ کشورهای آمریکا و ایران با یکدیگر روابط دیپلماتیک ندارند، بنابراین برای انجام آزمایشات پزشکی (مرحله مدیکال) و مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا باید به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنید. معمولا ده روز قبل از وقت مصاحبه باید برای انجام مرحله مدیکال وارد این کشورها شوید و مراحل اداری را شروع کنید.

هزینه تور سفارتی برندگان لاتاری

رعایت دقیق زمانبندی در این سفرها یکی از اصول مهم برای برندگان لاتاری است و به دلیل حساسیت موضوع هیچ زمانی برای از دست دادن وجود ندارد. این سفرها یک تفاوت اساسی با گردش‌های تفریحی دارند، برنامه‌ریزی این نوع سفرها کاملا در دست سفارت است و برنده لاتاری ناچار است تمام تغییرات ناگهانی سفر را بپذیرد.

تورهای تفریحی از لحاظ رزرو هتل و بلیط هواپیما انعطاف کافی برای تغییرات ناگهانی زمانبندی را ندارند و از دست دادن پرواز یا محل اقامت می‌تواند موجب تحمیل هزینه‌های بیشتر به برندگان لاتاری شود. با اینکه تورهای سفارتی آمریکا نسبت به تور تفریحی گران‌تر هستند، اما همه چیز در آن‌ها به صورت حساب شده و انعطاف پذیر طراحی شده است و در آن‌ها حتی خدمات همراهی و ترانسفر اختصاصی نیز به برندگان ارائه می‌شود.

در تورهای سفارتی، کارگزار موسسه در تمام مراحل همراهتان خواهد بود و با ترانسفر اختصاصی شما را از هتل به مقاصد مورد نظر می‌رساند. بنابراین هیچ نگرانی بابت حمل و نقل و جابجایی در کشور خارجی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید با آسایش کامل و خیال راحت تمام مراحل بعد از برنده شدن را در یک کشور خارجی به انجام برسانید و در صورت بروز مشکلات احتمالی از پشتیبانی کامل برخوردار باشید، توصیه می‌کنیم که حتما از تورهای سفارتی ویژه برندگان لاتاری استفاده کنید.

موسسه حامی مهاجر اولین ارائه کننده خدمات تورهای سفارتی در ایران است. از آنجا که هزینه تورها با توجه به نرخ هتل‌ها و نرخ بلیط هواپیما، مدام در حال نوسان است. نمی‌توان یک قیمت ثابت و پایه برای تور اعلام کرد و بهتر است با تماس به شماره 02191319191 هزینه به روز تورهای سفارتی را استعلام کنید.

 هزینه‌ مدیکال برندگان لاتاری

یکی از مراحل بعد برنده شدن لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی در نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. این مرحله که مدیکال نام دارد را باید در یک کشور خارجی انجام دهید، بنابراین توصیه می‌شود که برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بعد از برنده شدن در لاتاری اضافه، این مرحله را حداقل ده روز پیش از وقت مصاحبه در سفارت آمریکا انجام دهید.

 هزینه‌ مدیکال برندگان لاتاری

مرحله مدیکال شامل معاینه، چند آزمایش پزشکی و عکس رادیولوژی است که در انجام روش های مهاجرت به آمریکا الزامی است. به جز این امکان دارد هزینه تزریق چند واکسن نیز از شما دریافت شود، از آنجا که شما در کشور خارجی تحت پوشش بیمه نیستید، باید تمام این هزینه‌ها را با ارز کشورهای خارجی پرداخت کنید.

بنابراین با توجه به نوع آزمایش‌هایی که از شما گرفته می‌شود یا واکسن‌هایی که به شما تزریق می‌شود، باید هزینه‌های متفاوتی را پرداخت کنید که متغیر هستند. حداقل هزینه مدیکال لاتاری و دریافت ویزای آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان مطابق جدول زیر است. (توجه کنید که این حداقل هزینه است و احتمال پرداخت هزینه بیشتر در مدیکال وجود دارد.)

محل انجام آزمایشات مدیکال

میزان هزینه

توضیحات

شهر آنکارا در ترکیه

270 دلار

به دلار پرداخت می‌شود.

شهر ایروان در ارمنستان

275 دلار

معادل هزینه مدیکال باید به درام (واحد پول ارمنستان) پرداخت شود.

شهر دبی در امارات

275 دلار

معادل هزینه مدیکال باید به درهم (واحد پول امارات) پرداخت شود.

برای مشاهده آدرس پزشکان معتمد سفارت آمریکا و اطلاع از چگونگی رزرو نوبت، توصیه می‌کنیم که مقاله رزرو وقت تست مدیکال آمریکا را بخوانید.

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام انگشت‌نگاری و مصاحبه در سفارت آمریکا باید به صورت نقدی کارمزد پرداخت کند. این هزینه ثابت 330 دلار به ازای هر فرد است. امکان تغییر این هزینه در طول سال‌های مختلف وجود دارد. ایرانیان برای پرداخت این هزینه باید این پول را به صورت نقدی در پاکت قرار داده و در سفارت به باجه مربوطه تحویل دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانید برای دریافت مشاوره مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری، با شماره 02148000957 تماس بگیرید تا کارشناسان ما راهنمایی لازم را برایتان انجام دهند. 

هزینه مربوط به ماک سفارتی

مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا و پاسخ به سوالات افسر پرونده، یکی از مهم‌ترین مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری است. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما آمادگی لازم را برای پاسخ به سوالات افسر داشته باشید. حال سوال این است که چطور تجربه لازم را برای پاسخ به سوالات مصاحبه لاتاری به دست آوریم؟ پاسخ شرکت در جلسات ماک سفارتی است.

هزینه مربوط به ماک سفارتی

ماک سفارتی یک جلسه شبیه سازی برای مصاحبه در سفارت آمریکاست که توسط موسسه حامی مهاجر برگزار می‌شود. در این جلسه، کارشناسان مجرب حامی مهاجر شرایط شخصی شما را بررسی می‌کنند و با توجه به شرایطتان، سوالاتی از شما می‌پرسند که به احتمال زیاد سوالات افسر پرونده هستند. همچنین این جلسه برای تحصیل در آمریکا نیز برگزار می‌شود که نحوه برگزاری آن به دلیل متفاوت بودن سوالات افسر در مهاجرت تحصیلی، تفاوت دارد. 

با شرکت در جلسه ماک سفارتی، آمادگی و اعتماد به نفس لازم برای پاسخ به سوالات مصاحبه ویزای آمریکا را خواهید داشت و مانند شخصی خواهید بود که تجربه چندین مصاحبه در سفارت آمریکا را داشته است. میزان تاثیر ماک سفارتی در موفقیت اخذ ویزای لاتاری را می‌توانید از صحبت‌های افرادی که ویزای خود را دریافت کرده‌اند، متوجه شوید. فقط کافی است که صفحه تجربیات برندگان لاتاری را ببینید.

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

بعد از مصاحبه در سفارت آمریکا امکان دارد که ویزای خود در همان لحظه و به صورت تک ضرب دریافت کنید و از طرف دیگر امکان دارد که پرونده شما وارد پروسه AP یا بررسی بیشتر شود. در این صورت معمولا بعد از چند ماه ویزای لاتاری برای شما صادر خواهد شد.

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

چنانچه این وضعیت برای برنده لاتاری پیش بیاید، نیازی نیست که چند ماه بعد برای دریافت ویزا مراجعه کند. بلکه می‌تواند پاسپورت خود را در اختیار موسسه حامی مهاجر قرار دهد تا به سفارت آمریکا ارسال شود و پس از چسبانده شدن ویزا به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. به این کار پیکاپ پاسپورت گفته می‌شود.

در صورتی که ویزای لاتاری شما به صورت تک ضرب صادر نشود، باید هزینه‌ای را نیز به منظور پیکاپ پاسپورت در نظر بگیرید. موسسه حامی مهاجر خدمات پیکاپ پاسپورت را نیز برای ویزاهای آمریکا و کانادا ارائه می‌دهد. ویزای شما در هر سفارتی صادر شده باشد، می‌توانید از خدمات ما برای اخذ ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02191344330 تماس بگیرید.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا باید مراحلی را به انجام رسانید که در نهایت منجر به دریافت ویزا و ورود شما به آمریکا خواهد شد. بنابراین برندگان لاتاری باید برنامه‌ریزی کافی را به منظور دریافت ویزا داشته باشند و در این فرآیند از مشورت کارشناسان با تجربه استفاده کنند، چنانچه همه چیز مطابق برنامه و درست پیش رود، می‌توانید بدون دردسر وارد خاک آمریکا شوید و حتی به سرمایه گذاری در آمریکا بپردازید. 

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

برنده لاتاری بعد از ورود به آمریکا می‌تواند گرین کارت خود را دریافت کند و برای همیشه در آمریکا زندگی کند. تفاوت چندانی میانی یک شهروند آمریکایی و یک فرد دارنده گرین کارت آمریکا وجود ندارد و دارنده گرین کارت می‌تواند پس از 5 سال درخواست شهروندی آمریکا کند.

لازم است پاسخ به سوال پرتکرار «آیا به برندگان لاتاری پول می دهند؟» بگوییم خیر! شما اقامت دائم آمریکا را که بسیار با ارزش است به‌‌دست می‌آورید و باید در آمریکا خودتان به کار مشغول شده و خانه و ماشین بخرید. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد هزینه زندگی در آمریکا برای برندگان لاتاری، می‌توانید مقاله شرایط زندگی برندگان لاتاری در آمریکا را بخوانید.

دلایل ریجکتی ویزای لاتاری

آیا امکان دارد که با وجود برنده شدن در لاتاری، درخواست ویزای لاتاری رد شود و هزینه های لاتاری که پرداخت کردیم، از بین برود؟ یا اصطلاحا در لاتاری هم ریجکتی وجود دارد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که اگر مراحل بعد از برنده شدن لاتاری را به اشتباه انجام دهید، امکان ریجکتی نیز وجود دارد.

دلایل ریجکتی ویزای لاتاری

اگر افسر پرونده تشخیص دهد که به هر دلیلی برای امنیت ملی آمریکا خطرناک هستید، با درخواست ویزای شما موافقت نخواهد کرد. بنابراین تکمیل صحیح فرم DS-260 و پاسخ مناسب به سوالات افسر پرونده بسیار مهم هستند. به همین دلیل است که پیشنهاد می‌دهیم قبل از مراجعه به سفارت، آمادگی لازم را کسب کنید و از ماک سفارتی استفاده کنید. 

شما می‌توانید به صورت شخصی فرم DS-260 را تکمیل کنید و بدون هیچ آمادگی قبلی به سفارت آمریکا مراجعه کنید. ولی توجه کنید که بدون استفاده از تجربه کارشناسان، امکان به وجود آمدن تاخیر در پرونده یا ریجکتی درخواست شما وجود دارد.

پرونده مهاجرتی لاتاری دارای سال مالی است. یعنی مدت کوتاهی برای انجام کارهای اداری و دریافت ویزا مهلت دارید. بنابراین نباید هیچ زمانی را هدر دهید و همه مراحل را باید به بهینه ترین حالت ممکن انجام دهید. از طرف دیگر، هیچوقت صحیح انجام دادن کار را فدای سرعت انجام آن نکنید و در تمام مراحل از تجربه افراد متخصص استفاده کنید.

سخن پایانی 

نگرانی درباره هزینه‌های لاتاری، کاملا عادی است! حتی اینکه شک داشته باشید وارد پروسه دریافت ویزا شوید یا خیر نیز قابل درک است. پیشنهاد می‌کنیم فرایند مهاجرت از طریق لاتاری خود را به حامی مهاجر سپرده تا با تجربه کارشناسان ما، به‌راحتی به آمریکا برسید. 

مهاجرت به آمریکا به‌حدی ارزشمند در نظر گرفته می‌شود و در برخی شرایط، تنها راه آسان آن برنده شدن در لاتاری است که هزینه مهاجرت با لاتاری قابل چشم‌پوشی است! اگر نتیجه لاتاری خود ر در سایت DV Program آمریکا دیدید و نیاز به مشاوره تخصصی داشتید یا حتی می‌خواهید صفر تا صد کارهای اخذ ویزا خود را به دست کارشناسان حامی مهاجر بسپارید، با شماره 02148000957 تماس گرفته تا از تجربه چندین ساله ما در زمینه رفتن به آمریکا با لاتاری استفاده کنید. 

پاسخ به سوالات متداول در زمینه هزینه برندگان لاتاری

درک می‌کنیم که کوهی از سوالات در ذهنتان باشد. به منظور کمک بیشتر به شما، کارشناسان ما هم به‌صورت تلفنی و هم متنی، پاسخگوی شما عزیزان هستند. بنابراین سوالات خود را از طریق شماره تماس بالا یا در قسمت دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید. 

استفاده از تور ارزان برای برندگان لاتاری بهتر است یا تور سفارتی؟

استفاده از تور ارزان یا لحظه آخری برای انجام مراحل اداری برندگان لاتاری توصیه نمی‌شود. این تورها برای اهداف توریستی طراحی شده‌اند و دارای خدمات همراهی نیستند. در صورتی که هرگونه تغییری در برنامه سفر شما به وجود بیاید، امکان تغییر زمان پرواز و تمدید اقامت هتل در تورهای ارزان و لحظه آخری وجود ندارد و همین باعث تحمیل هزینه‌ مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری سنگین به شما خواهد شد.

برای مهاجرت با لاتاری هزینه زیادی نیاز داریم؟

خیر. به جرات می‌توان گفت که لاتاری آمریکا ارزان‌ترین راه مهاجرت است. شما اگر هزینه های این روش را با راه های مهاجرتی دیگر مقایسه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد.

صرفه جویی در هزینه های بعد از برنده شدن لاتاری با چه کارهایی امکان پذیر است؟

شما با برنده شدن در لاتاری یک شانس طلایی به دست آورده‌اید و برای استفاده از این شانس فرصت محدودی دارید. هیچکس نمی‌تواند مطمئن باشد که آیا باز هم چنین شانسی خواهد داشت یا خیر. بنابراین توصیه می‌کنیم تمام تلاش خود را برای انجام صحیح مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری انجام دهید و از بهترین و مناسب‌ترین خدمات به این منظور استفاده کنید. در چنین شرایطی، صرفه جویی در هزینه گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

فروش گرین کارت لاتاری امکان پذیر است؟

خیر. شانس برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست. با برنده شدن در لاتاری آمریکا، فقط خود و خانواده‌تان اجازه مهاجرت به آمریکا را دارید و نمی‌توانید امتیاز برنده شدن در لاتاری را به شخص دیگری بفروشید. پس سوال «آیا لاتاری قابل فروش است» را از ذهن خود کنار بگذارید. 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 138 | کل دیدگاه های تایید شده: 32
مهسا زاهدی
سلام . اگر یک ماه بعد از برنده شدن در لاتاری، ازدواج کنیم ... میتوانیم همسر خود را ببریم؟ مدارک و عکسهای مربوط به قبل را که چندین سال در ارتباط بوده ایم را داریم... ممنون میشم جواب بدید
کارشناس حامی مهاجر

همراه عزیز حامی مهاجر سلام 

بله؛ بعد از برنده شدن و شروع پروسه اخذ ویزا، در فرم DS-260 خود اطلاعات را تغییر داده و متاهل می‌نویسید؛ البته این درصورتی‌ست که ازدواج شما به‌طور رسمی در شناسنامه ثبت شده باشد. برای اطلاعات بیشتر در خصوص تکمیل فرم مهاجرتی می‌توانید با شماره 02148000957 تماس بگیرید. 

امید قاسمی
سلام من به سن 18سالگی نرسیده‌ام ثپت نام لاتاری را کرده ام ایا ثپت نام من شامل برنده‌های لاتاری میشود
کارشناس حامی مهاجر

همراه عزیز حامی مهاجر سلام 

بله. متقاضیان از 15 سالگی می‌توانند در لاتاری ثبت‌نام کنند و درصورت برنده شدن، پروسه اخذ ویزا خود را شروع کنند. همچنین تا سن زیر 21 سال، به‌صورت زیرمجموعه والدین نیز می‌توانند ثبت‌نام کنند. 

سارا
در قسمت مدیکال چه ازمایش هایی گرفته میشه؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر
<p>درود سارای عزیز</p> <p>در مدیکال ازمایش خون برای تشخیص بیماری های واگیر دار خطرناک مثل سفلیس گرفته می شود.&nbsp;</p> <p>پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله<a href="https://hamimohajer.com/immigration/usa/consular-appointment/american-medical"> مدیکال امریکا</a> را مطالعه کنید.</p>
سعیده بابایی
سلام درصورت قبول شدن باتوجه به اینکه یک زنم میتونم پارتنرم روببرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. خیر. فقط همسر رسمی و فرزندان زیر 21 سال را می‌توانید همراه خود به آمریکا ببرید.

Afrooz mhmd
درود وقت بخیر سپاس از راهنمایی شما بعد از برنده شدن لاتاری،میشه پت (سگ) رو با خودمون ببریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله امکان پذیر است. اما باید کاملا با قوانین ایرلاین ها و قرنطینه حیوانی آمریکا آشنا باشید. این کار دردسرها و هزینه های خاص خود را دارد، اما قابل انجام است.