لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

هزینه های بعد قبولی لاتاری 2024 و عوامل برنده شدن

پیش ثـبـت نـام لاتـاری گـریـن کـارت

زمان باقی مانده تا شروع ثبت نام لاتاری 2024

هزینه های بعد از قبولی در لاتاری نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی به آمریکا بسیار ارزان هستند، اما این موضوع به معنای رایگان بودن آن نیست. درست است که ثبت نام در لاتاری آمریکا هزینه بسیار پایینی دارد، اما اگر برنده لاتاری گرین کارت شوید، باید به منظور رسیدن به خاک آمریکا و اقامت دائمی در این کشور، هزینه‌هایی را انجام دهید.

از آنجا که در مساله مهاجرت، معمولا بحث هزینه اهمیت زیادی برای افراد دارد، در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به بررسی هزینه های بعد قبولی لاتاری بپردازیم. در این مقاله همچنین مطالبی درباره شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری و عوامل موثر در برنده شدن لاتاری بیان خواهیم کرد.

با خواندن این مقاله علاوه بر دریافت اطلاعات کافی در مورد این روش مهاجرتی، می‌توانید شانس برنده شدن در لاتاری را نیز تخمین بزنید و مطالب جالبی نیز در مورد نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و ایمیل برنده شدن لاتاری نیز بخوانید. بنابراین حتما تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

حامی مهاجر به عنوان کارگزار رسمی ویزا در ایران، متخصص در اموری همچون اخذ انواع ویزای آمریکا، تحصیل در آمریکا و مشاوره در زمینه مهاجرت به آمریکاست. متقاضیان شرکت در لاتاری، می‌توانند پروسه ثبت‌ نام لاتاری آمریکا و پیگیری امور خود بعد از برنده شدن لاتاری را به کارشناسان مجرب حامی مهاجر بسپارند. جهت دریافت مشاوره برندگان لاتاری و استفاده از خدمات حامی مهاجر می‌توانید با شماره 48406-021 تماس حاصل کنید.

هزینه برندگان لاتاری

هزینه های بعد از قبولی در لاتاری

برنده شدن در لاتاری فقط قسمت ابتدایی روند مهاجرت به آمریکاست. برای ورود به آمریکا ابتدا باید مراحل اداری مربوط به دریافت ویزای لاتاری را طی کنید. بنابراین در هر مرحله نیاز به پرداخت برخی هزینه‌های اداری و مسافرتی وجود دارد. در این بخش هر یک از مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را توضیح خواهیم داد و هزینه‌ها مربوط به هرکدام را به صورت جداگانه بیان خواهیم کرد.

هزینه بعد از برنده شدن در لاتاری 2024

چنانچه با موسسه حامی مهاجر در لاتاری 2024 ثبت نام کرده باشید، نتیجه شما به صورت رایگان توسط کارشناسان موسسه بررسی خواهد شد و از طریق تماس تلفنی و پیامک به شما اعلام خواهد شد. در صورتی که شخصا در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با مطالعه مقاله نحوه بررسی نتایج لاتاری، متوجه روش این کار شوید. اگر پس از بررسی نتیجه جز برندگان خوش شانس لاتاری بودید، باید مراحل دریافت ویزا را شروع کنید.

هزینه کارشناسی مربوط به تکمیل فرم برندگان لاتاری

تمام برندگان لاتاری برای شروع پرونده مهاجرتی خود، باید نسبت به تکمیل فرم برندگان لاتاری یا همان فرم DS-260 اقدام نمایند. فرم DS-260 یک فرم مهاجرتی آنلاین و به زبان انگلیسی است. تکمیل این فرم بیشتر از آنکه به دانش زبان انگلیسی نیاز داشته باشد، به اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا نیاز دارد.

در تکمیل فرم DS-260 بخش‌هایی مربوط به تکمیل اطلاعات هویتی و سوالات امنیتی وجود دارد. هر برنده لاتاری باید با توجه به قوانین مهاجرتی آمریکا، نسبت به تکمیل این بخش‌ها اقدام کند. بنابراین نباید هیچگونه اطلاعات اضافه یا نادرست وارد این فرم شود. چرا که هرگونه اشتباه می‌تواند باعث از دست رفتن شانس ویزا شدن و ورود به آمریکا شود.

بنابراین مشورت گرفتن از افراد کارشناس و با تجربه در تکمیل فرم DS-260 اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید فقط یکبار شانس برنده شدن در لاتاری را داشته باشید و منطقی نیست که بر روی آن ریسک کنید. صرف مقداری هزینه برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی می‌تواند خیال شما را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما مبلغی را برای هزینه کارشناسی تکمیل فرم DS-260 در نظر بگیرید.

در موسسه حامی مهاجر خدمات تخصصی مربوط به مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260 ارائه می‌شود، برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید به وسیله شماره 48406-021  با ما تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی برندگان لاتاری

 کشورهای آمریکا و ایران با یکدیگر روابط دیپلماتیک ندارند، بنابراین برای انجام آزمایشات پزشکی (مرحله مدیکال) و مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا باید به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنید. معمولا ده روز قبل از وقت مصاحبه باید برای انجام مرحله مدیکال وارد این کشورها شوید و مراحل اداری را شروع کنید.

رعایت دقیق زمانبندی در این سفرها یکی از اصول مهم برای برندگان لاتاری است و به دلیل حساسیت موضوع هیچ زمانی برای از دست دادن وجود ندارد. این سفرها یک تفاوت اساسی با گردش‌های تفریحی دارند، برنامه‌ریزی این نوع سفرها کاملا در دست سفارت است و برنده لاتاری ناچار است تمام تغییرات ناگهانی سفر را بپذیرد.

تورهای تفریحی از لحاظ رزرو هتل و بلیط هواپیما انعطاف کافی برای تغییرات ناگهانی زمانبندی را ندارند و از دست دادن پرواز یا محل اقامت می‌تواند موجب تحمیل هزینه‌های بیشتر به برندگان لاتاری شود. با اینکه تورهای سفارتی آمریکا نسبت به تور تفریحی گران‌تر هستند، اما همه چیز در آن‌ها به صورت حساب شده و انعطاف پذیر طراحی شده است و در آن‌ها حتی خدمات همراهی و ترانسفر اختصاصی نیز به برندگان ارائه می‌شود.

در تورهای سفارتی، کارگزار موسسه در تمام مراحل همراهتان خواهد بود و با ترانسفر اختصاصی شما را از هتل به مقاصد مورد نظر می‌رساند. بنابراین هیچ نگرانی بابت حمل و نقل و جابجایی در کشور خارجی وجود ندارد. اگر می‌خواهید با آسایش کامل و خیال راحت تمام مراحل بعد از برنده شدن را در یک کشور خارجی به انجام برسانید و در صورت بروز مشکلات احتمالی از پشتیبانی کامل برخوردار باشید، توصیه می‌کنیم که حتما از تورهای سفارتی ویژه برندگان لاتاری استفاده کنید.

موسسه حامی مهاجر اولین ارائه کننده خدمات تورهای سفارتی در ایران است. از آنجا که هزینه تورها با توجه به نرخ هتل‌ها و نرخ بلیط هواپیما، مدام در حال نوسان است. نمی‌توان یک قیمت ثابت و پایه برای تور اعلام کرد و بهتر است با تماس به شماره 48406-021 هزینه به روز تورهای سفارتی را استعلام کنید.

 هزینه‌ های مدیکال برندگان لاتاری

یکی از مراحل بعد برنده شدن لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی در نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. این مرحله که مدیکال نام دارد را باید در یک کشور خارجی انجام دهید، بنابراین توصیه می‌شود که برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های اضافه، این مرحله را حداقل ده روز پیش از وقت مصاحبه در سفارت آمریکا انجام دهید.

مرحله مدیکال شامل معاینه، چند آزمایش پزشکی و عکس رادیولوژی است. به جز این امکان دارد هزینه تزریق چند واکسن نیز از شما دریافت شود، از آنجا که شما در کشور خارجی تحت پوشش بیمه نیستید، باید تمام این هزینه‌ها را با ارز کشورهای خارجی پرداخت کنید. بنابراین با توجه به نوع آزمایش‌هایی که از شما گرفته می‌شود یا واکسن‌هایی که به شما تزریق می‌شود باید هزینه‌های متفاوتی را پرداخت کنید که متغیر هستند.

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام انگشت‌نگاری و مصاحبه در سفارت آمریکا باید به صورت نقدی کارمزد پرداخت کند. این هزینه ثابت 330 دلار به ازای هر فرد است. امکان تغییر این هزینه در طول سال‌های مختلف وجود دارد. ایرانیان برای پرداخت این هزینه باید این پول را به صورت نقدی در پاکت قرار داده و درون سفارت به باجه مربوطه تحویل دهند.  

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

بعد از مصاحبه در سفارت آمریکا امکان دارد که ویزای خود در همان لحظه و به صورت تک ضرب دریافت کنید و از طرف دیگر امکان دارد که پرونده شما وارد پروسه AP یا بررسی بیشتر شود. در این صورت معمولا بعد از چند ماه ویزای لاتاری برای شما صادر خواهد شد.

چنانچه این وضعیت برای برنده لاتاری پیش بیاید، نیازی نیست که چند ماه بعد برای دریافت ویزا مراجعه کند. بلکه می‌تواند پاسپورت خود را در اختیار موسسات مهاجرتی معتبر قرار دهد تا به سفارت آمریکا ارسال شود و پس از چسبانده شدن ویزا به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. به این کار پیکاپ پاسپورت گفته می‌شود.

در صورتی که ویزای لاتاری شما به صورت تک ضرب صادر نشود، باید هزینه‌ای را نیز به منظور پیکاپ پاسپورت در نظر بگیرید. موسسه حامی مهاجر خدمات پیکاپ پاسپورت را نیز برای ویزاهای آمریکا و کانادا ارائه می‌دهد. ویزای شما در هر سفارتی صادر شده باشد، می‌توانید از خدمات ما برای اخذ ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02149078 تماس بگیرید.

نمونه فرم برنده شدن در لاتاری

در صورتی که برنده لاتاری آمریکا باشید، پس از استعلام نتیجه خود با نامه زیر روبرو خواهید شد. در شروع این نامه یک لوگو قرار دارد که دیدن آن به معنای انتخاب شدن شما در برنامه لاتاری آمریکاست. در ادامه فرم برنده شدن در لاتاری، اطلاعاتی همچون نام و آدرس شما وجود دارد که نشان‌دهنده اصلی بودن این نامه است. در انتهای این فرم نیز، اطلاعات مربوط به کیس نامبر برنده لاتاری نوشته شده است.

نمونه صفحه برندگان لاتاری (نمونه جواب برنده لاتاری)

کیس نامبر برنده لاتاری چیست؟

شماره پرونده یا CASE NUMBER برندگان لاتاری شامل یک رشته 14 کاراکتری از اعداد و حروف است که وضعیت پرونده برندگان لاتاری را مشخص می‌کند. به طور مثال کیس نامبر 2022AS00001212 بیانگر این است که این پرونده برای سال 2022 است و از آسیا انتخاب شده است. در واقع چهار رقم اول شماره پرونده مشخص می‌کند که این کیس برنده چه سالی می‌باشد. دو حرف بعدی نشان دهنده مکان جغرافیایی برندگان لاتاری است که در این مورد AS به معنی آسیاست.

ارقام آخر نیز نشان‌دهنده این است که کیس مورد نظر چندمین درخواستی است که به صورت تصادفی توسط کامپیوتر انتخاب شده است (در مثال ذکر شده این پرونده 1212 امین، مورد انتخاب شده از آسیا می‌باشد). همانطور که در تصویر زیر می‌بینید، هنگامی که یک برنده لاتاری نتیجه خود را بررسی می‌کند، در انتهای اطلاعیه‌ برنده شدن خود، می‌تواند کیس نامبر خود را مشاهده کند.

کیس نامبر برنده لاتاری چیست و کجاست

ایمیل برنده شدن لاتاری

در طول دوره‌های برگزاری لاتاری همواره شاهد مراجعانی بوده‌ایم که ایمیل برنده شدن لاتاری دریافت کرده بودند و سوال آن‌ها این بود که آیا این ایمیل‌ها صحت دارد یا خیر؟ شرکت‌کنندگان در برنامه لاتاری آمریکا باید این نکته مهم را بدانند که نهاد رسمی برگزارکننده لاتاری هیچگونه ایمیل، پیامک یا نامه برای اطلاع‌رسانی نتایج لاتاری ارسال نمی‌کند.

بنابراین ایمیل‌های برنده شدن لاتاری دروغ بوده و به منظور کلاهبرداری ارسال شده‌اند. شما یا باید شخصا جهت استعلام نتایج خود اقدام کنید یا اگر از طریق موسسه حامی مهاجر ثبت‌نام کرده‌اید، منتظر اعلام نتایج توسط موسسه باشید.

برندگان لاتاری تنها زمانی از طرف سفارت آمریکا ایمیل دریافت می‌کنند که فرم DS-260 خود را تکمیل کرده باشند و روند اداری پرونده آن‌ها شروع شده باشد. تا قبل از آن و مخصوصا در هنگام اعلام نتایج، هیچ ایمیلی برای برنده لاتاری ارسال نخواهد شد. بنابراین مواظب کلاهبرداران باشید.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا باید مراحلی را به انجام رسانید که در نهایت منجر به دریافت ویزا و ورود شما به آمریکا خواهد شد. بنابراین برندگان لاتاری باید برنامه‌ریزی کافی را به منظور دریافت ویزا داشته باشند و در این فرآیند از مشورت کارشناسان با تجربه استفاده کنند، چنانچه همه چیز مطابق برنامه و درست پیش رود، می‌توانید بدون دردسر وارد خاک آمریکا شوید.

برنده لاتاری بعد از ورود به آمریکا می‌تواند گرین کارت خود را دریافت کند و برای همیشه در آمریکا زندگی کند. تفاوت چندانی میانی یک شهروند آمریکایی و یک فرد دارنده گرین کارت آمریکا وجود ندارد و دارنده گرین کارت می‌تواند پس از 5 سال درخواست شهروندی آمریکا کند. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد این موضوع، می‌توانید مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

شانس برنده شدن در لاتاری 2022

برای آنکه بتوانیم درصد شانس برنده شدن در لاتاری را محاسبه کنیم باید آمار جامعی از تعداد ثبت نام های صحیح انجام شده در لاتاری های گرین کارت و همچنین تعداد ویزاهایی که برای برندگان در نظر گرفته شده داشته باشیم. یکی از این آمارها مشخص است.

وزارت امورخارجه آمریکا سالانه 55000 ویزای مهاجرتی لاتاری برای کشورهای واجد شرایط در نظر می‌گیرد. از این سهم حداکثر هفت درصد به هر کشور تعلق می‌گیرد، بنابراین می‌توانیم متوجه شویم که سهم ایرانیان حدود 4500 الی 5000 ویزای لاتاری است. این آمار کاملا روشن است، حال اجازه دهید به آمار تعداد ثبت نام‌های صحیح در لاتاری بپردازیم.

آمار تعداد ثبت نام های صحیح انجام شده در هر برنامه لاتاری گرین کارت، کاملا مبهم و نامشخص است. سایت وزارت امورخارجه آمریکا، آمار برنامه های لاتاری را با تاخیر منتشر می‌کند و هیچ آمار جدیدی از تعداد ثبت نام کنندگان برنامه های لاتاری وجود ندارد. آخرین آمار مربوط به تعداد ثبت نام کنندگان لاتاری از ایران ، مربوط به لاتاری 2021 است که ثبت نام آن در سال 2019 (سال 98) بوده است. در این سال به دلیل محدودیت‌های مهاجرتی ترامپ آمار ثبت نام ایرانیان در لاتاری بسیار پایین آمده است و با توجه به شرایط جدید نمی‌توان از این آمار استفاده چندانی کرد.

آمار تعداد ویزاهای قطعی صادر شده برای ایرانیان نیز مربوط به لاتاری 2018 است و آمار جدیدی از ایرانیانی که به صورت قطعی ویزای لاتاری دریافت کرده‌اند، وجود ندارد. با توجه به این مسائل و آمارهای قدیمی نمی‌توان شانس دقیق برنده شدن در لاتاری برای ایرانیان را مشخص کرد و هر آنچه که در رسانه های مختلف درباره درصد شانس برنده شدن در لاتاری گفته می‌شود، صرفا تخمین و احتمال است.

عوامل موثر در برنده شدن لاتاری

تمام ثبت نام کنندگان در لاتاری گرین کارت آمریکا شانس برابری دارند، داشتن تحصیلات دانشگاهی یا موقعیت شغلی خوب هیچ امتیازی برای شانس برنده شدن در لاتاری ایجاد نمی‌کند. هر شخص در هر سال حق انجام یک ثبت نام را دارد. پس توصیه می‌کنیم برای افزایش شانس برنده شدن در لاتاری به هیچ وجه بیش از یک ثبت نام در هر سال انجام ندهید، چرا که به صورت کامل از قرعه کشی گرین کارت حذف خواهید شد.

البته راه‌هایی برای افزایش تعداد شانس برنده شدن در لاتاری وجود دارد که برای آشنایی با آن‌ها می‌توانید مقاله شانس برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

ازدواج بعد از برنده شدن لاتاری

ازدواج بعد از برنده شدن لاتاری

مشکلی برای ازدواج برندگان لاتاری وجود ندارد. در صورتی که برندگان لاتاری ازدواج کنند، می‌توانند برای همسر خود نیز گرین کارت آمریکا بگیرند. البته این موضوع به شرطی است که ازدواج واقعی باشد و ازدواج ساختگی به قصد اخذ اقامت آمریکا نباشد.

امکان ازدواج بعد از اعلام نتایج لاتاری و قبل از تکمیل فرم DS-260 وجود دارد. بعد از ورود به خاک آمریکا و دریافت گرین کارت نیز می‌توانید ازدواج کنید و برای همسر خود درخواست گرین کارت دهید، البته در این روش مدت زیادتری طول می‌کشد تا کارهای مهاجرت همسرتان انجام شود.

فروش امتیاز لاتاری از طریق ازدواج

فروش امتیاز لاتاری به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست، بنابراین عنوان کردن قیمت فروش امتیاز لاتاری هم یک دروغ است. مواظب باشید که کلاهبرداران با سو استفاده از این قضیه شما را فریب ندهند. تنها کسی که می‌تواند از امتیاز استفاده کند برنده لاتاری است و امکان فروختن امتیاز خود را ندارد.

از آنجا که برنده لاتاری می‌تواند همسر و فرزندان خود را نیز به آمریکا ببرد، برخی برندگان نیز به فکر سو استفاده از این قضیه می‌افتند و پیشنهاد می‌دهند که در ازای دریافت پول با یک فرد دیگر ازدواج کنند. این نیز به نوعی فروش امتیاز لاتاری با ازدواج است و قیمت‌هایی نیز برای آن مطرح می‌شود، اما توصیه ما این است که از این طریق هم برای خرید امتیاز لاتاری اقدام نکنید. افسران سفارت به راحتی متوجه ازدواج‌های سوری و غیرواقعی برندگان لاتاری خواهند شد. در صورتی که این قضیه مشخص شود، امکان دارد برای همیشه از ورود شما به آمریکا جلوگیری شود.


دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 9
مصطفی
سلام وقت بخیر ، بعد از برنده شدن در لاتاری و ورود به خاک آمریکا آیا برای برندگان هیچ مکان موقتی برای زندگی تا زمان یافتن شغل فراهم می‌شود یا نه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خود برنده لاتاری باید به فکر اجاره خانه یا محل سکونت موقت باشد.

باقر غلامی
سلام من پاسپورت دارم ولی تاریخ نداره تا قبل از ثبت نام باید تعویض کنم یا میشه ثبت‌نام کرد بعد اقدام برای تعویض پاسپورت کنیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. ثبت نام لاتاری امسال بدون پاسپورت انجام می‌شود. بنابراین برای ثبت نام لاتاری به پاسپورت نیاز ندارید. برای ثبت نام راحت و صحیح در لاتاری می‌توانید از فرم آنلاین ثبت نام لاتاری با موسسه حامی مهاجر استفاده کنید.

سیدمسعود رضوی
سلام خسته نباشید سوالی داشتم ثبت نام کنم لاتاری قبول بشم بعد قبولی چقدر باید هزینه کنم و این که وارد کشور امریکا بشم باید چقدر پول با خودم ببرم ووارد امریکا شدم کشور امریکا کار زبان جا برای موند
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. برای دریافت پاسخ دقیق سوال خود، مقاله هزینه های بعد از برنده شدن لاتاری را بخوانید.

مريم براتي
سلام اگر بعد از برنده شدن در لاتاري ازدواج كردم همسر هم ميتواند همراهم باشد!؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله می‌توانید همسرتان را همراه خود ببرید.

مصطفی مومنی
سلام وقت بخیر من دیپلم فنی دارم ولی سابقه کار ۱۴ساله دارم سابقه روباید چطور ثابت کنم یا مدرک از کجا بفرستم سابقه در تامین اجتماعی موجوده ممنون میشم راهنمایی کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای دریافت وقت مشاوره از کارشناسان حامی مهاجر با شماره 02149078 تماس بگیرید و یا از سامانه آنلاین دریافت وقت مشاوره مهاجرتی حامی مهاجر استفاده کنید.

H.g
سلام،من و همسرم برای داشتن شانس بیشتر میتوانیم هر دو جداگانه ثبت نام کنم ؟ واگر میشود جداگانه ثبت نام کرد آیا اگر در هر کدام از ثبت نام ها مشخصات همسر تکمیل شود مشکلی پیش نمی آید؟؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. برای اینکه دو شانس داشته باشید، از طریق فرم آنلاین ثبت نام لاتاری موسسه حامی مهاجر اقدام کنید و تیک ثبت نام دو شانسه را بزنید.

سمیرا رضایی
چقدر وقت داریم که تا قبل از مصاحبه خودمونو به کشورهای ترکیه ارمنستان و.... برسونیم؟
کارشناس حامی مهاجر

حدود یک ماه قبل زمان مصاحبه، نامه دعوت به مصاحبه در سفارت آمریکا را دریافت خواهید کرد. بنابراین زمان کافی برای برنامه ریزی سفر و خرید تور سفارتی را خواهید داشت.

حسینی
دانشجوی پسر که سربازی نرفته امکان ثبت نام نداره؟ ینی حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشه
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. داشتن کارت پایان خدمت از شرایط ثبت نام لاتاری نیست، یعنی شما هم می‌توانید ثبت نام کنید، منتها بعد از برنده شدن، باید برای انجام مراحل بعد از لاتاری پاسپورت داشته باشید و از کشور خارج شوید.

کیوان نیک اختر
بعد از برنده شدن لاتاری از مراحل اول تا آخر که به آمریکا سفر کنیم چند ماه میشود و هزینه آن چقدر می شود ممنون
کارشناس حامی مهاجر

بستگی به کیس نامبر شما دارد. معمولا رسیدگی به پرونده های لاتاری آمریکا در سفارت از 3 الی چهار ماه بعد از اعلام نتیجه لاتاری آغاز می‌شود، اگر عدد کیس نامبر شما پایین باشد، سریع‌تر به مصاحبه دعوت خواهید شد و ویزای شما نیز سریع تر صادر می‌شود. کل پروسه دریافت ویزا لاتاری و ورود به کشور آمریکا کمتر از یکسال خواهد بود و هزینه کل مراحل آن نیز بیشتر از 1500 دلار آمریکا نخواهد بود.

مطالب مرتبط
سه شنبه 12 اسفند 1399
مراحل ثبت نام حضوری لاتاری

برای ثبت نام حضوری می توانید با رزرو وقت حضوری از طریق وب سایت حامی مهاجر ، به شرکت مراجعه کرده و به صورت حضوری ثبت نام لاتاری خود را انجام ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
عکس لاتاری: شرایط، نحوه عکس برداری و هزینه آن

عکس صحیح برای ثبت نام لاتاری باید بین 600 پیکسل تا 1200 پیکسل عرض داشته باشد و به صورت مربع تهیه شود. در این مقاله تمام شرایط عکس لاتاری توضیح داده شده است. در صورت نیاز به عکاسی لاتاری هم می‌توانید در ایام ثبت نام لاتاری به موسسه حامی مهاجر مراجعه ک ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
افزایش شانس برنده شدن لاتاری

برای افزایش شانس برنده شدن لاتاری ، هر فرد متقاضی فقط یک بار مجاز به انجام ثبت نام خواهد بود و افرادی که چندین بار ثبت نام کنند ، ثبت نام آن ...

ادامه مطلب