هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری 2024 (هزینه برندگان لاتاری تا رسیدن به آمریکا)

هزینه های بعد قبولی لاتاری 2024 و عوامل برنده شدن - حامی مهاجر

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری نسبت به سایر روش‌های مهاجرتی به آمریکا بسیار ارزان هستند، اما این موضوع به معنای رایگان بودن هزینه های برندگان لاتاری نیست. درست است که ثبت نام در لاتاری آمریکا هزینه بسیار پایینی دارد، اما اگر برنده لاتاری گرین کارت شوید، باید به منظور رسیدن به خاک آمریکا و اخذ اقامت دائم این کشور، هزینه‌هایی را انجام دهید.

از آنجا که در مساله مهاجرت، معمولا بحث هزینه اهمیت زیادی برای افراد دارد، در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی به بررسی هزینه های بعد قبولی لاتاری بپردازیم. در این مقاله همچنین مطالبی درباره شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری و عوامل موثر در برنده شدن لاتاری بیان خواهیم کرد.

با خواندن این مقاله علاوه بر دریافت اطلاعات کافی در مورد هزینه های برندگان لاتاری، مطالبی نیز در مورد عوامل ریجکتی ویزای برندگان لاتاری خواهید خواند. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما تا انتهای مقاله همراه حامی مهاجر باشید.

حامی مهاجر کارگزار رسمی ویزا و دارای رتبه اول اخذ انواع ویزای آمریکا در ایران است. خدمات تخصصی کارشناسان ما شامل مشاوره مهاجرت به آمریکا ، تحصیل در آمریکا ، اخذ ویزای توریستی آمریکا و سرمایه گذاری در آمریکا است. جهت دریافت مشاوره برندگان لاتاری و استفاده از خدمات حامی مهاجر می‌توانید با شماره 02148000957 تماس حاصل کنید.

هزینه بعد از قبولی در لاتاری به صورت کلی

برنده شدن در لاتاری فقط قسمت ابتدایی روند مهاجرت به آمریکاست. برای ورود به آمریکا ابتدا باید مراحل اداری مربوط به دریافت ویزای لاتاری را طی کنید. بنابراین در هر مرحله نیاز به پرداخت برخی هزینه‌های اداری و مسافرتی وجود دارد.

به صورت کلی هزینه برندگان لاتاری تا رسیدن به آمریکا کمتر از 1500 دلار است. این مقدار هزینه برای مهاجرت به آمریکا، نسبت به روش های دیگر بسیار ارزان است. در ادامه هر یک از مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری را توضیح خواهیم داد و هزینه‌ها مربوط به هرکدام را به صورت جداگانه بیان خواهیم کرد.

هزینه بعد از قبولی در لاتاری

هزینه های بعد از برنده شدن در لاتاری 2024

چنانچه با موسسه حامی مهاجر در لاتاری 2024 ثبت نام کرده باشید، نتیجه شما به صورت رایگان توسط کارشناسان موسسه بررسی خواهد شد و از طریق تماس تلفنی و پیامک به شما اعلام خواهد شد.

در صورتی که شخصا در لاتاری آمریکا ثبت نام کرده‌اید، می‌توانید با مطالعه مقاله نحوه بررسی نتایج لاتاری، متوجه روش این کار شوید. اگر پس از بررسی نتیجه جز برندگان خوش شانس لاتاری بودید، باید مراحل دریافت ویزا را شروع کنید و در هر مرحله هزینه هایی وجود دارد که آن‌ها را در بخش‌های مختلف زیر لیست کرده‌ایم.

هزینه کارشناسی مربوط به تکمیل فرم برندگان لاتاری (DS-260)

تمام برندگان لاتاری برای شروع پرونده مهاجرتی خود، باید نسبت به تکمیل فرم برندگان لاتاری یا همان فرم DS-260 اقدام نمایند. فرم DS-260 یک فرم مهاجرتی آنلاین و به زبان انگلیسی است. تکمیل این فرم بیشتر از آنکه به دانش زبان انگلیسی نیاز داشته باشد، به اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا نیاز دارد.

در تکمیل فرم DS-260 بخش‌هایی مربوط به تکمیل اطلاعات هویتی و سوالات امنیتی وجود دارد. هر برنده لاتاری باید با توجه به قوانین مهاجرتی آمریکا، نسبت به تکمیل این بخش‌ها اقدام کند. بنابراین نباید هیچگونه اطلاعات اضافه یا نادرست وارد این فرم شود. چرا که هرگونه اشتباه می‌تواند باعث از دست رفتن شانس ویزا شدن و ورود به آمریکا شود.

هزینه تکمیل فرم DS-260

بنابراین مشورت گرفتن از افراد کارشناس و با تجربه در تکمیل فرم DS-260 اهمیت بسیار زیادی دارد. شاید فقط یکبار شانس برنده شدن در لاتاری را داشته باشید و منطقی نیست که بر روی آن ریسک کنید. صرف مقداری هزینه برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی می‌تواند خیال شما را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما مبلغی را برای هزینه کارشناسی تکمیل فرم DS-260 در نظر بگیرید.

در موسسه حامی مهاجر خدمات تخصصی مربوط به مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260 ارائه می‌شود، برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید به وسیله شماره 02148000957 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی برندگان لاتاری

 کشورهای آمریکا و ایران با یکدیگر روابط دیپلماتیک ندارند، بنابراین برای انجام آزمایشات پزشکی (مرحله مدیکال) و مصاحبه حضوری در سفارت آمریکا باید به یکی از کشورهای ترکیه، ارمنستان یا امارات سفر کنید. معمولا ده روز قبل از وقت مصاحبه باید برای انجام مرحله مدیکال وارد این کشورها شوید و مراحل اداری را شروع کنید.

هزینه تور سفارتی برندگان لاتاری

رعایت دقیق زمانبندی در این سفرها یکی از اصول مهم برای برندگان لاتاری است و به دلیل حساسیت موضوع هیچ زمانی برای از دست دادن وجود ندارد. این سفرها یک تفاوت اساسی با گردش‌های تفریحی دارند، برنامه‌ریزی این نوع سفرها کاملا در دست سفارت است و برنده لاتاری ناچار است تمام تغییرات ناگهانی سفر را بپذیرد.

تورهای تفریحی از لحاظ رزرو هتل و بلیط هواپیما انعطاف کافی برای تغییرات ناگهانی زمانبندی را ندارند و از دست دادن پرواز یا محل اقامت می‌تواند موجب تحمیل هزینه‌های بیشتر به برندگان لاتاری شود. با اینکه تورهای سفارتی آمریکا نسبت به تور تفریحی گران‌تر هستند، اما همه چیز در آن‌ها به صورت حساب شده و انعطاف پذیر طراحی شده است و در آن‌ها حتی خدمات همراهی و ترانسفر اختصاصی نیز به برندگان ارائه می‌شود.

در تورهای سفارتی، کارگزار موسسه در تمام مراحل همراهتان خواهد بود و با ترانسفر اختصاصی شما را از هتل به مقاصد مورد نظر می‌رساند. بنابراین هیچ نگرانی بابت حمل و نقل و جابجایی در کشور خارجی وجود ندارد.

اگر می‌خواهید با آسایش کامل و خیال راحت تمام مراحل بعد از برنده شدن را در یک کشور خارجی به انجام برسانید و در صورت بروز مشکلات احتمالی از پشتیبانی کامل برخوردار باشید، توصیه می‌کنیم که حتما از تورهای سفارتی ویژه برندگان لاتاری استفاده کنید.

موسسه حامی مهاجر اولین ارائه کننده خدمات تورهای سفارتی در ایران است. از آنجا که هزینه تورها با توجه به نرخ هتل‌ها و نرخ بلیط هواپیما، مدام در حال نوسان است. نمی‌توان یک قیمت ثابت و پایه برای تور اعلام کرد و بهتر است با تماس به شماره 02148000957 هزینه به روز تورهای سفارتی را استعلام کنید.

 هزینه‌ مدیکال برندگان لاتاری

یکی از مراحل بعد برنده شدن لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی در نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. این مرحله که مدیکال نام دارد را باید در یک کشور خارجی انجام دهید، بنابراین توصیه می‌شود که برای جلوگیری از تحمیل هزینه‌های اضافه، این مرحله را حداقل ده روز پیش از وقت مصاحبه در سفارت آمریکا انجام دهید.

 هزینه‌ مدیکال برندگان لاتاری

مرحله مدیکال شامل معاینه، چند آزمایش پزشکی و عکس رادیولوژی است. به جز این امکان دارد هزینه تزریق چند واکسن نیز از شما دریافت شود، از آنجا که شما در کشور خارجی تحت پوشش بیمه نیستید، باید تمام این هزینه‌ها را با ارز کشورهای خارجی پرداخت کنید.

بنابراین با توجه به نوع آزمایش‌هایی که از شما گرفته می‌شود یا واکسن‌هایی که به شما تزریق می‌شود، باید هزینه‌های متفاوتی را پرداخت کنید که متغیر هستند. حداقل هزینه لازم برای مدیکال ویزای آمریکا در کشورهای ترکیه، امارات و ارمنستان مطابق جدول زیر است. (توجه کنید که این حداقل هزینه است و احتمال پرداخت هزینه بیشتر در مدیکال وجود دارد.)

محل انجام آزمایشات مدیکال

میزان هزینه

توضیحات

شهر آنکارا در ترکیه

270 دلار

به دلار پرداخت می‌شود.

شهر ایروان در ارمنستان

270 دلار

معادل هزینه مدیکال باید به درام (واحد پول ارمنستان) پرداخت شود.

شهر دبی در امارات

270 دلار

معادل هزینه مدیکال باید به درهم (واحد پول امارات) پرداخت شود.

برای مشاهده آدرس پزشکان معتمد سفارت آمریکا و اطلاع از چگونگی رزرو نوبت، توصیه می‌کنیم که مقاله رزرو وقت مدیکال ویزای آمریکا را بخوانید.

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام انگشت‌نگاری و مصاحبه در سفارت آمریکا باید به صورت نقدی کارمزد پرداخت کند. این هزینه ثابت 330 دلار به ازای هر فرد است. امکان تغییر این هزینه در طول سال‌های مختلف وجود دارد. ایرانیان برای پرداخت این هزینه باید این پول را به صورت نقدی در پاکت قرار داده و درون سفارت به باجه مربوطه تحویل دهند.

هزینه مربوط به ماک سفارتی

مصاحبه لاتاری در سفارت آمریکا و پاسخ به سوالات افسر پرونده، یکی از مهم‌ترین مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری است. بنابراین توصیه می‌کنیم که حتما آمادگی لازم را برای پاسخ به سوالات افسر داشته باشید. حال سوال این است که چطور تجربه لازم را برای پاسخ به سوالات مصاحبه لاتاری به دست آوریم؟ پاسخ شرکت در جلسات ماک سفارتی است.

ماک سفارتی یک جلسه شبیه سازی برای مصاحبه در سفارت آمریکاست که توسط موسسه حامی مهاجر برگزار می‌شود. در این جلسه، کارشناسان مجرب حامی مهاجر شرایط شخصی شما را بررسی می‌کنند و با توجه به شرایطتان، سوالاتی از شما می‌پرسند که به احتمال زیاد سوالات افسر پرونده هستند.

با شرکت در جلسه ماک سفارتی، آمادگی و اعتماد به نفس لازم برای پاسخ به سوالات مصاحبه ویزای آمریکا را خواهید داشت و مانند شخصی خواهید بود که تجربه چندین مصاحبه در سفارت آمریکا را داشته است. میزان تاثیر ماک سفارتی در موفقیت اخذ ویزای لاتاری را می‌توانید از صحبت‌های افرادی که ویزای خود را دریافت کرده‌اند، متوجه شوید. فقط کافی است که صفحه تجربیات برندگان لاتاری را ببینید.

توصیه می‌کنیم برای مطالعه مطالب بیشتر، مقاله ماک سفارتی را بخوانید. برای استفاده از خدمات ماک سفارتی حامی مهاجر، فقط کافی است با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

بعد از مصاحبه در سفارت آمریکا امکان دارد که ویزای خود در همان لحظه و به صورت تک ضرب دریافت کنید و از طرف دیگر امکان دارد که پرونده شما وارد پروسه AP یا بررسی بیشتر شود. در این صورت معمولا بعد از چند ماه ویزای لاتاری برای شما صادر خواهد شد.

چنانچه این وضعیت برای برنده لاتاری پیش بیاید، نیازی نیست که چند ماه بعد برای دریافت ویزا مراجعه کند. بلکه می‌تواند پاسپورت خود را در اختیار موسسه حامی مهاجر قرار دهد تا به سفارت آمریکا ارسال شود و پس از چسبانده شدن ویزا به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. به این کار پیکاپ پاسپورت گفته می‌شود.

در صورتی که ویزای لاتاری شما به صورت تک ضرب صادر نشود، باید هزینه‌ای را نیز به منظور پیکاپ پاسپورت در نظر بگیرید. موسسه حامی مهاجر خدمات پیکاپ پاسپورت را نیز برای ویزاهای آمریکا و کانادا ارائه می‌دهد. ویزای شما در هر سفارتی صادر شده باشد، می‌توانید از خدمات ما برای اخذ ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

همانطور که در بالا هم توضیح دادیم، بعد از برنده شدن در لاتاری آمریکا باید مراحلی را به انجام رسانید که در نهایت منجر به دریافت ویزا و ورود شما به آمریکا خواهد شد. بنابراین برندگان لاتاری باید برنامه‌ریزی کافی را به منظور دریافت ویزا داشته باشند و در این فرآیند از مشورت کارشناسان با تجربه استفاده کنند، چنانچه همه چیز مطابق برنامه و درست پیش رود، می‌توانید بدون دردسر وارد خاک آمریکا شوید.

شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

برنده لاتاری بعد از ورود به آمریکا می‌تواند گرین کارت خود را دریافت کند و برای همیشه در آمریکا زندگی کند. تفاوت چندانی میانی یک شهروند آمریکایی و یک فرد دارنده گرین کارت آمریکا وجود ندارد و دارنده گرین کارت می‌تواند پس از 5 سال درخواست شهروندی آمریکا کند. برای خواندن مطالب بیشتر در مورد این موضوع، می‌توانید مقاله بررسی جامع شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری را بخوانید.

دلایل ریجکتی ویزای لاتاری

آیا امکان دارد که با وجود برنده شدن در لاتاری، درخواست ویزای لاتاری رد شود یا اصطلاحا در لاتاری هم ریجکتی وجود دارد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که اگر مراحل بعد از برنده شدن لاتاری را به اشتباه انجام دهید، امکان ریجکتی نیز وجود دارد.

اگر افسر پرونده تشخیص دهد که به هر دلیلی برای امنیت ملی آمریکا خطرناک هستید، با درخواست ویزای شما موافقت نخواهد کرد. بنابراین تکمیل صحیح فرم DS-260 و پاسخ مناسب به سوالات افسر پرونده بسیار مهم هستند.

شما می‌توانید به صورت شخصی فرم DS-260 را تکمیل کنید و بدون هیچ آمادگی قبلی به سفارت آمریکا مراجعه کنید. ولی توجه کنید که بدون استفاده از تجربه کارشناسان، امکان به وجود آمدن تاخیر در پرونده یا ریجکتی درخواست شما وجود دارد.

پرونده مهاجرتی لاتاری دارای سال مالی است. یعنی مدت کوتاهی برای انجام کارهای اداری و دریافت ویزا مهلت دارید. بنابراین نباید هیچ زمانی را هدر دهید و همه مراحل را باید به بهینه ترین حالت ممکن انجام دهید. از طرف دیگر، هیچوقت صحیح انجام دادن کار را فدای سرعت انجام آن نکنید و در تمام مراحل از تجربه افراد متخصص استفاده کنید.

فروش امتیاز لاتاری از طریق ازدواج

فروش امتیاز لاتاری به هیچ وجه امکان‌پذیر نیست، بنابراین عنوان کردن قیمت فروش امتیاز لاتاری هم یک دروغ است. مواظب باشید که کلاهبرداران با سو استفاده از این قضیه شما را فریب ندهند. تنها کسی که می‌تواند از امتیاز استفاده کند برنده لاتاری است و امکان فروختن امتیاز خود را ندارد.

از آنجا که برنده لاتاری می‌تواند همسر و فرزندان خود را نیز به آمریکا ببرد، برخی برندگان نیز به فکر سو استفاده از این قضیه می‌افتند و پیشنهاد می‌دهند که در ازای دریافت پول با یک فرد دیگر ازدواج کنند. این نیز به نوعی فروش امتیاز لاتاری با ازدواج است و قیمت‌هایی نیز برای آن مطرح می‌شود، اما توصیه ما این است که از این طریق هم برای خرید امتیاز لاتاری اقدام نکنید. افسران سفارت به راحتی متوجه ازدواج‌های سوری و غیرواقعی برندگان لاتاری خواهند شد. در صورتی که این قضیه مشخص شود، امکان دارد برای همیشه از ورود شما به آمریکا جلوگیری شود.

فروش امتیاز لاتاری از طریق ازدواج

پاسخ به سوالات متداول در زمینه هزینه برندگان لاتاری

استفاده از تور ارزان برای برندگان لاتاری بهتر است یا تور سفارتی؟

استفاده از تور ارزان یا لحظه آخری برای انجام مراحل اداری برندگان لاتاری توصیه نمی‌شود. این تورها برای اهداف توریستی طراحی شده‌اند و دارای خدمات همراهی نیستند. در صورتی که هرگونه تغییری در برنامه سفر شما به وجود بیاید، امکان تغییر زمان پرواز و تمدید اقامت هتل در تورهای ارزان و لحظه آخری وجود ندارد و همین باعث تحمیل هزینه‌های سنگین به شما خواهد شد.

برای مهاجرت با لاتاری هزینه زیادی نیاز داریم؟

خیر. به جرات می‌توان گفت که لاتاری آمریکا ارزان‌ترین راه مهاجرت است. شما اگر هزینه های این روش را با راه های مهاجرتی دیگر مقایسه کنید، متوجه این موضوع خواهید شد.

صرفه جویی در هزینه های برندگان لاتاری با چه کارهایی امکان پذیر است؟

شما با برنده شدن در لاتاری یک شانس طلایی به دست آورده‌اید و برای استفاده از این شانس فرصت محدودی دارید. هیچکس نمی‌تواند مطمئن باشد که آیا باز هم چنین شانسی خواهد داشت یا خیر. بنابراین توصیه می‌کنیم تمام تلاش خود را برای انجام صحیح مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری انجام دهید و از بهترین و مناسب‌ترین خدمات به این منظور استفاده کنید. در چنین شرایطی، صرفه جویی در هزینه گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

فروش امتیاز لاتاری امکان پذیر است؟

خیر. شانس برنده شدن در لاتاری قابل خرید و فروش نیست. با برنده شدن در لاتاری آمریکا، فقط خود و خانواده‌تان اجازه مهاجرت به آمریکا را دارید و نمی‌توانید امتیاز برنده شدن در لاتاری را به شخص دیگری بفروشید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 30
سارا
در قسمت مدیکال چه ازمایش هایی گرفته میشه؟؟؟
کارشناس حامی مهاجر
<p>درود سارای عزیز</p> <p>در مدیکال ازمایش خون برای تشخیص بیماری های واگیر دار خطرناک مثل سفلیس گرفته می شود.&nbsp;</p> <p>پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله<a href="https://hamimohajer.com/immigration/usa/consular-appointment/american-medical"> مدیکال امریکا</a> را مطالعه کنید.</p>
سعیده بابایی
سلام درصورت قبول شدن باتوجه به اینکه یک زنم میتونم پارتنرم روببرم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. خیر. فقط همسر رسمی و فرزندان زیر 21 سال را می‌توانید همراه خود به آمریکا ببرید.

Afrooz mhmd
درود وقت بخیر سپاس از راهنمایی شما بعد از برنده شدن لاتاری،میشه پت (سگ) رو با خودمون ببریم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله امکان پذیر است. اما باید کاملا با قوانین ایرلاین ها و قرنطینه حیوانی آمریکا آشنا باشید. این کار دردسرها و هزینه های خاص خود را دارد، اما قابل انجام است.

محمد تیموری
کل هزینه از ابتدا تا پایان کار چقدر میشه اگه بخوایم از امکانات مدیریتی شما بهرمند بشیم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. لطفا با تلفن موسسه به شماره 02149708 تماس بگیرید. همکاران ما تمام هزینه ها را با توجه به خدمات مورد نیاز شما بیان خواهند کرد.

حسن
سلام . شما نوشتین ثبت نام و خودتون انجام میدین . اگه برنده بشه کسی ازش درخواست مبلغ زیاد نمیکنین؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بعد از برنده شدن هیچ اجباری نیست که پرونده لاتاری خود را با حامی مهاجر پیش ببرید. شما می‌توانید کیفیت خدمات و هزینه آن را مقایسه کنید و در صورت تمایل حامی مهاجر آماده خدمت گزاری به شما خواهد بود.