لوگو موسسه مهاجرتی حامی مهاجر

نامه دوم وقت سفارت برندگان لاتاری

جایگزینی نامه دوم اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا به معنای اعطای وقت سفارت به یک برنده لاتاری است. این نامه دقیقا در همان صفحه ای جایگزین میشود که شما در آنجا برنده شدن لاتاری را دیده اید. نامه دوم برای شما ایمیل خواهد شد . شخصا باید این صفحه را کنترل نمایید.

نحوه چک کردن نامه دوم وقت مصاحبه 

  • به آدرس https://www.dvlottery.state.gov/ESC بروید.
  • گزینه Continue را کلیک نمایید.
  • پس از وارد کردن کانفرمیشن نامبر 16 رقمی که بعد از ثبت نام اولیه دریافت نمودید و نام خانوادگی و سال تولد برنده اصلی و کد کپچا گزینه Submit را کلیک نمایید تا صفحه برنده شدنتان باز شود.
  • در صورتی که وقت مصاحبه شما اعلام شده باشد در پایین صفحه روز ، ساعت و محل سفارت شما نمایش داده خواهد شد که بایستی به هنگام مصاحبه پرینت این صفحه را بهمراه مدارک دیگر بهمراه داشته باشید.

زمان چک کردن نامه دوم سفارت

پس از برنده شدن در لاتاری باید منتظر به جریان افتادن پرونده تان در اداره کنسولگری وزارت امور خارجه آمریکا باشید. این موضوع بسته به شماره کیس شما ممکن است یک ماه تا یک سال زمان ببرد. پس صبور باشید و اخبار این وبسایت را دنبال کنید تا ویزا بولتن هارا برای شما تشریح کنیم. برای کسب اطلاع دقیق تر میتوانید در کانال تلگرام ما، موسسه حامی مهاجر را دنبال کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1
کاربر حامی مهاجر
با سلام من برنده لاتاری 2021 هستم درباره زمان مصاحبه و وقت سفارت سوال داشتم. من سفارت آنکارا رو انتخاب کردم آیا با توجه به شیوع کرونا این سفارت روند وقت مصاحبه رو برندگان ایرانی انجام میده؟
رضا رحمتی

درود بر شما

با توجه به کرونا کمی به کندی نوبت های مصاحبه میرسه اما به زودی نوبت شما هم خواهد شد.

مطالب مرتبط
شنبه 16 مرداد 1400
ساعت، تاریخ و زمان ثبت نام لاتاری آمریکا

برنامه لاتاری گرین کارت امسال (2021 میلادی و 1400 هجری شمسی) ، لاتاری 2023 آمریکا یا DV-2023 نامیده می‌شود. معمولا سالی که در انتهای نام برنامه های لاتاری آمریکا ذکر می‌شود، نشانگر زمان بسته شدن پرونده آن برنامه است ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
اعلام نتایج لاتاری 2023: تاریخ، زمان و ساعت جواب لاتاری

تاریخ و زمان جواب لاتاری یا اعلام نتایج لاتاری 2023 در 7 می 2022 اعلام خواهد شد. جهت استعلام نتایج لاتاری از راهنمای این مقاله استفاده کنید. ...

ادامه مطلب
سه شنبه 12 اسفند 1399
لاتاری گرین کارت آمریکا چیست و چگونه ثبت نام کنیم؟

لاتاری گرین کارت آمریکا که به اختصار با نام لاتاری شناخته می‌شود، آسان ترین و ارزان ترین روش مهاجرت به آمریکا است. ...

ادامه مطلب