50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ثبت نام حضوری لاتاری در تهران 2026

ثبت نام حضوری لاتاری 1403 (2026)

ثبت نام لاتاری در تهران هم ممکن است؟ پاسخ بله است. آن هم به‌صورت حضوری و بدون نیاز به مراجعه وبسایت رسمی ثبت نام لاتاری. اگر دانش زبان‌ انگلیسی‌تان خیلی سطح بالا نیست یا می‌خواهید توسط کارشناسان زبده و باتجربه در این قرعه‌کشی جهانی شرکت کنید، می‌توانید گزینه ثبت نام حضوری لاتاری در تهران را انتخاب کرده و با مراجعه به دفاتر حامی مهاجر بی‌دردسر کارتان را انجام دهید.

حالا می‌پرسید چگونه؟ یا فرایند آن چیست؟ اول باید به وبسایت حامی مهاجر مراجعه کنید، روی صفحه ثبت نام لاتاری کلیک کرده و از طریق این صفحه گزینه رزرو وقت حضوری را انتخاب کنید. بعد از این همه‌چیز منوط به حضور شما در زمان مقرر به محل شرکت می‌شود. به‌موقع تشریف بیاورید تا از مزایای ثبت نام حضوری لاتاری بهره‌مند شوید. با این کار می‌توانید اطمینان داشته باشید که به‌طور صحیح و درست در لاتاری ثبت‌نام کرده‌اید.

همچنین نگران عکس لاتاری هم نباشید؛ این یکی از ده‌ها مزایای دیگر ثبت‌نام حضوری مشتریان حامی مهاجر است. شرکت حامی  مهاجر از ساعت 9 صبح الی 9 شب پذیرای مراجعه کنندگان حضوری خواهد بود. پس تشریف بیاورید!

پیش ثبت نام لاتاری 1403

مراحل ثبت نام حضوری لاتاری در تهران

در این قسمت می‌خواهیم تمام فرایند ثبت نام حضوری لاتاری را در دفتر موسسه حامی مهاجر بررسی کنیم. از رزرو وقت تا مراجعه حضوری و خدماتی که ما به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌دهیم. پس با ما همراه باشید:

مرحله 1: تهیه عکس برای ثبت نام حضوری لاتاری

همانطور که در مقدمه گفتیم؛ یکی از مراحل ثبت نام حضوری لاتاری، تهیه عکس مطابق با شرایط عکس لاتاری (Digital Image Requuirements) برای افرادی است که به صورت حضوری مراجعه کرده‌اند و عکس تهیه نکرده‌اند. البته متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل عکس خود را تهیه و سپس مراجعه کنند. پس تهیه عکس در محل الزامی نست و تنها نیاز است که فایل عکس را تحویل کارشناسان ما بدهید.

اما عکس لاتاری استانداردهایی دارد که بایستی حتما رعایت شود. از جمله اینکه؛ مخدوش نباشد، کیفیت بالایی داشته باشد و به‌هیچ عنوان مربوط به سالهای گذشته نباشد. در مجموع عکس باید به‌گونه‌ای باشد که احراز هویت را دچار مشکل نکند. بنابراین برای سهولت مراجعه‌کنندگان امکان عکاسی لاتاری در موسسه حامی مهاجر وجود دارد و نیازی نیست نگران کیفیت و استانداردهای آن باشید.

عکاسی لاتاری

مرحله 2: تکمیل فرم اطلاعات ثبت نام حضوری لاتاری

پس از رزرو وقت و مراجعه برای ثبت نام حضوری لاتاری،  یک فرم ثبت نام در اختیار شما قرار داده می‌شود که باید با نهایت دقت پر شود. این فرم مطابق فرم اصلی ثبت نام لاتاری بوده و از صحت و اعتبار بالایی برخوردار است. در فرم ثبت نام حضوری لاتاری، اطلاعات تاریخ باید کاملا به صورت میلادی وارد شود. همچنین در هنگام وارد کردن شماره پاسپورت باید در نظر داشته باشید که حروف اول نیز باید وارد شود. اطلاعات نام و نام خانوادگی فرد نیز باید به‌صورت لاتین و مطابق با پاسپورت فرد پر شود.

تکمیل فرم ثبت نام لاتاری

مرحله 3: ثبت فرم اطلاعات ثبت نام کنندگان حضوری

پس از تکمیل فرم ثبت نام لاتاری توسط شما، کارشناسان حامی مهاجر آن را با نهایت دقت در سیستم ثبت می‌کنند. البته قبل از تایید نهایی اطلاعات، حتما یک نسخه پرینت شده از فرم را در اختیارتان قرار می‌دهند. تا شما از صحت اطلاعات خود مطمئن شوید و در صورت نیاز اصلاحات لازم را به اطلاع کارشناسان حامی مهاجر برسانید. پس از گذراندن این مرحله بازبینی و صحت سنجی اطلاعات ثبت‌نام،  فرم تایید نهایی می‌شود.

مرحله 4: دریافت تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از تایید نهایی فرم ثبت نام، یک تاییدیه مبنی بر صحت انجام ثبت نام لاتاری به فرد تحویل داده می‌شود که این اطلاعات شامل نام خانوادگی فرد به لاتین، تاریخ تولد به میلادی و کانفیرمیشن کد است. این اطلاعات برای بررسی نتایج ثبت‌نام نیاز خواهد بود. البته افرادی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام کرده باشند، از مزایای کارگزاری رایگان بعد از ثبت نام، که مهمترین آن اعلام نتایج لاتاری و بررسی نتیجه ثبت‌نام است، بهره مند خواهند شد که به افراد اطلاع رسانی می‌شود.

آیا داشتن پاسپورت برای ثبت نام حضوری لاتاری الزامی است؟

در سال‌های گذشته داشتن پاسپورت معتبر یکی از شرایط ثبت نام در لاتاری بود. به همین دلیل کسانی که پاسپورت آن‌ها منقضی شده بود و یا به دلیل خدمت سربازی یا هر دلیل امکان دریافت پاسپورت را نداشتند. نمی‌توانستند در لاتاری ثبت نام کنند. اما امسال شرایط متفاوت است و طبق دستورالعمل جدید در مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری،  پاسپورت نیازی نیست.

طبق خبرهای رسمی منتشر شده، قاضی تیموتی جیمز کلی که یک قاضی فدرال در ایالت متحده آمریکاست، پس از برگزاری یک دعوی حقوقی، به دولت آمریکا حکم کرده است که دولت آمریکا اجازه ندارد که از متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا اطلاعات پاسپورت را دریافت کند و این خلاف روال قانونی معمول برای پرونده‌های دارای سال مالی است. با توجه به این حکم، ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت انجام می‌شود.

حامی مهاجر؛ یکی از مراکز ثبت نام لاتاری در تهران

با فرایند ثبت نام حضوری لاتاری در تهران و در دفتر اصلی موسسه حامی مهاجر آشنا شدید. فرایند چندان پیچیده‌ای ندارد و همه کارها طبق روال انجام می‌شود. ما سالهاست که در این عرصه خدمت‌رسان هستیم و تجربه و سابقه درخشان‌مان باعث می‌شود که تمامی فرایند ثبت نام شما را در چنین قرعه‌کشی مهم و جهانی مطابق با اصول و به‌سرعت انجام دهیم. حضور شما در موسسه حامی مهاجر مایه دلگرمی است.

شماره تماس: 02148000957

آدرس موسسه حامی مهاجر

سوالات متداول درباره ثبت نام لاتاری در تهران

شاید پرسش شما هم در این بخش مطرح شده باشد. پس همچنان به مطالعه مقاله ادامه دهید و چنانچه سوالی داشتید از قسمت نظرات همین مقاله استفاده کرده و آن را مطرح کنید.

برای رزرو وقت ثبت نام حضوری لاتاری باید به کجا مراجعه کنم؟

از طریق لینک ثبت نام لاتاری می‌توانید نسبت به رزرو وقت حضوری اقدام کنید.

هزینه ثبت نام حضوری لاتاری چقدر است؟

هزینه ثبت نام حضوری لاتاری در موسسه حامی مهاجر به روز می‌شود. هم‌اکنون هنوز هنگام ثبت نام لاتاری 2026 نرسیده است. به‌محض شروع فرایند پیش ثبت نام حتما هزینه‌های جدید از طریق سایت حامی مهاجر اطلاع رسانی می‌شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 2 | کل دیدگاه های تایید شده: 0