20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

مراحل ثبت نام حضوری لاتاری

افرادی که می خواهند ثبت نام لاتاری خود را به صورت حضوری انجام دهند می توانند با رزرو وقت حضوری از طریق وب سایت حامی مهاجر ، به شرکت مراجعه کرده و به صورت حضوری ثبت نام لاتاری خود را انجام دهند. از مزایای ثبت نام حضوری لاتاری می توان به اطمینان از صحت ثبت نام لاتاری و تهیه عکس لاتاری اشاره کرد. تهیه عکس لاتاری برای افرادی که به صورت حضوری مراجعه کنند امکان پذیر بوده و هزینه ی آن 20 هزار تومان می باشد. شرکت حامی  مهاجر از ساعت 9 صبح الی 9 شب پذیرای مراجعه کنندگان حضوری خواهد بود.

تهیه عکس برای ثبت نام حضوری لاتاری

یکی از مراحل ثبت نام حضوری لاتاری ، تهیه عکس لاتاری مطابق با شرایط عکس لاتاری (Digital Image Requuirements) برای افرادی است که به صورت حضوری مراجعه کرده اند و عکس تهیه نکرده اند. البته متقاضیان ثبت نام حضوری لاتاری می توانند در صورت تمایل عکس خود را تهیه و سپس مراجعه کنند و فایل عکس را تحویل دهند و تهیه عکس در محل الزامی نمی باشد و این امر فقط برای سهولت مراجعه کنندگان در نظر گرفته شده است.

ارائه پاسپورت اعتبار دار برای ثبت نام حضوری لاتاری

افرادی که تمایل به ثبت نام حضوری لاتاری 2021 دارند باید در نظر داشته باشند که برای فرد متقاضی داشتن پاسپورت اعتبار دار الزامی می باشد  و برای افرادی که به صورت همراه در فرم ثبت می شوند ، نیاز نخواهد بود. افراد متاهلی که می خواهند به صورت دو شانسه ثبت نام نمایند باید هر یک از زوجین پاسپورت اعتبار دار ارائه دهند چون هر یک از زوجین به عنوان متقاضی اصلی ثبت نام خواهند شد. البته نگران دریافت پاسپورت و تمدید آن نباشید زیرا این امر در کمتر از یک هفته و با هزینه ی حدودا مبلغ 150 هزار تومان از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس 10+) قابل انجام خواهد بود.

تکمیل فرم اطلاعات ثبت نام حضوری لاتاری

پس از رزرو وقت و مراجعه برای ثبت نام حضوری لاتاری ، در اختیار افراد یک فرم ثبت نام قرار داده می شود که باید با نهایت دقت پر شود و این فرم مطابق فرم اصلی ثبت نام لاتاری 2021 بوده و از صحت و اعتبار بالایی برخوردار می باشد. در فرم ثبت نام حضوری لاتاری ، اطلاعات تاریخ باید کاملا به صورت میلادی وارد شود. همچنین در هنگام وارد کردن شماره پاسپورت باید در نظر داشته باشید که حروف اول نیز باید وارد شود. اطلاعات نام و نام خانوادگی فرد نیز باید به صورت لاتین و مطابق با پاسپورت فرد پر شود.

ثبت فرم اطلاعات ثبت نام کنندگان حضوری

پس از تکمیل فرم ثبت نام لاتاری ، توسط متقاضیان ، فرم توسط کارشناسان حامی مهاجر با نهایت دقت ثبت شده و قبل از تایید نهایی اطلاعات متقاضیان ، اطلاعات ثبت شده به صورت پرینت شده در اختیار افراد قرار می گیرد تا افراد از صحت اطلاعات خود مطمن شوند و پس از تایید نهایی افراد و مطابقت داشتن اطلاعات آن ها ، فرم تایید نهایی می شود و همین امر موجب اعتبار و صحت انجام ثبت نام لاتاری 2021 خواهد بود.

دریافت تاییدیه ثبت نام لاتاری

پس از تایید نهایی فرم ثبت نام ، یک تاییدیه ، مبنی بر صحت انجام ثبت نام لاتاری به فرد تحویل داده می شود که این اطلاعات شامل نام خانوادگی فرد به لاتین ، تاریخ تولد به میلادی و کانفیرمیشن کد می باشد که این اطلاعات برای بررسی نتایج ثبت نام نیاز خواهد بود. البته افرادی که از طریق حامی مهاجر ثبت نام کرده باشند ، از مزایای کارگزاری رایگان بعد از ثبت نام ، که مهمترین آن اعلام نتایج لاتاری و بررسی نتیجه ثبت نام می باشد بهره مند خواهند شد که به افراد اطلاع رسانی می شود.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0