20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

هزینه ثبت نام لاتاری 2025: مجرد، متاهل (دوشانسه) + فرزند

هزینه ثبت نام لاتاری 2025 چقدر است؟ | حامی مهاجر

در روزهایی که ماجرای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا بر همه‌جا سایه انداخته، یکی از رایج‌ترین سوالات دنبال‌کنندگان لاتاری این است که اصلا هزینه لاتاری چقدر است؟ و برای شرکت در آن، چه مبلغی را باید به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری پرداخت کرد؟

همچنین عده دیگری می‌خواهند در این مدت باقی‌مانده، راجع‌به چگونگی ثبت نام خود و خانواده‌شان در لاتاری اطلاعاتی کسب کنند و با آمادگی کامل به پیشواز ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا بروند. لازم‌به‌ذکر است ما راجع‌به همین موضوع اخیر، یعنی لاتاری و نحوه وشرایط ثبت نام در آن، قبلا مطلب دیگری نوشته‌ایم که می‌توانید آن را در این صفحه مطالعه کنید: لاتاری چیست و چگونه می‌توان در آن ثبت نام کرد؟

بنابراین آنچه در این مقاله بیان می‌کنیم، پاسخ به سوالاتی است که درباره هزینه ثبت نام لاتاری وجود دارد؛ یعنی ضمن پرداختن به هزینه‌های مراحل مختلف آن مثل هزینه شرکت در لاتاری، هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه اخذ ویزای لاتاری گرین کارت آمریکا، برخی از خدمات حامی مهاجر را در زمینه ثبت نام لاتاری بیان می‌کنیم و راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

سپس درباره هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری، هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری، هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری و هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری صحبت می‌کنیم و مبالغ تعیین‌شده برای هر کدام را شرح می‌دهیم. پس همراهمان باشید تا با بررسی ریزبه‌ریز موضوعاتی که پیرامون هزینه ثبت نام لاتاری 1402 وجود دارد، تمام اطلاعات لازم را در در اختیارتان بگذاریم.

حامی مهاجر، موسسه مهاجرتی معتبری است که در زمینه لاتاری و مهاجرت به آمریکا، به مراجعین خود خدماتی تخصصی ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توانیم به چنین مواردی اشاره کنیم: ثبت‌نام لاتاری، مشاوره و پیگیری پرونده برندگان لاتاری، اخذ ویزای تحصیلی آمریکا (بدون مدرک زبان) و مشاوره اخذ اقامت دائم در آمریکا.

در ضمن شما می‌توانید همین الان از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، نام‌نویسی خود را در لاتاری 2025 آمریکا تکمیل کنید یا برای استفاده از خدمات حضوری ثبت نام لاتاری، از طریق دکمۀ پایین وقت خود را رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شمارۀ 02191344330 تماس بگیرید.

رزرو وقت حضوری ثبت نام لاتاری

آیا لاتاری هزینه دارد؟

برای اینکه به این سوال پاسخ بدهیم، می‌توانیم آن را از سه جنبه بررسی کنیم؛ اول از نظر هزینه ثبت نام لاتاری، بعد از لحاظ هزینه های بعد قبولی لاتاری و در نهایت، از حیث هزینه‌های پس از اخذ ویزای آمریکا.

در ادامه قرار است هرکدام از این سه حالت را به‌صورت جداگانه بررسی کنیم. همراهمان باشید.

هزینه های ثبت نام در لاتاری چقدر است

هزینه شرکت در لاتاری

بینید! همین اول‌کار باید بگوییم ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا به خودی خود رایگان است؛ یعنی دولت آمریکا هزینه‌ای را به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری مطرح نکرده؛ منتها فرایند ثبت نام در این سایت، به مهارت و تجربه نیاز دارد؛ به این خاطر که فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی به زبان انگلیسی است و شما برای وارد کردن اطلاعاتتان، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید.

جدا از این، لاتاری یک برنامۀ مهاجرتی است و طبیعتا به موضوعات حقوقی گره خورده؛ بنابراین برای پیگیری پرونده لاتاری، به آشنایی با مسائل قضایی نیازمندید. تازه! روند ثبت نام در این برنامه طوری است که حتی اگر اطلاعات خود را به‌غلط هم وارد کنید، خطایی به شما نشان داده نمی‌شود و همان اطلاعاتِ ثبت‌شده، مبنای پرونده شما قرار می‌گیرد؛

مثلا با وجود اینکه شیوۀ نگارش آدرس در زبان فارسی و انگلیسی متفاوت است، اگر شما آدرستان را بر اساس نوشتار فارسی هم وارد کنید، اطلاعتتان تایید خواهد شد. منتها چنانچه جزو برندگان لاتاری باشید، همین اطلاعات نادرست برایتان دردسرساز می‌شود و شانستان را از بین می‌برد.

بنابراین ممکن است کوچک‌ترین اشتباه، ناخوشایندترین نتیجه را به‌دنبال داشته باشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت نام در لاتاری، حتما از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. ضمنا در صورت تمایل، شما می‌توانید برای ثبت نام خود از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر اقدام کنید تا کارشناسان مجرب ما، درستی اطلاعاتتان را در چند مرحله بررسی کنند و روند ثبت‌نامی‌تان را تکمیل کنند.

هزینه های بعد قبولی لاتاری

هزینه بعد از برنده شدن در لاتاری

برنده شدن در لاتاری فقط نیمی از ماجراست؛ چون متقاضیان لاتاری بعد از دریافت خبر قبولی خود، باید برای اخذ ویزایشان مراحل گوناگونی را پشت‌سر بگذرانند. مراحلی مانند تکمیل فرم DS-260، دریافت نامه دوم لاتاری، انجام آزمایشات مدیکال و مصاحبه در سفارت آمریکا. گفتنی است ما قبلا درباره این مراحل مطلبی نوشته‌ایم که می‌توانید آن را اینجا مطالعه کنید: مراحل بعد از قبولی در لاتاری.

بنابراین واضح است که انجام هر کدام از این مراحل، هزینه‌ای جداگانه به دنبال دارد. البته ما درباره هزینه‌های بعد از قبولی در لاتاری هم قبلا مقاله مفصلی کار کرده‌ایم و تمام ریزه‌کاری‌های آن را بیان کرده‌ایم؛ اما در ادامه، به‌صورت خلاصه‌وار در این خصوص صحبت می‌کنیم.

هزینه کارشناسی فرم برندگان

هزینه تکمیل فرم DS260

در گام اول، برندگان لاتاری برای کارشناسی و تکمیل فرم DS-260 مبلغی را می‌پردازند؛ زیرا تکمیل صحیح این فرم بیشتر از آنکه به دانش انگلیسی نیاز داشته باشد، نیازمند اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا است. طوری که نباید هیچ جزئیات اضافی یا نادرستی در این فرم نوشته شود؛ بنابراین صرف هزینه‌ای جزئی برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی، می‌تواند خیال افراد را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند.

ما در موسسه حامی مهاجر، در زمینه مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260، خدماتی تخصصی ارائه می‌کنیم. برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید با شماره 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی

هزینه تورسفارتی برندگان لاتاری

از آنجا که هیچ‌گونه روابط دیپلماتیکی بین دو کشور ایران و آمریکا برقرار نیست، برندگان لاتاری باید برای انجام مصاحبه و تکمیل آزمایشات، به یکی از سفارت‌های آمریکا در ترکیه و ارمنستان و امارات سفر کنند؛ منتها این سفرها باید طوری طراحی شوند که منعطف باشند و با بروز تغییرات ناگهانی، مشکلی در روندشان ایجاد نشود.

ویژگی اصلی تورهای سفارتی نیز همین انعطاف‌پذیری آن‌هاست که باعث می‌شود اتفاقات غیرمنتظره، مشکلی برای تکمیل مراحل بعد از لاتاری ایجاد نکند. گفتنی است ما در مجموعه حامی مهاجر، این افتخار را داریم که نخستین موسسۀ ارائه‌کنندۀ خدمات تور سفارت آمریکا در ایران بوده‌ایم و از این طریق، به مراجعین زیادی خدمت‌رسانی کرده‌ایم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه آزمایشات مدیکال آمریکا

هزینه مدیکال برندگان لاتاری

یکی دیگر از مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. هزینه این مرحله که مدیکال نام دارد و در کشور خارجی انجام می‌شود، با توجه به نوع آزمایشات و واکسن‌های دریافتی هر شخص، متفاوت است.

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام مصاحبه در سفارت آمریکا، باید نقدا کارمزد مصاحبه را پرداخت کند. در حال حاضر، این مبلغ برابر 330 دلار به ازای هر فرد است.

همچنین ببینید: تجربه مصاحبه در سفارت ارمنستان

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

هزینه پیکاپ پاسپورت برندگان لاتاری

بعد از مصاحبه‌کردن در سفارت آمریکا، هم ممکن است ویزای افراد همان‌لحظه صادر شود و هم ممکن است به‌خاطر پروسه‌ای به‌نام پروسه AP، صدورش طول بکشد. در حالت دوم، افراد می‌توانند پاسپورت خود را در اختیار موسسات مهاجرتی معتبر قرار بدهند تا پس از ارسال به سفارت آمریکا و چسبانده‌شدن ویزا، به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. این کار پیکاپ نام دارد.

موسسه حامی مهاجر، برای ویزاهای آمریکا و کانادا خدمات پیکاپ پاسپورت هم ارائه می‌دهد. بنابراین فرقی ندارد که ویزای شما در کدام سفارت صادر شده باشد. در هر صورت، می‌توانید از خدمات ما برای دریافت ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا

اکنون نوبت آن است تا دربارۀ هزینه های پس از اخذ ویزای آمریکا صحبت کنیم.

مشخصا دریافت ویزای آمریکا و ورود به خاک این کشور، خرج‌های متنوعی دارد؛ از جمله هزینۀ پرواز به ایالات متحده، هزینۀ اجاره خانه در کشور آمریکا، هزینۀ اخذ سوشیال یا SSN (معادل شماره تامین اجتماعی)، هزینۀ افتتاح حساب بانکی در آمریکا و هزینۀ دریافت گواهینامه ایالات متحده.

در این بین، بد نیست بدانید ما راجع‌به روزگار پس از برنده شدن در لاتاری، پیش‌تر مقاله‌ای نوشته‌ایم که شرایط برندگان لاتاری را درست از لحظۀ رسیدن به خاک آمریکا بررسی کرده است. اگر دوست داشتید، از اینجا بخوانیدش: شرایط زندگی بعد از لاتاری

بنابراین برندگان لاتاری باید بدانند زندگی در آمریکا، مثل زندگی در هر نقطه دیگری از جهان، هزینه‌های مختلفی دارد. البته نمی‌توان رقم دقیقی برای جمع این هزینه‌ها مشخص کرد؛ چون همان‌طور که در مقاله هزینه زندگی در ایالت‌های آمریکا نشان دادیم، وضعیت هر ایالت با ایالت دیگر فرق دارد.

با این حال، شما می‌توانید پس از ورود به ایالات متحده برای خود شغلی دست‌وپا کنید تا ضمن سازگارشدن با محیط جدید، بتوانید درآمد کسب کنید و هزینه‌هایتان را مدیریت کنید.

هزینه ثبت نام لاتاری 1402 یا 2025

همان‌طور که قبل از این گفتیم، ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا رایگان است و هزینه‌ای ندارد؛ بنابراین ممکن است این سوال ایجاد شود که اگر ثبت نام رایگان است، چرا باید از خدمات حامی مهاجر در ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا استفاده کنیم؟ یا چرا باید مبلغی به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا بپردازیم؟ همراهمان باشید تا بگوییم.

واقعیت این است هرچند ثبت نام لاتاری به خودی خود رایگان است، فرایند ثبت نام در آن به این آسانی‌ها نیست که فکر می‌کنیم؛  چون حتی در صورت بروز اشتباهات فنی کوچک هم، شانس ما برای برنده‌شدن از بین خواهد رفت.

به همین دلیل، ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر که کارگزار رسمی ویزا در ایران است، مطابق با تجربیات و مهارت‌های کارشناسانمان، خدماتی تخصصی در خصوص برنامه لاتاری گرین‌کارت آمریکا تدارک دیده‌ایم؛ پس طبیعی است که در ازای ارائۀ این خدمات، مبلغی را تحت‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری دریافت کنیم.

خدمات ثبت نام لاتاری در حامی مهاجر

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، ما به عنوان کارگزار رسمی ویزا در ایران، خدماتی مثل اخذ انواع ویزاهای آمریکا را ارائه می‌دهیم و در ازای آن، هزینه‌ای منصفانه دریافت می‌کنیم.

اکنون، می‌خواهیم برخی از این خدمات را برایتان بازگو کنیم. همراهمان باشید.

خدمات حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری

  1. ثبت نام اصولی و بی‌دردسر در لاتاری با حامی مهاجر

انجام‌دادن تک‌تک مراحل ثبت نام لاتاری و تکمیل دقیق فرم‌های آن، از جمله خدمات مهمی است که ما در زمان ثبت نام لاتاری به متقاضیان این برنامۀ مهاجرتی ارائه می‌دهیم.

همان‌طور که گفته شد، اهمیت این موضوع از آن جهت است که کوچک‌ترین اشتباهی موقع ثبت نام لاتاری، یا ممکن است به حذف شما از قرعه‌کشی منجر شود یا بعد از برنده‌شدن، شما را با نقص پرونده و ریجکت‌شدن ویزا روبه‌رو کند. در حالی که با همراهی کارشناسان حامی مهاجر، هرگز چنین اتفاقی نمیفتد.

  1. پاسخگویی پایدار به مشتریان و پشتیبانی همیشگی از آنان

برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام لاتاری را در کافی‌نت‌ها یا سایت‌هایی انجام می‌دهند که تنها به‌مدت یک ماه خدمات لاتاری ارائه می‌دهند و پس از آن، به‌هیچ‌عنوان پاسخگوی مشتریان خود نیستند. ضمنا  آن‌ها ممکن است هزینه‌های سنگینی را هم تحت‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری طلب کنند.

این در حالی است که شرکت حامی مهاجر به‌شکل تخصصی در زمینه راه های مهاجرت فعالیت می‌کند و پس از پایان دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند.

پاسخگویی پایدار و همیشگی به مشتریان حامی مهاجر

  1. اطلاع‌رسانی به‌موقع نتایج لاتاری توسط حامی مهاجر

نهاد اصلی برگزارکنندۀ لاتاری آمریکا، هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در خصوص اعلام نتایج لاتاری ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام خود را با حامی مهاجر انجام بدهید، نتایج لاتاری توسط کارشناسان موسسه بررسی خواهد شد و نتیجه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا در صورت برنده شدن در لاتاری، شخصا با شما تماس خواهیم گرفت.

  1. خدمات کارگزاری رایگان به برندگان لاتاری 2025

کسانی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2025 می‌کنند، در صورت برنده‌شدن از هزینه‌های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

  1. آرشیو اطلاعات مشتریان در حامی مهاجر

ما در تجربه کاری خود با تعداد زیادی از برندگان لاتاری مواجه شده‌ایم که یا به صورت شخصی در لاتاری ثبت‌نام کرده بودند یا این کار را در کافی نت ها به‌انجام رسانده بودند؛ ولی متاسفانه بعد از برنده‌شدن، اطلاعات ثبت‌نامی خود را مانند ایمیل واردشده و کانفرمیشن نامبر و سطح تحصیلات، به‌خاطر نمی‌آوردند. برخی افراد هم نام فامیلی پیچیده‌ای داشتند و یادشان رفته بود که نام خود را چگونه در فرم ثبت نام نوشته بودند.

به همین خاطر، یکی از خدمات ما در موسسه حامی مهاجر این است که تمام اطلاعات ثبت نامی شما را آرشیو خواهیم کرد و در صورت بروز مشکل، اطلاعاتتان را به‌راحتی بازیابی می‌کنیم.

آزشیو اطلاعات ثبت نام کنندگان در لاتاری

  1. ارائه خدمات ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری

متقاضیان ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا هم می‌توانند از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، ثبت‌نامشان را به‌صورت آنلاین انجام بدهند و هم می‌توانند با مراجعه به دفتر ما، از خدمات ثبت‌نام حضوری‌مان استفاده کنند.

نشانی: «تهران، مرزداران، برج الوند، طبقه 11»

  1. ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر مجموعه حامی مهاجر

کسانی که به‌صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر ما استفاده کنند؛ زیرا شرایط عکس لاتاری ویژه است و افراد نمی‌توانند هر عکسی را در فرم ثبت‌نام بارگذاری کنند.

هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر

دیگر نوبت آن است تا دربارۀ هزینه ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا در موسسه حامی مهاجر صحبت کنیم؛ اما پیش از پرداختن به این بحث، می‌خواهیم این خبر خوش را بدهیم که اگر تا قبل از شروع ثبت نام اصلی بخواهید نام‌نویسیتان را از طریق فرم پیش ثبت نام آنلاین لاتاری تکمیل کنید، می‌توانید با پیام‌دادن به پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر، کدتخفیف 10درصدی دریافت کنید.

ضمنا لازم‌به‌ذکر است پیش ثبت نام ما، همواره با قیمت ثبت نام لاتاری سال قبل صورت می‌گیرد؛ ولی هنگامی که ثبت نام اصلی لاتاری شروع شود، قیمت های جدیدی در سایت حامی مهاجر تعریف می‌شود. بنابراین با پیش ثبت نام لاتاری 2025، هزینه کمتری خواهید پرداخت.

هزینه های ثبت نام لاتاری

در نهایت باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که فقط خود فرایند ثبت نام لاتاری در بعضی سایت‌های خارجی، با مبلغ سنگین 99 دلار انجام می‌شود (معادل 30.000.000 ریال). با این حال، ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2025، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. در ادامه صحبت، به این هزینه‌ها می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

با اینکه ثبت نام در لاتاری هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارد، اما شروطی مانند داشتن مدرک دیپلم 12ساله یا دارابودن سابقه کار 2ساله، عملا به سنین پایین اجازه ثبت نام در لاتاری را نمی‌دهد؛ بنابراین تمامی افراد مجردی که دو شرط بالا را دارند، می‌توانند خودشان را به‌عنوان گزینه اصلی در لاتاری ثبت نام کنند. گفتنی است در موسسه حامی مهاجر، هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری مبلغ 200هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت نام فرد مجرد در لاتاری

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

مسئله ازدواج در لاتاری، از جمله سوال‌برانگیزترین موضوعاتی است که همواره ذهن متقاضیان لاتاری را به خود مشغول کرده. بسیاری از افراد، به‌دنبال پاسخ این سوال‌اند که اگر در طی مراحل مختلف لاتاری ازدواج کنند، چه سرنوشتی در انتظار خودشان و همسرشان است؟

ما در مقاله مزایای لاتاری چیست، این سوال را از چند جهت مختلف مورد بررسی قرار داده‌ایم و برای تمامی حالات ممکن، راه‌حلی پیش پای شما گذاشته‌ایم. اگر تمایل دارید به ابهامات ذهنی خود پایان بدهید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

در هر حال، تمامی افراد متاهل می‌توانند پس از ثبت نام خود به‌عنوان گزینه اصلی، اطلاعات همسرشان را نیز به‌عنوان زیرمجموعۀ خود در فرم پیش‌ثبت‌نام وارد کنند. هزینه‌ای که در موسسه حامی مهاجر به‌عنوان هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری تعیین شده، مبلغ 300هزار تومان است.

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری

چنانچه شما یک فرزند زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلمتان را اخذ کرده باشید، می‌توانید به سه طریق در لاتاری ثبت نام کنید و شانستان را برای برنده شدن افزایش دهید؛ یعنی یک بار به‌عنوان کیس اصلی، یک بار به‌عنوان زیرمجموعه پدر و یک بار هم به‌عنوان زیرمجموعه مادر؛

البته مشخص است که ثبت نام به‌عنوان گزینۀ اصلی، با پرداخت هزینه ثبت نام افراد مجرد همراه است. اما اگر در جایگاه زیرمجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید، مشمول هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری می‌شوید که برابر با 50هزار تومان است.

درباره شانس برنده شدن در لاتاری و راه‌های افزایش آن، می‌توانید مقاله افزایش شانس برنده شدن در لاتاری را مورد مطالعه قرار دهید.

هزینه ثبت نام خانواده در لاتاری

هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا، طراحی ثبت نام دو شانسه برای متاهلین است. به این صورت که با این شیوۀ ثبت‌نام، شانس آن‌ها برای برنده شدن در لاتاری آمریکا دوبرابر می‌شود. برای محاسبه هزینه آن نیز، تنها کافی است هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری را ضرب‌در 2 کنید.

ثبت نام دوشانسه به چه شکل است؟

منظور از ثبت نام دوشانسه این است که یک بار آقا به‌عنوان متقاضی اصلی ثبت‌نام کند و خانم و فرزندانش به‌عنوان همراه ثبت شوند و یک بار هم خانم به‌عنوان متقاضی اصلی نام‌نویسی کند تا آقا و فرزندانشان زیرمجموعۀ او قرار بگیرند. در چنین حالتی، هر دوی آن‌ها دو شانس برنده‌شدن در لاتاری را خواهند داشت که با برنده‌شدن هرکدامشان، کل خانواده ویزا می‌گیرد.

ذکر این نکته هم ضروری است که خوش‌بختانه، ایرانیان از جمله مردمی محسوب می‌شوند که شانس مناسبی برای برنده شدن در لاتاری دارند؛ بنابراین شما با ثبت نام دوشانسه، شرایط بسیار خوبی برای برنده شدن در لاتاری خواهید داشت. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سهمیه ایرانیان در لاتاری سال‌های اخیر، این مقاله را بخوانید: سهمیه ایرانیان در لاتاری چقدر است؟

در نهایت، می‌توانید لیست کامل هزینه های ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را در جدول زیر مشاهده کنید:

نوع کیس

هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری، با افزودن 9درصد مالیات

افراد مجرد

300 هزار تومان

327 هزار تومان

افراد متاهل

450 هزار تومان

490 هزار تومان

هر فرزند (زیر 21 سال و مجرد)

80 هزار تومان

87 هزار تومان

ثبت نام دوشانسه

هزینه تک‌شانسه × 2

______

سخن پایانی

در این مقاله تلاش کردیم راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری 1402 یا 2025، تمام اطلاعات لازم را بیان کنیم و ریزبه‌ریز مسائل پیرامون آن را توضیح بدهیم. به همین خاطر ابتدا از هزینه شرکت در لاتاری شروع کردیم و سپس، درباره هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا صحبت کردیم؛

یعنی همه هزینه‌های احتمالی یک شخص از مرحله ثبت نام لاتاری تا ورود به خاک آمریکا را بررسی کردیم و متقاضیان را از شرایط مسیر مقابلشان آگاه کردیم. در گام بعدی، به بیان برخی از خدماتمان در مجموعه حامی مهاجر پرداختیم و درباره هر کدام از این خدمات کاربردی، توضیحاتی مهم و خلاصه‌وار ارائه دادیم.

سپس هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را موردبحث قرار دادیم و از منصفانه‌بودن قیمت‌ها نسبت به خدماتمان حرف زدیم. در قدم نهایی نیز، بحث هزینه ثبت نام افراد مجرد، متاهل، فرزندان و دوشانسه‌ها را پیش کشیدیم و بعد از توضیحات کوتاهی، مبلغ تعیین‌شده برای هر کدام را نوشتیم؛

بنابراین بحث هزینه ثبت نام لاتاری را از تمامی جهات موردبحث قرار دادیم و کم‌وکیف آن را به‌صورت کامل بررسی کردیم. با این حال، اگر پس از خواندن این مقاله هنوز سوال بی پاسخی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید سوالتان را در قسمت نظرات مطرح کنید یا ضمن تماس‌گرفتن با شمارۀ 02191344330، آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

سوالات متداول درباره هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

هزینه ثبت نام لاتاری کانادا چقدر است؟

از آنجا که برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا راه جذابی برای مهاجرت به حساب می‌آید، بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا کشورهای دیگر نیز برنامه مهاجرتی مشابه لاتاری آمریکا دارند یا خیر. در جواب باید گفت که هیچ کشور دیگری برنامه‌ای مشابه لاتاری گرین کارت آمریکا ندارد. بنابراین ادعاهایی همچون لاتاری کانادا، لاتاری سوئد و لاتاری استرالیا صحت ندارند و دروغ هستند.

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت چقدر است؟

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت ها رقم مشخصی نیست. یعنی ممکن است کافی نت ها ثبت نام شما را با مبلغی سنگین‌تر از هزینه واقعی انجام دهند. ضمن اینکه هیچ‌کدام از کافی نت ها، خدماتی مانند اطلاع‌رسانی نتایج، پیگیری پرونده و... به شما ارائه نخواهند داد.

بارها نیز پیش آمده فرم افرادی که در کافی نت ها ثبت نام کرده‌‌اند، در بارگذاری عکس یا ورود اطلاعاتشان در فرم ثبت نامی بی‌دقتی صورت گرفته است و شخص از قرعه کشی لاتاری کنار گذاشته شده است.

قیمت لاتاری آمریکا چگونه محاسبه می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم، ما در مجموعه حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2025، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. برخی از این خدمات گفته‌شده را می‌توانید در مقاله مطالعه کنید.

قیمت ثبت نام در لاتاری آمریکا چقدر است؟

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری برابر 300هزار تومان، هزینه ثبت نام افراد متاهل برابر 450هزار تومان، هزینه ثبت نام فرزندان برابر با 80هزار تومان و هزینه ثبت نام دوشانسه، دوبرابر هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 96
Elinaz
سلام من ۱۷ سالمه و اگه بخوام لاتاری ۱۴۰۲ رو ثبت نام کنم نمیتونم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام الیناز عزیز. جالب است بدانید لاتاری هیچ‌گونه شرایط سنی ندارد. بلکه تنها شرط آن، داشتن مدرک دیپلم 12ساله یا حداقل 2 سال سابقه کار است؛ بنابراین اگر تا زمان ثبت‌نام لاتای بتوانید مدرک دیپلم 12سالۀ خود را اخذ کنید، می‌توانید به‌صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کنید. در غیر این صورت، این امکان برای شما وجود دارد که به‌عنوان زیرمجموعۀ پدر، مادر یا هردوی آن‌ها، ثبت‌نام خود را انجام دهید.

رقیه ابراهیمی کلان
سلام ببخشید اینجا میتونیم ثبت نام کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام دوست عزیز. بله. شما می‌توانید با مراجعه به صفحۀ ثبت نام لاتاری 2025، از همین حالا پیش‌ثبت‌نام خود را در لاتاری امسال تکمیل کنید.

جعفر حنیفی
سلام ثبت نام لاتاری یعدی کی هست میشه اعلام کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام دوست عزیز. ثبت نام لاتاری هرساله از اواسط مهرماه آغاز می‌شود و تا اواسط آبان‌ماه ادامه دارد.

با این حال، ما در مجموعۀ حامی مهاجر موقعیتی را فراهم کرده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید از همین حالا، پیش‌ثبت‌نام خود را در لاتاری 2025 آمریکا تکمیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ این موضوع، می‌توانید به صفحۀ پیش ثبت نام لاتاری آمریکا مراجعه کنید. 

پری گلی
سلام من در کافی نت ثبت نام کردم و کد کانفرمیشین داد آیا این کافیه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. دریافت کانفرمیشن نامبر فقط به معنای پایان مراحل ثبت نام لاتاری است و به معنای ثبت نام صحیح در لاتاری نیست. حتی اگر عکس و اطلاعات شما اشتباه وارد شود، در پایان کد کانفرمیشن نامبر صادر می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری را در موسسات معتبر انجام دهید تا از صحت آن مطمئن باشید.

روح الله کریمی نیا
سلام وقت بخیر برای سال بعد چگونه و کی ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. بعد از اعلام نتایج لاتاری در اردیبهشت ماه سال بعد، پیش ثبت نام لاتاری در سایت حامی مهاجر ثبت نام می‌شود و می‌توانید در آن زمان اقدام کنید.

سید مهدی
سلام در صورت قبولی در قرعه کشی لاتاری کل خانواده به همراه بچه ها باید برای مصاحبه به کشور ثالث برویم یا خیر ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. بله. برنده لاتاری به همراه همسر و فرزندان زیر 21 سال خود باید برای مصاحبه ویزای لاتاری به یک کشور خارجی بروند.

فرزاد آرین
باسلام کامنت برخی ازهموطنان رامیخواندم ،برایم بسیارخنده آورومضحک بودکه برخی ازماایرانیان چقدربامطالعه،خواندن ویادگیری مشکل داریم چراکه کلیه اطلاعات مرتبط بانحوه ثبت نام،هزینه ها،مسائل بعدازثبت نام وبطورکلی تمام مواردمربوط به قرعه کشی لاتاری آمریکادرسایت شماکاملاشفاف ومبسوط قیدشده، اماشوربختانه عده زیادی ازهموطنان فهیم!!! سوالات بسیارنازل وخنده داری میپرسندکه براحتی وبادودقیقه وقت،میتوانستندجواب سوالات خودراازهمین سایت ‌دریافت نمایند؛ متاسفانه آدم ازاین حدشعوروفهم عده ای ازجماعت ایرانی درحیرت وتعجب میماند.ایکاش ادمین سایت به هموطنان مزبوردرجواب میگفت:بااین حجم ازدرایت وشعور،میخواهیدبرویدآمریکا چکار؟؟؟آنجاراهم مثل ایران به پایین کشیده ودرآپارتمان،فروشگاه،جامعه و…آبروی هموطنان فهیم خودرامیبرید. عده زیادی ازهموطنان همان بهترکه بجای ثبت نام وتلاش بیهوده جهت مهاجرت،کمی شعورخودرابهبودببخشندویادبگیرندبجای تضییع وقت دیگران کمی سطح سوادوشعورخودرابالاببرند….،رفتن به آمریکا،پیشکششان.
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. تمام تلاش موسسه حامی مهاجر بر این است که اطلاعات را به صورت کامل در اختیار مخاطبان قرار دهد. بعضی اوقات مخاطبان به دلیل عجله و بی حوصلگی بخشی از مقاله را نمی‌خوانند و از این بابت فرمایش شما درست است، اما وظیفه ما ایجاب می‌کند که به تمام سوالات مخاطبان به صورت کامل جواب دهیم تا همه در صورت امکان بتوانند از فرصت های خود استفاده کنند.

جواد
سلام خسته نباشید عکس خانم ها باید مطابق پاسپرت با حجاب باشه ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. خیر. نیازی نیست که عکس لاتاری شما مانند عکس پاسپورت با حجاب باشد.

فرح خدادای
سلام من دختر ۳۰ ساله کم توان ذهنی دارم چطوری میتونم با دخترم لاتاری ثبت نام کنم
کارشناس حامی مهاجر

سلام. متاسفانه امکان این کار وجود ندارد. هیچ استثنایی برای ثبت نام فرزندان در لاتاری وجود ندارد، اگر فرزند شما بالای 21 سال باشد، نمی‌توانید او را به عنوان زیر مجموعه خود ثبت نام کنید.

عزیزاحمد نوری
سلام و عرض ادب خدمت شما گرامیان .عالیجناب من دانشجوی سال سوم دانشگاه در هرات افغانستان بودم و بنابر مسدود ماندن وجنگ در کشورمان از تحصیلات باز ماندم و بسیار دوست دارم ادامش بدم آیا امکان اش هست من در این پروسه لاتاری آمریکا شرکت کنم وشانسی داشته باشم ....
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. شما دارای مدرک دیپلم هستید. بنابراین می‌توانید در لاتاری امسال ثبت نام کنید.