20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

هزینه ثبت نام لاتاری 2025: مجرد، متاهل (دوشانسه) + فرزند

هزینه ثبت نام لاتاری 2025 چقدر است؟

در روزهایی که ماجرای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا بر همه‌جا سایه انداخته، یکی از رایج‌ترین سوالات دنبال‌کنندگان لاتاری این است که اصلا هزینه لاتاری چقدر است؟ این هزینه لاتاری چیست و شامل چه چیزی می‌شود؟ و برای شرکت در آن، چه مبلغی را باید به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری پرداخت کرد؟

همچنین عده دیگری می‌خواهند در این مدت باقی‌مانده، راجع‌به چگونگی ثبت نام خود و خانواده‌شان در لاتاری اطلاعاتی کسب کنند و با آمادگی کامل به پیشواز ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا بروند. لازم‌به‌ذکر است ما راجع‌به همین موضوع اخیر، یعنی لاتاری و نحوه وشرایط ثبت نام در آن، قبلا مطلب دیگری نوشته‌ایم که می‌توانید آن را در این صفحه مطالعه کنید: لاتاری چیست و چگونه می‌توان در آن ثبت نام کرد؟

بنابراین آنچه در این مقاله بیان می‌کنیم، پاسخ به سوالاتی است که درباره هزینه ثبت نام لاتاری وجود دارد؛ یعنی ضمن پرداختن به هزینه‌های مراحل مختلف آن مثل هزینه شرکت در لاتاری، هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه اخذ ویزای لاتاری گرین کارت آمریکا، برخی از خدمات حامی مهاجر را در زمینه ثبت نام لاتاری بیان می‌کنیم و راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، توضیحاتی ارائه می‌دهیم.

در ضمن شما می‌توانید همین الان از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، نام‌نویسی خود را در لاتاری 2025 آمریکا تکمیل کنید یا برای استفاده از خدمات حضوری ثبت نام لاتاری، از طریق دکمۀ پایین وقت خود را رزرو کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر هم می‌توانید با شمارۀ 02191344330 تماس بگیرید.

ثبت نام حضوری لاتاری

آیا لاتاری هزینه دارد؟

برای اینکه به این سوال پاسخ بدهیم، می‌توانیم آن را از سه جنبه بررسی کنیم؛ اول از نظر هزینه ثبت نام لاتاری، بعد از لحاظ هزینه های بعد قبولی لاتاری و در نهایت، از حیث هزینه‌های پس از اخذ ویزای آمریکا.

آیا لاتاری هزینه دارد

در ادامه قرار است هرکدام از این سه حالت را به‌صورت جداگانه بررسی کنیم. همراهمان باشید.

هزینه شرکت در لاتاری

آیا ثبت نام لاتاری هزینه دارد؟ ببینید! همین اول‌کار باید بگوییم ثبت نام هزینه شرکت در لاتاری آمریکا در سایت اصلی به خودی خود رایگان است؛ یعنی دولت آمریکا هزینه‌ای را به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری مطرح نکرده؛ منتها فرایند ثبت نام در این سایت، به مهارت و تجربه نیاز دارد؛ به این خاطر که فرم ثبت نام لاتاری آمریکا در سایت اصلی به زبان انگلیسی است و شما برای وارد کردن اطلاعاتتان، باید به زبان انگلیسی تسلط کامل داشته باشید.

جدا از این، لاتاری یک برنامۀ مهاجرتی است و طبیعتا به موضوعات حقوقی گره خورده؛ بنابراین برای پیگیری پرونده لاتاری، به آشنایی با مسائل قضایی نیازمندید. تازه! روند ثبت نام در این برنامه طوری است که حتی اگر اطلاعات خود را به‌غلط هم وارد کنید، خطایی به شما نشان داده نمی‌شود و همان اطلاعاتِ ثبت‌شده، مبنای پرونده شما قرار می‌گیرد؛

مثلا با وجود اینکه شیوۀ نگارش آدرس در زبان فارسی و انگلیسی متفاوت است، اگر شما آدرستان را بر اساس نوشتار فارسی هم وارد کنید، اطلاعتتان تایید خواهد شد. منتها چنانچه جزو برندگان لاتاری باشید، همین اطلاعات نادرست برایتان دردسرساز می‌شود و شانستان را از بین می‌برد.

بنابراین ممکن است کوچک‌ترین اشتباه، ناخوشایندترین نتیجه را به‌دنبال داشته باشد. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم برای ثبت نام در لاتاری، حتما از متخصصان و کارشناسان این امر کمک بگیرید. ضمنا در صورت تمایل، شما می‌توانید برای ثبت نام خود از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر اقدام کنید تا کارشناسان مجرب ما، درستی اطلاعاتتان را در چند مرحله بررسی کنند و روند ثبت‌نامی‌تان را تکمیل کنند.

هزینه های بعد قبولی لاتاری

برنده شدن در لاتاری فقط نیمی از ماجراست و از اینجا هزینه لاتاری تازه شروع می‌شود؛ چون متقاضیان لاتاری بعد از دریافت خبر قبولی خود، باید برای اخذ ویزایشان مراحل گوناگونی را پشت‌سر بگذرانند. مراحلی مانند تکمیل فرم ۲۶۰ لاتاری، دریافت نامه قبولی لاتاری (نامه دوم لاتاری)، انجام آزمایش مدیکال و مصاحبه در سفارت آمریکا. گفتنی است ما قبلا درباره این مراحل مطلبی نوشته‌ایم که می‌توانید آن را اینجا مطالعه کنید: مراحل بعد از قبولی در لاتاری.

هزینه های بعد قبولی لاتاری

بنابراین واضح است که انجام هر کدام از این مراحل، هزینه‌ای جداگانه به دنبال دارد. البته ما درباره هزینه های بعد از قبولی در لاتاری هم قبلا مقاله مفصلی کار کرده‌ایم و تمام ریزه‌کاری‌های آن را بیان کرده‌ایم؛ اما در ادامه، به‌صورت خلاصه‌وار در این خصوص صحبت می‌کنیم.

هزینه کارشناسی فرم برندگان

در گام اول، برندگان لاتاری برای کارشناسی و تکمیل فرم DS-260 یا همان فرم 260 لاتاری مبلغی را می‌پردازند؛ زیرا تکمیل صحیح این فرم بیشتر از آنکه به دانش انگلیسی نیاز داشته باشد، نیازمند اطلاعات حقوقی و آگاهی از قوانین مهاجرتی آمریکا است. طوری که نباید هیچ جزئیات اضافی یا نادرستی در این فرم نوشته شود؛ بنابراین صرف هزینه‌ای جزئی برای مشاوره با یک کارشناس مهاجرتی، می‌تواند خیال افراد را بابت تکمیل صحیح فرم برندگان لاتاری راحت کند.

هزینه کارشناسی فرم برندگان

ما در موسسه حامی مهاجر، در زمینه مشاوره برندگان لاتاری و تکمیل فرم DS-260، خدماتی تخصصی ارائه می‌کنیم. برای اطلاع از هزینه‌های آن می‌توانید با شماره 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه تور سفارتی

از آنجا که هیچ‌گونه روابط دیپلماتیکی بین دو کشور ایران و آمریکا برقرار نیست، برندگان لاتاری باید برای انجام مصاحبه و تکمیل آزمایشات، به یکی از سفارت‌های آمریکا در ترکیه و ارمنستان و امارات سفر کنند؛ منتها این سفرها باید طوری طراحی شوند که منعطف باشند و با بروز تغییرات ناگهانی، مشکلی در روندشان ایجاد نشود و قیمت لاتاری را خیلی بالا نبرد.

هزینه تور سفارتی

ویژگی اصلی تورهای سفارتی نیز همین انعطاف‌پذیری آن‌هاست که باعث می‌شود اتفاقات غیرمنتظره، مشکلی برای تکمیل مراحل بعد از لاتاری ایجاد نکند. گفتنی است ما در مجموعه حامی مهاجر، این افتخار را داریم که نخستین موسسۀ ارائه‌کنندۀ خدمات تور سفارت آمریکا در ایران بوده‌ایم و از این طریق، به مراجعین زیادی خدمت‌رسانی کرده‌ایم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر، با شماره تلفن 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه آزمایشات مدیکال آمریکا

یکی دیگر از مراحل بعد از برنده شدن در لاتاری، انجام آزمایشات پزشکی نزد پزشک معتمد سفارت آمریکاست. هزینه این مرحله که آزمایش مدیکال نام دارد و در کشور خارجی انجام می‌شود، با توجه به نوع آزمایشات و واکسن‌های دریافتی هر شخص، متفاوت است.

هزینه آزمایشات مدیکال آمریکا

هزینه‌ ثابت مصاحبه در سفارت آمریکا

هر برنده لاتاری برای انجام مصاحبه در سفارت آمریکا، باید نقدا کارمزد مصاحبه را پرداخت کند. در حال حاضر، این مبلغ برابر 330 دلار به ازای هر فرد است.

همچنین ببینید: تجربه مصاحبه در سفارت ارمنستان

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

بعد از مصاحبه‌کردن در سفارت آمریکا، هم ممکن است ویزای افراد همان‌لحظه صادر شود و هم ممکن است به‌خاطر پروسه‌ای به‌نام پروسه AP، صدورش طول بکشد. در حالت دوم، افراد می‌توانند پاسپورت خود را در اختیار موسسات مهاجرتی معتبر قرار بدهند تا پس از ارسال به سفارت آمریکا و چسبانده‌شدن ویزا، به صاحب پاسپورت برگشت داده شود. این کار پیکاپ نام دارد.

هزینه پیکاپ پاسپورت و مدارک

موسسه حامی مهاجر، برای خدمات پیکاپ پاسپورت آمریکا و کانادا هم ارائه می‌دهد. بنابراین فرقی ندارد که ویزای شما در کدام سفارت صادر شده باشد. در هر صورت، می‌توانید از خدمات ما برای دریافت ویزای خود استفاده کنید. جهت اطلاع از هزینه پیکاپ پاسپورت با شماره 02191344330 تماس بگیرید.

هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا

اکنون نوبت آن است تا دربارۀ هزینه های پس از اخذ ویزای آمریکا صحبت کنیم.

مشخصا دریافت ویزای آمریکا و ورود به خاک این کشور، خرج‌های متنوعی دارد؛ از جمله هزینۀ پرواز به ایالات متحده، هزینۀ اجاره خانه در کشور آمریکا، هزینۀ اخذ سوشیال یا SSN (معادل شماره تامین اجتماعی)، هزینۀ افتتاح حساب بانکی در آمریکا و هزینۀ دریافت گواهینامه رانندگی در آمریکا.

در این بین، بد نیست بدانید ما راجع‌به روزگار پس از برنده شدن در لاتاری، پیش‌تر مقاله‌ای نوشته‌ایم که شرایط برندگان لاتاری را درست از لحظۀ رسیدن به خاک آمریکا بررسی کرده است. اگر دوست داشتید، از اینجا بخوانیدش: شرایط زندگی بعد از برنده شدن در لاتاری

بنابراین برندگان لاتاری باید بدانند زندگی در آمریکا، مثل زندگی در هر نقطه دیگری از جهان، هزینه‌های مختلفی دارد. البته نمی‌توان رقم دقیقی برای جمع این هزینه‌ها مشخص کرد؛ چون همان‌طور که در مقاله بهترین شهر آمریکا برای برندگان لاتاری نشان دادیم، وضعیت هر ایالت با ایالت دیگر فرق دارد.

با این حال، شما می‌توانید پس از ورود به ایالات متحده برای خود شغلی دست‌وپا کنید تا ضمن سازگارشدن با محیط جدید، بتوانید درآمد کسب کنید و هزینه‌هایتان را مدیریت کنید.

هزینه ثبت نام لاتاری 1402 یا 2025

همان‌طور که قبل از این گفتیم، ثبت نام در سایت اصلی لاتاری آمریکا رایگان است و هزینه‌ای ندارد؛ بنابراین ممکن است این سوال ایجاد شود که اگر ثبت نام رایگان است، چرا باید از خدمات حامی مهاجر و پرداخت هزینه ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا استفاده کنیم؟ یا چرا باید مبلغی به‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا بپردازیم؟ همراهمان باشید تا بگوییم.

واقعیت این است هرچند ثبت نام لاتاری به خودی خود رایگان است، فرایند ثبت نام در آن به این آسانی‌ها نیست که فکر می‌کنیم؛  چون حتی در صورت بروز اشتباهات فنی کوچک هم، شانس ما برای برنده‌شدن از بین خواهد رفت.

به همین دلیل، ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر که کارگزار رسمی ویزا در ایران است، مطابق با تجربیات و مهارت‌های کارشناسانمان، خدماتی تخصصی در خصوص برنامه لاتاری گرین‌کارت آمریکا تدارک دیده‌ایم؛ پس طبیعی است که در ازای ارائۀ این خدمات، مبلغی را تحت‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری دریافت کنیم.

خدمات ثبت نام لاتاری در حامی مهاجر

همان‌طور که بالاتر اشاره کردیم، ما به عنوان کارگزار رسمی ویزا در ایران، خدماتی مثل اخذ انواع ویزاهای آمریکا را ارائه می‌دهیم و در ازای آن، هزینه‌ای منصفانه دریافت می‌کنیم.

اکنون، می‌خواهیم برخی از این خدمات را برایتان بازگو کنیم. همراهمان باشید.

خدمات ثبت نام لاتاری در حامی مهاجر

  1. ثبت نام اصولی و بی‌دردسر در لاتاری با حامی مهاجر

انجام‌دادن تک‌تک مراحل ثبت نام لاتاری و تکمیل دقیق فرم‌های آن، از جمله خدمات مهمی است که ما در زمان ثبت نام لاتاری به متقاضیان این برنامۀ مهاجرتی ارائه می‌دهیم.

همان‌طور که گفته شد، اهمیت این موضوع از آن جهت است که کوچک‌ترین اشتباهی موقع ثبت نام لاتاری، یا ممکن است به حذف شما از قرعه‌کشی منجر شود یا بعد از برنده‌شدن، شما را با نقص پرونده و ریجکت‌شدن ویزا روبه‌رو کند. در حالی که با همراهی کارشناسان حامی مهاجر، هرگز چنین اتفاقی نمیفتد. زیرا برخلاف تصور عموم شرکت در لاتاری، با خرید بلیط لاتاری آمریکا اتفاق نمی‌افتد و نیازمند تکمیل فرم ثبت‌نام این رویداد جهانی است که باید به زبان انگلیسی و به‌درستی انجام شود. 

  1. پاسخگویی پایدار به مشتریان و پشتیبانی همیشگی از آنان

برخی از متقاضیان شرکت در لاتاری، ثبت نام لاتاری را در کافی‌نت‌ها یا سایت‌هایی انجام می‌دهند که تنها به‌مدت یک ماه خدمات لاتاری ارائه می‌دهند و پس از آن و با دریافت هزینه لاتاری آمریکا، به‌هیچ‌عنوان پاسخگوی مشتریان خود نیستند. ضمنا  آن‌ها ممکن است هزینه‌های سنگینی را هم تحت‌عنوان هزینه ثبت نام لاتاری طلب کنند.

این در حالی است که شرکت حامی مهاجر به‌شکل تخصصی در زمینه راه های مهاجرت فعالیت می‌کند و پس از پایان دوره ثبت نام لاتاری نیز از مشتریان خود پشتیبانی می‌کند.

ثبت نام لاتاری با حامی مهاجر

  1. اطلاع‌رسانی به‌موقع نتایج لاتاری توسط حامی مهاجر

نهاد اصلی برگزارکنندۀ لاتاری آمریکا، هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی در خصوص اعلام نتایج لاتاری ندارد؛ اما چنانچه ثبت نام خود را با حامی مهاجر انجام بدهید، نتایج لاتاری توسط کارشناسان موسسه بررسی خواهد شد و نتیجه از طریق ایمیل و پیامک به اطلاع شما خواهد رسید. ضمنا در صورت برنده شدن در لاتاری، شخصا با شما تماس خواهیم گرفت. تمامی این روند، با همان یک بار پرداخت هزینه ثبت نام در لاتاری انجام خواهد شد. 

  1. خدمات کارگزاری رایگان به برندگان لاتاری 2025

کسانی که از طریق موسسه حامی مهاجر اقدام به ثبت نام لاتاری 2025 می‌کنند، در صورت برنده‌شدن از هزینه‌های آتی کارگزاری معاف خواهند بود.

  1. آرشیو اطلاعات مشتریان در حامی مهاجر

ما در تجربه کاری خود با تعداد زیادی از برندگان لاتاری مواجه شده‌ایم که یا به صورت شخصی در لاتاری ثبت‌نام کرده بودند یا این کار را در کافی نت ها به‌انجام رسانده بودند و مبلغ ثبت نام لاتاری هم در آنجا پرداخت کردند؛ ولی متاسفانه بعد از برنده‌شدن، اطلاعات ثبت‌نامی خود را مانند ایمیل واردشده و کانفرمیشن نامبر و سطح تحصیلات، به‌خاطر نمی‌آوردند. برخی افراد هم نام فامیلی پیچیده‌ای داشتند و یادشان رفته بود که نام خود را چگونه در فرم ثبت نام نوشته بودند؛ پس نتیجه می‌گیریم پرداخت قیمت ثبت نام لاتاری در مقابل از بین رفتن این ریسک‌ها، ارزش بسیاری دارد. 

می‌دانستید دریافت ویزای تحصیلی آمریکا بدون مدرک زبان نیز امکان‌پذیر است؟ همین حالا با شماره 02148000957 تماس بگیرید تا راهنمایی شوید!

به همین خاطر، یکی از خدمات ما در موسسه حامی مهاجر این است که تمام اطلاعات ثبت نامی شما را آرشیو خواهیم کرد و در صورت بروز مشکل، اطلاعاتتان را به‌راحتی بازیابی می‌کنیم.

ثبت اطلاعات متقاضیان لاتاری با حامی مهاجر

  1. ارائه خدمات ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا به دو صورت آنلاین و حضوری

متقاضیان ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا هم می‌توانند از طریق فرم ثبت نام لاتاری حامی مهاجر، ثبت‌نامشان را به‌صورت آنلاین انجام بدهند و هم می‌توانند با مراجعه به دفتر ما، از خدمات ثبت‌نام حضوری‌مان استفاده کنند که هزینه ی ثبت نام لاتاری، چه حضوری و چه آنلاین یکسان است.  

نشانی: «تهران، مرزداران، برج الوند، طبقه 11»

  1. ارائه خدمات عکاسی لاتاری در دفتر مجموعه حامی مهاجر

کسانی که به‌صورت حضوری برای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا مراجعه می‌کنند، می‌توانند از خدمات عکاسی لاتاری در دفتر ما استفاده کنند؛ زیرا شرایط عکس لاتاری ویژه است و افراد نمی‌توانند هر عکسی را در فرم ثبت‌نام بارگذاری کنند و این مورد در بلیط لاتاری آمریکا حساسیت بالایی دارد. 

هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر

دیگر نوبت آن است تا دربارۀ هزینه ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا در موسسه حامی مهاجر صحبت کنیم؛ اما پیش از پرداختن به این بحث، می‌خواهیم این خبر خوش را بدهیم که اگر تا قبل از شروع ثبت نام اصلی بخواهید نام‌نویسیتان را از طریق فرم پیش ثبت نام آنلاین لاتاری تکمیل کنید، می‌توانید با پیام‌دادن به پشتیبانی اینستاگرام حامی مهاجر، کدتخفیف 10درصدی دریافت کنید.

ضمنا لازم‌به‌ذکر است پیش ثبت نام ما، همواره با قیمت ثبت نام لاتاری سال قبل صورت می‌گیرد؛ ولی هنگامی که ثبت نام اصلی لاتاری شروع شود، قیمت های جدیدی در سایت حامی مهاجر تعریف می‌شود. بنابراین با پیش ثبت نام لاتاری 2025، هزینه کمتری خواهید پرداخت.

هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر

در نهایت باید به این نکته مهم هم اشاره کنیم که فقط خود فرایند ثبت نام لاتاری در بعضی سایت‌های خارجی، با مبلغ سنگین 99 دلار انجام می‌شود (معادل 30.000.000 ریال). با این حال، ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2025، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. در ادامه صحبت، به این هزینه‌های مبلغ لاتاری می‌پردازیم.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

با اینکه ثبت نام در لاتاری هیچ‌گونه محدودیت سنی ندارد، اما شروطی مانند داشتن مدرک دیپلم 12ساله یا دارابودن سابقه کار 2ساله، عملا به سنین پایین اجازه ثبت نام در لاتاری را نمی‌دهد؛ بنابراین تمامی افراد مجردی که دو شرط بالا را دارند، می‌توانند خودشان را به‌عنوان گزینه اصلی در لاتاری ثبت نام کنند. گفتنی است در موسسه حامی مهاجر، هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری برای گرفتن اقامت دائم آمریکا، مبلغ 200هزار تومان در نظر گرفته شده است.

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

مسئله ازدواج در لاتاری، از جمله سوال‌برانگیزترین موضوعاتی است که همواره ذهن متقاضیان لاتاری را به خود مشغول کرده. بسیاری از افراد، به‌دنبال پاسخ این سوال‌اند که اگر در طی مراحل مختلف لاتاری ازدواج کنند، چه سرنوشتی در انتظار خودشان و همسرشان است؟

ما در مقاله مزایای لاتاری آمریکا چیست، این سوال را از چند جهت مختلف مورد بررسی قرار داده‌ایم و برای تمامی حالات ممکن، راه‌حلی پیش پای شما گذاشته‌ایم. اگر تمایل دارید به ابهامات ذهنی خود پایان بدهید، پیشنهاد می‌کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

در هر حال، تمامی افراد متاهل می‌توانند پس از ثبت نام خود به‌عنوان گزینه اصلی، اطلاعات همسرشان را نیز به‌عنوان زیرمجموعۀ خود در فرم پیش‌ثبت‌نام وارد کنند. هزینه‌ای که در موسسه حامی مهاجر به‌عنوان هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری تعیین شده، مبلغ 300هزار تومان است.

هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری

هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری

چنانچه شما یک فرزند زیر 21 سال مجرد باشید و مدرک دیپلمتان را اخذ کرده باشید، می‌توانید به سه طریق در لاتاری ثبت نام کنید و شانستان را برای برنده شدن افزایش دهید؛ یعنی یک بار به‌عنوان کیس اصلی، یک بار به‌عنوان زیرمجموعه پدر و یک بار هم به‌عنوان زیرمجموعه مادر؛

البته مشخص است که ثبت نام به‌عنوان گزینۀ اصلی، با پرداخت هزینه ثبت نام افراد مجرد همراه است. اما اگر در جایگاه زیرمجموعه پدر و مادر خود در لاتاری ثبت نام کنید، مشمول هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری می‌شوید که برابر با 50هزار تومان است.

درباره شانس برنده شدن در لاتاری و راه‌های افزایش آن، می‌توانید مقاله افزایش شانس برنده شدن در لاتاری را مورد مطالعه قرار دهید.

هزینه ثبت نام فرزند در لاتاری

هزینه ثبت نام دوشانسه در لاتاری

یکی از خدمات موسسه حامی مهاجر برای ثبت نام لاتاری 2025 آمریکا، طراحی ثبت نام دو شانسه برای متاهلین است. به این صورت که با این شیوۀ ثبت‌نام، شانس آن‌ها برای برنده شدن در لاتاری آمریکا دوبرابر می‌شود. برای محاسبه هزینه آن نیز، تنها کافی است هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری را ضرب‌در 2 کنید.

ثبت نام دوشانسه به چه شکل است؟

منظور از ثبت نام دوشانسه این است که یک بار آقا به‌عنوان متقاضی اصلی ثبت‌نام کند و خانم و فرزندانش به‌عنوان همراه ثبت شوند و یک بار هم خانم به‌عنوان متقاضی اصلی نام‌نویسی کند تا آقا و فرزندانشان زیرمجموعۀ او قرار بگیرند. در چنین حالتی، هر دوی آن‌ها دو شانس برنده‌شدن در لاتاری را خواهند داشت که با برنده‌شدن هرکدامشان، کل خانواده ویزا می‌گیرد.

ذکر این نکته هم ضروری است که خوش‌بختانه، ایرانیان از جمله مردمی محسوب می‌شوند که شانس مناسبی برای برنده شدن در لاتاری دارند؛ بنابراین شما با ثبت نام دوشانسه، شرایط بسیار خوبی برای برنده شدن در لاتاری خواهید داشت. همچنین می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سهمیه ایرانیان در لاتاری سال‌های اخیر، این مقاله را بخوانید: سهمیه لاتاری ایران

در نهایت، می‌توانید لیست کامل هزینه های ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را در جدول زیر مشاهده کنید:

نوع کیس

هزینه ثبت نام لاتاری

هزینه ثبت نام لاتاری، با افزودن 9درصد مالیات

افراد مجرد

300 هزار تومان

327 هزار تومان

افراد متاهل

450 هزار تومان

490 هزار تومان

هر فرزند (زیر 21 سال و مجرد)

80 هزار تومان

87 هزار تومان

ثبت نام دوشانسه

هزینه تک‌شانسه × 2

______

سخن پایانی

درواقع پاسخ به سوال قیمت بلیط لاتاری در ایران وجود ندارد؛ زیرا لاتاری بلیط ندارد! لاتاری آمریکا نیاز به تکمیل فرم ثبت‌نامی و شرکت در این بخت‌آزمایی دارد. پس ما در این مقاله راجع‌به هزینه ثبت نام لاتاری 1402 یا 2025، تمام اطلاعات لازم بیان شد و ریزبه‌ریز مسائل پیرامون آن را توضیح بدهیم. به همین خاطر ابتدا از قیمت لاتاری آمریکا برای ثبت‌نام آن شروع کردیم و سپس، درباره هزینه های بعد قبولی لاتاری و هزینه لاتاری گرین کارت آمریکا صحبت کردیم تا بدانید کل پول لاتاری چقدر است؛

یعنی همه هزینه‌های احتمالی یک شخص از مرحله ثبت نام لاتاری تا ورود به خاک آمریکا را بررسی کردیم و متقاضیان را از شرایط مسیر مقابلشان آگاه کردیم. سپس هزینه ثبت نام لاتاری حامی مهاجر را موردبحث قرار دادیم و از منصفانه‌بودن قیمت‌ها نسبت به خدماتمان حرف زدیم. در قدم نهایی نیز، بحث هزینه ثبت نام افراد مجرد، متاهل، فرزندان و دوشانسه‌ها را پیش کشیدیم و بعد از توضیحات کوتاهی، مبلغ تعیین‌شده برای هر کدام را نوشتیم؛

بنابراین بحث هزینه ثبت نام لاتاری را از تمامی جهات موردبحث قرار دادیم و کم‌وکیف آن را به‌صورت کامل بررسی کردیم. با این حال، اگر پس از خواندن این مقاله هنوز سوال بی پاسخی در ذهن شما وجود دارد، می‌توانید ضمن تماس‌گرفتن با شمارۀ 02191344330، آن را با کارشناسان ما در میان بگذارید.

سوالات متداول درباره هزینه ثبت نام لاتاری آمریکا

علاوه‌بر مطالب ذکر شده در مقاله، سوالات پر تکرار نیز در ادامه پاسخ داده شده‌اند. درصورت داشتن هرگونه سوال دیگر، می‌توانید با شماره بالا تماس گرفته یا در قسمت دیدگاه برایمان بنویسید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. 

هزینه ثبت نام لاتاری کانادا چقدر است؟

از آنجا که برنامه لاتاری گرین کارت آمریکا راه جذابی برای مهاجرت به حساب می‌آید، بسیاری از افراد تمایل دارند بدانند که آیا کشورهای دیگر نیز برنامه مهاجرتی مشابه لاتاری آمریکا دارند یا خیر. در جواب باید گفت که هیچ کشور دیگری برنامه‌ای مشابه لاتاری گرین کارت آمریکا ندارد. بنابراین ادعاهایی همچون لاتاری کانادا، لاتاری سوئد و لاتاری استرالیا صحت ندارند و دروغ هستند و پاسخ به سوال هزینه لاتاری چقدره فقط برای آمریکا کاربرد دارد. 

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت چقدر است؟

هزینه ثبت نام لاتاری در کافی نت ها رقم مشخصی نیست. یعنی ممکن است کافی نت ها ثبت نام شما را با مبلغی سنگین‌تر از هزینه واقعی انجام دهند. ضمن اینکه هیچ‌کدام از کافی نت ها، خدماتی مانند اطلاع‌رسانی نتایج، پیگیری پرونده و... به شما ارائه نخواهند داد.

بارها نیز پیش آمده فرم افرادی که در کافی نت ها ثبت نام کرده‌‌اند، در بارگذاری عکس یا ورود اطلاعاتشان در فرم ثبت نامی بی‌دقتی صورت گرفته است و شخص از قرعه کشی لاتاری کنار گذاشته شده است.

قیمت لاتاری آمریکا چگونه محاسبه می‌شود؟

همان‌طور که گفتیم، ثبت‌نام لاتاری هزینه دارد (در فرم فارسی) و ما در مجموعه حامی مهاجر تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا هزینه ثبت نام لاتاری 2025، مبلغی منصفانه و متناسب با خدمات ارائه‌شده در مجموعه باشد. برخی از این خدمات گفته‌شده را می‌توانید در مقاله مطالعه کنید.

قیمت ثبت نام در لاتاری آمریکا چقدر است؟

هزینه ثبت نام افراد مجرد در لاتاری برابر 300هزار تومان، هزینه ثبت نام افراد متاهل برابر 450هزار تومان، هزینه ثبت نام فرزندان برابر با 80هزار تومان و هزینه ثبت نام دوشانسه، دوبرابر هزینه ثبت نام افراد متاهل در لاتاری است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 141 | کل دیدگاه های تایید شده: 97
محمدقاسمی
سلام من اینجا ثبت نام کردم خبرشو بهم میدینذ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام بر شما

بله حتما

زمان اعلام نتایج لاتاری 2025 آمریکا 15 اردیبهشت 1403 است. کارشناسان ما حتما با شما تماس خواهند گرفت.

Elinaz
سلام من ۱۷ سالمه و اگه بخوام لاتاری ۱۴۰۲ رو ثبت نام کنم نمیتونم ؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام الیناز عزیز. جالب است بدانید لاتاری هیچ‌گونه شرایط سنی ندارد. بلکه تنها شرط آن، داشتن مدرک دیپلم 12ساله یا حداقل 2 سال سابقه کار است؛ بنابراین اگر تا زمان ثبت‌نام لاتای بتوانید مدرک دیپلم 12سالۀ خود را اخذ کنید، می‌توانید به‌صورت مستقل در لاتاری ثبت نام کنید. در غیر این صورت، این امکان برای شما وجود دارد که به‌عنوان زیرمجموعۀ پدر، مادر یا هردوی آن‌ها، ثبت‌نام خود را انجام دهید.

رقیه ابراهیمی کلان
سلام ببخشید اینجا میتونیم ثبت نام کنیم؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام دوست عزیز. بله. شما می‌توانید با مراجعه به صفحۀ ثبت نام لاتاری 2025، از همین حالا پیش‌ثبت‌نام خود را در لاتاری امسال تکمیل کنید.

جعفر حنیفی
سلام ثبت نام لاتاری یعدی کی هست میشه اعلام کنید
کارشناس حامی مهاجر

سلام دوست عزیز. ثبت نام لاتاری هرساله از اواسط مهرماه آغاز می‌شود و تا اواسط آبان‌ماه ادامه دارد.

با این حال، ما در مجموعۀ حامی مهاجر موقعیتی را فراهم کرده‌ایم تا شما عزیزان بتوانید از همین حالا، پیش‌ثبت‌نام خود را در لاتاری 2025 آمریکا تکمیل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر دربارۀ این موضوع، می‌توانید به صفحۀ پیش ثبت نام لاتاری آمریکا مراجعه کنید. 

پری گلی
سلام من در کافی نت ثبت نام کردم و کد کانفرمیشین داد آیا این کافیه؟
کارشناس حامی مهاجر

سلام. وقت بخیر. دریافت کانفرمیشن نامبر فقط به معنای پایان مراحل ثبت نام لاتاری است و به معنای ثبت نام صحیح در لاتاری نیست. حتی اگر عکس و اطلاعات شما اشتباه وارد شود، در پایان کد کانفرمیشن نامبر صادر می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که ثبت نام لاتاری را در موسسات معتبر انجام دهید تا از صحت آن مطمئن باشید.