20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

مقامات مهاجرت اسپانیا را Ministio de Asuntos Exteriores می نامند. روند درخواست ویزا معمولا یک تا چهار هفته طول می کشد و 60 یورو هزینه دارد. اسپانیا تعداد بسیار کمی ویزای ورودی چندگانه را برای متقاضیان صادر می کند.

چرا ویزا رد می شود؟

به دلیل این که افسر کنسولگری تمام اطلاعات لازم را برای تعیین اینکه آیا متقاضی واجد شرایط برای دریافت ویزا است را ندارد، ممکن است درخواست تان برای اخذ ویزا رد شود و از نظر افسر کونسولگری متقاضی واجد شرایط ویزای مورد نظر خود نیست.

ویزای شینگن اسپانیا

اسپانیا امضا کننده توافقنامه شینگن به همراه کشورهای اروپایی دیگر است که براساس آن، حوزه شینگن به عنوان یک صلاحیت واحد برای اهداف مسافرتی بین المللی با یک سیاست ویزای مشترک عمل می کند. ویزای شینگن به شما امکان می کند تا 90 روز را برای اهداف توریستی یا تجاری بمانید. با این حال، اگر مقصد اصلی شما برای سفر اسپانیا است، پس برای درخواست ویزا و امتناع ویزا باید با خدمات تسهیل شده منصوب سفارت اسپانیا تماس بگیرید. 

دلایل ریجکتی ویزای اسپانیا

مقامات به دلایل مختلف از صدور ویزا امتناع می ورزند اما شایع ترین عوامل شامل:

عدم ارائه اسناد صحیح، متقاضی سوابق کیفری گذشته یا فعلی دارد، هدفش برای سفر اعتباری ندارد، گذرنامه آسیب دیده یا نامعتبر است، داوطلب قادر به اثبات برنامه صحیح سفر نیست، نامه نامعتبر است، بودجه کافی برای تأمین هزینه های مدت اقامت ندارد، بیمه سفر نامعتبر است، گواهی ازدواج غیرقابل قبول یا جعلی است، فاقد اثبات اسکان است، عدم افشای موارد مهاجرت قبلی، سابقه بد با برنامه ویزا شینگن دارد.

راه حل های رفع ریجکتی ویزای اسپانیا

دلایل امتناع از ویزا به طور صحیح در گزارش قطعنامه ذکر شده است و اگر متقاضی فکر می کند که دلایل غیر موجه یا نامعتبر است، می تواند ظرف دو ماه از زمان دریافت درخواست، در دیوان عالی دادگستری مادرید (اسپانیا) به این موضوع رسیدگی کند.

همچنین لازم به ذکر است که ویزا هیچگونه تضمینی برای دسترسی به کشورهای عضو شنگن نیست زیرا مجوز نهایی بستگی به افسر مهاجرتی در مرز ها دارد.

رفع ریجکت ویزای اسپانیا

متقاضی باید یک نامه مبنی بر دلایل و توجیه رد اخذ ویزا ارسال کند و اگر متقاضی هیچ دلیلی برای تجدید نظر افسران کنسولگری برای رد ویزا نداشته باشد ، باید درخواست جدیدی را ارائه دهد.

اخذ ویزای بعضی کشور ها شاید پروسه ی سختی باشد و امکان دارد متقاضی به هر دلیل ویزایش از طرف کنسولگری ریجکت شود و در این مواقع می توانید از موسسه حامی مهاجر برای رفع ریجکت ویزایتان کمک بگیرید که این موسسه به صورت کاملا قانونی و با بهترین نحو این کار را برای شما انجام خواهد داد.

نامه تجدید نظر باید شامل چه مواردی باشد؟

برخی از جزئیات وجود دارد که نامه تجدید نظر باید در آن ذکر شود، تا این امر قانونی باشد که به شرح زیر است:

مشخصات شخصی - نامه باید حاوی جزئیاتی در مورد شخصی باشد که آن را می نویسد، به عنوان مثال : نام و نام خانوادگی ، تاریخ و محل تولد ، شماره گذرنامه و همچنین آدرس فعلی آنها. به شما توصیه می شود که آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را نیز در این نامه قرار دهید.

تاریخ رد درخواست شما - در همان ابتدا که نامه رد درخواست خود را دریافت کردید ، تاریخ آن را بدانید.

دلیل عدم پذیرش ویزا - به طور واضح ذکر کنید ، بنابر دلایل که در نامه رد ویزا که دریافت کرده اید وجود دارد ، دلیل عدم دریافت ویزا را ذکر کنید.

چرا اعتقاد دارید که رد این نادرست بود - توضیح دهید که چرا فکر می کنید درخواست شما به اشتباه رد شده است و چرا آنها باید آن را تصویب کنند. اگر بیش از یک دلیل دارید ، دلایل خود را ذکر کنید ، چرا که فکر می کنید تصمیم در مورد انکار درخواست شما باید لغو شود. این مهمترین قسمت نامه است، بنابراین به آن توجه کنید.

امضای شما - بعد از اینکه نامه خود را نوشتید، چاپ کنید و در پایان آن را امضا کنید. نامه های ارسال شده بدون امضا رد می شوند.

درخواست نامه تجدید نظر خود را کجا ارسال کنید

به طور کلی، شما می توانید نامه تجدید نظر خود را در سفارت خانه اسپانیا که مایل به بازدید از آن هستید، یا سفارتخانه یا کنسولگری که در آن کشور خاص از ارسال و پردازش ویزا برون سپاری کرده است، ارسال کنید.

از طرف دیگر، رئیس تصمیم گیرنده درخواست ویزا به کشوری بستگی دارد که ویزا را رد کرده است.

رفع ریجکتی ویزای اسپانیا با موسسه حامی مهاجر

اگر بنا به دلایل فوق یا هرگونه دلیل دیگر درخواست ویزای شما درکشور اسپانیا یا کشورهای دیگر رد شده است و در سیستم درخواست ویزا این کشورها ثبت شده است برای رفع ریجکتی خود با موسسه مهاجرتی حامی مهاجر در تماس باشید و با کارشناسان متخصص در امور مهاجرت و رفع هرگونه ریجکتی این موسسه در ارتباط باشد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 1 | کل دیدگاه های تایید شده: 0