20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

رستوران های معروف اندونزی

غذا بازتاب فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور است و قطعاً در اندونزی نیز چنین جریانی حاکم است. از مکانهای محبوب جدید هیپ گرفته تا مراکز افسانه ای. بهترین رستوران های اندونزی را برای تجربه های به یاد ماندنی در آشپزی و فرهنگی کشف کنید.

رستوران بندر جاکارتا

به عنوان یک کلان شهر بزرگ ، بسیاری از مردم فراموش می کنند که جاکارتا هنوز هم یک شهر ساحلی با دسترسی به تازه ترین غذاهای دریایی است. بندر جاکارتا در یک محیط مدرن ، تعداد زیادی از بهترین غذاهای دریایی را سرو می کند. مشتری ها می توانند ماهی تازه ، خرچنگ ها ، صدف ها و میگوها را مستقیماً از آکواریوم انتخاب کنند. این رستوران با وجود گزینه های بی پایان غذا در جاکارتا تقاضای زیادی دارد. روزانه صدها نفر و حتی بیشتر در مناسبت های خاص به این رستوران دیدنی و با کیفیت مراجعه میکنند.

رستوران لوکاوره

این رستوران در بالی به دلیل منوی خلاقانه و غذاهای فانتزی با ترکیبات پریمیوم ، که به روشی تقریبا تئاتری ارائه شده است ، شناخته شده و مورد علاقه است. لوکاوره مطابق و سازگار با محیط زیست عمل می کند و ترجیح می دهد مواد با کیفیت عالی به صورت محلی و ارگانیک تهیه شود. بازدید کنندگان می توانند در مورد مواد غذایی خود بدانند که آن ها از کجا آمده اند و داستان آن ها چیست. این رستوران دنج و صمیمی در مرکز فرهنگی بالی ، اوبود واقع شده است.

رستوران پینیسی رستو

جذابیت های زیبای بندونگ باعث شکل گیری رستوران های نسل جدید بسیاری شده است که مفهوم غذا خوردن را به یک سطح کاملا جدید منتقل می کند. پینیسی رستو در یک کشتی چوبی عظیم واقع شده است که در کنار دریاچه ای احاطه شده با فضای سرسبز آماده میزبانی از شما است. محیط آرام ولی پرجنب و جوش است و یک راه فرار مناسب از زندگی شهری برای کل خانواده است. غذای خوشمزه غربی و اندونزی نیز بسیار لذیذ است.

رستوران لارا

لارا، چهره ای از یک شاهزاده خانم در یک عصر پادشاهی باستان را به ارمغان می آورد. داستانی مربوط به اجداد مردم اندونزی. طراحی و سبک این رستوران از داستان این شاهزاده الهام گرفته شده است. از زمان ورود میهمانان تا آخرین لقمه غذای آنان، از آن ها همچون اشرافی ها پذیرایی میشود.  با چشیدن غذای این رستوران معنای واقعی اشراف زادگی را درک خواهید کرد.

رستوران موزایک

سرآشپز کریس سالانس از سازندگان این رستوران بوده است. این رستوران مجلل به خاطر منوی مبتکرانه و خلاقانه خود شناخته شده است. با ترکیب روشهای آشپزی فرانسوی و دستورالعمل های آنان و مواد اولیه سنتی بالیایی ، میهمانان می توانند انتظار داشته باشند که غذایی که در این رستوران میل میکنند کاملا با دستورالعمل غذاهای رستوران های دیگر فرق میکند و در آخر، طعمی تحسین برانگیز و متفاوت به شما تحویل داده خواهد شد. یک محیط گرم با باغ سرسبز ، استخر ، و صندلی های داخلی و خارجی با مناظر نامحدود از نخل های متراکم اوبود ایجاد شده است که همگی تجربه ای فراموش نشدنی را به میهمانان القا میکند.

رستوران بونگا رامپای

بونگا رامپای به دلایل زیادی مشهور است. یکی از دلایل شهرت این رستوران مجلل، معمار حرفه ای هلندی است. غذا به همان اندازه فضای این رستوران، خارق العاده است. بونگا رامپای غذاهای معتبر اندونزیایی را با الهام از فرهنگ های سراسر کشور سرو می کند.

رستوران مرا پوتیه

این رستوران یکی از محبوب ترین رستوران های بالی است. مرا پوتیه تا سقف انتظار شما آماده سرویس دهی میباشد. این رستوران به یکی از اولین گزینه های گردشگران محلی و بین المللی برای مزه کردن بهترین دستورالعمل های اندونزی ، سنتی یا مدرن تبدیل شده است. فضای داخلی این رستوران نیز بسیار ظریف است، با سقف شفاف و دیوارهای شیشه ای ، این امکان را برای شام فراهم می کند تا مشتریان از نور طبیعی خورشید بالی لذت ببرند.

رستوران مدیترانه

این رستوران خانگی به دلیل وعده های غذایی لذیذی که از غذاهای فرانسوی و مدیترانه ای الهام گرفته شده است مورد علاقه مردم محلی و گردشگران است. رستوران مدیترانه به غیر از غذاهای خوشمزه ، معتبر و محیط دنج ، شهرت خود را مدیون سرآشپز و صاحبش، سرآشپز کمیل است. منشأ فرانسوی و تجربیات گسترده او در حوزه آشپزی، کمک می کند تا غذاهای عالی روی میز برای مشتریان قرار گیرد.

رستوران سریبو راسا

سریبو راسا به "هزار طعم" ترجمه می شود و این رستوران دقیقاً همین معنی را ارائه می دهد. با انتخاب گسترده ای از وعده های غذایی سنتی از اندونزی و آسیای جنوب شرقی، سریبو راسا طعم هر وعده غذایی را فقط با گیاهان و ادویه های مناسب افزایش می دهد. دستورالعمل های معتبر، ناهار را به فرهنگ ها و مناطق مختلف منطقه منتقل می کند. فضای داخلی درجه یک نیز برای موارد خاص مناسب است.

رستوران آبهایاگاری

این رستوران که در حومه یوگیاکارتا واقع شده است، با منظره ای از حومه اطراف، روبرو شده است که کوه مرآپ و معبد پرامبانان دور آن قرار دارد. آبهایاگیری یک تجربه ناهار خوری رمانتیک با موسیقی سنتی و معماری مطبوع ، با غذاهای غربی ، آسیایی و سنتی اندونزی را ارائه می دهد.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0