20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

موزه های نیوزلند

سفر جاده ای شما در نیوزلند شامل برخی از مناظر طبیعی خیره کننده، شگفتی های زمین گرمایی و زمین شناسی، تجربیات فرهنگی و فعالیت های ماجراجویی، یک برنامه ی سفر خوب برای دوری از فشار زندگی شهری است اما چیزهای بیشتری وجود دارد! نیوزلند  همچنین دارای موزه های خارق العاده ای است که سالانه جمعیت زیادی را به این کشور جذب می کند.
در این کشور هر نوع موزه ای وجود دارد. حتی موزه هایی که اصلا فکرش را هم نمی‌کنید. از موزه یادبود جنگ ما در اوکلند گرفته تا موزه حمل و نقل عجیب و غریب در جنوب این کشور.
موزه‌ها راهی عالی برای گذراندن یک صبح یا بعد از ظهر (یا حتی یک روز کامل) به عنوان بخشی از تعطیلات ما هستند. در یک موزه، امکان دیدن تغییر و دگرگونی تاریخ وجود دارد که به شما امکان می دهد مکان‌هایی را که بازدید کنید که سال ها پیش وجود داشته اند و از آن ها یاد بگیرید و در آن ها فکر کنیم. چرا که از این امر چیزهای زیادی قابل برداشت است. به همین دلیل ما از بالا تا پایین این کشور بهترین موزه های نیوزلند  را که می توانید بازدید کنید، استخراج کرده ایم تا اگر روزی سفر شما به این کشور زیبا بیفتد، بتوانید از آن استفاده کنید.

موزه ی ته پاپا

 

موزه ته پاپا ولینگتون به دلیل نمایش های خلاقانه و مجموعه های جامع در سطح جهان مشهور است. این جا مکانی است که میراث مائوری، طبیعت نیوزلند و رویدادهای مختلف تاریخی را با اسناد مختلف جمع آوری کرده اند. یکی از بهترین نمایشگرهای تعاملی در ته پاپا، خانه زمین لرزه است که همان شبیه سازی بازدید کنندگان واقعیتی از پس لرزه های رخ داده در طول زلزله اجکامب 1987 را می دهد.

موزه یادبود جنگ اوکلند

 

موزه یادبود جنگ اوکلند همزمان با قرار گرفتن در یکی از قدیمی ترین پارک های شهر، میزبان مجموعه ای باورنکردنی از یادگارهای تاریخی و قطعاتی است که به خوبی نشان از فرهنگ و سنت نیوزلند است. این بنا در پاسخ به خواسته های مردمان اوکلندرز برای ایجاد موزه ای برای ادای احترام به شهیدان اوکلند در جنگ جهانی اول ساخته شد. این موزه با تلاش برخی از مردم در سال 1929 ساخته شد و تا به امروز، روز یابود آنزاک (یکی از ارتش های نیوزلند) یکی از قابل احترام ترین مراسم های این موزه است که از سحر شروع می شود و افراد زیادی را از نیوزلند و سراسر جهان به خود جذب میکند.

مرکز میراث حمل و نقل هوایی اوماکا

 

مرکز هوانوردی اوماکا بلنهایم برای بازدید از گاوصندوق هواپیما و علاقه مندان به تاریخ جنگ یک بازدید ضروری است. در حقیقت ، این موزه ویژه به همراه ته پاپا در صدر موزه های منتخب مسافران در سال 2015 قرار گرفت. کار این موزه توجه به بهترین جزییاتی است که مردم را به سمت این نیروگاه حمل و نقل هوایی جذب می کند.
در بین آیتم های مختلفی که در معرض نمایش گذاشته شده است، گاوصندوق هواپیما دارای بالاترین میزان محبوبیت و بازدید است. در این موزه میتوایند هواپیماهایی از هر دو جنگ جهانی، اثری از یادگاری ها، اتومبیل ها، لباس های نظامی و پرتره هایی را پیدا کنید.

موزه ی اتاگو

 

این موزه فوق العاده متنوع در داندین را باید برای اوقات فراغت ویزیت کرد و در جاذبه های آن غرق شد. موزه اوتاگو محل نمایش پروانه ها ، یادگاری های ژاپنی ، یک سیاره زمینی ، فسیل های دایناسورها ، مصنوعات مصری و همچنین نمایشگاه های گسترده مائوری و اقیانوس آرام است. از این گذشته ، بیش از 1.5 میلیون مورد در مجموعه آنها وجود دارد. در این موزه نمایشگاه هایی نیز وجود دارد که برای بچه ها بسیار لذت بخش است. در کل در این موزه می توانید روز خوبی را به همراه خانواده ی خود سپری کنید.

موزه کانتربری

 

موزه ی کانتربوری مجموعه ای عالی از نمایش های مداوم و موقت دارد. شهر کواک یکی از جدیدترین نسخه های دائمی موزه است  در این موزه از نمایش های داستان سرایی و تعاملی برای آموزش بازدید کنندگان در مورد زلزله های کانتربوری 2010-2011 استفاده می کنند. مجموعه دیگری که ارزش آن دیدن دارد ، مردمان باستانی است که دوران پر فراز و نشیب تونگائی مائوری و دیوراماس را برای کشف تاریخ نیوزلند ترکیب می کند.

موزه دریایی نیوزلند

 

یک آخر هفته ی واقعی برای علاقه مندانِ دریایی که از شهر بادبان بازدید می کنند (برای کسانی که اطلاع ندارند. بادبان، نام مستعار محلی برای اوکلند است). موزه دریایی نیوزلند خانه ای از نمایشگاه های دریایی از گذشته های دور و حال است. کشتی های مائوری ، به کشتی های جنگی پرنعمت معروف بودند و حتی قایق بادبانی مسابقات جام حذفی آمریکا نیز از جنس همین کشتی ها تهیه شد. این موزه همچنین قایقرانی های منظم را در حوالی بندر ویتاماتا برگزار می کند و چشم اندازی بی نظیر از کشتی های میراث منطقه و تاریخ دریایی را به بازدید کنندگان خود می دهد.

مرکز بین المللی قطب جنوب

 

دلیلی وجود دارد که مرکز بین المللی قطب جنوب یکی از جاذبه های جذاب این کشور باشد. تقریباً نزدیک فرودگاه است و برای بچه ها و بزرگسالان به طور یکسان مناسب است. گالری قطب جنوب این مرکز همه چیز را برای اطلاع از این قاره و اهمیت بین المللی آن توضیح می دهد. در برخورد با پنگوئن ها و هاسکی ها، تضمین شده است که لبخندی بر روی همه دوستداران حیوانات اهلی و حیوانات وحشی گذاشته شود.

موزه وایکاتو

 

موزه وایکاتو واقع در سواحل رودخانه وایکاتو در همیلتون ، شامل 13 گالری مختلف است که سالانه میزبان بیش از 25 نمایش جدید و صدها رویداد است. در مقایسه با بسیاری از موزه های موجود در لیست ما ، این یک مکان کوچک است. اما این موزه واقعاً یک مکان خارق العاده است که هنگام آموزش در مورد تاریخ نیوزلند و فرهنگ مائوری از تمامی موزه های هم رده ی خود پیشی می گیرد. این موزه به دلیل نمایش های علمی تعاملی و همچنین مجموعه ای چشمگیر از آثار باستانی و حکاکی های مائوری شناخته شده است.

موزه ی ساتلند

 

موزه ساتلند مشهور به دلیل محوطه منحصر به فرد خود در تواتارا ، مکان بسیار خوبی برای گذراندن وقت خود در زندگی وحشی باورنکردنی نیوزلند است. قدیمی ترین عضو تواتاریوم موزه (همانطور که آنها از آن لقب گرفته اند) هِنری است. هِنری خزنده ی 110 ساله ای است که بیش از 46 سال در لیست رکورد جهانی قرار دارد. سایر نمایشگاه های در حال انجام که ارزش بررسی را دارند شامل گالری تاریخ طبیعی است که از نمایشگاه های توراتارا فراتر رفته و بخشی نیز مشهورترین صادرات اینورکارگیل را به بازدیدکنندگان توضیح میدهد.

موزه ی استیم پانک اچ کیو

 

در سال های اخیر، شهر ساحلی کوچک اومارو به خاطر جشن گرفتن همه چیز ناشایست ، شهرت بین المللی کسب کرد. اول ، جشنواره سالانه استیم پانک وجود داشت. سپس موزه عجیب استیم پانک به وجود آمد. این گالری در سال 2011 درهای خود را باز کرد و به دلیل داشتن یک موتور قطار تمام عیار و آتشین در بین نمایشگرهای بزرگ و متحیر کننده مشهور شد. در خارج از ساختمان سنگین و ایستاده ی این موزه ، یک موتور "استیم پانک" سکه ای وجود دارد و از بازدید کنندگان پذیرا می باشد. این موزه پر از چراغ ها ، موتور و قطار در حالی که روشن است و دود از دودکش آن بیرون می آید. دیوارهای بیرونی ساختمان با خلوص هایی مانند مگس های غول پیکر ساخته شده از قطعات فلزی و صنعتی تزئین شده است.

موزه ی جهان اتومبیل های کلاسیک

 

موزه پرچمداران نلسون قطعاً عامل "شگفتی" را در نمایشگاه معروف موزه ی جهان اتومبیلهای کلاسیک قرار می دهد. بیش از این ، مجموعه ای قابل توجه از اتومبیل های کلاسیک را در کنار پوشاک معتبر بین المللی به نمایش گذاشته شده است. حتی فروشگاه هدایای این موزه برای آثار باستانی خود که از جواهرات گرفته تا کتاب ها و سرامیک های محلی تولید شده می تواند مکانی برای کاوش باشد. روی هم رفته ، این مکان، مکان تضادهای شگفت انگیز است که باید به علایق هر کس بپردازد. پس هیچ کسی در این موزه ی زیبا حوصله اش سر نخواهد رفت.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0