20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین شهرهای کانادا برای ایرانی ها

مونترال،  تورنتو و ونکوور که از کلان شهرهای کانادا محسوب می شوند و مقصدهای اصلی ایرانیان برای مهاجرت به ویژه طی سالهای اخیر بوده اند. البته بسیاری از ایرانی ها با توجه به مهاجرت از طریق برنامه فدرال  نیروی متخصص وارد کانادا شده اند و در شهر کبک زندگی می کنند و منتظر فرصتی هستند که این شهر را به مقصد تورنتو و یا ونکوور ترک کنند. فارغ از هزینه های زندگی و مالی، روحیات افراد در انتخاب شهر محل زندگی نیز بسیار تاثیرگذار است. به عنوان مثال بسیاری از افراد به علت باران مداوم در ونکوور این شهر را شهری غم انگیز می دانند و در مقابل عده ای از این شهر به عنوان مناسب ترین شهر از لحاظ آب و هوا یاد می کنند.

شهر مونترال

قبل از اینکه محله خود را انتخاب کنید، بهتر است که مهارت خود در صحبت کردن زبان فرانسوی را نسبت به منطقه زندگی خود توازن بخشید. برخی از مناطق مونترال مانند نوتر دیم، همپستید و وست مانت اکثرا انگلیسی زبان هستند، اما برخی دیگر مانند روزمانت بسیار ساکنان آن به زبان فرانسوی صحبت می کنند. شما در مناطق فرانسه نشین کمتر نشانه های انگلیسی مشاهده می کنید، مانند روزنامه ها در فروشگاه ها و همسایگانی که بخواهید با آنها مکالمه کنید. پایین تر از مرکز شهر مناطق پلاتو یا کوه رویال هستند که بیشتر ساکنان آنها انگلیسی یا حداقل توانایی صحبت دو زبانه دارند و می توانند به راحتی به هر زبانی صحبت کنند.

وضعیت مسکن

در همه این مناطق مسکن ارزان قیمت و آمار جرم و جنایت پایین می باشد. قیمت متوسط اجاره یک آپارتمان 2 خوابه در این مناطق می تواند از 1000 تا 2000 دلار در ماه باشد. این مناطق کلیه امکانات لازم را برای ساکنان خود از جمله فروشگاه های مواد غذایی، فروشگاه های سخت افزار و کالاهای خانگی، بیمارستان ها و درمانگاه ها، بوتیک ها، کافه ها و رستوران ها در اختیار شما قرار می دهند. این مناطق همچنین دسترسی آسان به خطوط حمل و نقل مانند اتوبوس و مترو را ارائه می دهند.

محله هایی مانند وست مانت و اوت ریمانت برای یک آپارتمان 2 خوابه، نرخ اجاره تقریبی 1200 تا 2500 دلار دارند و جزو مناطق مرتفع مونترال درنظر گرفته می شوند. گشت های پلیس در این مناطق مکرر است و بازارهای کوچک غذا و لباس فروشی های کوچک بیشتر از فروشگاه های بزرگ می باشد.

برای کسانی که علاقه مند به خرید خانه هستند، متوسط قیمت یک خانه تقریبا 345000 دلار (در سال 2018) است که 151000 دلار کمتر از میانگین کانادا می باشد، اما بالاتر از میانگین استانی 313000 دلار است. برای کسانی که به دنبال خانه ای گران قیمت هستند، منطقه وست مانت دارای خانه هایی است که بین 900000 تا 5 میلیون دلار هزینه دارند.

کسب و کار و شغل

تا اواخر دهه 1970، مونترال مرکز تجاری کانادا بود، اما شهر تورنتو هم از نظر جمعیت و هم از نظر اقتصادی از آن پیشی گرفت. مونترال همچنان نقش مهمی در صنایع از جمله هوافضا، نرم افزار، الکترونیک، داروسازی، ساخت و حمل نقل دارد. این شهر یکی از بزرگترین مراکز هوافضا در آمریکا شمالی است.

سه صنعت بزرگ مونترال خدمات تجاری، تولیدی و خرده فروشی است. تقریبا نیمی از کل افراد شاغل در مونترال در آخرین سرشماری اعلام کردند که شغل آنها در صنعت فروش و خدمات بوده است. از آخرین سرشماری، متوسط درآمد خانوار در مونترال سالانه 82589 دلار است که 10 درصد پایین تر از میانگین کانادا است.

نرخ بیکاری که در کانادا به معنای تعداد افرادی است که به طور جدی به دنبال کار می باشند اما قادر به یافتن شغل نیستند، در مونترال 6 درصد بالاتر از میانگین کبک و میانگین کانادا که به ترتیب 5.4 و 5.9 درصد می باشد.

قوانین زبانی مونترال کارمندان شاغل را ملزم می کند که بتوانند با تسلط کامل فرانسوی صحبت کنند، اما بیشتر کارفرمایان به دنبال استخدام افرادی هستند که می توانند به زبان فرانسوی و انگلیسی صحبت کنند تا بتوانند خدمات گسترده ای به مردم دهند.

مونترال خانه بزرگترین بندر جهان است که به بندر مونترال معروف است. سالانه بیش از 26 میلیون تن بار از این بندر شلوغ عبور می کند. این مرکز برای حمل و نقل شکر، غلات و فرآورده های نفتی که برای بازارهای جهانی تهیه شده اند، قطبی است. در نتیجه، مونترال همچنین یکی از بزرگترین قطارهای راه آهن کانادا و محل استقرار دفتر مرکزی راه آهن ملی کانادا است. فعالیت های بندر مونترال 1.5 میلیارد دلار در سال است و بیش از 18000 شغل ایجاد می کند.

اکثر تولید فیلم، تلویزیون و رادیو به زبان فرانسه در مونترال کانادا برگزار می شود. بسیاری از خیابان های محله قدیمی مونترال دارای ساختمانهای اصلی و جاده های سنگفرش برای شهرک های اولیه هستند. این محله اغلب در قطعات و فیلم های دوره ای تنظیم شده در اروپا استفاده می شود. دیدن چندین خدمه فیلم در حال گذر از روزهای تابستانی در شهر، غیر معمول نیست.

وضعیت تحصیلی – مقدماتی، متوسطه و دوره سوم

زندگی در مونترال آسان است اگر می خواهید زبان آموزش فرانسه باشد. برای مدارسی که به زبان انگلیسی تدریس می شود، شاید لازم باشد که بیشتر جستجو کنید. در واقع، بسته به پیشینه شما، تحصیلات دولتی به زبان انگلیسی ممکن است به هیچ وجه در دسترس نباشد.

تحصیل به زبان انگلیسی

در مونترال 9 مدرسه آموزش زبان انگلیسی وجود دارد و اگرچه ممکن است این تعداد کم به نظر برسد، اما حوضه فعالیت آنها به اندازه ای گسترده است که یک مدرسه آموزش زبان انگلیسی در دسترسی بسیاری از محلات وجود دارد. بزرگترین هیئت مدیره مدرسه انگلیسی در مونترال هیئت مدیره مدرسه لستر پیرسون است. این مرکز از 62 مدرسه ابتدایی و متوسطه تشکیل شده است که همگی آنها درست در خارج از مرکز شهر واقع شده اند.

این شهر به دلیل استفاده نوآورانه از فناوری و روش های تدریس تصاعدی یکی از بهترین شهرهای ارائه دهنده بورسیه تحصیلی در کشور کانادا است.

دانشگاه ها

مونترال بالاترین تعداد دانش آموزان متوسطه را در آمریکای شمالی دارد. در میان هر صد نفر از ساکنان تقریبا 4.5 دانشجو وجود دارد.

در یک شعاع 8 کیلومتری مراکز زیر وجود دارد:

 • چهار دانشگاه انگلیسی زبان
 • دو دانشگاه فرانسوی زبان
 • دوازده دانشکده کوچک

بهترین دانشگاه شناخته شده مونترال دانشگاه مک گیل است. مک گیل به طور مداوم در بین سه دانشگاه برتر کانادا و 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارد. این یکی از قدیمی ترین مدارس کاناداست و در سراسر جهان نیز شناخته شده است. انگلیسی، زبان آموزش در دانشگاه مک گیل است.

دانشگاه کنکوردیا بزرگترین دانشگاه مونترال است و طیف وسیعی از برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا را ارائه می دهد که زبان انگلیسی به عنوان زبان اصلی آموزش در اکثر دوره ها می باشد.

دانشگاه مونترال یا اودم، دومین دانشگاه تحقیقاتی بزرگ در کانادا است و دارای دو دانشکده به نام پولیتکنیک (دانشکده مهندسی) و HEC مونترال (دانشکده تجارت) است. اودم همچنین برنامه های بسیاری را برای دانش آموزان علاقه مند به یادگیری یا بهبود مهارت زبان فرانسوی ارائه می دهد.

در مونترال چه کارهایی انجام دهید

به عنوان بزرگترین شهر فرانسه زبان در کانادا، مونترال به معنای واقعی کلمه هزاران جاذبه فرهنگی دارد. از موزه ها گرفته تا گالری های هنری، مکان های تاریخی گرفته تا معماری زیبا، مونترال برای همه افراد جاذبه ای دارد.

مانت رویال یکی از بهترین مناطق دیدنی کانادا می باشد. این پارک شهری که در قلب مونترال واقع شده است، در تابستان از مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری پرطرفدار و در زمستان از اسکی و کشیدن کراس اوور برخوردار است. قله 223 متری منظره ای برجسته از کل شهر را ارائه می دهد.

برای کسانی که از یک رویکرد راهنمایی تر لذت می برند، موزه هایی مانند موزه معاصر مونترال، بیودوم و پارک المپیک تورهای هدایتی مناسب را در برخی از نقاط دیدنی مونترال ارائه می دهند. بیودیوم یک مقصد خیلی محبوب است.

این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا چهار سیستم مختلف آمریکا از جمله گیاهان، حیوانات، آب و هوا و محیط زیست را تجربه کنند. این یکی از معدود مکان هایی در کانادا است که می توانید در همان بعد از ظهر با پروانه های رنگارنگ و گرمسیری و پنگوئن های اسکان داده شده دیدار کنید.

بازدید از پارک المپیک شما را به زمان دهه 70 میلادی یعنی سال 1976 بازمی گرداند.

این پارک در ابتدا برای بازی های المپیک تابستانی ساخته شده بود، اما اکنون این پارک برای ورزشکاران عمومی و حرفه ای به طور یکسان باز است. یک تور با راهنما تاریخچه ساخت استادیوم را توضیح می دهد و هیچ بازدیدی بدون سفر به بالای برج مشاهده، بزرگترین برج تمایل جهان انجام نمی شود.

شهر تورنتو

تورنتو بزرگترین شهر کانادا و با حدود 2.8 میلیون نفر پنجمین شهر پرجمعیت آمریکای شمالی است. منطقه بزرگ تورنتو که معمولا به آن GTA گفته می شود، محل زندگی 6 میلیون نفر است. دولت کانادا انتظار دارد که جمعیت GTA تا سال 2025 به 7.7 میلیون نفر برسد. این شهر در زمین های مسطح واقع شده است و تپه های کمی در آن وجود دارد. شعار تورنتو "تنوع قدرت ما" می باشد.

 

تورنتو که به عنوان یکی از شهرهای چند فرهنگی جهان شناخته شده است، خود را به طیف گسترده ای از فرهنگ ها، زبان ها، غذاها و هنر مفتخر می کند. تقریبا نیمی از جمعیت شهر تورنتو مهاجر هستند.

شغل ها و تجارت

مجله فوربز شهرهای قدرتمند اقتصادی جهان را ارزیابی کرده و تورنتو را در لیست 10 شهر برتر خود قرار داده است. به گفته فوربز شهرهای قدرتمندی مانند تورنتو به دلیل وسعت اقتصاد، رونق آینده پیش بینی شده آنها، هزینه زندگی و کیفیت زندگی سرمایه گذاری را جذب می کنند.

ده شهر برتر اقتصادی که توسط مجله فوربز انتخاب شده بودند شامل، لندن، هنگ کنگ، نیویورک، توکیو، شیکاگو، سئول، پاریس، لس آنجلس و شانگهای بودند.

تورنتو سرمایه بانکی، مالی کانادا و خانه اصلی بورس اوراق بهادار آن، بورس اوراق بهادار تورنتو است. تورنتو سومین شهر بزرگ شرکتهای خصوصی فناوری اطلاعات (IT) آمریکای شمالی را دارد که فقط سان فرانسیسکو و نیویورک آمار بهتری نسبت به این شهر دارند.

علاوه بر فناوری اطلاعات و منابع مالی فراوان استان اونتاریو، مانند برق آبی و مواد اولیه به تورنتو و شهرهای اطراف آن کمک کرده است تا به مراکز مهم صنعتی تبدیل شوند و بیش از 50 درصد از محصولات تولیدی کانادا را فراهم می کنند.

از منظر اقتصادی بانکهای کانادا هرگز خود را به اندازه برخی از همتایان اروپایی و آمریکایی خود رها نکرده اند و دارای ترازنامه های نسبتا قوی هستند.

در حال حاضر تورنتو دارای رونق ساختمانی است که تحت تاثیر تحولات آپارتمان و ساختمان های اداری است. هیئت کنفرانس کانادا و اقتصاد آکسفورد پیش بینی می کند که اقتصاد تورنتو در سال 2020 رشد 2 درصدی سالانه خواهد داشت.

ارقام منتشر شده توسط آمار کانادا نشان می دهد که در 12 ماه تا ژوئن 2018 بیش از 96000 شغل در شهر تورنتو ایجاد شده است. با ایجاد این شغل های جدید، نرخ بیکاری در منطقه تورنتو در پایان ماه ژوئن 2018، 6.4 درصد بوده است.

کجا برای زندگی بهتر است؟

حومه هایی مانند شمال یورک، مارکام و ریچموند هیل و منطقه هالتون (به عنوان مثال اوکویل و میلتون) مورد حمایت خانواده ها قرار گرفته و جزء بهترین مکان های زندگی در تورنتو هستند. زنان و مردان مجرد تمایل دارند هسته اصلی مرکز شهر را انتخاب کنند، جایی که بازار آپارتمان در دهه گذشته منفجر شده است.

مسکن دولتی در برخی از مناطق غرب تورنتو برجسته است و میزان جرم و جنایات بالاتری در این مناطق مانند جین و فینچ، لارنس و بخش هایی از اتوبیکوک مانند رکسدال ثبت شده است. در پایین شهر تورنتو، پارک دیل، سنت جیمز، ریجنت پارک و ماس پارک از میزان جرم و جنایت بالایی برخوردار هستند. در شرق این شهر، قسمت هایی از اسکاربرو مانند مالورن نیز میزان جرم بالایی دارند.

در کل، میزان جرم و جنایات شهر تورنتو در مقایسه با بسیاری از شهرهای آمریکای شمالی از جمله شهرهایی مانند ونکوور، مونترال، ادمونتون، هالیفاکس و وینیپگ پایین تر است. میزان جرائم تورنتو مشابه کلگری و اتاوا است.

تحصیل در تورنتو

دانشگاه تورنتو یکی از معتبرترین موسسات در جهان است که در رتبه بندی آکادمیک دانشگاه های جهانی رتبه بیست و سوم را دارد. این دانشگاه سه محوطه مختلف وجود دارد که در منطقه مرکز شهر، غرب و شرق شهر واقع شده اند.

تورنتو همچنین دارای دو دانشگاه دیگر، دانشگاه رایرسون و یورک و همچنین چندین کالج است.

معلمان مدارس استان انتاریو از معلمان پردرآمد کانادا هستند. متاسفانه، عرضه معلمان در انتاریو بیش از تقاضا است و پیدا کردن کار آسان نیست. در واقع، معمول است که معلمان آموزش دیده کانادایی برای کسب تجربه به خارج از کشور سفر کنند.

در تورنتو چه کاری انجام دهیم؟

تورنتو به دلیل داشتن صحنه های هنر سالم، رویدادهای ورزشی بیشمار، زندگی شبانه پر جنب و جوش، رستورانها و غذاهای تقریبا از هر ملتی که می توان به آن فکر کرد مشهور است. گالری هنری انتاریو و موزه رویال انتاریو هم برای توریست ها و هم برای ساکنان شهر محبوب هستند.

تورنتو یک مرکز بزرگ هنرهای نمایشی است که بیش از پنجاه شرکت باله و رقص، شش شرکت اپرا و دو ارکتسر سمفونیک دارد و در بسیاری از سالن های قابل توجه از جمله سالن روی تامپسون، مرکز هامینگ بایر و مرکز هنرهای نمایشی فعالیت می کند.

این شهر همچنین به دلیل پارک های تفریحی فراوان مشهور است. معروف ترین آن سرزمین عجایب کانادا است. تورنتو 6 تیم اصلی ورزشی در هاکی، بسکتبال، بیس بال، فوتبال و لاکروس دارد. مهمترین مکانهای رویدادهای ورزشی که به نام های مرکز هوایی کانادا و مرکز راجرز می باشند.

شهر ونکوور

 • سومین شهر پرجمعیت کانادا است.
 • جمعیت آن 630000 نفر است.
 • در منطقه زلزله زده شناخته شده قرار گرفته است.
 • تابستان های گرم و آفتابی دارد.
 • دارای زمستان های مرطوب، پوشیده از آب و خفیف (نسبت به سایر شهرهای کانادا) است.
 • به طور مرتب در مطالعات برتر "بهترین شهر" در سراسر جهان قرار می گیرد.
 • گران ترین بازار مسکن کانادا را در اختیار دارد.
 • یکی از تمیزترین شهرهای جهان است.
 • با ماشین 45 دقیقه با مرز با ایالات متحده و 2 ساعت رانندگی از سیاتل، ایالت واشنگتن فاصله دارد.
 • یک شهر انگلیسی زبان است.
 • حدود 700000 ساکن که در خانه های خود به زبان غیر از انگلیسی صحبت می کنند. زبان های چینی حدود 280000 و پنجابی 124000 از این تعداد را تشکیل می دهند.
 • مرز ایالات متحده آمریکا محدوده جنوبی مترو ونکوور است.
 • واحد اطلاعات اکونومیست دریافت ونکوور بالاترین هزینه زندگی هر شهری در کانادا را در سال 2018 داشته است.

کسب و کار و شغل ها

استان بریتیش کلمبیا، با ونکوور به عنوان قطب تجاری خود، یکی از پر رونق ترین اقتصادهای استانی کانادا را دارد. این شهر یکی از بزرگترین مراکز صنعتی کانادا است و از اقتصاد بسیار متنوعی برخوردار است.

ونکوور دارای یکی از بزرگترین بنادر کانادا است که روزانه 200 میلیون دلار محموله حمل می کند. این بندر برای صادرات در رتبه یک در آمریکای شمالی قرار دارد و طبق آمار 7 میلیارد دستمزد از طریق 115000 شغل زنجیره تامین کانادا در سراسر کشور ایجاد می کند.

ونکوور همچین دارای اقلیمی در صنایع دیگر از جمله بیوتکنولوژی، سوخت های جایگزین و توسعه نرم افزار است. شرکت QLT، یک شرکت بیو دارویی جهانی در ونکوور مستقر است و 350 نفر در تحقیق و فناوری آن مشغول به کار هستند. شرکت بالارد که فناوری سلول سوختی را توسعه می دهد، حدود 700 کارمند دارد. شرکت های فناوری خارجی در ونکوور شامل اریکسون، آی بی ام، اینتل، کداک، مایکروسافت و نوکیا هستند.

HSBC کانادا همچنین تعدادی از شرکت های معدن و جنگلداری در ونکوور دفتر مرکزی دارد. با این حال، ونکوور دفاتر بزرگ شرکتی کمتری نسبت به کلگری یا تورنتو دارد. یک صنعت پر جنب و جوش و رو به رشد در ونکوور یا هالیوود شمالی همانطور که گاهی اوقات توضیح داده می شود، توسعه یافته است که دومین تعداد نمایش تلویزیونی از هر مکان در آمریکای شمالی را تولید می کند.

مکان های دیدنی ونکوور تضمین می کنند که صنعت گردشگری نیز سالم است.

استان بریتش کلمبیا و شهر ونکوور با رکورد جهانی روبرو شده اند. با این حال، نرخ بیکاری بریتیش کلمبیا به طور مداوم پایین تر از میانگین کانادا است. ونکوور میزبان بازی های زمستانی المپیک و پارالمپیک 2010 بود. دهکده المپیک در حال حاضر جامعه ای با کاربرد مختلط است و تقریبا 1100 واحد مسکونی پارک های منطقه و تعداد روزافزون فروشگاه های خرده فروشی و خدماتی را دارد.

پروژه های ساختمانی که هم اکنون در سال 2018 در حال انجام است شامل 130 میلیون دلار دلتا و 200 میلیون دلار توسعه مسکونی می باشد. پیش بینی می شود که اقتصاد ونکوور از سال 2020 هر سال 2 درصد رشد کند.

تحصیل در ونکوور

ونکوور دو دانشگاه بزرگ دارد: دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه سیمون فریزر.

نیوزویک رتبه 3 را به دانشگاه بریتیش کلمبیا از بین دانشگاه های کانادا (بعد از دانشگاه مک گیل و دانشگاه تورنتو) و رتبه 47 جهانی داده است. طبق اعلام دانشگاه عالی تایمز، دانشگاه سیمون فریزر در کانادا در رتبه دهم قرار دارد.

انستیتوی فناوری بریتیش کلمبیا آموزش پلی تکنیک را ارائه می دهد و در زمینه های مختلف درجه های مختلفی را ارائه می دهد.

ونکوور همچنین دارای چندین کالج و دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار، دانشکده فیلم و یک مدرسه هنری سرگرمی خصوصی است. مدارس ابتدایی و دبیرستان ها با بودجه دولتی عموما آموزش با کیفیتی را به دانشجویان ارائه می دهند. در مواردی که بخواهید آموزش خصوصی را انتخاب کنید، مدرسه های فرزندان شما بر اساس مکانی که زندگی می کنید، تعیین می شود.

بنابراین منطقی است که از برخی موارد درون شهری در مناطق فقیر نشین جلوگیری شود. جایی که مسائل مربوط به فقر عملکرد فرزندان را با توانایی کامل انجام می دهد.

دبیرستان های تامین مالی عمومی با بهترین عملکرد علمی در ونکوور و اطراف آن عبارتند از:

 • سکوام سکندری – دلتا
 • لرد برینگ – ونکوور
 • سنتینل – غرب ونکوور
 • راک ریدج – غرب ونکوور
 • پیت مداوس سکندری – پیت مداوس
 • لنگلی – فورت لنگلی

این مدارس نسبت به سایر مدارس هزینه بیشتری دریافت می کنند و البته عملکرد بهتری نیز دارند.

زندگی در ونکوور

ونکوور یک شهر گران برای زندگی است. این شهر دارای گرانترین بازار مسکن در کانادا است. این شهر تلاش کرده است راهکارهایی را برای کاهش هزینه های مسکن از جمله مسکن تعاونی، افزایش تراکم و سوئیت های قانونی معرفی کند. یک سوئیت ثانویه یک خانه مجرد است. سوئیت های ثانویه یا آپارتمان ها معمولا ورودی های خود، مناطق نشیمن، آشپزخانه ها و حمام های خاص خود را دارند.

تعداد زیادی از مردم نیز در مجتمع های پرمخاطره زندگی می کنند. مسکن با چگالی بالا بیشتر مورد توجه ونکوور نسبت به سایر شهرهای کانادا است، زیرا هر گونه گسترش ونکوور بیش از سایر نقاط توسط دریا و کوه محدود می شود.

در اواسط سال 2018، متوسط خانه در ونکوور 1 میلیون دلار هزینه داشته است. بسیار گرانتر از تورنتو 772000 دلار، کلگری 431000 دلار، اتاوا 389000 دلار و مونترال 345000 دلار می باشد. آمار انجمن املاک و مستغلات ونکوور در ماه ژوئن 2018 به صورت خلاصه نشان داد که قیمت مسکن در ونکوور به چه صورت می باشد:

در منطقه میپل ریج 574300 دلار، شمال ونکوور 1 میلیون دلار، ریچموند 855000 دلار، 777000 دلار در جنوب برنابی، 923000 در شرق ونکوور، 1 میلیون دلار در غرب ونکوور و 664000 دلار در پیت مداوس.

بیشتر اجاره ها در ونکوور بدون اثاثیه هستند و اجاره 12 ماهه دارند. قیمت تخمینی ماه اجاره سوئیت های اتاق خواب به صورت زیر می باشد:

از 1400 دلار در ریچموند برای یک اتاق خواب و از 1900 دلار برای دو اتاق خواب. از 1200 دلار برای آپارتمان یک خوابه در دلتا، لنگلی، سوری و از 1500 دلار برای آپارتمان دو خوابه.

شمال ونکوور یکی از کمترین میزان جرم در کانادا را دارد. انتهای غربی و مرکز شهر گرانترین مناطق ونکوور هستند، در حالی که ضلع شرقی شهر واقع در منطقه فقیر نشین است و میزان جرم آن بالاتر است.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0