تخفیف یلدایی مشاوره مهاجرت

جزیره پرنس ادوارد کوچکترین استان کانادا است که خود از چندین جزیره اطراف هم تشکیل شده است. جزیره پرنس ادوارد از زمان "کنفرانس شارلوت تاون"در سال 1864 که در پایتخت این جزیره برگزار شد منجر به شکل گیری کشور کانادا شد ، از همین رو این جزیره را ("محل تولد کانادا") می نامند. برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد همواره از اهمیت بالایی برخوردار بوده است زیرا که این استان جزیره مانند به دلیل سرزمین های وسیع، مزارع سرسبز و سواحل زیبا مشهور است و همچنین یک مرکز اقتصادی در حال رشد با محوریت کشاورزی ، جهانگردی و ماهیگیری است.

 PEI PNP برنامه  مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد است. از طریق این برنامه ، مهاجران آینده نگر می توانند با مهارت و تجربه های خاص خود مورد هدف این استان قرار بگیرند و گواهی نامزدی استانی جزیره پرنس ادوارد را دریافت کنند ، پس از آن می توانند از طریق دولت کانادا برای اقامت دائم کانادا اقدام کنند.
برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد ، تحت سه دسته عمده ، مهاجران را می پذیرد:

  • برنامه  مهاجرتی  استانی جزیره پرنس ادوارد (ورود سریع)
  • دسته تأثیر کار
  • دسته تأثیرات تجاری

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد از طریق اکسپرس اینتری

داوطلبانی که واجد شرایط ورود به منبع "ورودی اکسپرس" ( ورود سریع) هستند و علاقه مند به زندگی و کار از طریق برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد هستند ، می توانند از این برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوراد استفاده نمایند. زمان پردازش برای متقاضیان واجد شرایط ممکن است 6 ماه یا کمتر طول بکشد.لازم به ذکر است (PEI PNP) تضمین نمی کند که تمام درخواست ها پذیرفته شوند از همین رو فقط متقاضیان دارای مهارت و مطابق با نیازهای فعلی نیروی کار شناسایی شده و پرونده آنها در استان درنظر گرفته می شود.

برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد از طریق کارگر ماهر

این جریان برای کارگرانی است که توسط یک کارفرما درجزیره پرنس ادوارد شناسایی و یا استخدام شده اند.برای شرکت در این برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد ، فرد باید یا در حال حاضر در جزیره پرنس ادوارد مشغول به کار باشد یا یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما در استان داشته باشد. لذا متقاضیان واجد شرایط باید در حرفه ای خاص مشغول به کار شوند و دارای تجربه مربوطه و حداقل مدرک تحصیلی دوره متوسطه یا دیپلم باشند.

جریان کار بحرانی در برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد

این جریان برای کارگرانی است که قبلاً توسط یک کارفرما در جزیره پرنس ادوارد استخدام شده اند و کارفرمایان آنها مایل به حمایت از آنها برای اقامت دائم هستند. متقاضیان واجد شرایط می توانند در شغلی به صورت نیمه ماهر یا غیر ماهر کار کنند.

جریان کار مجازی در برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد

این جریان به افرادی که مایل به سرمایه گذاری در یک تجارت در جزیره پرنس ادوارد هستند ، کمک می کند تا قبل از دریافت نامزدی استانی برای اقامت دائم ،مجوز کار دریافت کنند.انتظار می رود که متقاضیان در طول مدت زمان اجازه کار ، کار خود را در کانادا شروع کرده و در مورد مشاغل سرمایه گذاری خود مطلع شوند.

جریان بین المللی فارغ التحصیلان در برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد

این جریان برای فارغ التحصیلان اخیر دانشگاه ها و کالج های معتبر شناخته شده جزیره پرنس ادوارد است که قبلاً توسط یک کارفرما در جزیره پرنس ادوارد استخدام شده اند. متقاضیان واجد شرایط میتوانند در رشته تحصیلی خود در حرفه ای  به عنوان کارگر ماهر کار می کنند.

برنامه خلبانی مهاجرت آتلانتیک در برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد

جزیره پرنس ادوارد یکی از چهار استان آتلانتیک است که با همکاری دولت کانادا برای استخدام کارگران خارجی برای پر کردن مشاغل در منطقه آتلانتیک که به طور محلی پر نشده اند ، همکاری می کند. اتباع خارجی علاقمند به شرکت در برنامه خلبانی مهاجرت آتلانتیک از طریق برنامه مهاجرت استانی جزیره پرنس ادوارد ممکن است در زمان درخواست برنامه ، در خارج از کشور یا به صورت اقامت موقت در کانادا اقامت داشته باشند. کلیه متقاضیان خلبان باید یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای تعیین شده داشته باشند که شرایط برنامه را برآورده سازد.

 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0