20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

بهترین سایت ها و اپلیکیشن های کاریابی کانادا

بهترین سایت ها و اپلیکیشن های کاریابی کانادا

کانادا نهمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد که آن را به یکی از ثروتمندترین کشورها با استاندارد زندگی بالا تبدیل می‌کند. نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است و به دلیل داشتن بهترین کمپانی‌های دنیا، فرصت‌های شغلی بی‌نظیری را برای افراد فراهم می‌کند. با این حال، یافتن شغل جدید به‌خصوص برای مهاجران، همیشه چالش برانگیز بوده است. اما راه‌های مختلفی برای یافتن شغل مناسب وجود دارد. راه‌هایی از جمله شرکت در نمایشگاه‌های کار، ارتباط مستقیم با کارفرمایان، شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های کاریابی.

ما در این مقاله قصد داریم تا انواع سایت کاریابی در کانادا و بهترین و معروف‌ترین اپلیکیشن‌های کاریابی را به شما معرفی کنیم. چنانچه به دنبال شغل مناسب در کانادا می‌گردید، تا انتهای این مقاله با ما باشید.

حامی مهاجر با داشتن تخصص و تجربه‌ای درخشان در زمینه اخذ ویزای توریستی کانادا، اخذ ویزای دانشجویی و دانش‌آموزی کانادا و اخذ وقت فوری بایومتریک کانادا، می‌تواند در این مسیر همراه شما باشد. برای دریافت مشاوره تخصصی با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

شرایط کار در کانادا

شرایط کار در کانادا با توجه به نوع شغل و مهارت‌های فردی متفاوت است. اما به‌طور کلی ساعت کار در کانادا عموما 35 تا 40 ساعت در هفته است. همچنین کانادا به داشتن حقوق مناسب مشهور است و کارفرمایان باید حقوق مناسب و شرایطی کاری خوب را برای کارمندان خود فراهم کنند. علاوه براین، به دلیل تنوع نژادی و فرهنگی زیاد در کانادا، عدم تبعیض در محیط کاری از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین لازم به ذکر است که بگوییم، این‌ها شرایط کلی کار در کانادا است و شرایط دقیق‌تر می‌تواند با توجه به نوع شغل و سایر شرایط کاملا متفاوت باشد.

سایت‌ های کاریابی در کانادا

سایت های کاریابی کانادا

برای پیدا کردن شغل مناسب در کانادا، سایت‌های کاریابی زیادی وجود دارد که فرصت‌های شغلی متنوعی را به افراد جویای کار ارائه می‌دهند. این سایت‌ها فرصت‌های شغلی فراوانی را جمع‌آوری می‌کنند و با فیلتر کردن مشاغل براساس منطقه، مهارت و سایر پارامترهای مرتبط ، امکان پیدا کردن شغل مناسب را به افراد می‌دهند. برخی از معروف‌ترین سایت‌های کاریابی کانادا به شرح زیر است:

 • Indeed

ایندید یکی از بهترین و معروف‌ترین سایت‌های کاریابی با بیش از 250 میلیون بازدیدکننده در ماه است. این سایت امکان فیلتر کردن مشاغل براساس عنوان، مکان، حقوق و میزان سابقه کاری دارد. ایندید، روزانه هزاران آگهی کار منتشر می‌کند و افرادی که جویای کار هستند، می‌توانند از بین هزاران آگهی که هرروزه منتشر می‌شوند، کار مورد نظر خود را بیابند. همچنین این سایت با داشتن قسمت نظرات، این امکان را به افراد می‌دهد تا نظرات مربوط به آن کمپانی و کارفرما را بخوانند و بهتر تصمیم بگیرند. 

www.indeed.com

 • CareerBuilder

CareerBuilder یکی از بزرگترین و قدیمی ترین سایت های کاریابی است که سالانه بیش از 30 میلیون شغل در این سایت ارسال می‌شود. این پلتفرم مناسب افراد جویای کار در سراسر جهان از جمله کانادا است. همچنین امکان فیلتر کردن مشاغل براساس معیارهای مختلفی از جمله عنوان شغلی، حقوق و نوع شغل (پاره وقت، تمام وقت، دورکاری و غیره)، جستجو کردن را برای افراد آسان کرده است.

www.careerbuilder.com

 • Monster

Monster تقریبا 3000 آگهی استخدام در دقیقه منتشر می‌کند و با 7900 درخواست جستجوی کار در دقیقه، یکی دیگر از سایت‌های کاریایی بزرگ و معروف در جهان است. این پلتفرم یکی از اولین سایت‌های تجاری و کاریابی در جهان است. همچنین شما می‌توانید از طریق ثبت ایمیل، آگهی‌های کاری مطابق با مهارت خود را دریافت کنید.

www.monster.com

 • Glassdoor

Glassdoor یکی از بزرگترین سایت‌های کاریابی در جهان است. برای اینکه بتوانید در این سایت شغل موردنظر خود را پیدا کنید، باید یک پروفایل بسازید و رزومه خود را در آن آپلود کنید. این سایت همچنین قابلیت نظر دادن درمورد مراکزی که قبلا در آنجا کار کرده‌اید را نیز دارد که این قابلیت به افراد جویای کار این امکان را می‌دهد که بیشتر درمورد مزایا و معایت آن شرکت بدانید و راحت‌تر تصمیم بگیرید.

www.glassdoor.com

 • Eluta

سایت Eluta نیز یکی دیگر از سایت‌های کاریابی کانادا است که دربردارنده هزاران موقعیت شغلی است. در این سایت می‌توانید موقعیت‌های شغلی را بیابید که مختص این سایت است و در دیگر سایت‌های کاریابی وجود ندارد. همچنین افراد جویای کار می‌توانند با ثبت کردن ایمیل خود، از مشاغل جدیدی که با معیارهای جستجوی آن‌ها مطابقت دارد مطلع شوند.

www.eluta.ca

 • Jobboom

Jobboom یکی دیگر از سایت‌های کاریابی در کانادا است که پیشنهادهای شغلی را از 16 بخش مختلف استخدامی از جمله مهندسی، حسابداری، منابع انسانی و فروش منتشر می کند. این سایت به افراد این امکان را می‌دهد که رزومه خود را آپلود کنند و مستقیما برای مشاغل درخواست دهند. Jobboom علاوه بر دسترسی به پیشنهادات شغلی، راهنمایی‌های شغلی و منابعی مانند مقالات مرتبط با هر شغل نیز دارد.

www.jobboom.com

 • Job Bank

Job Bank سایت‌ کاریابی دولتی کانادا است. این سایت بیش از 80000 آگهی استخدام از شرکت های مختلف در سراسر کانادا را منتشر می‌کند و تمام آگهی‌های استخدام را به دو زبان انگلیسی و فرانسوی ارائه می‌دهد. همچنین این سایت یکی از بهترین سایت‌های کاریابی رایگان در سراسر کانادا شناخته شده است.

www.jobbank.com

 • Workpolis

Workpolis بیش از 15 سال است که در لیست بهترین سایت‌های کاریابی کانادا قرار دارد. این سایت برای افراد دارای معلولیت نیز قابل استفاده است زیرا فرصت‌های مختلفی را فراهم می‌کند که به آن‌ها این امکان را می‌دهد که بدون تبعیض شغل خود را پیش ببرند. همچنین این سایت با داشتن قابلیت‌هایی از جمله رزومه ساز آنلاین، فیلتر کردن مشاغل و امکان داشتن ارتباط با کارفرما، پیدا کردن کار مناسب را برای افراد آسان کرده است.

www.workopolis.com

اپلیکیشن کاریابی در کانادا

اپلیکیشن های کاریابی کانادا

برای پیدا کردن شغل مناسب در کانادا، اپلیکیشن‌های کاریابی وجود دارد که به افراد کمک می‌کنند تا فرصت‌های شغلی مناسب خود را پیدا کنند. برخی از این اپلیکیشن‌ها، دارای وب‌سایت رسمی نیز هستند که در مطالب فوق به معرفی آن‌ها پرداختیم. چند مورد از بهترین و معروف‌ترین این اپلیکیشن‌ها به شرح زیر است:

 • Indeed

اپلیکیشن indeed، یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین پلتفرم‌های کاریابی دنیا است که آگهی‌های استخدام را از 60 کشور دنیا و به 28 زبان مختلف نشان می‌دهد. در این اپلیکیشن شما می‌توانید از GPS برای پیدا کردن مشاغل نزدیک به محل زندگی خود استفاده کنید.

 • LinkedIn

LinkedIn یک شبکه اجتماعی حرفه ای است که امکان ارتباط مستقیم بین کارمند و کارفرما دارد و و به کارجویان کمک می کند تا با کمک شبکه موجود در این پلتفرم، به فرصت های شغلی مناسب دسترسی پیدا کنند. در این اپلیکیشن می‌توانید از طریق پروفایل لینکدین خود یا ارسال رزومه، برای مشاغل مختلف درخواست دهید. همچنین ممکن است کارفرمایان با دیدن پروفایل لینکدین شما، به شما درخواست همکاری دهند.

 • Glassdoor

اپلیکیشن Glassdoor همانند وب‌سایت آن، امکان نظر دادن برای هریک از مشاغل را دارد. این اپلیکیشن از طریق بررسی‌ها و نظرات افراد درباره شرکت‌ها و کارفرمایان، اطلاعات مفیدی را در اختیار کارجویان قرار می‌دهد و تصمیم‌گیری را برای افراد آسان‌تر کرده است.

 • Job Bank

همانطور که گفتیم، Job Bank یک پلتفرم رسمی و دولتی کانادا است. این سامانه فرصت‌های شغلی از سراسر کانادا را به دو زبان انگلیسی و فرانسوی در اختیار کارجویان قرار می‌دهد. همچنین این اپلیکیشن امکان جستجوی فرصت‌های شغلی بر اساس محل زندگی، میزان حقوق و سایر پارامترهای مرتبط را فراهم می کند.

 

سخن پایانی

کار در یکی از بهترین کشورها با اقتصاد قوی و بازار کار پیچیده، می‌تواند یک تجربه بسیار خوب برای افرادی باشد که به دنبال پیشرفت شغلی هستند. با این حال، جستجوی شغل مناسب برای افراد به‌خصوص برای مهاجران چالش برانگیز است. ما در این مقاله به معرفی انواع سایت کاریابی ایرانیان در کانادا پرداختیم و اپلیکیشن‌های کاریابی کانادا را نیز بررسی کردیم.

برای دریافت مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02148000957 تماس بگیرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0