20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

لاتاری اروپا صحت دارد؟

لاتاری اروپا صحت دارد؟

لاتاری، یک روش برای توزیع چیزی (معمولا پول یا جوایز) در میان یک گروه افراد است. این فرآیند اکثرا با استفاده از قرعه یا به‌صورت تصادفی انجام می‌شود و هدف آن توزیع پول یا جوایز به گونه‌ای است که هر فرد، فرصت یکسانی برای برنده شدن داشته باشد.
اما در زمینه مهاجرت، لاتاری یکی از انواع برنامه‌های مهاجرتی آمریکا و یک برنامه مهاجرتی مبتنی بر شانس است. هر سال، بین افراد زیادی که در این برنامه مهاجرتی ثبت‌نام می‌کنند، قرعه‌کشی سیستمی برگزار می‌شود و در نهایت نام عده‌ای به‌صورت تصادفی انتخاب می‌شود. از این مرحله به‌بعد، کسانی که قرعه به نامشان درآمده، با پیگیری مراحل، می‌توانند ویزای آمریکا را دریافت کنند و به سرزمین جدیدی که آمریکا است، مهاجرت کنند. دلیل برگزاری لاتاری گرین کارت آمریکا، حفظ تنوع نژادی در جامعه آمریکاست.

آیا تا به‌حال آرزوی برنده‌شدن در لاتاری را داشته‌اید؟!

آیا کشورهای اروپایی لاتاری دارند؟ 

برنامه لاتاری تنها و تنها در کشور ایالات متحده آمریکا برگزار می‌شود. لاتاری کانادا یا لاتاری استرالیا وجود ندارد. بنابراین، مهاجرت به کشورهای اروپایی از طریق لاتاری امکان‌پذیر نیست.

چه کشورهایی لاتاری دارند؟

روش های مهاجرت به اروپا

اگر به‌دنبال مهاجرت به اروپا و یا دریافت ویزای شینگن هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله اقامت و مهاجرت به اروپا را مطالعه کنید.
 

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 13 | کل دیدگاه های تایید شده: 0