50% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

ویزای کاری سنگاپور

نکته: حامی مهاجر فاقد مجوز کاریابی بین‌المللی است و این مقاله صرفا جهت اطلاع‌رسانی منتشر شده است.

سنگاپور یکی از گرانترین کشورها در جهان است، اما فرهنگ پر طراوت و چالاک، اقتصاد پررونق و فرصت برای مهاجرانی که در آنجا به دنبال یافتن شغل یا شروع یک تجارت هستند، به معنای جذابیت در این کشور است. این کشور به طور مداوم با داشتن طیف گسترده­ای از تسهیلات در یک محیط امن و بین ­المللی، در رتبه­ های بالایی از سهولت زندگی قرار دارد.

تعداد زیادی از شرکت­های جهانی در سنگاپور جایگاه ثابتی دارند. اگر به فکر رفتن به سنگاپور برای کار هستید، احتمالاً ابتدا باید ویزای مطمئنی را تهیه کنید.

آیا به ویزای کاری سنگاپور نیاز دارم؟

کلیه اتباع خارجی در سنگاپور نیاز به داشتن مجوز کار برای مشاغل قانونی هستند. آنها به عنوان گذرنامه کاری در سنگاپور شناخته می­شوند و جزئیات مربوط به انواع مختلف گذرنامه در دسترس را می­توان در وب سایت اختصاصی دولت سنگاپور یافت.

فرایند دریافت ویزای کاری سنگاپور چگونه است؟

اگر برای شروع یک کسب و کار به سنگاپور می­ آیید، می­توانید درخواست گذرنامه کنید که به EntrePass معروف است. این نوع ویزا در دسترس افرادی است که شرایط مالی خاصی را برآورده می­کنند و حداقل سهام30 درصدی در کسب و کارهای جدیدی را دارند که طی 6 ماه گذشته در مراجع سنگاپور ثبت شده‌اند. اگر هنوز کسب و کار خود را ثبت نکرده اید، می­توانید بعد از دریافت ویزایتان، ابتدا درخواست گذرنامه کنید و کسب و کارتان را ثبت کنید. لازم به ذکر است که برخی از انواع کسب و کار برای این گذرنامه واجد شرایط نیستند، از جمله بارهای مشروب فروشی و سالن‌های ماساژ.

تمام فرم‌های درخواستEntrePassبه صورت آنلاین است و می­توانید با ارسال کپی­ های نسخه ­های اسکن شده، برنامه خود را شروع کنید. ویزاها معمولاً هر زمانی که صادر می­شود، به مدت یک سال به شما این امکان را می­دهد که اعضای خانواده­تان را بعد از یک دوره انتظار به همراه خودتان به سنگاپور ببرید.

به چه مدارکی نیاز دارم؟

  • یک کپی از صفحه عکس گذرنامه خود
  • مدارک ثبت نام برای کسب و کار
  • اثبات مدارک تحصیلی خود مانند گواهی مدرک تحصیلی
  • و...

هزینه مورد نیاز برای اخذ ویزای کار سنگاپور چقدر است؟

  • EP / EntrePass: 70  دلار برای درخواست و 150 دلار برای صدور ویزا.
  •  S-Pass: 60 دلار برای درخواست و 80 دلار برای صدور ویزا.

مخصوص کارآفرینان واجد شرایطی که مایل به شروع کسب و کار جدید در سنگاپور هستند.

مدت اعتبار این ویزا 1 سال و قابل تمدید است.

Visit Pass  چیست؟

افرادی که دارای شرایط زیر هستند میتوانند برای دریافت این ویزا برای خانواده خود درخواست بدهند:

  • کسانی که ویزای EP یا S دارند.
  • کسانی که درآمد ثابت ماهیانه آنها 6000 دلار است.
  • کسانی که از طرف یک شرکت ثبت شده در سنگاپور (به طور معمول کارفرمای متقاضی) حمایت میشوند.

ویزای کاری سنگاپور من چگونه ممکن است بر همسر و اعضای خانواده من تأثیر بگذارد؟

اگر یک EntrePass دارید، می­توانید هنگام درخواست ویزای دومتان، اعضای خانواده‌تان را به سنگاپور بیاورید. این معمولاً به معنی این است که یک دوره انتظار 12 ماهه وجود دارد. ضوابطی وجود دارد که با این کار در ارتباط است، از این جمله می­توان به موفقیت کسب و کارتان، با توجه به گردش مالی و تعداد مشاغل ایجاد شده، اشاره کرد. جزئیات کامل اختصاص داده شده به ویزای EntrePass در صفحات وب دولت سنگاپور است.

اگر دارای گذرنامه استخدام یا گذرنامه S هستید و حداقل SGD 5000 در ماه درآمد دارید، پس شما حق دارید برای همسر و فرزندان وابسته خود درخواست گذرنامه­های وابسته کنید. برنامه توسط کارفرمای شما پردازش می­شود و میتواند همزمان با درخواست تقاضای گذرنامه استخدامی یا بعد از آن، ارسال شود. اگر بیش از SGD 10000 درآمد کسب کنید، والدین خودتان را نیز می­توانید در سنگاپور به خودتان ملحق کنید.

بعد از اخذ ویزای کاری سنگاپور چه کار کنم؟

ممکن است پس از تأیید گذرنامه، لازم شود که اثر انگشتتان را ثبت کنید. معمولاً متقاضیان برای بار اول و هرکسی که بیش از پنج سال از اولین درخواستش می­گذرد، مجبورند این کار را انجام دهند. لازم است که هنگام انجام کار انگشت نگاری مدارکتان را با خود ببرید.

هنگامی که گذرنامه­تان برای جمع آوری آماده باشد (معمولاً چهار روز پس از دریافت و تأیید کلیه مدارک)، شما میتوانید انتظار دریافت ایمیل یا پیامک را داشته باشید تا به شما اطلاع دهند که چگونه گذرنامه­تان ارسال می­شود یا راه ساده­تر این است که می­توانید تا زمانی که مدارک اثبات هویت خود را جمع کنید، مستقیماً گذرنامه­تان را اخذ کنید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0 | کل دیدگاه های تایید شده: 0