20% تخفیف مشاوره های تحصیلی حضوری 20% تخفیف مشاوره های تحصیلی

وقت فوری سفارت آمریکا

 مسافران هدف های مسافرت به آمریکا می تواند تحصیلی، سرمایه گذاری، کاری، گردشگری و ... باشد. طبق اصول سفر به هر کشوری، برای ورود به خاک آن کشور نیاز به اخذ ویزای معتبر از سفارت آن کشور را دارید. برای ورود به خاک آمریکا نیز به ویزای متناسب با هدف از سفر به آمریکا نیازمند هستید. برای اخذ ویزای آمریکا باید مراحل و روندی را طی کرد. اولین قدم تعیین و رزرو وقت سفارت آمریکا است.

 سفارت آمریکا برای ایرانیان

کسانی که قصد سفر به آمریکا را دارند به دلیل اینکه آمریکا در ایران سفارت و کنسولگری ندارد باید برای اخذ ویزا به یکی از سفارتخانه های موجود در ترکیه، ارمنستان و یا امارات متحده مراجعه کنند. کنسولگری های ذکر شده مخصوص ایرانیان در نظر گرفته شده است.

چگونه رزرو وقت سفارت آمریکا 

بعد از اینکه وقت سفارت را تعیین و رزرو کردید در روز تعیین شده باید در محل سفارت های تعیین شده برای ایرانیان به منظور مصاحبه و انگشت نگاری و تحویل مدارک حضور یابید. زمان اخذ وقت ممکن است بین 1 تا 2 ماه طول بکشد بنابراین برنامه ریزی مناسب برای تعیین وقت الزامی است.

اقدامات لازم جهت رزرو وقت سفارت آمریکا

برای رزرو وقت ابتدا باید در سایت کنسولگری آمریکا به صورت آنلاین اطلاعات خود را ثبت کنید. این ثبت اطلاعات از طریق تکمیل فرم درخواست ویزا خواهد بود. بهمراه این فرم باید اسکن گذرنامه، اسکن دعوت نامه و مدارک اقامتی در آمریکا، هزینه ی تعیین و رزرو وقت را نیز باید به صورت آنلاین در همان سایت کنسولگری آمریکا آپلود کنید. پس از انجام این مراحل می توانید وقت مناسب را از سفارت مورد درخواست خود رزرو کنید.

دیگر خدمات ما: تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات

وقت فوری سفارت آمریکا

در واقع وقت فوری برای سفارت آمریکا معنا ندارد. با توجه به سفارت انتخابی شما ممکن است بین وقت های خالی بتوانید برای فردا یا دو ماه دیگر وقت دریافت کنید. کاملا بستگی به وقت هایی که کنسل می شود و یا خود سایت به شما پیشنهاد می دهد دارد. اما لازمه ی دریافت وقت سریع تر چک کردن سایت آمریکا به طور منظم است. اما یک راه دیگر این است که اگر برای رزرو وقت بسیار عجله دارید می توانید بعد از تعیین یک وقت به کنسولگری آمریکا ایمیل ارسال کنید و دلایل عجله ی خود را بگویید. اگر با درخواست شما موافقت شود وقت شما را به یک وقت زودتر انتقال می دهند.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا آمریکا

  • اصل گذرنامه معتبر
  • عکس جدید
  • ترجمه رسمی از دارالترجمه شناسنامه، کارت ملی و سند ازدواج یا طلاق به همراه اصل مدارک
  • ترجمه رسمی از دارالترجمه و اصل کارت پایان خدمت یا معافی
  • بیمه مسافرتی
  • نامه تمکن مالی
  • پرینت شش ماهه حساب بانکی
  • تاییدیه برگه وقت سفارت

اگر تمایل دارید درباره اخذ اقامت آمریکا اطلاعات کسب کنید، پیشنهاد میکنیم مقاله روش‌های اخذ اقامت آمریکا را مطالعه بفرمایید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 9 | کل دیدگاه های تایید شده: 0