تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات (ویژه برندگان لاتاری)

تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات (ویژه برندگان لاتاری) - حامی مهاجر

همانطور که در مقاله مشاوره برندگان لاتاری گفتیم، یکی از سفارت هایی که برندگان لاتاری ایران برای انجام امور اداری به آن مراجعه می‌کنند، سفارت آمریکا در ابوظبی امارات است. شیوع بیماری کرونا در سال اخیر بسیاری از سفارت های آمریکا در منطقه را به تعطیلی کشاند و این تعطیلی موجب سرگردانی برندگان لاتاری 2021 آمریکا شد که به شدت منتظر تعیین زمان سفارت برای مصاحبه هستند. برندگان لاتاری 2021 فرصت کمی برای دریافت ویزای لاتاری دارند و به همین دلیل برندگان لاتاری 2021 به شدت نگران وضعیت خود هستند. اخیرا سفارت آمریکا در ابوظبی امارات آمادگی خود را برای مصاحبه برندگان لاتاری 2021 ایران اعلام کرده است؛ اما وضعیت شهر ابوظبی امارات به گونه ای است که اتباع کشورهای قرمز کرونایی (که ایران هم شامل این کشورها می‌شود) به راحتی نمی‌توانند وارد شهر ابوظبی شوند و به این منظور باید اقدامات خاصی انجام دهند و حتما مجوز ورود به ابوظبی را کسب نمایند.

موسسه حامی مهاجر به منظور آسان کردن کار برندگان لاتاری تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات را برگزار می‌کند که شامل خدمات مسافرتی و همراهی کامل است. این خدمات شامل موارد زیر است.

 • خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما به دبی
 • اخذ ویزای توریستی یک ماهه دبی
 • خدمات ترنسفر فرودگاهی
 • رزرو هتل در دبی
 • خدمات کامل همراهی دبی برای انجام مدیکال برندگان لاتاری
 • اخذ مجوز ورود به ابوظبی
 • خدمات همراهی برای انجام تست کرونا در دبی
 • خدمات همراهی برای مراجعه به سفارت آمریکا در ابوظبی

در این مقاله به صورت کامل درباره نحوه مراجعه برندگان لاتاری به سفارت آمریکا در ابوظبی توضیح خواهیم داد و درباره خدمات حامی مهاجر در تور سفارت آمریکا ابوظبی توضیحات کاملی را ارائه خواهیم کرد.

حامی مهاجر یک موسسه معتبر مهاجرتی و متخصص در امور مهاجرتی مختلف است. در صورت تمایل به استفاده از خدمات حامی مهاجر در زمینه ثبت نام لاتاری آمریکا، مشاوره برندگان لاتاری، تور کامل سفارت آمریکا در ابوظبی امارات ، تور سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه، تور سفارت آمریکا در ایروان ارمنستان و تور سفارت آمریکا در اسلام آباد پاکستان (مخصوص ویزای دانشجویی) می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات

سفارت آمریکا در ابوظبی امارات یکی از سفارت های سه گانه ای است که امور ویزا و کنسولی ایرانیان را انجام می‌دهد. مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی به زبان فارسی انجام می‌شود و مشکلی بابت مسلط نبودن به زبان انگلیسی وجود ندارد. در حال حاضر به دلیل شیوع بیماری کرونا اکثر سفارت های آمریکا در منطقه تعطیل هستند و امکان مراجعه به سفارت آمریکا در آنکارا برای برندگان لاتاری 2021 وجود ندارد. برندگان لاتاری 2021 با توجه به زمان اندکی که برای دریافت ویزای لاتاری دارند، بسیار نگران بسته بودن سفارت های آمریکا هستند.

 در چند روز اخیر خبر جدیدی آمد که سفارت امریکا در ابوظبی امارات آمادگی خود را برای مصاحبه برندگان لاتاری اعلام کرده است و به زودی برای برندگان لاتاری نامه دوم سفارت ارسال خواهد شد. برندگان لاتاری باید بدانند که با توجه به شرایط کرونا در جهان، سفر به ابوظبی امارات به آسانی گذشته امکان‌پذیر نیست و اتباع کشورهایی همچون ایران که با وضعیت قرمز کرونایی مواجه هستند، باید مجوز ورود به ابوظبی را دریافت نمایند و سفر از دبی به ابوظبی بدون مجوز ورود به ابوظبی امکان پذیر نیست. ابوظبی شرایط سختی را برای ورود به این شهر برقرار کرده است و سفر به ابوظبی در شرایط کرونا مستلزم ده روز قرنطینه در دبی و انجام تست کرونا در دبی است.

با توجه به سخت شدن شرایط مراجعه به سفارت امریکا در ابوظبی ، موسسه حامی مهاجر اقدام به برگزاری تور سفارت آمریکا در ابوظبی امارات نموده است تا نگرانی برندگان لاتاری را برای مراجعه به این سفارت و انجام امور اداری را کاهش دهد و شرایط را برای آن‌ها آسان کند. خدمات ویژه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا ابوظبی را در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد، اما در ابتدا قصد داریم به توضیح چگونگی مراجعه به سفارت آمریکا ابوظبی در شرایط کرونا بپردازیم.

دیگر خدمات ما: تحصیل در آمریکا

مراجعه به سفارت آمریکا ابوظبی در شرایط کرونا

در شرایط کرونایی امکان سفر مستقیم از ایران به ابوظبی وجود ندارد و شما باید در ابتدا ویزای توریستی دبی را اخذ نمایید. برای آشنایی بیشتر با ویزای دبی، می‌توانید مقاله ویزای توریستی دبی را بخوانید. پس از اخذ ویزای توریستی و ورود به شهر دبی باید مراحل اخذ مجوز ورود به شهر ابوظبی را شروع کنید، چرا که بدون داشتن این مجوز، حق سفر از دبی به ابوظبی را نخواهید داشت. شما باید ضمن انجام مراحل دریافت مجوز ورود به ابوظبی ، مراحل مدیکال لاتاری را نیز در دبی به انجام برسانید و تست های پزشکی انجام شده را با خود به سفارت ببرید. در صورتی که با مرحله تست پزشکی لاتاری یا همان مرحله مدیکال لاتاری و نحوه انجام آن آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم دو مقاله مشاوره برندگان لاتاری و تجربیات برندگان لاتاری را مطالعه کنید.

برای دریافت مجوز سفر زمینی از دبی به ابوظبی، باید حدود ده روز در دبی قرنطینه شوید و به صورت مرتب تست های کرونا تعیین شده را انجام دهید. همین موضوع باعث می‌شود که مرحله مصاحبه سفارت آمریکا در ابوظبی پیچیده تر شود و مراحل اداری و پزشکی جدیدی به آن اضافه شود. در صورتی که مراحل قرنطینه در دبی و انجام کارهای اداری دریافت مجوز به خوبی انجام نشوند و یا به تاخیر بیافتند، مجبور هستید مدت زیادی در دبی اقامت داشته باشید. همچنین اقامت طولانی در دبی نیاز به صرفه جویی هزینه نیز دارد. بنابراین توصیه می‌کنیم که برای صرفه جویی در وقت و هزینه خود و انجام بدون نقص امور اداری و پزشکی حتما از تورهای سفارت آمریکا در ابوظبی استفاده کنید. موسسه حامی مهاجر تورهای کامل سفارت آمریکا ابوظبی را ارائه می‌دهد که شامل خدمات همراهی کامل است و حامی مهاجر از ابتدای حرکت شما از ایران تا انجام مصاحبه در سفارت و بازگشت شما به ایران همراه شما خواهد بود.

خدمات حامی مهاجر در زمینه تور سفارت آمریکا ابوظبی در ادامه این مقاله به صورت کامل توضیح داده می‌شود و در صورت تمایل به استفاده از این خدمات می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شرایط ورود به ابوظبی در کرونا

شرایط ورود به ابوظبی در کرونا

اشخاصی که می‌خواهند برای انجام امور اداری (همچون مراجعه به سفارت آمریکا) به صورت زمینی از دبی به ابوظبی بروند، باید به این موضوع توجه کنند که شرایط محدودیت های کرونایی در ابوظبی سخت تر از دبی است و مسافران باید حتما شرایط سفر از دبی به ابوظبی در دوره کرونا را رعایت نمایند. این شرایط به شرح زیر است :

 • مسافران واکسینه شده‌ای که از کشورهای با شرایط سبز کرونایی وارد می شوند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند و در روز ششم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند. این مسافران نیازی به قرنطینه شدن ندارند.
 • مسافران واکسینه شده ای که از کشورهای دیگر وارد می‌شوند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند، 5 روز قرنطینه شوند و در روز چهارم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند.
 • مسافران واکسینه شده ای که در تماس با یک فرد مبتلا به کرونا بوده‌اند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند، 5 روز قرنطینه شوند و در روز چهارم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند.
 • مسافران واکسینه نشده ای که از کشورهای با شرایط سبز کرونایی وارد می شوند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند و در روز ششم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند. در صورتی که این مسافران بیشتر از 6 روز در ابوظبی اقامت دارند، باید در روز 12 ام ورود خود به ابوظبی، یکبار دیگر تست کرونا را تکرار نمایند. این مسافران نیازی به قرنطینه شدن ندارند.
 • مسافران واکسینه نشده ای که از کشورهای دیگر وارد می‌شوند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند، 10 روز قرنطینه شوند و در روز هشتم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند.
 • مسافران واکسینه نشده ای که در تماس با یک فرد مبتلا به کرونا بوده‌اند، باید در هنگام ورود به ابوظبی تست PCR کرونا بدهند، 10 روز قرنطینه شوند و در روز هشتم ورود خود به ابوظبی یکبار دیگر این تست را تکرار کنند.

دیگر خدمات ما: اخذ ویزای مولتی آمریکا

خدمات حامی مهاجر برای تور سفارت آمریکا در ابوظبی

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم، موسسه حامی مهاجر خدمات کامل همراهی را در تورهای سفارت آمریکا ابوظبی ارائه می‌دهد که با استفاده از این خدمات دیگر نگران چگونگی انجام امور اداری سفارت آمریکا، چگونگی دریافت مجوز ورود به ابوظبی، چگونگی انجام مدیکال لاتاری در دبی و چگونگی انجام قرنطینه کرونا در دبی نخواهید بود. خدمات ویژه حامی مهاجر در زمینه تور سفارت امریکا ابوظبی شامل موارد زیر است:

 • خرید بلیط هواپیما رفت و برگشت به دبی
 • اخذ ویزای توریستی دبی
 • رزرو هتل در دبی
 • خدمات ترنسفر فرودگاهی از فرودگاه دبی تا هتل
 • خدمات همراهی ویژه برای انجام تست های کرونا در دبی : شامل یک راننده است که مشتری را برای انجام تست های کرونا در دبی همراهی می‌کند و او را به مراکز پزشکی تعیین شده می‌رساند.
 • خدمات همراهی ویژه برای انجام مرحله مدیکال لاتاری در دبی : مرحله مدیکال (یا تست های پزشکی) یکی از مراحل اداری پس از برنده شدن در لاتاری است که برندگان لاتاری قبل از مراجعه به سفارت باید حتما آن را انجام دهند و مدارک پزشکی دریافت شده را در هنگام مصاحبه لاتاری به همراه داشته باشند.
 • اخذ مجوز ورود به ابوظبی : پس از انجام قرنطینه ده روزه در دبی و انجام تست های کرونا، حامی مهاجر در سریع‌ترین زمان مجوز ورود به ابوظبی را برای شما اخذ خواهد کرد.
 • خدمات همراهی ویژه برای سفر زمینی از دبی به ابوظبی : شهرهای دبی و ابوظبی چند ساعت با یکدیگر فاصله دارند و برای مراجعه به سفارت آمریکا در ابوظبی باید به صورت زمینی از دبی به ابوظبی بروید.
 • خدمات همراه ویژه در ابوظبی : یک راننده همراه متقاضی خواهد بود که او را به سفارت آمریکا رسانده و برگرداند.
 • تنظیم تور سفارت امریکا ابوظبی به شکل اقتصادی : رزرو هتل و سفر به دبی به گونه ای برنامه ریزی می‌شود که کمترین هزینه را برای متقاضی به دنبال داشته باشد.
 •  انجام کارهای اداری در سریع‌ترین زمان : با توجه به تخصص و تجربه حامی مهاجر در زمینه انجام امور مهاجرتی، کارگزاران ما در امارات امور اداری شما در سریع‌ترین زمان پیش خواهند برد و با کوتاه شدن سفر، از لحاظ اقتصادی و زمانی سود خواهید برد.

دیگر خدمات حامی مهاجر: اخذ ویزای آمریکا

سخن پایانی

شیوع بیماری کرونا و بسته شدن سفارت های آمریکا در منطقه، باعث به تاخیر افتادن امور اداری برندگان لاتاری 2021 شد. هم اکنون فرصت کمی در اختیار برندگان لاتاری 2021 قرار دارد تا ضمن مراجعه به سفارت‌های آمریکا در منطقه امور اداری خود را تکمیل کرده و ویزای لاتاری را دریافت کنند. اخیرا سفارت آمریکا در ابوظبی امارات آمادگی خود را برای مصاحبه از برندگان لاتاری 2021 اعلام کرده است. با توجه به وجود شرایط کرونایی در ابوظبی، مراجعه به سفارت آمریکا در ابوظبی به سادگی دوره های قبل نیست و ایرانیان برای سفر از دبی به ابوظبی نیازمند دریافت مجوز ورود به ابوظبی هستند و همین دلیل سفر به ابوظبی پیچیده تر شده و نیازمند قرنطینه در دبی و انجام تست های کرونا در دبی است.

با توجه به این شرایط، موسسه حامی مهاجر اقدام به برگزاری تورهای سفارت آمریکا در ابوظبی امارات نموده است که در این تورها در تمام مراحل خرید بلیط هواپیما به دبی، اخذ ویزای توریستی دبی، رزرو هتل در دبی، انجام مراحل قرنطینه کرونا در دبی، انجام تست های کرونا در دبی، انجام مراحل مدیکال لاتاری در دبی، اخذ مجوز ورود به ابوظبی و مراجعه به سفارت آمریکا، کارگزاران حامی مهاجر همراه مشتریان خواهند بود و در رفت و آمد و انجام امور اداری آن‌ها را یاری خواهند کرد و انجام تمام این مراحل با صرف کمترین هزینه و در کمترین زمان امکان‌پذیر خواهد بود.

در صورت تمایل برای استفاده از تور سفارت آمریکا ابوظبی ، می‌توانید به وسیله شماره 02148406 با موسسه حامی مهاجر تماس بگیرید.

دیدگاه جدید
دیدگاه ها
کل دیدگاه های ثبت شده: 0